Expert Dev, s.r.o.

Affiliate marketing

Zvýšíme vám viditelnost a prodeje s inovativním nástrojem Affiliate marketingu! V dnešní digitální éře je pro firmy klíčové zaujmout a oslovit co nejširší publikum. Affiliate marketing vám v tomto ohledu může výrazně napomoci. Jedná se o výkonnostní marketingový model, ve kterém spolupracujete s externími partnery (tzv. affiliáty) na propagaci vašich produktů či služeb. V Expert Dev vám pomůžeme s implementací efektivní affiliate kampaně, která vám přinese zvýšení povědomí o vaší značce, růst vašich prodejů a zároveň se podpoří komplexní marketingový mix.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 4 900 Kč

PPC reklama

Zajistíme efektivní tvorbu a správu PPC kampaní pro vaše produkty nebo služby.

Od 5 900 Kč

Správa sociálních sítí

Objevte nové zákazníky přes hojně využívané sociální sítě a navažte s nimi dlouhodobý kontakt.

Od 3 500 Kč

Zbožové srovnávače

Nabídněte svoje produkty na dalších prodejních platformách a maximalizujte prodeje.

Od 2 900 Kč

Analytika a reporting

Důležitá součást veškerých webových a marketingových projektů, aby byly efektivní.

Princip fungování

Jak Affiliate marketing funguje?

Registrace do affiliate programu: začněte registrací do našeho affiliate programu. Získáte tak přístup k propagačním materiálům, unikátním partnerským odkazům a dalším nástrojům.

Propagace vašich produktů: Affiliáti umisťují na své webové stránky, blog, sociální sítě a další online platformy vaše propagační materiály a odkazy.

Platba za výsledky: za uskutečnění konverze (např. nákup produktu, registrace) z partnerského odkazu si affiliate parner vezme provizi.

Vzájemný obchod

Kdo je kdo v Affiliate marketingu?

V affiliate marketingu se setkáváme s třemi klíčovými postavami:

Inzerent: Vlastník produktu nebo služby, který chce propagovat a zvyšovat svoje prodeje. Typicke se jedná o majitele eshopu nebo podnikatele poskytující služby.

Affiliate partner: Individuální osoba nebo firma, která propaguje produkty inzerenta na svých online platformách (webové stránky, blog, sociální sítě, apod.) Umísťuje propagační materiály a odkazy inzerenta na své platformy a snaží se o jejich propagaci a generování konverzí.

Zákazník: Osoba, která navštíví platformu affiliate partnera a klikne na jeho partnerský odkaz. Následně nakoupí produkt nebo službu inzerenta.

Reference

Nově vybrané reference

Affiliate profesionálně

Proč Affiliate marketing od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme klientům individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby