Expert Dev, s.r.o.

Webové stránky
ze šablony

Šablonové webové stránky jsou vhodnou volbou pro menší firmy a živnostníky nebo startupy s omezeným rozpočtem pro webovou prezentaci. Navrhneme vám nejvhodnější šablonové řešení dle vašich preferencí, které upravíme speciálně pro váš projekt.  Všechny naše webové šablony jsou plně responzivní, tudíž vaše webové stránky budou vypadat skvěle na všech zařízeních včetně chytrých telefonů a tabletů. Jednoduchost šablonových webů výrazně šetří náklady na web i čas určený pro vývoj webu.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 50 000 Kč

Webové stránky na míru

Profesionální webové řešení s neomezenými možnostmi přizpůsobení funkcí a designu.

Od 25 000 Kč

Šablonové webové stránky

Rychlé a efektivní řešení k propagaci osobních a firemních stránek, služeb a produktů.

Od 8 000 Kč

Mikrostránky

Jednostránkové optimalizované webové řešení zaměřené na specifický produkt nebo službu.

Od 2 000 Kč

Marketingové služby

Doplňující profesionální marketingové služby, které od nás můžete využít pro vaše webové stránky.

Proč využít šablonový web?

Přednosti webových stránek ze šablony

Úspora nákladů

Jednou z největších předností, které nabízí webové stránky ze šablony, je výrazná finanční úspora. Díky využití předpřipravených šablon můžeme klientům poskytnout profesionální webovou stránku za zlomek ceny, kterou by stál individuální web na míru. Takové řešení je proto vhodné zejména pro začínající podnikatele a živnostníky, kteří preferují menší web s nižším rozpočtem. 

Rychlost realizace

Čas je pro mnoho podnikatelů klíčovým faktorem. Naše šablonové webové stránky umožňují rychlou a efektivní realizaci projektu. S předem navrženými šablonami můžeme dodat hotovou webovou stránku během několika dní, což je výhodné pro ty, kteří potřebují rychle vstoupit na trh nebo aktualizovat svou online přítomnost.

Flexibilita a přizpůsobivost

I když webová stránka vychází ze šablony, stále existuje dostatek prostoru pro individuální úpravy. Naši klienti mohou vybírat z různých šablon, které poté naši specialisté upraví dle přání a potřeb zákazníka. Úprava webdesignu, barev, textu či obrázků je snadno proveditelná, což zajišťuje, že výsledná webová stránka bude plně odpovídat brandingu a vizuální identitě klienta.

Podpora a servis

Poskytujeme komplexní podporu a servis našim klientům po celou dobu spolupráce. Od výběru vhodné šablony až po nasazení a následnou údržbu. Snažíme se, abychom zajistili, že vše bude probíhat hladce a bez komplikací.

Reference

Nově vybrané reference

Rozjeďte svůj online byznys!

Proč zvolit šablonový web od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Nejprve společně prodiskutujeme cíle vašeho projektu, obsah webové stránky a nároky na webdesign. Následně naši specialisté vyberou vhodnou šablonu, do které vloží veškerý obsah. Po schválení výsledné podoby doladíme rychlost načítání, responzivitu a další technické aspekty. Po dokončení webu jsme i nadále k dispozici s technickou podporou.

Cena za šablonový web se odvíjí od konkrétních požadavků klienta a případném využití doplňkových služeb. Pro přesný cenový odhad nás kdykoliv kontaktujte s nezávaznou poptávkou.

Ne, nemusíte. Naši specialisté mají bohaté zkušenosti s tvorbou textací pro webové stránky. Pokud však již máte připravené vlastní textace, rádi je upravíme a po schválení vložíme na web.

Ano, šablonový web můžeme kdykoliv upravit podle vašich představ. Pokud budete chtít web editovat samostatně, zašleme vám přístupové údaje a přesné instrukce s návody na administrativní rozhraní.

Přesný čas potřebný pro vývoj webu se může lišit na základě konkrétních požadavků a aktuálních kapacitách. Bližší odhad vám rádi poskytneme po nezávazné konzultaci.

Ano, vícejazyčný web pro nás není problém, ať už potřebuje mít web ve dvou nebo deseti jazycích. Pokud máte zájem o tuto možnost, prosím, informujte nás již při konzultaci projektu, abychom mohli včas začlenit multijazyčnou funkcionalitu do vaší šablony.

Webové stránky spolu se všemi dalšími službami poskytujeme klientům po celé ČR. Naše kanceláře najdete ve Zlíně, veškeré záležitosti však můžeme vyřešit také telefonicky nebo online.  

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Také vám navrhnout

Webový rozcestník a další doplňkové služby