Expert Dev, s.r.o.

Webové stránky
na míru

Vytvoříme vám profesionální webové stránky, které ušijeme přímo na míru vašim potřebám. Takové, které dokáží vašim klientům ukázat, že jste v oboru opravdovými profesionály. Budujeme jak statické weby, tak i rozsáhlé dynamické webové stránky, které převyšují dnešní standardy a jsou plně optimalizované pro různá zařízení. Dbáme na pojetí moderní architektury a uživatelské přívětivosti. Umíme vyladit obsahové části webu tak, aby je vyhledávače rychle přijali a posouvali ve výsledcích vyhledávání na nejvyšší příčky.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 50 000 Kč

Webové stránky na míru

Profesionální webové řešení s neomezenými možnostmi přizpůsobení funkcí a designu.

Od 25 000 Kč

Šablonové webové stránky

Rychlé a efektivní řešení k propagaci osobních a firemních stránek, služeb a produktů.

Od 8 000 Kč

Mikrostránky

Jednostránkové optimalizované webové řešení zaměřené na specifický produkt nebo službu.

Od 2 000 Kč

Marketingové služby

Doplňující profesionální marketingové služby, které od nás můžete využít pro vaše webové stránky.

Webové stránky na míru

Unikátní web pro vaše podnikání

Rychlost a mobilní optimalizace: vaše stránky budou rychlé a plně optimalizované i pro mobilní zařízení, což zlepší uživatelskou zkušenost a SEO výsledky.

Čistý kód: investujeme do kvality. Naše stránky jsou postaveny na čistém a efektivním kódu, což usnadňuje údržbu a budoucí rozšíření.

Kvalitní CMS: uživatelsky přívětivý a flexibilní správce obsahu, který umožňuje snadnou aktualizaci a správu vašeho webu.

Neomezená rozšiřitelnost: s našimi řešeními se váš web může snadno rozšiřovat a přizpůsobovat vašim rostoucím potřebám.

Originální design a funkce: každý projekt je jedinečný. Nabízíme originální design a funkce, které jsou navrženy speciálně pro vaše podnikání.

Reference

Nově vybrané reference

Tvorba webových stránek

Pro koho jsou weby na míru?

Spolehněte se na zkušené vývojáře!

Proč mít webové stránky na míru od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Nejprve připravíme návrh webové stránky, který vám předložíme ke schválení. Jakmile budete s webem spokojeni, pustíme se do finální realizace. Během tvorby webu je pro nás samozřejmostí responzivita, přehlednost a rychlost načítání. 

Přesná cena za webové stránky na míru se odvíjí od mnoha faktorů. Na základě vašeho rozpočtu a funkcionálních požadavků vám rádi stanovíme cenovou nabídku. Společně najdeme ideální řešení pro vaše podnikání.

K dispozici máme zkušený tým copywriterů, který je připraven vytvořit vám poutavé texty pro jakýkoliv web. Pokud však máte k dispozici vlastní texty nebo nápady, po domluvě je můžeme bez problémů zakomponovat na web. 

Pro webové stránky využíváme moderní redakční systémy, ve kterých je jakákoliv úprava obsahu jednoduchou záležitostí. O veškeré změny aktualizace se rádi postaráme za vás. 

Doba vývoje webu záleží na finálním rozsahu webového řešení a doplňkových službách. Webové stránky na míru většinou dodáváme v rozsahu 1–3 měsíců. Vše lze výrazně urychlit díky pravidelné komunikaci. 

Jazykové mutace webu jsou pro nás běžnou záležitostí. Některé weby našich klientů prezentují obsah například i ve čtyřech jazycích.

Weby na míru i další služby poskytujeme po celé republice! Veškeré záležitosti s vámi rádi probereme telefonicky, online formou nebo se můžeme setkat osobně v našich kancelářích ve Zlíně.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Co dále nabízíme?

Webový rozcestník a další doplňkové služby