Expert Dev, s.r.o.

Tvorba
e-shopu Brno

Specializujeme se na profesionální tvorbu e-shopů na míru v Brně a tvorbu šablonového e-shop řešení, které fungují na prověřených redakčních systémech (CMS) – WordPress, Magento, Shopify nebo Prestashop. V rámci vývoje internetových obchodů se zabýváme i programováním speciálních funkcí v PHP frameworku (Laravel, Nette, Symfony, Slim, Yii, PHPixie, CodeIgniter) a Javascript frameworku (Vue, Angular, React, Node, Next, Nuxt,). Jsme on-line nadšenci, kteří působí po celé ČR.

Chcete se dozvědět více o službě tvorba e-shopu Brno?

Tvorba e-shopu Brno

Tvoříme moderní a funkční e-shopy

Internetové obchody v online světě rostou jako houby po dešti. To ale neznamená, že jsou všechny e‑shopy pohodlné, perfektně funkční a zabezpečené. Mnoho z nich obsahuje závažné chyby, díky kterým se z nákupu může stát noční můra, kdy si zákazník ani není jistý, zda nákup skutečně proběhl a zboží se k němu v pořádku dostane.

Problém spočívá v tom, že je většina e‑shopových řešení komplikovaná, a podnikatel tak ztrácí čas zkoumáním zbytečných a složitých funkcí. Vymyslíme, naplánujeme a zprovozníme internetový obchod se vším, co od něj očekáváte. Od jednoduchého ovládání a moderní grafiky, po implementaci platební brány a služeb českých dopravců. Získáte tak e‑shop jako Brno!

0
let zkušeností

E-shopy od expert devu

Šablonový e-shop

od 39 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduchý, ale efektivní e-shop.

Micro shop

od 15 000 Kč

Pro všechny, kteří nabízí jen pár produktů.

e-shop na míru

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shopu Brno pro malé i větší podnikatele

Komplexní a moderní e-shopové řešení

Jako experti v oblasti digitálního podnikání působíme již více, než 8 let. Za tu dobu jsme pustili do světa desítky webových stránek a e-shopů a pomohli tak nakopnout internetový byznys mnoha zákazníkům.  

Tvorba eshopu Brno je služba, kterou nabízíme každému, kdo chce kvalitní a funkční řešení, vstřícný přístup a pravidelný servis za férové ceny. Dokážeme si poradit jak s menšími zakázkami, tak i s rozsáhlými projekty, jejichž tvorba může trvat v řádu měsíců. 

Připravíme pro vás kvalitní, přehledný a výkonný e-shop, který bude vybudován za pomoci nejmodernějších programovacích jazykůHTML, CSS, JS či PHP. Postaráme se samozřejmě i o grafickou stránku celého e-shopu, a to s primárně s použitím nástrojů Adobe, jejichž perfektní znalost zajišťuje náš grafický tým. V případě zájmu napojíme váš e-shop na různé analytické nástroje (Google Analytics, Google Search Console, Facebook pixel, Sklik atd.), díky kterým budete schopni sledovat veškeré metriky a konverze a budete tak moc jeho funkce dotáhnout k naprosté dokonalosti. 

Samozřejmostí je perfektní odladěnost a responzivita pro mobilní zařízení. Ačkoliv se drtivá většina nákupů odehrává na PC, přes 60 % uživatelů si produkty na e-shopech prohlíží nejprve na mobilech či tabletech.

Ještě předtím, než začneme e-shop realizovat, je potřeba si ujasnit vaše potřeby a požadavky. Existují totiž dvě varianty, které si můžete zvolit a které se od sebe liší v mnoha bodech. Pro menší podnikatele či firmy s ne tak velkým množstvím produktů doporučujeme využít možnosti šablonového e-shopu. Pro komplexnější a složitější potřeby poté nabízíme tvorbu e-shopu na míru, který disponuje širším spektrem funkcí či možností vlastního a unikátního designu. 

E-shopy realizujeme v Brně, avšak své služby nabízíme také pro další okresy Jihomoravského kraje – Brno-venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo nebo po celé ČR.

Tvorba e-shopu Brno - Petrov

e-shop na míru

Ulehčíme vám vstup do světa online businessu. Vybudujeme vám e-shop na míru, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Zajistíme veškerý servis a jsme vám nepřetržitou oporou, co se týče technických i marketingových záležitostí.

Ve světě tvorby e-shopů nejsme žádní nováčci. Jsme zdatní programátoři, grafici i copywriteři a na starost si kromě samotného budování e-shopu, vývoje aplikací a vývoje softwaru, můžeme vzít i jeho propagaci, marketingové strategie a pomoci vám tak rozjet podnikání se vším všudy.

Naše e-shopová řešení na míru zaujmou svým designem i zpracováním. E-shop na míru od Expert Dev je SEO optimalizovaný a v žebříčcích vyhledávačů je tak vysoko a neztratí se v záplavě konkurence. Pomůžeme vám být vidět.

Kvalitní e-shop na míru umožní zákazníkovi pohodlný a přehledný nákup, kdy si během krátké chvíle vybere, co potřebuje, nakoupí a zvolí příslušnou dopravu nebo místo vyzvednutí. Musí mít uživatelsky přívětivý design, přehledné kategorie, umožňovat snadnou orientaci a také nabízet výběr produktů a řazení podle jím určených parametrů. Cena, rozměry, barva, velikost – to vše a mnoho dalšího by měl dobrý e-shop na míru být schopen vyfiltrovat.

Šablonový e-shop

Pokud máte zájem si nechat od nás vytvořit šablonový e-shop, nejprve se spojíme a ujasníme si, jakým potřebám by měl e-shop sloužit a co od výsledku očekáváte. Následně společně vybereme vhodnou šablonu pro použití a poté ji začneme upravovat podle vašich podkladů, připomínek a přání.

Pokud máte zájem o e-shopový fullservice, rádi vám dodané podklady zpracujeme a vytvoříme kompletní textaci všech produktů. Největší výhodou šablonového e-shopu je úspora obrovského množství času a samozřejmě i peněz a práce. Pokud chcete rozjet byznys a začít podnikat na internetu, založit si e-shop není úplně levnou záležitostí. Šablonový e-shop vám pomůže stlačit náklady na minimum, a přesto dosáhnout maximálního výsledku. Vypadá profesionálně, má vše, co od e-shopu očekáváte a disponuje všemi potřebnými funkcemi.

Pokud tedy nechcete zbytečně přeplácet, je pro vás i valnou většinu podnikatelů šablonový e-shop skvělým a dostačujícím řešením, jak být na internetu skutečně vidět a nakopnout své prodeje.

Tvorba e-shopu Brno.

MÁTE ZÁJEM O SCHŮZKU?

Chcete se sejít v Brně osobně? Můžeme se potkat Galerii Vaňkovka (Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed). Pokud však dáváte přednost kanceláři a chcete řešit váš projekt v naprostém soukromí, můžeme naplánovat schůzku v kancelářích ABIA Centrum – Žarošická 30, 628 00 Brno Vinohrady.

Tvorba eshopu Brno - redakční systémy

Tvoříme e-shopy
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet e-shop s jakýmkoliv moderním CMS, např. Headless, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy – WordPress, Headless, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Nejvíce zkušeností máme s tvorbou e-shopů v redakčním systému Prestashop, který je snadno ovladatelný a během chvíle se v něm naučíte pracovat nejen vy, ale také všichni vaši zaměstnanci. Editace produktů, přidávání a odebírání zboží, změny obsahu, přidávání popisků nebo zveřejňování jakýchkoliv novinek tedy bude čistě ve vaší režii. Za zmínku však rozhodně stojí také WordPress se svou nástavbou WooCommerce, která je vhodná pro menší projekty a e-shopová řešení. Pokud však budete mít zájem o tvorbu v jakémkoliv jiném zmíněném systému, rádi vám vyhovíme. 

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

pROČ SI NECHAT VYTVOŘIT E-SHOP NA MÍRU?

Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení. E-shop na míru dokáže splnit vaše požadavky do nejmenšího detailu.

 

FAQ 2

PŘEMÝŠLÍTE O VYBUDOVÁNÍ VLASTNÍHO E-SHOPU, KTERÝM BUDETE PRODÁVAT NEJEN V BRNĚ?

Dnešní doba přeje online obchodům více, než kdy dříve a lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno. Proto je čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, právně nyní.
Pokud k sobě hledáte spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, který vám při podnikání ušetří nemalé množství času i nákladů, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky expert-dev.cz

FAQ 3

KOLIK TOHO E-SHOP NA MÍRU ZVLÁDNE?

Pokud pro vás začneme vyvíjet e-shop na míru, můžeme vám garantovat, že jeho možnosti jsou opravdu obrovské. Víte, že bude potřeba na e-shop umístit velké množství produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém. 

FAQ 4

DESIGN E-SHOPU NA MÍRU

V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. V případě e-shopu na míru vám vyvineme původní a originální grafiku včetně kompletního vizuálu webu i veškerých doprovodných prvků, a právě to vám pomůže se výrazným způsobem odlišit od konkurence. Vynikněte svou značkou a sklidíte ovoce.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

SEO optimalizace

Propojení platební brány

Zákazníkům umožníme okamžitou platbu kreditní kartou, platební poukázkou, rychlý převod z bankovního účtu nebo výběr platby v hotovosti při převzetí. Nejoblíbenějším způsobem je však bezpochyby platba kartou, která je zabezpečena pomocí platebních bran. O její propojení s vaším e-shopem se rádi postaráme. Můžete si také přímo vybrat, která z platebních bran se vám líbí nejvíce. Bude to GoPay, PayU, ComGate, Stripe nebo třeba GP webpay?

Rychlá expedice

SEO optimalizace

Nikdo nerad čeká a zákazník natěšený na nové zboží by měl svůj produkt u sebe nejraději pět minut po odeslání objednávky. Aby byl pro vaše zákazníky nákup co nejpříjemnější, nabídněte jim možnost volby jejich oblíbeného dopravce, který nejvíce vyhovuje jejich potřebám. Řeč může být o České poště, Zásilkovně, PPL, GLS, Geis nebo třeba WE|DO

SEO optimalizace

Účtenky a faktury na jednom místě

Přehledně a uspořádaně. Veškeré účetnictví máte v e-shopu na míru od Expert Devu na jednom místě, vystavované automaticky a automaticky také zařazené do systému a centrální evidence. K tomu, aby bylo vaše účetnictví skutečně v pořádku, vám pomůže některý z účetních programů, který dokáže zároveň výrazně ušetřit práci a zabezpečit všechna data. Vybrat si můžete např. Pohodu, ABRA Flexi, PROFIT, HELIOS Red nebo třeba Money S3.

Proč naše společnost nabízí lepší ceny než zbytek trhu?

FAQ Tvorba e-shopu 1

Jsme poměrně malý tým lidí nadšených do práce. Naše znalosti vychází hlavně z praxe, máme už za sebou pěkných pár webů a s chutí se pustíme do další do další nové výzvy. E-shopy tvoříme, protože nás to baví a protože  chceme pomáhat našim klientům v růstu. Ceny se proto snažíme držet v takových hladinách, aby si tvorbu e-shopu mohl dovolit každý, kdo chce prorazit v oblasti internetového podnikání. 

FAQ Tvorba e-shopu 2

Kolik mě tedy bude nový e-shop stát?

Ceny se odvíjí od mnoha faktorů. Záleží, zda si vyberete e-shop šablonový, či na míru a dále také na technické i časové náročnosti. Řešení v podobě šablonového e-shopudvě hlavní výhody. Je rychlé a především levné. Šablonový e-shop si mohou dovolit i jednotlivci nebo malí živnostníci. Platíte nejprve za nákup domény a následně pravidelný udržovací poplatek, což jsou částky v řádu několika málo stokorun ročně.

E-shop na míru je samozřejmě tou dražší variantou, jejíž investice se vám však v případě rozsáhlejšího podnikání velmi rychle vrátí. Nabízí možnost přizpůsobení prakticky čehokoliv, co si v rámci jeho fungování umanete. Od funkcí až po vzhled.

Součástí ceny je kromě grafického zpracování i textace, SEO a pravidelný servis. Pro detailnější informace o cenách se na nás neváhejte obrátit, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku.