Expert Dev, s.r.o.

Email marketing

Email marketing je dalším silným strategickým nástrojem online propagace, kdy využíváte emailové platformy k prezentaci vašich produktů či služeb. Rádi vám pomůžeme začlenit email marketing do marketingového plánu. Kvalitní a pečlivě navržená emailová kampaň má potenciál významně přispět k zaujetí, získání nové návštěvnosti a díky tomu i konverzních akcí na vašich webových stránkách. Pomocí email marketingu zajistíme efektivní komunikací s vašimi stávajícími zákazníky a klienty, kteří vás znají a projevují o vás zájem. Emailing je také skvělý nástroj pro přetvoření vašich získaných zájemců na skutečné zákazníky. 

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 4 900 Kč

PPC reklama

Zajistíme efektivní tvorbu a správu PPC kampaní pro vaše produkty nebo služby.

Od 5 900 Kč

Správa sociálních sítí

Objevte nové zákazníky přes hojně využívané sociální sítě a navažte s nimi dlouhodobý kontakt.

Od 3 500 Kč

Zbožové srovnávače

Nabídněte svoje produkty na dalších prodejních platformách a maximalizujte prodeje.

Od 2 900 Kč

Analytika a reporting

Důležitá součást veškerých webových a marketingových projektů, aby byly efektivní.

Naše doporučení

Emailing jako velmi efektivní nástroj

PROČ ZAŘADIT DO SVÉ STRATEGIE I EMAIL MARKETING?

Emailová komunikace umožňuje kvalitní analýzu a měření výkonu kampaní, přímé oslovování zákazníků, kteří mají zájem o vaše nabídky a představuje výhodný nástroj s nízkými provozními náklady. Email marketing je cenově dostupný, přesný, rychlý a umožňuje detailní sledování výsledků, což z něj činí efektivní metodu pro komunikaci se současnými i potenciálními zákazníky.

PROČ SI VYBRAT NÁS PRO VAŠE EMAILINGOVÉ POTŘEBY?

Specializujeme se na segmentaci zákazníků, tvorbu účinných emailových kampaní, zpracování obsahu, analýzu výsledků a automatizaci procesů rozesílání. S námi získáte komplexní podporu při vytváření nebo optimalizaci vašeho email marketingu. Zpracujeme individuální strategický plán a zajistíme úsporu času díky automatizaci a optimalizaci procesů.

Reference

Nově vybrané reference

Nechejte to na nás

Jaké další výhody získáte?

Emailing profesionálně

Proč email marketing od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Nabízíme různé typy kampaní, včetně newsletterů, promo akcí, upomínkových emailů, segmentovaných kampaní a automatizovaných sérií.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen emailing, správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby