Expert Dev, s.r.o.

Napojení e‑shopu
na helios

Jde o pokročilý online systém, který nabízí mnoho funkcí a možností, o kterých jste možná ani neměli tušení, jak jednoduchá je jejich aplikace. Helios je úžasný podnikový informační systém (ERP) a je plný nových funkcí, bez kterých se váš e‑shop zkrátka neobejde.

Přinese vám neuvěřitelnou úsporu času a ocení ho malé, střední i velké podniky. Helios systém nabízí kompletní napojení na API, včetně exportu produktů a kategorií, importu objednávek a aktualizace stavu e‑shopu.

Napojení e-shopu na helios

E-shop pro maloobchod nebo velkoobchod?

Systém Helios nedělá rozdíly, jak objemný e-shop máte a v jakém sektoru podnikáte. Helios je účinné řešení pro malé internetové obchůdky i rozsáhlé e-shopy se stovkami produktů. Víme, že rozjíždět vlastní podnikání ve světě internetu je běh na dlouhou trať. My vám však celý postup umíme ulehčit a především urychlit. Víme, jak zefektivnit chod celého e-shopu a jak šetřit čas i vynaložené úsilí na jednotlivé úkony.

Fungující byznys ve světě internetu není nedosažitelný cíl, chce to ale vědět, jak na to. Myslete na náklady spojené s fungováním webové stránky a fungováním e-shopu a přemýšlejte, kde je možné ušetřit nemalé výdaje. Pomůžeme vám s napojením systému Helios na váš e-shop. Dokážeme vám i vytvořit nový fungující e-shopu za pomoci open-source řešení WordPress a Prestashop, vše samozřejmě za přiměřenou cenu.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expertdevu

Od 59 000 Kč

E-shop na míru

Profesionální e-shopové řešení umožňující unikátní funkce, design a neomezené možnosti.

Od 29 000 Kč

E-shop šablonové řešení

Rychlá a levnější možnost využití šablonových systémů s danými možnostmi.

Od 19 000 Kč

2D/3D konfigurátor

Doplňkový modul, díky kterému si vaši zákazníci mohou sestavit produkt přesně podle svých představ.

Od 750 / h

Programování na míru

HELIOS je špičkový ERP informační systém pomáhající automatizovat a zefektivňovat firemní procesy.

Nově
vybrané reference

A proč právě systém Helios?

HELIOS je špičkový informační systém pro malé i střední firmy a má co nabídnout ve všech oborech podnikání. Tento nástroj dokáže automatizovat rutinní operace, zefektivňovat procesy a snižovat náklady. Díky komplexnosti může informační systém Helios pracovat s daty napříč veškerými činnostmi firmy.

Helios ERP je navíc český informační systém, který funguje už od roku 1990. Jde tedy o léty prověřený účetní systém. Tisícům lidí tento způsob funguje, aplikace je navíc poměrně jednoduchá a pro vazbu e-shopu na Helios nejsou zapotřebí extrémně velké časové nebo finanční výdaje.

Software Helios umíme také napojit na systém EET a platební bránu. Dále můžeme váš e-shop propojit s marketingemGoogle Ads, Sklik, napojení na mapy nebo internetové srovnávače.

Co Helios systém nabízí?

  • Rychlejší a efektivnější práce.
  • Přehled o objednávkách a zásobách zboží.
  • Přehlednější kategorizace a parametry zboží.
  • Snadnější zpřístupnění dat a fakturace.
  • Nabytí business inteligence.
  • Přehled o klientech, zakázkách a zaměstnancích.

E-shop konektor
jako chytré a snadné řešení

Helios je plný nových funkcí, bez kterých se při podnikání na internetu jen těžko obejdete. E-shop konektor je velmi propracované sjednocující řešení, které umožňuje propojení informačního systému Helios s jakýmkoliv e-shopem. Takové propojení přináší při správě e-shopu neuvěřitelnou úsporu času a úsporu mzdových nákladů. Dále eliminuje vzniklé chyby a pomáhá zlepšovat vztahy se zákazníky.

Bojíte se, že se budete se systémem dlouho učit? Nemusíte. Helios systém nabízí jednoduché ovládání, je uzpůsobený tak, aby orientaci v něm zvládl i laik. Podporuje standardní nástroje i integraci nových řešení. Zapátrejte na internetu a uvidíte, že najdete desítky pozitivních recenzí od spokojených uživatelů, majitelů firem i jejich zaměstnanců, který by už nyní e-shop napojený na Helios nevyměnili.

Možností e-shopu napojeného na Helios je mnoho. Stačí jen mít po ruce spolehlivého průvodce, který drží své slovo a můžete se na něj kdykoliv obrátit. U nás máte jistotu, že se vždy budeme snažit aplikovat to nejlepší a nejefektivnější řešení a každý váš požadavek nebo vzniklý problém budeme řešit obratem.

U nás nečekáte týdny, než se vám někdo začne věnovat, proto není nic jednoduššího než nás kontaktovat.

Zlepšujte své vztahy se zákazníky se systémem Helios!

Eshop konektor
FAQ 1

E-shop napojený na účetnictví

E-shop propojený s účetnictvím se ještě před pár lety zdál jako utopie, dnes je to však samozřejmostí. Jde jen o to, jak rychlý a přívětivý bude ten váš systém. Plavete v nepřehledném moři různých nabídek? Pomůžeme vám se zorientovat, nabídneme nejlepší e-shopové řešení a zrealizujeme vaši webovou stránku s napojením na Helios.

Helios účetní systém je díky automatické synchronizaci nedocenitelným pomocníkem při běžném chodu e-shopu a správě objednávek. Umožňuje snadné a rychlé sledování stavu prodeje a zásob. Jakmile se v systému zaběhnete, už si nebudete moci představit, že by to bylo jinak. E-shop napojený na Helios představuje moderní způsob podnikání.

Nenechte si uniknout možnost realizace od Expert Dev, navíc za skvělou cenu! Kromě základní synchronizace následně nabízíme i možnost napojení na další rozšíření a vy tak můžete pro svůj online marketing využívat více a více dostupných funkcí.

FAQ 2

Je napojení e-shopu na Helios vhodné právě pro mě?

Při tvorbě e-shopů či vývoji aplikací nerozlišujeme, jak velký obchod máte nebo jakému segmentu se věnujete. Náš PHP programátor i Javascript programátor vám naprogramuje to nejlepší řešení. Nabízíme vysoké zabezpečení dat a celého účetního systému, včetně osobních údajů a GDPR. Dále vám pomůžeme s designem, texty a celým spuštěním samotného e-shopu. 

Každý, kdo chce své marketingové aktivity lépe cílit, k tomu potřebuje kvalitní SEOaudit webových stránek a analýzy klíčových slov. A právě Helios vám nabízí přehledné reporty v aktuálním čase i dlouhodobém horizontu. Budeme vám k dispozici, i když budete potřebovat doplňkové služby. Chcete pomoci spustit reklamu nebo otextovat podstránky? Prostě nám zavolejte.

FAQ 3

E-shop napojený na Helios na míru vašim potřebám

Je zcela na vás, jestli se rozhodnete pro e-shop napojený na systém Helios vyvíjený na míru od začátku do konce, nebo zda budete chtít levnější řešení podle šablonového designu, pouze s drobnými úpravami. Zvládáme oboje. Součástí podnikových informačních systémů Helios CRM, které doslova přináší novou perspektivu, jak nahlížet na klienty, obchod a marketing. 

Napojení na Helios ulehčí práci vašim zákazníkům i vyhledávání zboží. Není totiž nic horšího, než když zákazník hledá konkrétní produkt, který na vašem e-shopu nenajde (i když to zboží tam skutečně je!) a on bezmyšlenkovitě odchází hledat dál a už se k vám nikdy nevrátí. Usnadněte proto zákazníkům celý nakupovací proces. Dopřejte jim strategické a promyšlené rozdělení jednotlivých kategorií a pomozte jim, ať ve vašem e-shopu vždy najdou to, co potřebují, a to především rychle a bez okolků. Nenechte odejít nespokojené ani ty nejnáročnější zákazníky.

FAQ 4

Jeden a dost?

Líbí se vám nabízená varianta synchronizace e-shopu se systémem Helios, ale bojíte se, že jakmile se jednou vše spustí, je už dokonáno a dál s tím nepůjde pohnout? Kdepak. V Expert Dev jsme přístupní různým změnám a umíme pochopit váš pohled na business. E-shop postavený na Heliosu je možné dále vyvíjet, rozvíjet nebo spustit v různých jazykových mutacích. Vše je o domluvě. Jsme přístupní každým nápadům a rádi vám pomůžeme na cestě k úspěchu.

Tvorba webových stránek a e-shopů, tomu se už nějakou dobu věnujeme, a tak věřte, že víme, jaký způsob provedení e-shopu bude právě pro vaše účely nejlepší. Co jsme ještě nedělali, rádi se naučíme. Jsme inovativní a umíme hledat nová řešení. Nezalekneme se prvotních komplikací a máme zájem vše dovést k dobrému výsledku. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Časté
otázky
a odpovědi

Systém Helios slouží ke správě a ukládání dat, a taky pomáhá společnostem být produktivnější a trávit méně času nad běžnými úkoly.

Helios se od ostatních systémů liší tím, že se nejedná o tradiční informační systém. Jde spíše o analytický systém, který zákazníkovi poskytuje data a statistiky. Propojuje data způsobem, který dává lidem větší smysl.

Ano, určitě. Helios lze použít ke správě vašich zákazníků a dodavatelů. Může být také použit pro přípravu faktur a správu účetních záznamů. Propojením s vaším e-shopem umožňuje automatický import objednávek z e-shopu do Heliosu.

Na tuto otázku není snadné odpovědět, protože existuje mnoho proměnných, které mohou ovlivnit cenu. Cena je stanovena individuálně, podle velikosti vašemu e-shopu, včetně jeho obsažených dat.

Ano. Pokud se do této nepříjemné situaci dostanete, neprodleně nás kontaktujte. Dostaneme se k jádru problému a vyřešíme ho. Vše bude brzy fungovat tak, jak má.

EET jednoduše

Naše e-shopy na míru jsou automaticky napojeny na EET systémy a taky plně automatizované. Nemusíte mít obavy ani ze vstupu na trh, ani ze složité elektronické evidence tržeb. Všechny objednávky vyexpedujete v rekordně krátkém čase, to vám zaručujeme.

Kvalitní tvorba e-shopu umožňuje zákazníkovi přehledný a pohodlný nákup, kdy si během chviličky vybere přesně to, co potřebuje, poté nakoupí a vybere příslušný způsob doručení. E-shop na míru od Experte-dev má uživatelsky přívětivý design, hezky přehledné kategorie, umožňuje snadnou orientaci, výběr produktů a filtrování parametrů (cena, rozměry, velikost, barva a mnoho dalšího).

A proč mít napojený Helios na e-shop? Ulehčí vám to vstup do světa internetu a online businessu. Vybudovat s námi e-shop se všemi systémy je jednoduché. Zajistíme vám veškerý servis s nepřetržitou podporou týkající se marketingových i technických záležitostí.

Ve světě online a tvorby e-shopů nejsme žádní nováčci. Jsme zběhlí programátoři, grafici a copywriteři. Kromě samotného vybudování e-shopu si umíme vzít na starost i jeho propagaci a marketingovou strategii. Všechna naše řešení na míru zaujmou svým jedinečným designem a zpracováním. E-shopy od Expert-devu, včetně Helios napojení, jsou plně optimalizovány na SEO a vysoko v žebříčcích vyhledávačů. Pomůže vám být vidět a neztratit se v záplavě konkurence.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Tvoříme e-shopy také pro:

Webový rozcestník a
další doplňkové služby