Expert Dev, s.r.o.

Tvorba Optiwebu

Propagujte svou značku za pomoci Optiwebu a zvyšte povědomí o vaší firmě. Naše služba, mimo hlavní Tvorba webových stránek, nabízí toto jednoduché microsite webové řešení, kterým snadno oslovíte novou klientelu s minimálními náklady.

Novým zákazníkům poskytujeme navíc k tvorbě hlavního webu službu Optiweb na prvních 12 měsíců ZDARMA!

CO JE TO OPTIWEB?

Optiweb, též zvaný jako microsite nebo mikrostránka, je jednostránkové webové řešení, které je již od samotného začátku z pohledu SEO po technické i obsahové stránce dokonale upravené tak, aby vás dostal na první strany předních vyhledávačů Google a Seznam. Microsites jsou především zaměřeny na klíčová slova a na lokalitu, čímž dokáží lépe cílit na uživatele, které zahrnuje cílová skupina ve vašem okolí a tím více podporuje vaši hlavní webovou prezentaci.

Tvorba webu v tomto případě vychází z předem připravených šablon, které následně zpracováváme v redakčním systému WordPress. Tento postup oproti klasickým webovým stránkám výrazně snižuje náklady i dobu vytvoření webových stránek. Součástí tohoto řešení je i copywriting a tvorba poutavých textací, které zaujmou každého potenciálního zákazníka. Náš tým grafiků se postará o grafické práce pro prvotřídní prezentaci webu.  Optiweby všeho zaměření tvoříme pro klienty z celé České republiky.  

0
let zkušeností

Proč chtít Optiweb?

Díky Optiwebu se dostanete vysoko ve vyhledávačích Google a Seznam a podpoříte tak svou hlavní webovou stránku. Jednostránkové webové řešení je 100% responzivní a načítá se rychlostí blesku. Důležitým faktorem je také vhodně zvolená doména, která je založena na klíčovém slovu, ze kterého je ihned jasné, jaké služby a v jaké lokalitě nabízíte.

Stránka je špičkově optimalizovaná pro konkrétní klíčová slova, která vybíráme podle výsledků důkladné analýzy klíčových slov a texty píšeme tak, aby byly co nejúčinnější pro SEO (někteří dávají možná přednost mylnému označení SEO optimalizace). Toto šikovné jednostránkové webové řešení je možno dále rozšiřovat o podstránky, stránky služeb, blog, sekci galerie, chatbota a mnoho dalšího.

Ve zkratce řečeno, microsite má za úkol být dobře viditelný a v co nejkratším čase oslovit co nejvíce lidí. Díky němu získáte konkurenční výhodu a posunete své podnikání na novou úroveň. Tuto microsite od nás dostanete jako hotový produkt, výsledek tedy bude okamžitý a dobře měřitelný. Zaručujeme vám zobrazení na nejvyšších pozicích ve vyhledávání. Co slíbíme, to zrealizujeme.

Tvorba optimalizovaného webu

Jak probíhá tvorba Optiwebu s Expert Dev?

Naše Optiweby vždy splňují požadavky klientů do posledního puntíku. U každého projektu si dáváme záležet na kvalitně odvedené práci s dodržením stanoveného termínu. Tvorba www stránek se v případě microsites skládá z několika kroků.

1

Konzultace s klientem

V první fázi se seznámíme s konkrétními požadavky klienta, abychom maximálně porozuměli jeho představám a nárokům na microsite.

2

Návrh konkrétního řešení

V další fázi náš tým rozvrhne celkovou strukturu webu, tedy mikrostránky a navrhne úpravu vybrané šablony pro konkrétní projekt.

3

Vývoj Optiwebu

Po schválení prvotního návrhu přichází na řadu úprava kódu, na který navazují grafické práce a přidání multimediálního obsahu.

4

Optimalizace pro vyhledávače

Zcela zásadní pro každý Optiweb je analýza klíčových slov a jejich implementace do textu. Klíčová slova jsou velmi důležitá pro umístění vašeho webu na prvních pozicích ve vyhledávání.

5

Implementace nového webu

Pokud je náš tým i zákazník s výsledkem spokojen, webová stránka je následně zveřejněna a zalistována pro internetové vyhledávače.

Nejlepší reference
Advokátní kancelář
AK Nevařil

Pro jednoho z našich klientů, advokátní kancelář AK Nevařil, jsme vypracovali moderní a propracovaný Optiweb, který slouží jako doplněk k hlavní webové stránce. Ve vyhledávači Google se v organickém vyhledávání zobrazuje na první pozici pod klíčovým slovem „rozvody praha“.

Texty i drobné grafické úpravy jsme provedli podle konkrétních požadavků zákazníka. Díky správně provedené optimalizaci se nám podařilo zvýšit návštěvnost webu a konverzní poměr v dlouhodobém horizontu. S advokátní kanceláří AK Nevařil spolupracujeme i nadále v rámci možných vylepšení, které mají potenciál zviditelnit tento projekt pro větší počet zákazníků z dané cílové skupiny.

Více informací o projektu se dozvíte z naší PŘÍPADOVÉ STUDIE ROZVODY PRAHA.

Tvorba optimalizovaného webu - AK Nevařil

Prvotřídní Optiweby od našich specialistů

Optiweby stavíme na atraktivních investičních doménách se snadným cílením na lokalitu a obor. Další ukázky Optiwebů, které jsme zpracovali, nejen pro naše klienty, najdete na první straně ve vyhledávači pod následujícími klíčovými slovy:

Nově
Vybrané reference

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Výsledná cena se odvíjí od konkrétních požadavků na funkčnost webu, množství podstránek apod. Cena za jeden Optiweb se pohybuje od 12 500,- Kč. Pro zákazníky je taktéž k dispozici množstevní sleva. V případě nezávazné konzultace nás kdykoliv kontaktujte.

Pokud máte k dispozici vlastní texty nebo grafické podklady, náš tým je vhodně upraví a následně zakomponuje do webové stránky. V opačném případě se však můžete plně spolehnout na náš tým, který je připraven vytvořit vlastní originální obsah.

Orientační doba pro vypracování Optiwebu je 3 týdny až měsíc.

Naše firma poskytuje služby klientům po celé České republice.

Ano, můžete. Pro správnou funkčnost a maximální optimalizaci webu však doporučujeme každou případnou změnu nejprve konzultovat s našim týmem. 

Nejste ze Zlína?
Nevadí

Odkazy služeb - mapa