Expert Dev, s.r.o.

Eshop na míru

E-shop na míru nabízí řadu výhod, které zvyšují efektivitu a konkurenceschopnost online prodeje. Jedním z klíčových aspektů je možnost plného přizpůsobení designu a funkčnosti podle specifických potřeb podniku. Díky tomu je možné vytvořit unikátní a uživatelsky přívětivé prostředí, které efektivně reprezentuje značku a zákazníkům poskytuje příjemný nákupní zážitek. Další významnou výhodou je flexibilita v integraci s dalšími systémy, jako jsou CRM a ERP systémy, platební brány nebo skladové řešení, což usnadňuje správu a automatizaci obchodních procesů. E-shop na míru také umožňuje rychlejší reakci na tržní trendy a změny, což pomáhá podnikům zůstat konkurenceschopnými a přizpůsobovat se dynamice trhu.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 59 000 Kč

E-shop na míru

Profesionální e-shopové řešení umožňující unikátní funkce, design a neomezené možnosti.

Od 29 000 Kč

E-shop šablonové řešení

Rychlá a levnější možnost využití šablonových systémů s danými možnostmi.

Od 19 000 Kč

2D/3D konfigurátor

Doplňkový modul, díky kterému si vaši zákazníci mohou sestavit produkt přesně podle svých představ.

Od 750 / h

Programování na míru

HELIOS je špičkový ERP informační systém pomáhající automatizovat a zefektivňovat firemní procesy.

E-shopové řešení na míru

Jaké výhody má e-shop postavený na míru?

Unikátní design: Každý eshop, který vytváříme, je navržen tak, aby odpovídal přesně vašim produktům a reflektoval jedinečnou identitu vaší značky.

Optimalizace pro výkon: Díky vlastnímu řešení vám zaručíme svižný a efektivní eshop, který nabízí plynulý a uživatelsky přívětivý zážitek.

Flexibilita a škálovatelnost: Naše řešení je navrženo tak, aby bylo snadno editovatelné a rozšiřitelné podle růstu vašeho podnikání.

Bezpečnost a ochrana: Při vývoji využíváme nejnovější bezpečnostní standardy, které zajistí, že váš eshop bude chráněn před potenciálními hrozbami.

Integrace a vývoj na míru: Integrujeme potřebné funkce a nástroje přímo do vašeho eshopu, což zvyšuje efektivitu a automatizaci vašeho online obchodu. Můžeme vám naprogramovat spoustu užitečných funkcí, které vám i vašim zákazníkům usnadní a zpříjemní užívání eshopu.

Reference

Nově vybrané reference

E-shop od profesionálů

Proč e-shopové řešení na míru od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu na míru se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme mikro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

U e-shopů na míru nejprve provedeme konzultaci s klientem, zjistíme, zda existuje zajetý logo manuál a dle toho vytvoříme grafický návrh. Nebo grafiku můžete nechat zcela na nás a vytvoříme vám ji úplně novou.

Hranice na maximální počet produktů žádná stanovená není. Vytvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také velkým společnostem, kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno včasnou komunikací a dobrou přípravou veškerých podkladů pro jeho tvorbu.

Ano. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Jistě. Pokud si přejete mít např. anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu na míru se vám obvykle velmi rychle vrátí.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby