Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Webové stránky na míru

Nadčasový design, poutavé texty, prvotřídní zabezpečení a specifické funkcionality.
Navrhneme a zrealizujeme efektivní webové stránky přesně podle vašich požadavků. Ať už jsou jakékoliv.

Webové stránky na míru
Webové stránky ze šablony

Krabicové řešení? Častokrát to nejlepší. Šablonové webové stránky ušetří náklady bez kompromisu v kvalitě. Tvoříme statické i dynamické weby, které prezentují klienty v tom nejlepším světle.

Webové stránky ze šablony
Mikrostránky

Slouží jako doplněk k webové stránce v případech, kdy je potřeba vyzdvihnout a odlišit část nabídky. Výhodou úzkého zaměření je přední umístění na internetových vyhledávačích, možnost grafického odlišení a provázanost s klíčovým slovem.

Mikrostránky
E-shopy

Internetový obchod se vším všudy, kam se návštěvníci často a rádi vrací. Včetně implementace platební brány, služeb všech dopravců a funkcí na míru. Připravíme pro vaše zákazníky příjemný zážitek od první návštěvy e-shopu až po dokončení objednávky.

E-shopy

Tvorba
webových stránek

Zjistit více
Audit webových stránek

Prvním krokem optimalizace stránek pro internetové vyhledávače je SEO analýza. Prověřuje strukturu webu, obsah, off-page faktory a vhodná klíčová slova. Výsledky analýzy odhalí slabé stránky a určí další postup optimalizace.

Audit webových stránek
Analýza klíčových slov

Klíčová slova jsou základním stavebním kamenem SEO optimalizace. Při výběru klíčových slov vždy hledáme kombinaci zajímavého počtu vyhledávání, ceny a množství konkurence pro dané klíčové slovo.

Analýza klíčových slov
Off-page faktory

Faktory ovlivňující hodnocení stránky na vyhledávači i přes to, že se na stránce přímo nenachází. Mezi nejdůležitější patří zpětné odkazy, PR články a působení na sociálních sítích.

Off-page faktory
Poradenství a konzultace

Nejste si jistí nastavením SEO strategie? Máte otázky specifické pro váš projekt? Využijte jednorázovou konzultaci ke stávajícím či novým projektům, nebo komplexní SEO poradenství, které zabezpečí přední pozice ve vyhledávačích.

Poradenství a konzultace

SEO

Zjistit více
Sociální sítě

Více než polovina online populace České republiky každý den aktivně využívá sociální sítě. Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Sociální sítě
Google Ads

Internetový vyhledávač Google umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim. Postaráme se o registraci a založení účtu, efektivní cílení a vyhodnocení kampaně.

Google Ads
Seznam SKLIK

SKLIK z dílny populárního českého vyhledávače Seznam.cz umožňuje vylepšit důležitost ve vyhledávání, inzerovat produkty na zboží.cz nebo využít remarketing. Postaráme se o registraci a založení účtu, efektivní cílení a vyhodnocení kampaně.

Seznam Sklik
PR články

PR články slouží k propagaci a vyzdvihnutí existence vaší firmy, produktu nebo služby. Zajímavým obsahem pomáhají budovat a udržovat vztah s potenciálními zákazníky. Díky zpětným odkazům jsou efektivním prvkem SEO optimalizace.

PR články

Marketing
a sociální sítě

Zjistit více
Firemní identita

Druhá šance na první dojem se v online světě nedostává. Firemní identita je tvář značky, kterou jako první vidí a vnímají klienti či potenciální zaměstnanci. Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity se ukážete v tom nejlepším světle.

Firemní identita
Logo

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Logo
Tiskoviny

Připravíme letáky, vizitky, brožury. Důraz klademe na kreativní a originální zpracování, které potěší oko a zaujme. Podle požadavků zpracujeme tiskoviny ve všech běžných formátech.

Tiskoviny
Bannery

Reklama na webových stránkách v grafickém provedení zaujme potenciální zákazníky netradiční formou. Na míru navrhneme a zrealizujeme bannery, které budou webu slušet.

Bannery

Grafické práce

Zjistit více
Správa zákazníků

V přehledné kartě zákazníka můžete uchovávat nejdůležitější informace a zaznamenávat soukromé poznámky o svých klientech. Všechny informace tak budete mít vždy po ruce.

Správa zákazníků
Faktury

Na jednom místě můžete jednoduše generovat faktury a získat přehled, zdali byla faktura uhrazena, nebo zkontrolovat lhůtu splatnosti. Zapomeňte na zapomenuté faktury.

Faktury
Seznamy úkolů

Přehledně kontrolujte seznam všech nadcházejících úloh, faktur, úkolů a nově nahraných souborů. Ušetřený čas pak můžete věnovat důležitým firemním aktivitám.

Seznamy úkolů
Online platby

Platby můžete přijímat prostřednictvím zabezpečených online služeb, jako jsou PayPal, Google Checkout a další. Řešení pohodlné jak pro vás, tak pro vaše klienty.

Online platby

CRM Systém

Zjistit více