Title Image

Tvorba webových stránek Praha

Tvorba webových stránek Praha

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Praze. Jsme on-line nadšenci ze Zlína. Tvorba webových stránek Praha.

 Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Praze? Máme řadu zákazníků v Praze, kteří jsou spokojeni s kvalitou práce, držením termínů, tak našimi cenami, které mohou být i poloviční v porovnání s pražskou konkurencí. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel. Ve světě webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme už dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim představám, pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery.

Podnikáte v Praze nebo ve Středočeském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci? Zvládneme oboje. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobit vaším potřebám a ušít je na míru vašemu podnikání. Záleží, co od webových stránek očekáváte a jaké funkce mají splnit. Chcete webový design na míru nebo postavit web na šablonovém řešení? Potřebujete jednostránkovou prezentaci nebo náročný web, na který se toho musí vejít hodně? Sdělte nám své požadavky a budeme se Vám na 100 % věnovat. 

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Zajímá Vás, kolik u nás stojí tvorba webových stránek? Cena webových stránek se odvíjí od toho, jak náročný bude samotný web a kolik času zabere příprava veškerých podkladů a všech dílčích prací. Zabýváme se jak tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700 Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000 Kč jednorázově.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Jste malý podnikatel nebo velká firma? Spolehněte se na špičkový servis od A do Z. Pracujeme s každým zákazníkem stejně. Našim cílem je splnit pro vás to, co potřebujete. Přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Chceme posouvat vaše podnikání kupředu. 

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba webových stránek na dálku, i když nejsme z Prahy?

Můžete se na nás obrátit, i když nejsme z Prahy. Vůbec nezáleží na tom, že bydlíte na druhé straně republiky. My se o všechno postaráme i tak!

Při tvorbě webových stránek dbáme na rychlou a špičkovou komunikaci

V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit bleskově buď telefonicky, nebo přes e-mail a nikdo nebude muset ztrácet čas zdlouhavým cestováním. Pokud byste preferovali osobní schůzku, tak pravidelně jezdíme i do Prahy. Nicméně všechny úpravy webových stránek, případně budoucí poradenství můžeme komunikovat elektronicky – je to rychlé a pohodlné. Tvorba webových stránek Praha.

Tvorba webových stránek

Jak je to s dodáním podkladů, které potřebujeme pro vytvoření kvalitních webových stránek?

 

Copywriting a textace – dodáte nám podklady pro tvorbu webových stránek, ať už v podobě krátkého popisu nebo referenční stránky. Pokud nemáte ideu, tak navrhneme textaci za Vás a přizpůsobíme ji nové webové stránce.

Grafické práce při tvorbě webu – postaráme se Vám i o vizuál Vaší webové stránky. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a nápady a vše ostatní můžete nechat na nás. Váš webový design bude vypadat stejně skvěle jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Marketing – k webové stránce Vám také můžeme přidat i microsite, který není finančně nákladný a pomůže Vám se získáním většího množství klientů. V rámci on-line komunikace od nás získáváte poradenství, textové a grafické materiály, které posouží k lepší propagaci webových stránek. 

Základní nebo propracované SEO a optimalizace – při tvorbě webových stránek doporučujeme našim klientům myslet dopředu tak, aby byl jejich web dohledatelný. Umíme od začátku použít vhodnou SEO strategii, aby byly stránky dohledatelné podle klíčových slov. Například tak, jako je tato stránka dohledatelná na klíčové slovo – tvorba webových stránek Praha

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

tvorba webových stránek

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

 

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

 

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Význam vstupní stránky: Tvorba webových stránek Praha

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu, která se zabývá tvorbou webových stránek v lokalitě Praha

Snažíme se efektivně využít reklamní prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a optimalizují své webové stránky. Za dobře odvedenou práci, které kopíruje moderní metriky Google, jste oceněni zajímavou vyhledávací pozicí. V ideálním případě je to první strana. Proto můžete využít ideální prostor pro prezentaci klíčového slova – tvorba webových stránek Praha.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Praha

Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání, proto píšeme texty na konkrétní klíčové slovo. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Praha, tvorba webu Praha, tvorba webových stránek v Praze. Ideální klíčové slovo by mělo souviset s Vaším podnikáním a mělo by mít zajímavý průměr vyhledávání.

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Praha po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Jsme rádi, že se nám podařilo zaujmout vaši pozornost a našli jste nás vysoko ve vyhledávači – to byl záměr. Těmito hmatatelnými výsledky chceme prezentovat naši práci a to, že jí rozumíme. Umíme spojit kvalitní tvorbu webu s moderními praktikami SEO, které v praxi fungují a přináší Vašemu podnikání výsledky a konkurenční výhodu.