Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Praha

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Praze.

Tvorba webových
stránek Praha

Spolehlivý a bezpečný web na klíč

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu potřebujete, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Kombinujeme vaše přání, vize a potřeby s našimi znalostmi a zkušenostmi. Webové řešení dokážeme navrhnout přesně na míru od první konzultace, přes návrh a zpracování grafiky až po kódování webových stránek. S prací končíme až v okamžiku vaší plné spokojenosti.

 

 

0
let zkušeností

Webové stránky od expertdevu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsme z prahy?

Můžete se na nás obrátit, i když nejsme z Prahy. Vůbec nezáleží na tom, že bydlíte na druhé straně republiky. My se o všechno postaráme i tak!

Při tvorbě webových stránek dbáme na rychlou a špičkovou komunikaci

V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit bleskově buď telefonicky, nebo přes e-mail a nikdo nebude muset ztrácet čas zdlouhavým cestováním. Pokud byste preferovali osobní schůzku, tak pravidelně jezdíme i do Prahy. Nicméně všechny úpravy webových stránek, případně budoucí poradenství můžeme komunikovat elektronicky – je to rychlé a pohodlné.

Tvorba webových stránek Praha - Karlův Most

Rádi byste znali znali více podrobností ke službě ohledně tvorby webů v Praze

Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.
Na kafé se můžeme potkat v obchodním centru Westfield Chodov ( Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov ). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích v centru Prahy FLEXI OFFICE – ( Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1 Česká republika ).

Jak je to s dodáním podkladů, které potřebujeme pro vytvoření kvalitních webových stránek?

Copywriting a textace – dodáte nám podklady pro tvorbu webových stránek, ať už v podobě krátkého popisu nebo referenční stránky. Pokud nemáte ideu, tak navrhneme textaci za Vás a přizpůsobíme ji nové webové stránce.

Grafické práce při tvorbě webu – postaráme se Vám i o vizuál Vaší webové stránky. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a nápady a vše ostatní můžete nechat na nás. Váš webový design bude vypadat stejně skvěle jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Marketing – k webové stránce Vám také můžeme přidat i microsite, který není finančně nákladný a pomůže Vám se získáním většího množství klientů. V rámci on-line komunikace od nás získáváte poradenství, textové a grafické materiály, které posouží k lepší propagaci webových stránek.

Základní nebo propracované SEO a optimalizace – při tvorbě webových stránek doporučujeme našim klientům myslet dopředu tak, aby byl jejich web dohledatelný. Umíme od začátku použít vhodnou SEO strategii, aby byly stránky dohledatelné podle klíčových slov. Například tak, jako je tato stránka dohledatelná na klíčové slovo – tvorba webových stránek Praha.

Tvorba webových stránek Praha - redakční systémy

Tvoříme webové stránky
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Můžete si také přečíst výhody – proč mít webové stránky na WORDPRESS. A pokud Vás WORDPRESS neoslovil, tak jsou další nejpoužívanější redakční systémy.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

 Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Praze?

Máme řadu zákazníků v Praze, kteří jsou spokojeni s kvalitou práce, držením termínů, tak našimi cenami, které mohou být i poloviční v porovnání s pražskou konkurencí. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Propracované mnohastránkové weby na míru, šablonové webové stránky, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel. Ve světě webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme už dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim představám, pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery.

Podnikáte v Praze nebo ve Středočeském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

FAQ 2

Co je k tomu vše potřeba?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Praha budeme potřebovat, jsou základní podklady – informace o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

FAQ 3

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit poutavý textygrafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.
FAQ 4

Jste malý podnikatel nebo velká firma?

Spolehněte se na špičkový servis od A do Z. Pracujeme s každým zákazníkem stejně. Našim cílem je splnit pro vás to, co potřebujete. Přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Chceme posouvat vaše podnikání kupředu.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu

Stačí pár vteřin a klienti mají jasno, zdali vaším stránkám budou věnovat pozornost. Webové stránky by měly být přehledné a vhodně zpracované jak z hlediska grafiky, tak i copywritingu. Vhodnou optimalizací se lze dostat na zajímavé pozice ve vyhledávání, díky čemuž se nám dostane vyššího procenta potencionálních zákazníků. Ale pouhá návštěva není našim cílem, a proto se snažíme dělat kvalitní obsah, který povede k dalším interakcím návštěvníků.

Vyhodnotíme-li, že je žádoucím cílem tvorba webových stránek Praha, čeká nás spousta práce, která s sebou v konečném (a správně provedeném) důsledku přinese nové zákazníky.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo musí být úspěšné

SEO optimalizace

Zpracování analýzy klíčových slov je složitý, leč velmi efektivní způsob pro nalezení adekvátních klíčových slov a frází. Snažíme-li se zvýšit organickou návštěvnost webu, bez profesionální analýzy se neobejdeme. Zjistíme pro vás průměrný počet vyhledávání a navrhneme ideální strukturu webu.

Pokud se tedy vrátíme k vybranému sousloví tvorba webových stránek Praha, díky analýze jsme schopni zjistit, že pražské klienty taktéž zajímají formy jako tvorba webových stránek v Praze či tvorba webu Praha. A tak tedy víme, na čem začít stavět!

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši vstupní webovou stránku po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Pokud chcete využít reklamní systém Googlu jako komunikační kanál na sto procent, nezbývá než se obrátit na odborníky. A pokud jste se k nám dostali při hledání hledání klíčového slova, tak můžete vidět, že práci, kterou děláme, opravdu umíme.

U nás dostanete výhodu oproti konkurenci. Nejen, že pro vás vytvoříme webové stránky na míru, ale taktéž hlídáme funkčnost, doporučíme obsahovou strategii, bezchybný chod a přední pozice – děláme maximum, aby váš web byl vidět!