Title Image

Online marketing Praha

Online marketing Praha

Jako společnost se zabýváme digitálním marketingem, tvoříme reklamní strategie pro Prahu a okolí.

Že je marketing drahá záležitost? Omyl! Najde se mnoho lidí, kteří žijí v přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které na to mají rozpočet. Což je ale omyl, marketing je záležitost, kterou by měl mít vyřešenou každý, kdo vstoupí na trh. My nabízíme ceny příznivé i pro menší firmy nebo jednotlivce. V porovnání s konkurencí v oboru Marketingu Praha umíme jít až na třetinovou cenu.

SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Online marketing = reklama? Každá agentura na trhu může budovat digitální marketing odlišným způsobem, cíl však zůstává stejný. Zvýšení návštěvnosti a především prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Mnoho lidí si plete pojem marketing s reklamou a mají dojem, že marketing znamená obrovský jednorázový výdaj a nejistý výsledek. My ale děláme digitální marketing i v Praze za příznivou cenu. Naše práce má dlouhodobý efekt a její výsledky se dají změřit.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat? Už léta pomáháme společnostem budovat SEO, tvoříme webové stránky a e-shopy a vytváříme marketingové strategie a reklamní kampaně. Marketingový plán a způsob jeho tvorby s vámi v procesu tvorby pravidelně konzultujeme a na základě vašich požadavků realizujeme po kreativní i technické stránce. Online marketing umíme budovat efektivně.


>>> Cena webových stránek <<<

 

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU PRAHA?
SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě digitálního marketingu?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Digitální marketing Praha

Tvoříme digitální marketing pro malé i velké e-shopy. Ovládáme nástroje internetového marketingu, víme, jak co využít. Na váš web přivedeme zákazníky nejen z vyhledávačů Google a Seznam, ale také ze sociálních sítí. SEO není jednorázová záležitost. Díky dobře zvládnutému marketingu, SEO a linkbuildingu vaší stránky bude zvýšená návštěvnost přetrvávat. 

 

Marketing povedeme tak, aby o vás bylo slyšet. Budeme dlouhodobě budovat váš brand a pomůžeme s oslovováním nových cílových skupin. Marketing spočívá mimo jiné v budování vztahů se zákazníkem. Pomůžeme vašim zákazníkům k rozhodování se o nákupu a podpoříme jej v nákupu opakovaném. 

 

Do spektra našich služeb spadají reklamy pro vyhledávače, PPC reklamy i grafické zpracování a umístění reklamních bannerů. Kampaně vypracujeme od počáteční kreativy, přes grafické i technické zpracování, až po vyhledání vhodných mediálních prostředků pro jejich šíření. 

 

Podnikáte v Praze a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Praha a jejím okolí? I to umíme zařídit. Marketingovou strategii a reklamní kampaně umíme cílit pouze na Prahu. Zaplatíte jen skutečně oslovené zákazníky. 

Budujeme online strategie v Praze

Umíme vyhodnotit nákupní chování vašich zákazníků a zvládneme dostat na váš web nové. Cílem úspěšného digitálního marketingu je navyšování návštěv a zákaznických konverzí vašeho webu nebo e-shopu. Na základě analýzy trhu, konkurence, zhodnocení funkčnosti vašeho webu a následné volby klíčových slov vhodných pro váš obor vytvoříme nosnou marketingovou strategii.

 

Marketing budujeme off page i on page. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam, umíme napsat kvalitní a hlavně účinný PR článek, který podpoří marketing vaší stránky z jiných zdrojů. 

 

Do tvorby marketingové strategie spadají také SEO texty. Profesionální copywriting je to, co významným způsobem pozvedne web nebo e-shop. Naše texty kromě toho, že jsou čtivé a poutavé, jsou hlavně funkční z marketingového hlediska. Umí udržet zákazníka na webu a díky naplnění všech parametrů SEO podporují umístění vašich stránek ve vyhledávači. 

 

Jako součást našich služeb nabízíme neustálou online podporu v případě, že budete potřebovat pomoci i po skončení naší spolupráce. Komunikovat s námi můžete na chatu, emailu i na telefonu. 

Komplexní marketing Praha

Ptáte se, jak proběhne spolupráce? Jsme online marketingová agentura, a tak vše může proběhnout pouze ve virtuální komunikaci! Ušetří se nejen náklady na dopravu, ale především čas, kterého je při podnikání vždycky málo. Konzultace marketingové strategie může proběhnout po telefonu, chatu nebo emailu. V případě zájmu vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií však rádi představíme osobně na schůzce v Praze. 

SEO | Copywriting | PR Grafika | Reklama | Tvorba webu