Expert Dev, s.r.o.

Eshop šablonové řešení

Šablonový e-shop je optimálním řešením pro menší podniky či podnikatele, kteří nechtějí nabízet desetitisíce produktů. Oproti řešení na míru je šablonové výrazně levnější, avšak stále nabízí všechny funkce, které by měl správný e-shop mít. Nejpoužívanější šablonová řešení, se kterými pracujeme jsou WooComerce rozšíření od WordPressu, PrestaShop, Shopify a další. Nemusíte se bát, že když budete vlastnit šablonový e-shop, bude vypadat stejně, jako tisíce dalších. Šablon totiž v dnešní době existuje tolik, že se může stát, že budete jejich výhradními vlastníky. Díky šablonám máte taky možnost mít okamžitě představu o tom, jak bude váš finální e-shop vypadat. To však neznamená, že se nedají provádět určité kosmetické či technické úpravy. Samozřejmě ne v takovém rozsahu, jako u e-shopů na míru, ale stále poměrně výrazné.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 59 000 Kč

E-shop na míru

Profesionální e-shopové řešení umožňující unikátní funkce, design a neomezené možnosti.

Od 29 000 Kč

E-shop šablonové řešení

Rychlá a levnější možnost využití šablonových systémů s danými možnostmi.

Od 19 000 Kč

2D/3D konfigurátor

Doplňkový modul, díky kterému si vaši zákazníci mohou sestavit produkt přesně podle svých představ.

Od 750 / h

Programování na míru

HELIOS je špičkový ERP informační systém pomáhající automatizovat a zefektivňovat firemní procesy.

E-shop ze šablony

Co získáte s šablonovým e-shopem?

Moderní a atraktivní design: Šablony jsou navrženy profesionálními designéry a zaručíme vám, že váš e-shop bude vypadat skvěle na všech zařízeních.

Uživatelsky přívětivé rozhraní: Váš eshop bude snadno použitelný pro vás i vaše zákazníky.

Optimalizace pro vyhledávače: Šablony jsou dobře připravené na optimalizaci pro vyhledávače, tzn. že váš eshop můžeme dostat na přední příčky ve výsledcích vyhledávání.

Integrace s platebními brány: Snadno vám naintegrujeme do eshopu platební brány a umožníte tak zákazníkům platit online.

Správa objednávek a zásob: S eshopem budete mít okamžitý přehled o svých objednávkách a zásobách.

Marketingové nástroje: Pomůžeme napojit a spravovat marketingové nástroje k propagaci vašeho eshopu a oslovit tak více zákazníků.

Reference

Nově vybrané reference

Nejpoužívanější šablonové řešení

WordPress, PrestaShop a Shopify

WordPress patří mezi velmi oblíbené platformy a spolu s nadstavbou WooCommerce činí silný eshopový nástroj. Nabízí širokou škálu šablon a pluginů, které vám pomohou vytvořit funkční a praktický e-shop.

PrestaShop je platforma zaměřená výhradně na tvorbu eshopů. Nabízí širokou škálu funkcí pro správu produktů, objednávek a zákazníků.

Shopify je platforma pro tvorbu eshopů typu „cloud“. Nabízí snadné použití a širokou nabídku funkcí pro správu eshopu.

E-shop od profesionálů

Proč šablonové e-shopové řešení od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Cena za tvorbu eshopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové eshopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme eshopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti eshopu. Rozsáhlejší eshopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu eshopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa eshopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby