Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba Optiwebu

Propagujte svou značku za pomoci Optiwebu a zvyšte povědomí o vaší firmě. Naše služba, mimo hlavní Tvorba webových stránek, nabízí toto jednoduché webové řešení, kterým snadno oslovíte novou klientelu s minimálními náklady.

Novým zákazníkům poskytujeme navíc k tvorbě hlavního webu službu OptiWeb na prvních 12 měsíců ZDARMA!

Co je to Optiweb?

OptiWeb, též zvaný jako microsite, je jednostránkový web, který je již od samotného začátku z pohledu SEO po technické i obsahové stránce dokonale upraven tak, aby vás dostal na první strany přeních vyhledávačů Google a Seznam. Microsites jsou především zaměřeny na klíčová slova a na lokalitu, čímž dokáží lépe cílit na uživatele, které zahrnuje cílová skupina ve vašem okolí a tím více podporuje vaši hlavní webovou prezentaci.

Tvorba webu v tomto případě vychází z předem připravených šablon, které následně zpracováváme v redakčním systému WordPress. Tento postup oproti klasickým webovým stránkám výrazně snižuje náklady i dobu vytvoření webových stránek. Součástí tohoto řešení je i copywriting a tvorba poutavých textací, které zaujmou každého potenciálního zákazníka. Náš tým grafiků se postará o grafické práce pro prvotřídní prezentaci webu.  Optiweby všeho zaměření tvoříme pro klienty z celé České republiky.  

0
let zkušeností

Proč chtít Optiweb?

Díky Optiwebu se dostanete vysoko ve vyhledávačích Google a Seznam a podpoříte tak svou hlavní webovou stránku. Web je 100% responzivní a načítá se rychlostí blesku. Důležitým faktorem je také vhodně zvolená doména, která je založena na klíčovém slovu, ze kterého je ihned jasné, jaké služby a v jaké lokalitě nabízíte.

Stránka je špičkově optimalizovaná pro konkrétní klíčová slova, která vybíráme podle výsledků důkladné analýzy klíčových slov a texty píšeme tak, aby byly co nejúčinnější pro SEO (někteří dávají možná přednost mylnému označení SEO optimalizace). Toto šikovné jednostránkové řešení je možno dále rozšiřovat o podstránky, stránky služeb, blog, sekci galerie, chatbota a mnoho dalšího. Ve zkratce řečeno, Optiweb má za úkol být dobře viditelný a v co nejkratším čase oslovit co nejvíce lidí. Díky němu získáte konkurenční výhodu a posunete své podnikání na novou úroveň.

Tuto microsite od nás dostanete jako hotový produkt, výsledek tedy bude okamžitý a dobře měřitelný. Zaručujeme vám zobrazení na nejvyšších pozicích ve vyhledávání. Co slíbíme, to zrealizujeme.

Tvorba optimalizovaného webu

Jak probíhá tvorba Optiwebu s Expert Dev?

Naše Optiweby vždy splňují požadavky klientů do posledního puntíku. U každého projektu si dáváme záležet na kvalitně odvedené práci s dodržením stanoveného termínu. Tvorba www stránek se v případě microsites skládá z několika kroků.

1

Konzultace s klientem

V první fázi se seznámíme s konkrétními požadavky klienta, abychom maximálně porozuměli jeho představám a nárokům na microsite.

2

Návrh konkrétního řešení

V další fázi náš tým rozvrhne celkovou strukturu webu a navrhne úpravu vybrané šablony pro konkrétní projekt.

3

Vývoj Optiwebu

Po schválení prvotního návrhu přichází na řadu úprava kódu, na který navazují grafické práce a přidání multimediálního obsahu.

4

Optimalizace pro vyhledávače

Zcela zásadní pro každý Optiweb je analýza klíčových slov a jejich implementace do textu. Klíčová slova jsou velmi důležitá pro umístění vašeho webu na prvních pozicích ve vyhledávání.

5

Implementace nového webu

Pokud je náš tým i zákazník s výsledkem spokojen, webová stránka je následně zveřejněna a zalistována pro internetové vyhledávače.

Nejlepší reference
Advokátní kancelář
AK Nevařil

Pro jednoho z našich klientů, advokátní kancelář AK Nevařil, jsme vypracovali moderní a propracovaný Optiweb, který slouží jako doplněk k hlavní webové stránce. Ve vyhledávači Google se v organickém vyhledávání zobrazuje na první pozici pod klíčovým slovem „rozvody praha“.

Texty i drobné grafické úpravy jsme provedli podle konkrétních požadavků zákazníka. Díky správně provedené optimalizaci se nám podařilo zvýšit návštěvnost webu a konverzní poměr v dlouhodobém horizontu. S advokátní kanceláří AK Nevařil spolupracujeme i nadále v rámci možných vylepšení, které mají potenciál zviditelnit tento projekt pro větší počet zákazníků z dané cílové skupiny.

Více informací o projektu se dozvíte z naší PŘÍPADOVÉ STUDIE ROZVODY PRAHA.

Tvorba optimalizovaného webu - AK Nevařil

Prvotřídní Optiweby od našich specialistů

Optiweby stavíme na atraktivních investičních doménách se snadným cílením na lokalitu a obor. Další ukázky Optiwebů, které jsme zpracovali, nejen pro naše klienty, najdete na první straně ve vyhledávači pod následujícími klíčovými slovy:

Nově
Vybrané reference

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Výsledná cena se odvíjí od konkrétních požadavků na funkčnost webu, množství podstránek apod. Cena za jeden Optiweb se pohybuje od 12 500,- Kč. Pro zákazníky je taktéž k dispozici množstevní sleva. V případě nezávazné konzultace nás kdykoliv kontaktujte.

Pokud máte k dispozici vlastní texty nebo grafické podklady, náš tým je vhodně upraví a následně zakomponuje do webové stránky. V opačném případě se však můžete plně spolehnout na náš tým, který je připraven vytvořit vlastní originální obsah.

Orientační doba pro vypracování Optiwebu je 3 týdny až měsíc.

Naše firma poskytuje služby klientům po celé České republice.

Ano, můžete. Pro správnou funkčnost a maximální optimalizaci webu však doporučujeme každou případnou změnu nejprve konzultovat s našim týmem.