Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
Praha

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek na míru, kterou vyvíjíme na svém vlastním CMS systému. Klademe důraz na moderní, responzivní a rychlé řešení. Pokud preferujete ekonomičtější řešení, tak můžeme vytvořit šablonové webové stránky na moderních redakčních systémech – CMS (WordPressJoomlaDrupal). Případně na Headless CMS, které je extrémně rychlým webovým řešením, kterým získáte konkurenční výhodu. 

Garantujeme vysokou kvalitu, rychlé dodání a špičkovou komunikaci.

Potřebujete více informací o službě tvorba webových stránek Praha?

Tvorbu webových stránek se vyplatí svěřit profesionálům.

V dnešní době jsou webové stránky již pomalu nutností. Není žádnou novinkou, že se na trhu setkáte s mnoha firmami, které vám nabídnou, že vám vytvoří okouzlující stránky a doménu. Je to vůbec možné? Ano! V případě, že narazíte na toho správného tvůrce, může váš business vskutku chytit pořádný vítr do plachet. Hlavním posláním každého webu je zvýšení počtu nejlépe aktivních zákazníků. Základem je však vytvoření unikátního webu, který bude přesně odpovídat potřebám daného podnikatelského záměru. Tvorba web stránek v Praze nabízí vždy maximum, které je aktuálně v online marketingu k dispozici. Investujte chytře a spolehněte se na profíky.

0
let zkušeností
Cena webových stránek od expert devu:
Šablonové webové stránky
od 12 000 Kč
Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.
Mikrostránky
od 7 500 Kč
Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.
Webové stránky na míru
od 30 000 Kč
Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.
E-shop
od 39 000 Kč
Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových stránek Praha - neomezené možnosti

Zaujali vás naše služby? Tak neváhejte a kontaktujte nás. Rozhodně není podmínkou, že musíte být přímo z Prahy nebo Středočeského kraje. Všechny záležitosti s námi můžete řešit online.

Tvorba webových stránek Praha vám nabízí komplexní servis. Rádi vám pomůžeme s webovým řešením nebo třeba novým webdesign Praha. K dispozici je pro vás i vše ohledně webového poradenství. Klienty nerozlišujeme podle toho, jak velký je jejich web. Všem poskytujeme stejné množství času a energie. Díky proaktivnímu přístupu kvalitnímu servisu jsme zrealizovali několik stovek prosperujících webů po celé České republice.

K realizaci webových stránek používáme nejmodernějších z programovacích webových jazyků HTML, CSS, JS, PHP. Samozřejmostí jsou pro nás i důkladné grafické práce Praha s použitím plugin nástrojů Adobe. Rádi vám nabídneme také možnost napojení na analytické nástroje Google AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle AdsFacebook pixelSklik a dalšíFunkčnost pro mobilní zařízení (responzivita) a kompatibilita s webovými prohlížeči (Google Chrome, Safari, Firefox, Edge, Opera) je pro nás samozřejmostí. Vaši vytvořenou webovou stránkou nebo webový projekt propojíme také s dalšími webovými aplikacemi přes rozhraní API.

Tvorba webových stránek Praha - Karlův Most

Webové stránky na míru

Potřebujete nakopnout váš business? Hledáte správné řešení pro obor vašeho podnikání? U nás jste na správném místě. Dodáváme profesionální weby, které přizpůsobujeme přesným potřebám danému oboru podnikání. Prohlédněte si naše prokazatelné reference nebo případové studie pro Rozvody PrahaMoreno Vlk & Asociados a Security Segment, které Vám mohou posloužit jako důkaz kvality.

Co od nás můžete čekat?

 • nekompromisní rychlost a optimalizace pro mobilní zařízení
 • čistý kód
 • kvalitní CMS
 • neomezená rozšiřitelnost
 • velké množství funkcí programovaných na míru
 • originální webový design uzpůsobený i pro mobilní zařízení

Kdy je vhodné uvažovat o webovém řešení na míru?

 • střední nebo velký projekt
 • vysoká návštěvnost webu
 • požadavek na web přesně podle vašich požadavků
 • extra rychlé řešení bez limitů
 • důraz na originalitu a kvalitu
 • kvalitní SEO analýza
 • bezpečný web

Šablonové webové stránky

V případě, že si zvolíte tvorbu webových stránek pomocí šablon, jsme vám schopni nabídnout velmi výhodný ceník, až budete mít pocit, jako by byly webové stránky zdarmaŠablonové řešení webových stránek patří mezi nejlevnější možnost provozu vlastního webu, která se na trhu objevuje.

K dispozici máme velké množství webových šablon, které jsou uzpůsobeny pro každý druh podnikání. Samozřejmě grafika se na vaše přání přizpůsobí, tzn. barvy, jednotlivé oddíly nebo přidáme další vychytávky, např. blog. Šablonové řešení doporučujeme především začínajícím podnikatelům nebo všem, kteří mají v plánu své podnikání zviditelnit za využití microsite a SEO Praha.

Microsite jako velký oblíbenec

Tvorba internetových stránek Praha vám nabízí samozřejmě i jedno aktuálně nejoblíbenější řešení v podobě jednostránkových microsite. Jednoduché zpracování této webové prezentace nám napomáhá k důkladné optimalizaci a zviditelnění vašeho podnikání. Jedná se především o to, že se vaše firma bude objevovat na předních příčkách ve vyhledávačích Google Seznam.


Jak taková microsite vypadá?

Dokážeme stavět mikrostránky na zajímavých investičních doménách, které mají výhodu v konkrétním zacílení na lokalitu a obor, v tomto případě je zacílení na hlavní město Praha. Plně optimalizované a připravené weby najdete ve vyhledávání na Googlu podle těchto klíčových slov:


Co je důležité pro získání předních příček?

 • responzivita webu
 • webdesign
 • poutavé texty s ohledem na SEO a klíčová slova
 • rychlé načítání webových stránek

Tvorba webových stránek Praha – cena

Kolik stojí tvorba web stránek? Cenová nabídka je vždy individuální. Na základě telefonického kontaktu vám sdělíme přibližnou cenu za kompletní práci včetně tvorby webu, grafický návrh webu, textace, SEO optimalizace i PR články na podporu viditelnosti. Optimální nabídku najdeme pro každého.

Snadná správa přes redakční systémy

Správa webu pro vás nemusí být noční můrou. Rádi vám poradíme s vhodným výběrem redakční systému webových stránek WordPress, Simple CMS, Drupal nebo Joomla. Tyto nejrozšířenější a světově známe CMS systémy jsou jakousi jistotou, že nešlápnete vedle a webové řešení jde připravit i do 10.000.- Kč. Nicméně se poslední dobou stále více zaměřujeme na to nejmodernější co v rámci webového programování je možné nabídnout, což jsou výše zmiňované Headless CMS

Jamstack umožňuje vývojářům kombinovat nástroje, které již milují, s architekturou platformy, která funguje skvěle. To vytváří web, který je bezpečnější, škálovatelnější a rychlejší.

Díky předběžnému vykreslování nebo oddělení je poskytování webových stránek nebo aplikací mnohem bezpečnější a extrémně rychlé. Můžete mít klid, protože víte, že jsou chráněni před kybernetickými útoky a dokonce i přírodními katastrofami.

Prozkoumejte další výhody Jamstacku. S tolika oblíbenými nástroji pro generování stránek, jako je Netlyfy, GatsbyHugoJekyllEleventyNextJS a mnoho dalších (deploy to Netlify). Pokud se chcete zaměřit spíše na tvorbu e-shopu Praha, máme pro vás připravené systémy, jako jsou Shopify, OpenCart, Prestashop nebo Magento

Nikdy vás však nenecháme ve štychu. To opravdu není náš styl. Nemusíte se tedy bát, že byste museli své zaměstnance (nebo sebe) učit ovládat nový redakční systém. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, jsme tu pro vás.

S čím vám pomůžeme?

 • tvorba webu na míru
 • funkční a úspěšný e-shop – tvorba e-shopu
 • kvalitní obsahová stránka – copywriting
 • propracovaná optimalizace SEO
 • promyšlená reklama a propagace – online marketing
 • tvorba PPC reklamních kampaní pro Google a Sklik
 • marketing na sociálních sítích – propagace
Tvorba webových stránek Praha - redakční systémy

Nastartujte svůj
business s námi

Tvorba webových stránek Praha se zaměřuje na kvalitní, a především funkční weby, které jsou vytvořeny na míru danému klientovi. V nabídce najdete komplexní řešení, které dostane vaše podnikání na vyšší úroveň.

Můžeme se spojit telefonicky nebo naplánovat osobní schůzku. Na kávu nebo oběd se můžeme potkat v obchodním centru Westfield Chodov ( Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov ) ale pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích v centru Prahy FLEXI OFFICE – ( Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1 Česká republika ), případně vás navštívíme ve vaší kanceláři v Praze.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Neplaťte zbytečně moc

V případě, že nevíme, co přesně od svého webu očekávat, můžete se v cenových nabídkách trochu ztratit. Poměr cena/výkon se u jednotlivých dodavatelů značně liší. Od toho jsme tu však MY. Naše tvorba www stránek a jejich cenové nabídky jsou levnější než 95 % konkurence. Díky tomu, že pro vás připravujeme vše jako celek včetně copywritingu i grafiky, tak pro vás udržujeme nízkou cenu. Přesvědčte se sami.

FAQ 2

Snadná editace přes ověřené redakční systémy

Rádi vám poradíme s vhodným výběrem redakčního systému (CMS). Případně vám na míru vytvoříme stránky v jakémkoliv vašem oblíbeném moderním CMS. Nemusíte se tedy bát, že byste museli své zaměstnance (nebo sebe) učit ovládat nový redakční systém.

FAQ 3

Responzivita jako nutný doplněk

Doba, kdy byly webovky přístupné jen přes počítač, je pryč. Dnes je nezbytnou nutností optimalizovat web pro PC, notebooky, tablety a mobilní telefony. V případě, že se někomu vaše stránka špatně zobrazí na telefonu, půjde ke konkurenci. V dnešní době si totiž kvůli špatnému zobrazení snad nikdo nezapne notebook nebo stolní počítač.

FAQ 4

OptiWeb pro klienty zdarma

SEO Optimalizace pro vyhledávače je jedna z nejdůležitějších věcí pro internetový marketing. Vaše pořadí ve vyhledávačích je totiž klíčové pro vaše podnikání. Tvorba webu u nás zahrnuje samozřejmě základní SEO audit, které vám může dlouhodobě přinášet nové zákazníky. To však není všechno. Zdarma od nás obdržíte také OptiWeb. Co je OptiWeb? Jedná se o špičkově optimalizovaný web, který vás dostane na první strany na Google.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Nejdříve připravíme detailní návrh, který vám poté odprezentujeme a společně doladíme detaily. Při vaší spokojenosti s konceptem se pustíme do práce. Připravíme pro vás takové webové stránky Praha, které budou rychlé, přehledné a plně responzivní. Budou přesně takové, jaké si přejete mít. vaši zákazníci si to zaslouží.

Dovolíme si říct, že naše ceny jsou nižší než 95 % pražských webových firem. Řekněte nám, jaké je vaše přání, co potřebujete a jaká je vaše představa o investici. Poté vám vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, proto věříme, že společně najdeme vhodné řešení. Částka za nejlevnější stránky startuje už na 9.500 Kč.

Pokud nechcete nebo jej zkrátka nemáte dostatek, určitě nemusíte. Stačí, když nám dodáte potřebné podklady a my je rádi zkontrolujeme a upravíme tak, abychom vhodně nastavili optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým šikovných copywriterů se o to postará. Stačí nám připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, lze to. V těchto případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém snadno upravíme texty i obrázky. Nemáte čas na úpravy textu a ostatní drobnosti? Rádi se postaráme o pravidelnou revizi a aktualizaci vašeho obsahu.

Doba dodání webu záleží na jeho složitosti a počtu potřebných služeb. Pro příklad: jednoduché weby většinou dodáme do 7 pracovních dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až 3 měsíce. Celý proces však urychlí pravidelná komunikace.

Ano, chcete 2 jazyky nebo 5? Jazykové mutace nám nedělají vůbec žádný problém. Například pro právnickou kancelář Moreno Vlk & Asociados jsme vytvořili vícejazyčný web, který prezentuje obsah nejen v češtině, ale také ve španělštině, slovenštině a angličtině.

Působíme po celé České republice! Do hlavního města však dojíždíme za svými klienty pravidelně. Pobočky máme rozmístěny v několika městech. Pokud však preferujete komunikaci online, rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat po telefonu či e-mailu. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem.

Konfigurátor 2D A 3D

Konfigurátory umožňují firemním značkám a maloobchodníkům vytvářet interaktivní online nakupování na produktových webových stránkách, které nabízejí různé kombinace předdefinovaných produktových možností spolu s odpovídajícími cenami. Týdeník The Economist nazval konfigurátor „nejmocnějším a nejrozšířenějším nástrojem digitálního webdesignu na světě“. 

Správa webového obsahu

Relevantní a bohatý obsah je klíčem k úspěchu na internetu. Pokud investujete do kvalitního redakčního systému, vaše webová stránka se ve výsledcích vyhledávání na Googlu umístí výše a dostane se do Google SERP. Za pomoci redakčního systému (CMS) vám pomůžeme s psaním a aktualizací textů, článků, fotografií nebo videí.

Blog na webových stránkách

Blogová sekce při tvorbě webu Praha obsahuje mnoho příspěvků, které se všechny točí kolem ústředního tématu a poskytují širokou škálu témat pro budování online marketingu. Díky zveřejňování blogových příspěvků se budete moci včas spojit jak se zákazníky, tak s internetovými vyhledávači.

Kontaktní formuláře

Poptávkové webové formuláře jsou jednoduché a snadno se vyplňují i pro někoho, kdo nikdy předtím nic nekupoval. Pomocí něj může zákazník v několika rychlých krocích požádat o službu nebo zjistit cenu určitého zboží! Nejčastějším případem použití tohoto formuláře je shromažďování informací o potenciálních zákaznících a jejich zájmech.

Jazykové mutace

Různé jazykové mutace webových stránek Praha mohou být cenným přínosem pro každou společnost, která chce svou firmu zpřístupnit zákazníkům mluvící více jazyky. Vícejazyčný web s plnohodnotným překladem (netýká se Google překladače) umožňuje mluvit se zákazníky v jejich vlastním jazyce a tím cílit na větší publikum.

Přihlášení pro uživatele

Zákaznická sekce poskytuje přístup na určité vybrané webové stránky nebo e-shopy a umožňuje registrovaným uživatelům upravovat a prohlížet si jejich osobní údaje nebo sledovat seznam realizovaných nebo vrácených objednávek.

Bezpečnost

Je důležité udělat maximum pro to, aby byla vaše webová tvorba stránek nebo e-shop v bezpečí. Je dobré mít certifikát SSL před útokem hackerů ještě před tím, než budete stlačeni výsledky SE. Útočníci tak nemohou ukrást vaše hesla ani platby z vaší webovky. Při realizaci webového řešení je proto dobré tomuto předcházet a podniknout kroky proti napadení webu. Zabezpečení proti SPAM je další důležitou funkcí bezpečnosti, kterou zajišťuje Google recaptcha .

API propojení

API je nástroj určený k usnadnění komunikace mezi dvěma programy. Jedním z příkladů jeho použití je import kontaktů do vaší aplikace nebo jejich export do souboru CSV nebo odeslání e-mailové kampaně s časově citlivými textovými zprávami. Použití API ‚s je často nejlepším postupem, pokud vytváříme aplikaci s jinými vývojáři.

API komunikace s vybranými CRM

Customer Relationship Management (CRM) je software, který umožňuje společnostem shromažďovat a ukládat data o svých zákaznících. Pomáhá lépe porozumět potřebám jejich zákazníků, měřit marže a efektivněji plánovat růst. Termín „CRM“ může být také použit jako skvělá marketing taktika k podpoře názoru, že společnost nabízí extrémně kvalitní zákaznickou zkušenost.

Sběr kontaktů

K získání kontaktních informací lidí lze využít kvalitní newsletter, který má skvělou techniku shromažďování kontaktů. Systémy jsou jednoduché a přímočaré, takže zákazníci by měli být povzbuzováni k jejich vyplnění. Databáze se pak používá na marketingové aktivity a k nalezení vašich cílových zákazníků a trhu s nimi.

GDPR a ochrana osobních údajů

GDPR alias General Data Protection Regulation znamená právní ochranu osobních údajů a má za cíl hájit práva občanů Evropské unie proti neoprávněnému zacházení s jejich osobními údaji a daty. Týká se všech malých i velkých firem, institucí i online služeb, které jakýmkoliv způsobem zpracovávají data svých zákazníků či uživatelů.

Slider

Slider neboli carousel jsou série obrázků, bannerů nebo textů, které se často zobrazují na začátku domovské stránky. Zveřejňování předem přizpůsobených snímků do různých oblastí vaší společnosti pomůže vašim zaměstnancům a klientům procházet jak interně, tak externě a nabízí možnost zapojit se do produktivních diskusí, chatu, s podobně smýšlejícími lidmi. Pro snadný přístup můžete na stejném snímku také prezentovat reference klientů, produkty atd.

Webové Galerie

Není lepší způsob, jak předvést svou práci, než prostřednictvím ukázek a referencí. Přidáním sekce galerie na vaše www stránky budete moci nahrát tolik fotek a videí kolik jen chcete a poskytnout tak potenciálním zákazníkům komplexnější pohled na vaši odvedenou práci.

Sociální sítě na vašem webu

Pro firmy, které využívají sociální sítě, nejde jen o online marketingovou propagaci vašeho podnikání na těchto platformách, ale také o oslovení nových zákazníků. Abyste toho dosáhli, musíte se ujistit, že máte dobrou vnitřní strukturu webu s dobře spravovanými kanály sociálních médií. Jedná se zpravidla o FacebookInstagramTwitter či LinkedIn, které slouží také jako platformy k reklamním sdělením.

Chatbot

Funkce chatu mohou být užitečné pro zákaznický servis a prodej tím, že poskytují zpětnou vazbu, aniž by rušily návštěvníka. Konverzace obvykle probíhá podobným způsobem jako jiné e-mailové kanály, ale s větší flexibilitou, bez potřeby asistenta a odpovědi může psát jak reálná osoba, tak chatbot, který reaguje okamžitě. Můžete nechat skutečného člověka a chatbota s umělou inteligencí spolupracovat, aby vašim zákazníkům poskytovali velmi personalizované prostředí.

Pravidelné zálohování

Jedná se o jednu z důležitých činností při udržení historie obsahu při tvorbě webových stránek. Zálohy mohou minimalizovat riziko ztráty dat a zajistit, že budete moci obnovit práci, pokud se něco pokazí. Moderní webhosting dnes dokáží udržet zálohy automaticky i měsíc zpětně. Při vlastním VPS řešení nebo propojení přes API na jiné nástroje je možné zálohovat prakticky jakkoliv.

Emailové služby a SMTP

Simple Mail Transfer Protocol je internetový protokol, který zajišťuje doručení e-mailu prostřednictvím přímého spojení mezi odesílatelem a příjemcem, když je zpráva doručena do jejich „schránky“.

Pokročilé nastavení sitemap

Mnoho z nejlepších vyhledávačů na světě používá mapy webu k procházení vašich webových stránek nebo e-shopu a zjišťují důležité informace, které pak mohou zobrazit. Protože se mnoho internetových webů v průběhu času změnilo, je to skvělý způsob, jak poskytnout robotům seznam webových stránek na vašem webu, aby přesně věděli, co hledají. Měl by být umístěn v jeho kořenovém adresáři.