Expert Dev, s.r.o.

Logo

Navrhneme a zpracujeme vám profesionální logo firmy, které na zákazníky zapůsobí a dodá pocit důvěry. Logo patří ke stěžejním grafickým prvkům identity firmy. Je to vizuální reprezentace vaší značky a první dojem, který uděláte na potenciální zákazníky. Naši talentovaní designéři mají za sebou letité zkušenosti s tvorbou poutavých a zapamatovatelných log. Dokáží se zamyslet a připravit jedinečné logo na míru i pro vás.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 14 900 Kč

Firemní identita

Tvorba firemní identity pomáhá firmě odlišit se od konkurence, budovat důvěru u zákazníků a sílu značky.

Od 4 900 Kč

Bannery

Vytváříme poutavé bannery, které mají za cíl informovat, oslovit a podpořit prodej produktů nebo služeb.

Od 19 900 Kč

VR

Postaráme se o kompletní design a grafiku vašeho virtuálního světa nebo VR aplikace.

Od 3 900 Kč

Vizualizace

Využitím moderních technologií dokážeme vašim zákazníkům představit produkty realisticky.

LOGO OD EXPERT DEV

Dobře promyšlené a kvalitně zpracované logo přináší výhody

Zvýšení rozpoznání značky: Dobře navržené logo si lidé snadno zapamatují a spojí s vaší firmou. To může vést k většímu povědomí o značce a loajalitě zákazníků.

Vybudování důvěry: Profesionálně vypadající logo může vaší firmě dodat důvěryhodnost a kredibilitu. To je obzvlášť důležité v konkurenčních odvětvích.

Odlišení od konkurence: Vaše logo by mělo být jedinečné a odlišovat vaši firmu od konkurence. To vám pomůže vyniknout na trhu a oslovit více potenciálních zákazníků.

Posílení marketingových aktivit: Logo lze použít ve všech vašich marketingových materiálech, od webových stránek a tiskových materiálů až po reklamu a obaly produktů. Silné logo může vašim marketingovým kampaním dodat větší dopad.

Zvýšení hodnoty značky: Kvalitní logo může v průběhu času nabýt značné hodnoty. To je cenné aktivum, které může vaší firmě prospět i v budoucnu.

Reference

Nově vybrané reference

POSTUP PRÁCE

Vytvoříme vám unikátní logo na míru

Prozkoumáme vaši značku a cílové publikum, abychom získali představu o tom, co vaše logo potřebuje vyjadřovat. Vytvoříme několik návrhů konceptů a budeme s vámi komunikovat na výběru toho nejlepšího. Poté vám dodáme finální logo ve všech požadovaných formátech a příručku k značce s pokyny pro jeho používání.

Logo od profesionálů

Proč firemní logo na míru od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.

Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.

Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.

Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.

Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.

Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.

Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
NABÍDKA DALŠÍCH SLUŽEB

Webový rozcestník a další doplňkové služby