Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Praha

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek na míru, kterou vyvíjíme na svém vlastním CMS systému. Klademe důraz na moderní, responzivní a rychlé řešení. Pokud preferujete levnější řešení, tak můžeme vytvořit šablonové webové stránky na moderních redakčních systémech – CMS (WordPressJoomlaDrupal). Garantujeme vysokou kvalitu, rychlé dodání a špičkovou komunikaci.

Potřebujete více informací o službě tvorba webových stránek Praha?

Tvorba webových
stránek Praha

Tvorbu webových stránek se vyplatí svěřit profesionálům.

V dnešní době jsou webové stránky již pomalu nutností. Není žádnou novinkou, že se na trhu setkáte s mnoha firmami, které vám nabídnou, že vám vytvoří okouzlující stránky a doménu. Je to vůbec možné? Ano! V případě, že narazíte na toho správného tvůrce, může váš business vskutku chytit pořádný vítr do plachet. Hlavním posláním každého webu je zvýšení počtu nejlépe aktivních zákazníků. Základem je však vytvoření unikátního webu, který bude přesně odpovídat potřebám daného podnikatelského záměru. Tvorba web stránek v Praze nabízí vždy maximum, které je aktuálně v online marketingu k dispozici. Investujte chytře a spolehněte se na profíky.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expert devu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových stránek Praha - neomezené možnosti

Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás. Rozhodně není podmínkou, že musíte být přímo z Prahy nebo Středočeského kraje. Všechny záležitosti s námi můžete řešit online.

Tvorba webových stránek Praha vám nabízí komplexní servis. Rádi vám pomůžeme s webovým řešením nebo třeba novým webdesign Praha. K dispozici je pro vás i vše ohledně webového poradenství. Klienty nerozlišujeme podle toho, jak velký je jejich web. Všem poskytujeme stejné množství času a energie. Díky proaktivnímu přístupu a kvalitnímu servisu jsme zrealizovali několik stovek prosperujících webů po celé České republice.

K realizaci webových stránek používáme nejmodernějších z programovacích webových jazyků HTML, CSS, JS, PHP. Samozřejmostí jsou pro nás i důkladné grafické práce Praha s použitím plugin nástrojů Adobe. Rádi vám nabídneme také možnost napojení na analytické nástroje Google AnalyticsGoogle Search ConsoleGoogle Ads, Facebook pixelSklik a další. Funkčnost pro mobilní zařízení (responzivita) a kompatibilita s webovými prohlížeči (Google Chrome, Safari, Firefox, Edge, Opera) je pro nás samozřejmostí. Vaši vytvořenou webovou stránkou nebo webový projekt jsme schopni propojit také s dalšími webovými
aplikacemi přes rozhraní API.

Tvorba webových stránek Praha - Karlův Most

Webové stránky na míru

Potřebujete nakopnout váš business? Hledáte správné řešení pro obor vašeho podnikání? U nás jste na správném místě. Dodáváme profesionální weby, které přizpůsobujeme přesným potřebám danému oboru podnikání. Prohlédněte si naše prokazatelné reference, které Vám mohou posloužit jako důkaz kvality.

Co od nás můžete čekat?

 • nekompromisní rychlost
 • čistý kód
 • kvalitní CMS
 • neomezená rozšiřitelnost
 • velké množství funkcí programovaných na míru
 • originální webový design uzpůsobený i pro mobilní zařízení

Kdy je vhodné uvažovat o webovém řešení na míru?

 • střední nebo velký projekt
 • vysoká návštěvnost webu
 • požadavek na web přesně podle vašich požadavků
 • extra rychlé řešení bez limitů
 • důraz na originalitu a kvalitu
 • kvalitní SEO analýza
 • bezpečný web

Šablonové webové stránky

V případě, že si zvolíte tvorbu webových stránek pomocí šablon, jsme vám schopni nabídnout velmi výhodný ceník, až budete mít pocit, jako by byly webové stránky zdarma. Šablonové řešení webových stránek patří mezi nejlevnější možnost provozu vlastního webu, která se na trhu objevuje.

K dispozici máme velké množství webových šablon, které jsou uzpůsobeny pro každý druh podnikání. Samozřejmě grafika se na vaše přání přizpůsobí, tzn. barvy, jednotlivé oddíly nebo přidáme další vychytávky, např. blog. Šablonové řešení doporučujeme především začínajícím podnikatelům nebo všem, kteří mají v plánu své podnikání zviditelnit za využití microsite a SEO Praha.

Microsite jako velký oblíbenec

Tvorba internetových stránek Praha vám nabízí samozřejmě i jedno aktuálně nejoblíbenější řešení v podobě jednostránkových microsite. Jednoduché zpracování této webové prezentace nám napomáhá k důkladné optimalizaci a zviditelnění vašeho podnikání. Jedná se především o to, že se vaše firma bude objevovat na předních příčkách ve vyhledávačích Google a Seznam.


Jak taková microsite vypadá?

Dokážeme stavět mikrostránky na zajímavých investičních doménách, které mají výhodu v konkrétním zacílení na lokalitu a obor, v tomto případě je zacílení na hlavní město Praha. Plně optimalizované a připravené weby najdete ve vyhledávání na Googlu podle těchto klíčových slov:

Co je důležité pro získání předních příček?

 • responzivita webu
 • webdesign
 • poutavé texty s ohledem na SEO a klíčová slova
 • rychlé načítání webových stránek

Tvorba stránek Praha – cena

Kolik stojí tvorba web stránek? Cenová nabídka je vždy individuální. Na základě telefonického kontaktu jsme vám však schopni sdělit přibližnou cenu za kompletní práci včetně tvorby webu, grafický návrh webu, textace, SEO optimalizace i PR články na podporu viditelnosti. Optimální nabídku najdeme pro každého.

Snadná správa přes redakční systémy

Správa webu pro vás nemusí být noční můrou. Rádi vám poradíme s vhodným výběrem redakční systému webových stránek WordPress, Simple CMSDrupal nebo Joomla. Pokud se chcete zaměřit spíše na tvorbu e-shopu Praha, máme pro vás připravené systémy, jako jsou Shopify, OpenCart, Prestashop nebo Magento.

Nikdy vás však nenecháme ve štychu. To opravdu není náš styl. Nemusíte se tedy bát, že byste museli své zaměstnance (nebo sebe) učit ovládat nový redakční systém. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, jsme tu pro vás.

S čím vám pomůžeme?

 • tvorba webu na míru
 • funkční a úspěšný e-shop – tvorba e-shopu
 • kvalitní obsahová stránka – copywriting
 • propracovaná optimalizace SEO
 • promyšlená reklama a propagace – online marketing
 • tvorba PPC reklamních kampaní pro Google a Sklik
 • marketing na sociálních sítích – propagace
Tvorba webových stránek Praha - redakční systémy

Nastartujte svůj
business s námi

Tvorba webových stránek v Praze se zaměřuje na kvalitní a především funkční weby, které jsou vytvořeny na míru danému klientovi. V nabídce najdete komplexní řešení, které dostane vaše podnikání na vyšší úroveň. Neváhejte a obraťte se na nás.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Neplaťte zbytečně moc

V případě, že nevíme, co přesně od svého webu očekávat, můžete se v cenových nabídkách trochu ztratit. Poměr cena/výkon se u jednotlivých dodavatelů značně liší. Od toho jsme tu však MY. Naše tvorba www stránek a jejich cenové nabídky jsou levnější než 95 % konkurence. Díky tomu, že pro vás připravujeme vše jako celek včetně copywritingu grafiky, tak pro vás udržujeme nízkou cenu. Přesvědčte se sami.

FAQ 2

Snadná editace přes ověřené redakční systémy

Rádi vám poradíme s vhodným výběrem redakčního systému (CMS). Případně vám na míru vytvoříme stránky v jakémkoliv vašem oblíbeném moderním CMS. Nemusíte se tedy bát, že byste museli své zaměstnance (nebo sebe) učit ovládat nový redakční systém.

FAQ 3

Responzivita jako nutný doplněk

Doba, kdy byly webovky přístupné jen přes počítač, je pryč. Dnes je nezbytnou nutností optimalizovat web pro PC, notebooky, tablety a mobilní telefony. V případě, že se někomu vaše stránka špatně zobrazí na telefonu, půjde ke konkurenci. V dnešní době si totiž kvůli špatnému zobrazení snad nikdo nezapne notebook nebo stolní počítač.

FAQ 4

OptiWeb pro klienty zdarma

SEO Optimalizace pro vyhledávače je jedna z nejdůležitějších věcí pro internetový marketing. Vaše pořadí ve vyhledávačích je totiž klíčové pro vaše podnikání. Tvorba webu u nás zahrnuje samozřejmě základní SEO audit, které vám může dlouhodobě přinášet nové zákazníky. To však není všechno. Zdarma od nás obdržíte také OptiWeb.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Konfigurátor

Konfigurátory umožňují značkám a maloobchodníkům vytvářet interaktivní online nakupování vytvářením produktových stránek, které nabízejí různé kombinace předdefinovaných produktových možností spolu s odpovídajícími cenami. . „The Economist“ jej nazval „nejmocnějším a nejrozšířenějším nástrojem digitálního designu na světě“. Vzhledem k tomu, že konfigurátory nabízejí uživatelům více způsobů interakce, mohou být pozorované celkové zisky z konverzí ještě větší.

Správa obsahu

Relevantní a bohatý obsah je klíčem k úspěchu na internetu. Pokud investujete do kvalitního redakčního systému, váš web se ve výsledcích vyhledávání umístí výše a dostane se do Google SERP. S tím vším vám chceme pomoci – od psaní po aktualizaci článků o fotografie nebo videa. Aktualizace textů, fotek či videí, a to vše za pomoci redakčních systému (CMS).

Blog

Blogová sekce webu obsahuje mnoho příspěvků, které se všechny točí kolem ústředního tématu a poskytují vám širokou škálu témat pro budování online marketingu. Díky zveřejňování blogových příspěvků se budete moci včas spojit jak se zákazníky, tak s vyhledávači.

Poptávkový formulář

Poptávkové formuláře jsou jednoduché a snadno se vyplní i pro někoho, kdo nikdy předtím nic nekupoval. Pomocí něj můžete v několika rychlých krocích požádat o službu nebo zjistit cenu určitého zboží! 

Webové mutace

Jazykové verze webových stránek mohou být cenným přínosem pro každou společnost, která chce svou firmu zpřístupnit zákazníkům mluvící více jazyky. Plnohodnotný překlad umožňuje mluvit se zákazníky v jejich vlastním jazyce a tím cílit na větší publikum.

Zákaznická sekce

Zákaznická sekce poskytuje přístup na určité vybrané stránky a umožňuje registrovaným uživatelům prohlížet jejich osobní údaje nebo sledovat seznam realizovaných nebo vrácených objednávek.

Zabezpečení

Je důležité udělat maximum pro to, aby byl váš web nebo e-shop v bezpečí. Je dobré mít certifikát SSL před útokem hackerů, a tedy ještě předtím, než budete stlačeni výsledky SE. Útočníci tak nemohou ukrást vaše hesla ani platby z vašeho webu. Tomu je dobré při realizaci webového řešení předcházet, aby se podnikly kroky a předešlo se napadení webu. Zabezpečení proti SPAM je další důležitou funkcí bezpečnosti, kterou zajišťuje Google recaptcha nebo vlastní řešení.

API propojení

API je nástroj určený k usnadnění komunikace mezi dvěma programy. Jedním z příkladů jeho použití je import kontaktů do vaší aplikace nebo jejich export do souboru CSV nebo odeslání e-mailové kampaně s časově citlivými textovými zprávami. Použití API ‚s je často nejlepším postupem, pokud vytváříme aplikaci s jinými vývojáři.

Napojení na CRM

Customer Relationship Management (CRM) je software, který umožňuje společnostem shromažďovat a ukládat data o svých zákaznících. Pomáhá jim lépe porozumět potřebám jejich zákazníků, měřit marže a efektivněji plánovat pro růst. Termín „CRM“ může být také použit jako marketingová taktika k podpoře názoru, že společnost nabízí extrémně kvalitní zákaznickou zkušenost.

Sběr kontaktů

K získání kontaktních informací lidí pro náš newsletter používáme techniky shromažďování kontaktů. Systémy jsou jednoduché a přímočaré, takže zákazníci by měli být povzbuzováni k jejich vyplnění. Databáze se pak používá k nalezení vašich cílových zákazníků a trhu s nimi.

GDPR

General Data Protection Regulation představuje právní rámec ochrany osobních údajů s cílem hájit práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. To se týká všech firem, institucí a online služeb, které zpracovávají data svých uživatelů či zákazníků.

Slider

Slider neboli carousel jsou série obrázků, textů nebo bannerů, které se často zobrazují na začátku domovské stránky. Zveřejňování předem přizpůsobených snímků do různých oblastí vaší společnosti pomůže vašim zaměstnancům a klientům procházet interně nebo externě a zapojit se do produktivních diskusí s podobně smýšlejícími lidmi. Pro snadný přístup můžete na stejném snímku také prezentovat reference klientů, produkty atd.

Galerie

Není lepší způsob, jak předvést svou práci, než prostřednictvím ukázek. Přidáním sekce galerie na váš web budete moci nahrát tolik fotek nebo videí, kolik chcete, a poskytnout potenciálním zákazníkům komplexnější pohled na vaši práci.

Napojení na sociální sítě

Pro firmy, které využívají sociální sítě, nejde jen o propagaci vašeho podnikání na těchto platformách, ale také o oslovení nových zákazníků. Abyste toho dosáhli, musíte se ujistit, že máte dobrou vnitřní strukturu s dobře spravovanými kanály sociálních médií. Jedná se zpravidla o Facebook, Instagram, Twitter či LinkedIn, které slouží také jako platformy k reklamním sdělením.

Chat aplikace

Funkce chatu mohou být užitečné pro zákaznický servis a prodej tím, že poskytují zpětnou vazbu, aniž by rušily návštěvníka v jeho nejdůležitějším úkolu. Konverzace obvykle probíhá podobným způsobem jako jiné e-mailové kanály, ale s větší flexibilitou a bez potřeby asistenta. Můžete nechat skutečného člověka a chatbota s umělou inteligencí spolupracovat, aby vašim zákazníkům poskytovali velmi personalizované prostředí, které bude rychle reagovat. Odpovědi může svým zákazníkům psát jak reálná osoba, tak chatbot, který reaguje okamžitě.

Zálohování

Jedná se o jednu z důležitých činností při udržení historie obsahu na webových stránkách. Zálohy mohou minimalizovat riziko ztráty dat a zajistit, že budete moci obnovit práci, pokud se něco pokazí. Moderní webhosting dnes dokáží udržet zálohy automaticky i měsíc zpětně. Při vlastním VPS řešení nebo propojení přes API na jiné nástroje je možné zálohovat prakticky jakkoliv. 

Mail SMTP

Simple Mail Transfer Protocol je internetový protokol, který zajišťuje doručení e-mailu prostřednictvím přímého spojení mezi odesílatelem a příjemcem, když je zpráva doručena do jejich „schránky“

Sitemap XML

Mnoho z nejlepších vyhledávačů na světě používá mapy webu k procházení vašich stránek a zjišťování důležitých informací, které pak mohou zobrazit. Protože se mnoho webů v průběhu času změnilo, je to skvělý způsob, jak poskytnout robotům seznam webových stránek na vašem webu, aby přesně věděli, co hledají. Měl by být umístěn v jeho kořenovém adresáři.

CDN

Content Delivery Network je síť určená pro doručování obsahu skrze internet. To zvyšuje dostupnost dat všem internetovým uživatelům. V praxi to funguje tak, že požadovaná data nejsou umístěna pouze na jednom serveru, ale jsou distribuována na více serverech po celém světě. Návštěvník je tak při vyhledávání připojen na ten server, který má nejblíž.

Webové formuláře

Webové formuláře jsou „speciální vstupní prvky, které lze zobrazit ve webovém prohlížeči a umožňují uživateli webu nahrávat data na webový server“. Lze je využít například ke sběru kontaktních údajů a jejich zaslání přímo vašemu týmu.

Drag and drop builders

Tyto nástroje jsou skvělé a umožňují vám vytvářet webové stránky, aniž byste věděli, jak kódovat. Mohou vytvářet stránky z kolekce již existujících prvků, které lze upravovat pomocí dostupných pluginů.

Automatické operace – CRON

Plánovač úloh je automatický nástroj, který můžete použít k řízení úloh, které se spouštějí v nastavenou dobu. Jsou také skvělým způsobem, jak volat na skripty, zálohovat data nebo stahovat informace.

3D Map

Ve srovnání s 2D mapami umožňují 3D mapy uživateli lepší navigaci. Extra rozměr jim usnadňuje vidět celou mapu najednou a pohledy jsou dobře ilustrované. Zobrazuje také výškový profil krajiny, který je mnohem přehlednější.

SVG Editor

SVG nebo Scalable Vector Graphics je vektorový grafický formát. Je založen na vektorové grafice a obsahuje mnoho funkcí, jako je škálovatelnost na různé velikosti bez ztráty kvality, snadno dostupný pro změny projektu pomocí editoru SVG a také rozšiřitelný pomocí zásuvných modulů.

svgeditor