Expert Dev, s.r.o.

bannery

Banner je grafický obrázek nebo reklamní prvek, který je obvykle umístěn na webových stránkách, sociálních médiích, mobilních aplikacích nebo jiných online prostředích s cílem přitáhnout pozornost uživatelů a přimět je k interakci. Bannery tvoříme statické (jednoduchý obrázek bez pohybu) nebo můžou být i animované (s pohyblivými prvky nebo efekty). Mohou sloužit k propagaci produktů a služeb, zvyšování povědomí o značce a generování leadů.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 14 900 Kč

Firemní identita

Tvorba firemní identity pomáhá firmě odlišit se od konkurence, budovat důvěru u zákazníků a sílu značky.

Od 4 900 Kč

Bannery

Vytváříme poutavé bannery, které mají za cíl informovat, oslovit a podpořit prodej produktů nebo služeb.

Od 19 900 Kč

VR

Postaráme se o kompletní design a grafiku vašeho virtuálního světa nebo VR aplikace.

Od 3 900 Kč

Vizualizace

Využitím moderních technologií dokážeme vašim zákazníkům představit produkty realisticky.

EXPERTI NA BANNERY

Proč vybrat nás pro tvorbu bannerů?

Zkušení designéři: Naši profesionální designéři májí bohaté zkušenosti s tvorbou bannerů, které tvoří s citem tak aby byly poutavé a efektivní.

Kreativní přístup: Každého klienta se snažíme důkladně pochopit abychom byli schopni bannerem vystihnout potřeby cílové skupiny.

Rychlý a efektivní: Dodáme vám bannery včas a v rámci schváleného rozpočtu.

Široká nabídka formátů: Vytváříme bannery v různých formátech, takže je můžete používat na různých platformách.

Testování a optimalizace: Testujeme vaše bannery a optimalizujeme je pro dosažení maximálního výkonu.

Reference

Nově vybrané reference

ZAMĚŘENO NA PRODEJ

Možnosti využití bannerů

Webové stránky a eshopy: Bannery se často umisťují na webových stránkách jako reklamní prvky. Mohou se objevit na hlavní stránce, na stránkách s obsahem nebo na stránkách určených pro specifické cílové skupiny.

Sociální sítě: Sociální média poskytují prostor pro umístění bannerů, které mohou cílit na uživatele na základě jejich demografických údajů, chování nebo zájmů. Bannery se často umisťují na platformy jako Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn atd.

E-mailový marketing: V e-mailovém marketingu mohou být bannery použity jako součást e-mailových kampaní. Umisťují se do newsletterů nebo do e-mailů s nabídkami, aby oslovily příjemce.

Mobilní aplikace: V mobilních aplikacích se bannery často objevují jako reklamní prvky, které mohou být umístěny na různých místech v aplikaci nebo na bannerech mimo aplikaci.

YouTube a další videoplatformy: Bannery se mohou zobrazovat také na videoplatformách jako YouTube před začátkem videa, v průběhu videa nebo vedle videa.

PROFESIONÁLOVÉ V OBORU

Proč nechat tvorbu bannerů na Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.

Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.

Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.

Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.

Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.

Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.

Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB

Webový rozcestník a další doplňkové služby