Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online
marketing
Praha

Specializujeme se na online marketing a budování funkční reklamní strategie v online prostoru pro Prahu a okolí. Pracujeme s marketingovými nástroji jako SEO (optimalizace pro vyhledávače), PPC reklamní kampaně, sociální sítě, e-mail marketing, obsahový marketing, webový marketing a affiliate marketing. Pečlivě se věnujeme i remarketingovým kampaním, které lze sledovat v reálném čase v Google Analytics, Google AdsSklik. Špičkově rozumíme také marketingově optimalizovaným microsite webovým stránkám, které stavíme na moderních redakčních systémech (CMS) WordPress, Joomla nebo Drupal.

Online marketing Praha

Na online marketing máme funkční strategii

Víte, proč většina společností vynakládá čím dál více prostředků na internetové marketingové aktivity? Protože online marketing funguje!

Jako specialisté na internetový marketing Praha bereme marketing pěkně dopodrobna. S námi se v konkurenci neztratíte. Připravíme vám komplexní online marketingovou strategii ušitou na míru. Zacílíme na potenciální zákazníky na sociálních sítích a nabídneme jim poutavý obsah. PPC reklamní kampaně přivedou cílovou skupinu na váš web. PR články umístěné v relevantních médiích zlepší povědomí o vašem podnikání. Dále se postaráme se o zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů, zvýšení konverzí a e-mailingové kampaně, které neskončí v koši. Doporučíme vám vhodné nástroje online marketingu a postupy, které vám pomohou plnit cíle.

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Jaké jsou výhody
online marketingu?

Podnikáte v Praze a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Praha a jejím okolí? Marketingovou strategii a  umíme cílit pouze na Prahu. Zaplatíte jen skutečně oslovené zákazníky, a to je výhoda. Součástí našich služeb je samozřejmě i neustálá online podpora v případě, že budete potřebovat pomoci i po skončení naší spolupráce.

Jaký je účel
Online marketingu?

Na internetu je cca 4,6 miliard lidí, kteří jsou online, a proto nikdy dříve nebylo tak důležité vybudovat online marketing, jako je tomu dnes. Vaše webové stránky jsou pro vás takovým „online domovem“, dali jste si tu námahu vytvořit něco, na co jste hrdí a teď chcete, abyste byli co nejlépe vidět. Pomůžeme Vám dostat se do popředí ve vyhledávání na internetu.

Co je online marketing? Cílem online marketingu je přimět lidi k navštívení vašeho webu a zároveň je přeměnit na platící zákazníky. Pokud chcete, aby vaše podnikání v dnešní době přežilo, musíte začít s online marketingem co nejdříve. 

Co vám přinese náš online marketing Praha?

Marketing Praha - Karlův Most
Marketing Praha - Karlův Most

Jak vypadá Postup online marketingu u nás?

Tvoříme online marketing Praha pro malé i velké firmy. Ovládáme nástroje internetového marketingu, víme, jak co využít. Digitální marketing Praha povedeme tak, aby o vás bylo slyšet. Budeme dlouhodobě budovat váš brand a pomůžeme s oslovováním nových cílových skupin.

Děláme
remarketing na míru

Co je remarketing? Remarketing je cílení reklamy na ty zákazníky, kteří již navštívili váš web. Ve většině případů se jedná o online marketing PPC, tedy reklamu s platbou za proklik. Úspěšnost remarketingové kampaně můžete sledovat v reálném čase v Google Analytics a dalších analytických nástrojích. Lze ji optimalizovat tak, aby byla výnosnější a bez zbytečných nákladů. Dobře a chytře vymyšlená remarketingová kampaň funguje pro každý obor podnikání. Reklamy mají většinou podobu textu, banneru či videa a fungují na Facebooku, v reklamní síti Google, Youtube a brzy i ve vyhledávání Googlu.

Jaká je výhoda remarketingu?

Důležité je ono cílení reklamy. Lidé, kteří vás už znají, pravděpodobně využijí vaše služby spíše než ti, pro které jste prozatím anonymní firma. Návratnost investic, které do reklamy vložíte, bude vyšší, než kdyby se reklamy cílily plošně na veškeré publikum.

Postaráme se o úspěšnou remarketingovou kampaň

Marketing Praha - Karlův Most

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Na jaké nástroje se specializujeme
v online marketingu?

SEO online marketing je postup, jak zlepšit hodnocení vašich webových stránek. Cílem SEO Praha je zvýšit viditelnost webu v organickém výsledku vyhledávání na relevantní klíčová slova, která lidé nejvíce hledají.

Marketing na sociálních sítích slouží k získávání pozornosti a prodeje pomocí platforem sociálních médií Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, kde se můžete lehce propagovat a komunikovat se zákazníky.

Obsahový marketing je zaměřený na tvorbu textu, publikovánídistribuci obsahu vaší cílové skupině uživatelů. Cílem je zvýšit viditelnost vašeho webu za pomoci obsahové strategie.

Jedná se o výkonnostní formu marketingu, která umožňuje platbu teprve až za uskutečněnou konverzi. Affiliate program neboli partnerský marketing, může přivést vašemu podnikání o 10-20 % více z obratu.

PPC kampaň je forma reklamy s platbou za proklik (pay per click). Buďte vidět díky PPC marketing Praha na Googlu, Seznamu, Zboží, Heurece, a sociálních sítích Facebook, Instagram Youtube.

E-mailový marketing je rychlým, levným, přesným a dobře měřitelným způsobem oslovování stálých i nových zákazníků. Kvalitně propracovaný e-mailing vám pomůže dlouhodobě zvýšit zisk, konverze a návštěvnost vašeho webu či e-shopu.

Tvorba a optimalizace webových stránek je skvělá marketingová vizitka s obchodním potenciálem. Ke zviditelnění vašeho podnikání využíváme microsite, které dostanou váš web na přední příčky ve vyhledávačích Google a Seznam.

Proč online marketing s Expert Dev?

Všechny analýzy provádíme do hloubky

Inovujeme a testujeme

Pravidelný a přehledný reporting

8 let zkušeností v online marketingu

Bezkonkurenční ceny

Provázanost s dalšími službami

Výsledky přinášíme rychle

Nemlčíme. Komunikujeme

Rozumíme vývojářům

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa