Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online
marketing
Praha

Jako společnost se zabýváme digitálním marketingem, tvoříme reklamní strategie pro Prahu a okolí.

Online
marketing
Praha

Dejte o sobě vědět! Komplexní online marketing

Můžete mít tu nejlepší webovou stránku, ale pokud se o ní vaši potenciální zákazníci nedoví, nebude nic platná. Jak co nejrychleji rozšířit povědomí o vaší značce?

Efektivně nastavená online marketingová strategie využívá sociální sítě, PR články a výkonnostní PPC prostředky tak, aby přesně zacílily na potenciální zákazníky a vedly je k nákupu nebo objednávce služeb. Tyto nástroje se navzájem kombinují a mohou dostáhnout velmi zajímavých výsledků. Výhodou je flexibilní volba rozpočtu pro reklamu a velmi přesné zacílení.

 

0
let zkušeností

Online marketing od expert-devu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Digitální marketing
Praha

Tvoříme digitální marketing pro malé i velké e-shopy. Ovládáme nástroje internetového marketingu, víme, jak co využít. Na váš web přivedeme zákazníky nejen z vyhledávačů Google a Seznam, ale také ze sociálních sítí. SEO není jednorázová záležitost. Díky dobře zvládnutému marketingu, SEO a linkbuildingu vaší stránky bude zvýšená návštěvnost přetrvávat.
Marketing povedeme tak, aby o vás bylo slyšet. Budeme dlouhodobě budovat váš brand a pomůžeme s oslovováním nových cílových skupin. Marketing spočívá mimo jiné v budování vztahů se zákazníkem. Pomůžeme vašim zákazníkům k rozhodování se o nákupu a podpoříme jej v nákupu opakovaném.
Do spektra našich služeb spadají reklamy pro vyhledávače, PPC reklamy i grafické zpracování a umístění reklamních bannerů. Kampaně vypracujeme od počáteční kreativy, přes grafické i technické zpracování, až po vyhledání vhodných mediálních prostředků pro jejich šíření.
Podnikáte v Praze a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Praha a jejím okolí? I to umíme zařídit. Marketingovou strategii a reklamní kampaně umíme cílit pouze na Prahu. Zaplatíte jen skutečně oslovené zákazníky.

Budujeme
online strategie v Praze

Umíme vyhodnotit nákupní chování vašich zákazníků a zvládneme dostat na váš web nové. Cílem úspěšného digitálního marketingu je navyšování návštěv a zákaznických konverzí vašeho webu nebo e-shopu. Na základě analýzy trhu, konkurence, zhodnocení funkčnosti vašeho webu a následné volby klíčových slov vhodných pro váš obor vytvoříme nosnou marketingovou strategii.

Marketing budujeme off page i on page. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam, umíme napsat kvalitní a hlavně účinný PR článek, který podpoří marketing vaší stránky z jiných zdrojů.

Do tvorby marketingové strategie spadají také SEO texty. Profesionální copywriting je to, co významným způsobem pozvedne web nebo e-shop. Naše texty kromě toho, že jsou čtivé a poutavé, jsou hlavně funkční z marketingového hlediska. Umí udržet zákazníka na webu a díky naplnění všech parametrů SEO podporují umístění vašich stránek ve vyhledávači.

Jako součást našich služeb nabízíme neustálou online podporu v případě, že budete potřebovat pomoci i po skončení naší spolupráce. Komunikovat s námi můžete na chatu, emailu i na telefonu.

Komplexní marketing
Praha

Tvorba webu - krok za krokem

Ptáte se, jak proběhne spolupráce? Jsme online marketingová agentura, a tak vše může proběhnout pouze ve virtuální komunikaci! Ušetří se nejen náklady na dopravu, ale především čas, kterého je při podnikání vždycky málo. Konzultace marketingové strategie může proběhnout po telefonu, chatu nebo emailu. V případě zájmu vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií však rádi představíme osobně na schůzce v Praze.

SEO | Copywriting | PR Grafika | Reklama | Tvorba webu

Že je marketing drahá záležitost?

Omyl! Najde se mnoho lidí, kteří žijí v přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které na to mají rozpočet. Což je ale omyl, marketing je záležitost, kterou by měl mít vyřešenou každý, kdo vstoupí na trh. My nabízíme ceny příznivé i pro menší firmy nebo jednotlivce. V porovnání s konkurencí v oboru Marketingu Praha umíme jít až na třetinovou cenu.

Online marketing = reklama?

Každá agentura na trhu může budovat digitální marketing odlišným způsobem, cíl však zůstává stejný. Zvýšení návštěvnosti a především prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Mnoho lidí si plete pojem marketing s reklamou a mají dojem, že marketing znamená obrovský jednorázový výdaj a nejistý výsledek. My ale děláme digitální marketing i v Praze za příznivou cenu. Naše práce má dlouhodobý efekt a její výsledky se dají změřit.

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Už léta pomáháme společnostem budovat SEO, tvoříme webové stránky a e-shopy a vytváříme marketingové strategie a reklamní kampaně. Marketingový plán a způsob jeho tvorby s vámi v procesu tvorby pravidelně konzultujeme a na základě vašich požadavků realizujeme po kreativní i technické stránce. Online marketing umíme budovat efektivně.

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU BRNO?

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Víte, že více než polovina online populace České republiky aktivně využívá sociální sítě každý den? Sociální sítě slouží kromě zábavy také jako prostředek k budování obchodu a podnikatelských aktivit. Můžete se zákazníkům pravidelně připomínat, ukazovat výsledky vaší práce a nabízet služby. Zajímavý firemní profil obsahující užitečné informace pomůže přesvědčit potenciální klienty o vašich kvalitách.
PR články plní úkol budování a udržování dobrého vztahu s vašimi potenciálními (a stávajícími) zákazníky. Jsou také jedním z off-page SEO faktorů, především díky hodnotným zpětným odkazům. Články bývají zpravidla umístěny v tematicky orientovaných médiích, přesdílet je můžete na vlastních stránkách, sociálních sítích, nebo blogu.
Pokud potřebujete co nejrychleji zvýšit návštěvnost stránek, nebo podpořit prodej produktů, placená reklama je správná volba. Mezi nejoblíbenější platformy patří reklama na Facebooku a reklamy Google. Důležité je co nejpřesněji zacílit na skupinu uživatelů a zaujmout je reklamou, která jim pomůže vyřešit právě ty problémy, které vyřešit potřebují.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
2A

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

2B
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
2C

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Prahy?
nevadí

mapa