Title Image

Tvorba webových stránek Praha

Tvorba webových stránek Praha

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Praze. 

 Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Praze? Máme řadu zákazníků v Praze, kteří jsou spokojeni s kvalitou práce, držením termínů, tak našimi cenami, které mohou být i poloviční v porovnání s pražskou konkurencí. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Propracované mnohastránkové weby na míru, šablonové webové stránky, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel. Ve světě webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme už dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim představám, pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery.

Podnikáte v Praze nebo ve Středočeském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Co je k tomu vše potřeba? Jediné, co od vás k tvorbě webů Praha budeme potřebovat, jsou základní podklady – informace o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnostikonverzí.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

webové stránky Moreno Vlk

moreno-vlk.com

Webové stránky mezinárodní právnické kanceláře se sídlem v Praze.

webové stránky security segment

securitysegment.cz

Webová prezentace společnosti Security segment s.r.o. zabývající se detektivními službami v Praze.

webové stránky Rozvody Praha

rozvody-praha.cz

Microsite web zaměřený na rozvodové právo v Praze pro advokátní kancelář AK Nevařil.

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny? V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit poutavý textygrafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Jste malý podnikatel nebo velká firma? Spolehněte se na špičkový servis od A do Z. Pracujeme s každým zákazníkem stejně. Našim cílem je splnit pro vás to, co potřebujete. Přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Chceme posouvat vaše podnikání kupředu. 

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba webových stránek na dálku, i když nejsme z Prahy?

Můžete se na nás obrátit, i když nejsme z Prahy. Vůbec nezáleží na tom, že bydlíte na druhé straně republiky. My se o všechno postaráme i tak!

Při tvorbě webových stránek dbáme na rychlou a špičkovou komunikaci

V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit bleskově buď telefonicky, nebo přes e-mail a nikdo nebude muset ztrácet čas zdlouhavým cestováním. Pokud byste preferovali osobní schůzku, tak pravidelně jezdíme i do Prahy. Nicméně všechny úpravy webových stránek, případně budoucí poradenství můžeme komunikovat elektronicky – je to rychlé a pohodlné

Tvorba webových stránek Praha | Karlův most

Rádi byste znali znali více podrobností ke službě ohledně tvorby webů v PrazeKontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

 

Na kafé se můžeme potkat v obchodním centru Westfield Chodov ( Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov ). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích v centru Prahy FLEXI OFFICE – ( Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1 Česká republika ).

 

Jak je to s dodáním podkladů, které potřebujeme pro vytvoření kvalitních webových stránek?

 

Copywriting a textace – dodáte nám podklady pro tvorbu webových stránek, ať už v podobě krátkého popisu nebo referenční stránky. Pokud nemáte ideu, tak navrhneme textaci za Vás a přizpůsobíme ji nové webové stránce.

Grafické práce při tvorbě webu – postaráme se Vám i o vizuál Vaší webové stránky. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a nápady a vše ostatní můžete nechat na nás. Váš webový design bude vypadat stejně skvěle jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Marketing – k webové stránce Vám také můžeme přidat i microsite, který není finančně nákladný a pomůže Vám se získáním většího množství klientů. V rámci on-line komunikace od nás získáváte poradenství, textové a grafické materiály, které posouží k lepší propagaci webových stránek. 

Základní nebo propracované SEO a optimalizace – při tvorbě webových stránek doporučujeme našim klientům myslet dopředu tak, aby byl jejich web dohledatelný. Umíme od začátku použít vhodnou SEO strategii, aby byly stránky dohledatelné podle klíčových slov. Například tak, jako je tato stránka dohledatelná na klíčové slovo – tvorba webových stránek Praha

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Tvorba webových stránek Praha | Redakční systémy

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

 

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

 

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Můžete si také přečíst výhody – proč mít webové stránky na WORDPRESS. A pokud Vás WORDPRESS neoslovil, tak jsou další nejpoužívanější redakční systémy.

Význam vstupní stránky: Tvorba webových stránek Praha

Přehledná, a přitom efektivní webová vizitka vaší práce

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu

Stačí pár vteřin a klienti mají jasno, zdali vaším stránkám budou věnovat pozornost. Webové stránky by měly být přehledné a vhodně zpracované jak z hlediska grafiky, tak i copywritingu. Vhodnou optimalizací se lze dostat na zajímavé pozice ve vyhledávání, díky čemuž se nám dostane vyššího procenta potencionálních zákazníků. Ale pouhá návštěva není našim cílem, a proto se snažíme dělat kvalitní obsah, který povede k dalším interakcím návštěvníků.

 

Vyhodnotíme-li, že je žádoucím cílem tvorba webových stránek Praha, čeká nás spousta práce, která s sebou v konečném (a správně provedeném) důsledku přinese nové zákazníky.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo musí být úspěšné

Zpracování analýzy klíčových slov je složitý, leč velmi efektivní způsob pro nalezení adekvátních klíčových slov a frází. Snažíme-li se zvýšit organickou návštěvnost webu, bez profesionální analýzy se neobejdeme. Zjistíme pro vás průměrný počet vyhledávání a navrhneme ideální strukturu webu.

 

Pokud se tedy vrátíme k vybranému sousloví tvorba webových stránek Praha, díky analýze jsme schopni zjistit, že pražské klienty taktéž zajímají formy jako tvorba webových stránek v Praze či tvorba webu Praha. A tak tedy víme, na čem začít stavět!

Analyzujeme, vyhodnocujeme, navrhujeme

Ideální a optimalizovaný prostor

Pokud jste se dostali na naši vstupní webovou stránku po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Pokud chcete využít reklamní systém Googlu jako komunikační kanál na sto procent, nezbývá než se obrátit na odborníky. A pokud jste se k nám dostali při hledání hledání klíčového slova, tak můžete vidět, že práci, kterou děláme, opravdu umíme.

 

U nás dostanete výhodu oproti konkurenci. Nejen, že pro vás vytvoříme webové stránky na míru, ale taktéž hlídáme funkčnost, doporučíme obsahovou strategii, bezchybný chod a přední pozice – děláme maximum, aby váš web byl vidět!

Nejvíce kladené dotazy k tvorbě webových stránek

1. Jak dlouho trvá vytvoření webových stánek?

Délka webových stránek se odvíjí od toho, zda se jedná o web tvořen na míru nebo podle již připravené šablony. Pokud se jedná o web pomocí šablonové řešení, tak je web hotov v rozmezí 1-3 měsíců. Při tvorbě webu na míru je časová náročnost větší. Stránky dokončujeme během

Kolik stojí tvorba webu?

Jelikož jsou ceny webu velmi individuální, tak vám doporučujeme se na nás obrátit a my vám podle požadavků můžeme vytvořit nezávaznou cenovou nabídku. Částka za tvorbu webu se odvíjí podle druhu webu. Několikastránkový web na míru je zpravidla dražší než jednostránkový web. Dalším parametrem, který ovlivňuje cenovou nabídku, je případný optimalizace SEO.

Je částka za tvorbu webu konečná nebo budou na tvorbu webu další výdaje v průběhu několika let?

Po dokončení webu je roční poplatek 1 500 Kč. Částka obsahuje kompletní správu webu – provedeme úpravy, cena webhostingu a domény.

Vytvoříte mi web podle mých požadavků?

Vytvoříme vám web přesně podle vašich požadavků. Vyslechneme všechny vaše nápady a požadavky, které následně zakomponujeme do vašeho webu. Navrhneme vám osvědčené nápady, avšak poslední slovo u nás máte vždy vy.

Mohu mít vícejazyčný web?

U všech webů nabízíme možnost vícejazyčných variant. Můžeme vám vytvořit všechny stránky ve vícejazyčných verzích, ale pouze třeba hlavní stránku.

Jaké informace ode mě budete potřebovat, abyste mi vytvořili web?

Aby web pěkně seděl k vašemu podnikání, tak budeme o vás potřebovat co nejvíce informací (v jakém odvětví podnikáte, jaké služby nabízíte, vaše zásady apod.). Pokud máte starý web, tak nám jej můžete zaslat, abychom se o vás dozvěděli co nejvíce.
Dále nám můžete sdělit jakékoliv nápady a představy máte. V případě, že však nemáte jasnou vizi, tak to můžete nechat na nás.

Budu mít přístup do analytik webu?

Ano. K webu vám dáme přístup do analytických programů (zejména do Google Analytics), abyste mohli s těmito daty dále pracovat.

Poskytujete také webhosting?

Při tvorbě nového webu je webhosting už započítán v ceně. Avšak vám jej můžeme nabídnout i samostatně.

Mohu si sám spravovat příspěvky a fotografie na webu?

Ano. Budete mít přístup do redakčního systému, kde si můžete dělat jakékoliv úpravy.

Nemám vlastní doménu. Pomůžete mi vybrat a koupit optimální doménu?

Rádi vám pomůžeme vybrat lukrativní doménu. Dáme vám několik návrhů a vy si pak vyberete tu, která se vám bude nejvíce líbit.

Jsou weby responzivní?

Ano. Všechny naše weby jsou responzivní a přizpůsobí se velikosti jakéhokoliv zařízení.

Je součástí cenové nabídky i optimalizace webu?

Vše se odvíjí od řešení, které si od nás vyberete. Některé weby jsou automaticky i s optimalizací, ale v případě zejména jednodušších webů je potřeba zaplatit optimalizaci zvlášť.

Lze stránky zpětně optimalizovat?

Ano. Ať už to jsou námi dříve vytvořené stránky nebo od jiných tvůrců, tak vám provedeme kompletní optimalizaci webu.

Kdy se začne má stránka zobrazovat na prvních příčkách vyhledávání?

Optimalizace SEO trvá přibližně 2-3 měsíce, než začne fungovat. Avšak se na ní musí neustále pracovat, aby se vaše stránky udržely na předních pozicích.

Je možné provést editace mého stávajícího webu?

Ano. Pokud si nevíte rady se svým webem a potřebujete jej jakkoliv upravit, tak se vám o to postaráme. Na základě vašich poznámek a nápadu provedeme veškeré úpravy, které budete požadovat.

Jak bude celý proces bude probíhat?

Nejdříve nám sdělíte veškeré požadavky a informace, které chcete mít na svých webových stránkách. My vytvoříme samotné stránky, nahrajeme fotografie a následně i textaci. Poté vám zašleme stránky a v případě jakýchkoliv připomínek provedeme úpravy. Jakmile je vše hotovo, tak jsou stránky vaše.

Vytvoříte mi e-mail s názvem domény?

Můžeme vám vytvořit i e-mail s názvem domény, avšak tato služba není započítána v ceně. Jedná se o cenu nad rámec tvorbu webu a platí se zvlášť.

V jakém redakčním systému bude web vytvořen?

Weby vytváříme primárně ve Wordpressu. Nicméně umíme webové stránky vytvořit v jakémkoliv CMS.

Vytváříte weby na míru nebo podle šablon?

Nabízíme obě varianty. Šablonová řešení jsou zpravidla levnější a do určité míry se dají upravit. Weby na míru jsou náročnější na tvorbu, proto jsou dražší a časově náročnější. Avšak si zde můžete nadiktovat téměř cokoliv a my vám to splníme.

Jsou stránky zabezpečeny?

Všechny námi vytvořené weby jsou zabezpečeny certifikátem SSL. Dále jsou zabezpečeny i na omezený počet uživatelů. V případě zájmu vám jej můžeme zabezpečit ještě více způsoby.

Mohu mít na stránkách chatbota?

Ano.  Na jakýkoliv web vám jej můžeme umístit.