Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek WordPress

Jestliže chcete nastartovat své online podnikání nebo chcete být v internetovém prostředí vidět, pak je pro vás tvorba webové stránky na míru nezbytností. Přesně takovou vám vytvoříme my v Expert Dev. A protože máme rádi stabilní a osvědčená řešení, tvoříme většinu našich webových stránek na redakčním systému WordPress. Ten nabízí jak možnost jednoduchého webového šablonového řešení, tak i webové stránky přesně na míru.

Pokud vás nabídka našich služeb zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vytvoříme řešení ušité vašim potřebám. Tvorba webových stránek WordPress.

Tvorba webových stránek
WordPress

Nakopněte své online podnikání s WordPressem

Není žádnou náhodou, že více než 40 % všech webových stránek na světě je postaveno na nejpopulárnějším open-source redakčním systému – na WordPressu. WordPress je zcela zdarma, ale to mu rozhodně neubírá na kvalitě. Je možné na něm vytvořit webové stránky různých velikostí, na míru i ze šablony. Doporučujeme proto toto řešení všem našim klientům, viz. naše reference.

Hlavním cílem webové stránky by mělo být oslovení co největšího počtu vašich potenciálních zákazníků. Není to však pouze cílem vaší webové stránky, ale také naším cílem. Samotná existence webové stránky vám však úspěch nezaručí. Klademe proto důraz také na kvalitu provedení, získání konkurenčních výhod, marketingu či SEO. Díky WordPressu je možné vytvořit jednoduché a přehledné stránky, které jsou schopné nabídnout návštěvníkům přesně to, co zrovna hledají. Redakční systém WordPress mají vývojáři k dispozici již od roku 2003, avšak od té doby prošel řadou změn a inovací. Dnes je již neodmyslitelnou součástí online světa a webového vývoje a je využíván k vytváření jak moderních webových stránek, tak i e-shopů. Lze do něj totiž nainstalovat celá řada dodatečných nástrojů a pluginů, jako je např. WooCommerce, díky kterému je možné vytvořit i e-shop na míru.

O popularitě WordPressu vypovídají už jen samotná čísla, protože je dle oficiálních statistik jej využívá více jak třetina veškerých webových stránek na světe. Tím výrazně předbíhá své konkurenty, kterými jsou JoomlaDrupal.

Cena wordpress od Expert devu

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových stránek WordPress

Pokud jste se již rozhodli, že se chcete pustit do procesu realizace svých webových stránek, rázem před vámi bude stát další rozhodnutí. Zpravidla totiž máte na výběr ze dvou možností, které si pro svou webovou stránku vybrat. Buď bude web postaven na šablonovém řešení, které je levnější, ale také jednodušší nebo si necháte vytvořit stránky na míru, které budou obsahovat přesně to, co potřebujete a co se vám líbí. Musíte však počítat s větší počáteční investicí, protože tvorba webových stránek ve WordPress na míru je podstatně náročnější záležitostí.

Webové stránky na míru

Máte přesnou představu o tom, jak chcete, aby vaše webová stránka fungovala a jak vypadala? Chcete se v online prostředí odlišit od konkurence? Pak je pro vás webová stránka na míru to pravé řešení. Weby na míru nabízíme pro jednotlivce, firmy i organizace a přizpůsobujeme je přesně povaze jejich podnikání. Naše webové stránky se vyznačují profesionálním provedením, čistým kódem, rychlostí načítání, neomezenou rozšiřitelností i velkým množstvím funkcí, které je možné naprogramovat. Samozřejmostí je i responzivní řešení pro mobilní zařízení. Jestliže nevíte, zda je pro vás webová stránka na míru tím ideálním řešením, neváhejte se s námi poradit nebo se řiďte podle následujících bodů:

  • Jedná se o střední nebo velký projekt
  • Očekáváte vysokou návštěvnost webu
  • Chtěli byste web přesně podle vašich představ
  • Potřebujete, aby byl web skutečně rychlý
  • Kladete důraz na originalitu a bezpečnost

Webové stránky ze šablony

Druhou variantou, kterou v redakčním systému WordPress nabízíme, je možnost tvorby šablonových webových stránek. V šabloně je možné vytvořit jak menší jednostránková řešení, tak i obsáhlejší webové stránky. Šablon existuje v dnešní době takové množství, že už se nemusíte bát toho, že bude váš web vypadat stejně, jako web všech vašich konkurentů. Je však potřeba mít na paměti, že míra odlišení a seznam doplňkových funkcí nejsou až takové, jako u webových stránek na míru. I přes to se však jedná o ideální řešení pro velké množství podniků i podnikatelů, kteří potřebují kvalitní webovou prezentaci, která osloví v online prostředí široké publikum. Zároveň se jedná o variantu, která je výrazně levnější a také rychleji realizovatelná. Přesto však nabízí množství úprav a doplňků, jako jsou menší grafické designové změny, blogové příspěvky, rozložení oddílů atd.

Moderní editory

Nejsme včerejší a ve webovém vývoji se neustále vzděláváme. Abychom vám mohli nabídnout ten nejlepší a nejmodernější produkt, pracujeme s nástroji, které takový výsledek umožňují. Mezi tyto nástroje patří např. široké množství WordPress editorů, které nám výrazně usnadňují práci a zároveň nabízí velké množství funkcionalit. Pro práci jich využíváme hned několik. V rámci menších webů, které nenabízejí moc obsahu se nám nejvíce osvědčil Gutenberg, který perfektně splňuje vše, co po něm požadujeme. Jakmile však přijde řeč na náročnější a obsáhlejší weby, saháme raději po Bakery, Elementoru či Divi, které toho již dovedou více. Jejich hlavní výhoda však spočívá zejména v možnosti vizuálního editování, které nám napomáhá v tvorbě uživatelsky přívětivého designu. Zároveň je také možné v nich snadno vytvořit responzivní zobrazení, takže váš web bude plně funkční jak na desktopu, tak i na mobilních zařízeních či tabletech.

Bezpečnost na prvním místě

Nejedná se však pouze o vizuální stránku věci. Díky moderním technologiím, se kterými pracujeme jsme vám v rámci webových stránek ve WordPressu schopni nabídnout mnohem více. Mezi služby, které rozhodně stojí za zmínku můžeme zařadit např. Netlify nebo JAMstack, které fungují jako platformy pro hosting statických stránek a webových aplikací a spočívají ve využívání serverů a databází, které se nacházejí po celém světě. Jakmile se proto návštěvník na váš web připojí, obsah mu bude naservírován z nejbližšího serveru. Celý proces načítání je tak výrazně rychlejší a skóre výkonu se dostane na maximální hodnoty. Webové stránky, které jsou vytvořeny na Netlify či JAMstacku jsou také podstatně bezpečnější, protože díky nim lze vytvořit z dynamické stránky stránku statickou. Je tak téměř nemožné, aby byla stránka napadnuta hackerským útokem. I přes to je však možné stránky opakovaně editovat nebo na ně přidávat relevantní obsah.

Doplňkové služby k e-shopům

FAQ 1

Řešení pro každého

Bez responzivního zobrazení a moderního a přívětivého designu si na internetu v dnešní době moc neškrtnete. Je proto samozřejmostí, že všechny naše webové stránky jsou tvořeny tak, aby se rychle a bez problémů zobrazovaly na počítačích, ale také mobilních zařízeních či tabletech. Na nich totiž zákazníci často vidí vaši prezentaci jako první a jakmile je zaujmete, důkladně si vás nastudují až v klidu u PC. Je proto důležité, aby bylo responzivní zobrazení uživatelsky skutečně přívětivé a přehledné.

FAQ 2

Responzivní a moderní webové stránky

Bez responzivního zobrazení a moderního a přívětivého designu si na internetu v dnešní době moc neškrtnete. Je proto samozřejmostí, že všechny naše webové stránky jsou tvořeny tak, aby se rychle a bez problémů zobrazovaly na počítačích, ale také mobilních zařízeních či tabletech. Na nich totiž zákazníci často vidí vaši prezentaci jako první a jakmile je zaujmete, důkladně si vás nastudují až v klidu u PC. Je proto důležité, aby bylo responzivní zobrazení uživatelsky skutečně přívětivé a přehledné.

FAQ 3

Komplexní služby

Pouhou tvorbou webových stránek naše práce nekončí. Součástí našich služeb je samozřejmě i několik kol editací, během kterých doladíme váš web k dokonalosti a kdy bude obsahovat vše, co od něj potřebujete. Následuje také jeho optimalizace, případně opravování chyb či úprava rychlosti načítání. Ta se dá ovlivnit např. za pomoci moderních platforem, jako jsou Netlify nebo JAMstack, které zároveň váš web pomohou několikanásobně lépe zabezpečit. Neváhejte se na nás obrátit.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa