Expert Dev, s.r.o.

Tvorba videí

Nabízíme tvorbu firemních, reklamních nebo produktových videí. V online světě, kde je konkurence vysoká a doba pozornosti krátká, jsou působivá videa skvělým nástrojem k oslovení cílového publika a dosažení marketingových cílů. Jsme profesionální tým kreativců, které baví tvořit jedinečné a vždy na míru ušité videa.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 14 900 Kč

Firemní identita

Tvorba firemní identity pomáhá firmě odlišit se od konkurence, budovat důvěru u zákazníků a sílu značky.

Od 4 900 Kč

Bannery

Vytváříme poutavé bannery, které mají za cíl informovat, oslovit a podpořit prodej produktů nebo služeb.

Od 19 900 Kč

VR

Postaráme se o kompletní design a grafiku vašeho virtuálního světa nebo VR aplikace.

Od 3 900 Kč

Vizualizace

Využitím moderních technologií dokážeme vašim zákazníkům představit produkty realisticky.

VIDEA OD EXPERT DEV

Proč využít video marketing?

Zvýšení povědomí o značce: Dobře promyšlené video dokáže představit vaši značku poutavým a zapamatovatelným způsobem.

Velmi efektivní pro míru prokliků a konverzí: Videa dokáží lépe zaujmout a motivovat diváky k akci, ať už se jedná o nákup produktu, registraci do newsletteru nebo návštěvu webu.

Posiluje důvěru a budování vztahů: Videa vám umožňují sdílet příběhy a budovat emocionální spojení s vaším publikem, čímž posilujete důvěru a loajalitu.

Zlepšuje SEO: Videa s relevantním obsahem a klíčovými slovy mohou zlepšit vaše umístění ve vyhledávačích a přilákat více organické návštěvnosti na váš web.

SPOUSTY MOŽNOSTÍ

Jaké typy videí můžete využít?

EXPLAINER VIDEO: Vytváříme poutavá explainer videa, která zjednoduší i ty nejkomplikovanější informace a sdělí je srozumitelně, zábavně a moderně. Díky našim videím se od konkurence odlišíte originálním a efektivním způsobem.

FIREMNÍ VIDEO: Prezentujte svou firmu originálně a nezapomenutelně! Naši klienti využívají nejčastěji tyto formy videí: video představující firemní prostory, VR video – možnost virtuální prohlídky firmy, videa z firemních večírků, animované firemní videa a firemní videa se speciálními efekty.

REKLAMNÍ VIDEO: Strhující reklamní spoty pro vaši firmu! Využijte sílu video marketingu na sociálních sítích a oslovte miliony potenciálních zákazníků. Reklamní spoty už dávno nejsou jen televizní záležitostí, online svět nabízí nespočet možností, jak efektivně propagovat vaše produkty a služby.

PRODUKTOVÉ VIDEO: Máte skvělé produkty? S perfektním produktovým videem od nás konečně dostanete váš marketing na úroveň, která prodává.

Vytvoříme pro vás chytlavé a přesvědčivé video, které perfektně představí vaše produkty, služby nebo know-how. Toto video pak můžete s velkým efektem využít na webu i ve všech vašich marketingových kanálech.

Reference

Nově vybrané reference

SPECIÁLNÍ SLUŽBY

Další služby, které pro vás umíme zpracovat

2D Natáčení: Jedná se o klasické 2D natáčení moderní technikou v těch nejvyšších standardech. Používá se pro většinu reklamních spotů nebo firemních videí.

360° Video: Sférické 360° video až v ultra vysokém rozlišení 11K, které zachytí i ten nejmenší detail.

Střih videa: Vybereme nejlepší záběry z natáčení a pomocí moderních softwarů na editaci videa sestříháme unikátní video obsah s hollywoodskými efekty.

Tvorba a editace zvuku: Zvukové efekty nebo hudba je velmi důležitý faktor toho, jaký video budí dojem u diváka. Zvuk a hudbu umíme kompletně editovat i tvořit.

Speciální efekty: V kreativitě se meze nekladou. Sledujeme poslední trendy ve video efektech, abychom Vám mohli navrhovat ta nejmodernější a unikátní řešení.

PROFESIONÁLOVÉ V OBORU

Proč využít služby tvorby videí od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.

Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.

Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.

Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.

Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.

Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.

Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB

Webový rozcestník a další doplňkové služby