Expert Dev, s.r.o.

PPC systémy

PPC systémy jsou online reklamní platformy, které umožňují firmám, živnostníkům i jednotlivcům zobrazovat své reklamy na internetu a platit pouze za každé kliknutí na odkaz reklamy. Velkou výhodou PPC systémů je, že inzerenti platí pouze za skutečné návštěvy na svých webových stránkách, nikoli za samotné zobrazení reklamy.

Zvyšujeme klientům svou viditelnost pomocí PPC marketingu na platformách jako jsou Google, Seznam, Heureka, Zboží a také na sociálních médiích, mezi něž patří Facebook, Instagram a Youtube.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 4 900 Kč

PPC reklama

Zajistíme efektivní tvorbu a správu PPC kampaní pro vaše produkty nebo služby.

Od 5 900 Kč

Správa sociálních sítí

Objevte nové zákazníky přes hojně využívané sociální sítě a navažte s nimi dlouhodobý kontakt.

Od 3 500 Kč

Zbožové srovnávače

Nabídněte svoje produkty na dalších prodejních platformách a maximalizujte prodeje.

Od 2 900 Kč

Analytika a reporting

Důležitá součást veškerých webových a marketingových projektů, aby byly efektivní.

Kde investujeme

Nejznámější PPC systémy

Google Ads

Google Ads je nejrozšířenějším PPC marketingovým nástrojem pro online reklamu. Díky tomu, že Google je jedním z nejpopulárnějších vyhledávačů, má přístup k obrovskému počtu uživatelů z různých cílových skupin. Zaměřujeme se na PPC reklamy ve vyhledávací síti, dále velmi oblíbené, zejména pro eshopy, jsou kampaně nákupní nebo bannerové. Hlavní výhodou Google Ads je schopnost cílení reklam na konkrétní publikum na základě klíčových slov, demografických údajů a chování uživatelů, což zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dosažení relevantních zákazníků.

Facebook a Instagram Ads

Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký růst popularity. V Česku se jich denně dotkne přes 5 milionů uživatelů, čímž se stávají ideální platformou pro cílenou PPC reklamu. Předností využití reklam na Facebook Ads je možnost precizního cílení zákazníků na základě jejich demografických údajů, zájmů a chování na sociální síti, což umožňuje efektivní dosažení specifického publika a zvýšení interakce s vaším brandem. PPC marketing se stal nedílnou součástí online strategií a jeho sílu si uvědomují i sami giganti jako Meta, která spravuje Facebook i Instagram.

Sklik PPC

Představujeme vám reklamní platformu Seznamu, ideální nástroj pro efektivní online reklamu, který vám umožní platit pouze za skutečné kliknutí na vaši reklamu (PPC). Tato platforma vám umožňí zobrazovat vaše reklamy jak ve vyhledávací síti, tak v obsahové síti, a to vše s jednoduchostí a přehledností, kterou oceníte. S Sklikem máte k dispozici robustní nástroje pro měření výkonnosti vašich kampaní a detailní analýzy, které vám pomohou optimalizovat vaše reklamní strategie. Vaše reklamy se zobrazí uživatelům Seznamu a jeho partnerských vyhledávačů, kteří aktivně vyhledávají relevantní informace, což zajišťuje maximální dosah a relevanci vašich reklamních kampaní. I když Google stále dominuje na trhu, Seznam zůstává důležitou platformou pro online reklamu s velkým počtem aktivních uživatelů, a proto je jeho využití v online marketingové strategii nezbytné.

LinkedIn Ads

Nabízíme správu PPC reklamy také na síti LinkedIn, přední platformě pro profesionální networking, která vám poskytuje skvělou příležitost hledat nové zaměstnance a navazovat obchodní vztahy. S našimi PPC marketingovými službami na LinkedInu můžete efektivně dosáhnout těchto cílů a optimalizovat své byznys strategie. Díky pokročilým možnostem cílení můžete reklamy zaměřit na specifická odvětví a oslovit tak přímo relevantní kandidáty a potenciální obchodní partnery. Naše služby na LinkedIn vám nabízí možnost vytvářet textové reklamy s malým obrázkem, což umožňuje klást důraz na poutavý a informativní obsah, který efektivně zaujme vaši cílovou skupinu.

Microsoft Ads

Microsoft Ads, dříve známý jako Bing Ads, je specializovanou platformu pro PPC reklamu, která vám umožní efektivně zobrazovat vaše reklamy na vyhledávači Bing a na jeho partnerských webech. Tato služba pracuje na principu podobném Google Ads, avšak s řadou unikátních výhod a klíčových rozdílů, které vám pomohou dosáhnout specifických cílových skupin a optimalizovat výkon vašich reklamních kampaní.

YouTube PPC

Využijte sílu YouTube, platformy s více než miliardou uživatelů, pro dosažení širokého spektra potenciálních zákazníků. Nabízíme možnost zobrazovat vaše video reklamy před, během i po zveřejněném obsahu, což zajišťuje maximální dosah a pozornost uživatelů. Díky nepřeskočitelným reklamám je zaručeno, že vaše zpráva bude viděna. Navíc vám poskytujeme možnost umístit bannerové reklamy přímo na stránkách platformy. Pro efektivní PPC marketing na YouTube vám nabízíme pokročilé cílení podle témat, vyhledávání a geografické lokace. Cena je stanovena za skutečné zhlédnutí, což zajišťuje efektivní využití vašeho rozpočtu. Vzhledem k důrazu na vizuální prvek je videoreklama ideálním nástrojem pro budování povědomí o vaší značce a zvyšování jejího rozpoznatelnosti.

Reference

Nově vybrané reference

PPC od profesionálů

Proč PPC reklamu od Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Ano. Umíme PPC služby spravujeme pro klienty v segmentech B2B a B2C.

Všechny nabídky PPC reklamy stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně pravidelné tvorby kreativních příspěvku a nebo PPC reklam.

Samozřejmě. Dle vzájemné domluvy a dohodnutého rozpočtu, můžeme vám spravovat pouze jeden PPC reklamní kanál.

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky. Nejlepších výsledků dosahujeme kombinací obou služeb.

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby