Expert Dev, s.r.o.

Správa sociálních sítí

V dnešním digitálním světě je marketing na sociálních sítích jedním z klíčových nástrojů pro získávání pozornosti potenciálních zákazníků a následné budování dlouhodobých vztahů. Platformami jako Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn se otevírají dveře k širokému publiku, které vám pomůžeme efektivně oslovit a zaujmout.

Budeme pravidelně tvořit poutavý obsah, sdílet relevantní informace a navazovat smysluplné kontakty se sledujícími. Díky tomu budeme postupně budovat a zvyšovat povědomí o vaší značce.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů

Od 4 900 Kč

PPC reklama

Zajistíme efektivní tvorbu a správu PPC kampaní pro vaše produkty nebo služby.

Od 5 900 Kč

Správa sociálních sítí

Objevte nové zákazníky přes hojně využívané sociální sítě a navažte s nimi dlouhodobý kontakt.

Od 3 500 Kč

Zbožové srovnávače

Nabídněte svoje produkty na dalších prodejních platformách a maximalizujte prodeje.

Od 2 900 Kč

Analytika a reporting

Důležitá součást veškerých webových a marketingových projektů, aby byly efektivní.

Naše strategie

Jak spravujeme sociální sítě

Analýza a Strategie: Nejprve je důležité provést důkladnou analýzu cílové skupiny, konkurence a aktuálního stavu sociálních médií klienta. Na základě těchto informací je vytvořena strategie, která stanovuje cíle, obsahový plán, frekvenci publikování a kanály sociálních médií, které budou využity.

Vytvoření Obsahu: Po schválení strategie je vytvářen a plánován obsah, který je přizpůsoben specifikám jednotlivých sociálních sítí a zároveň reflektuje hodnoty a zprávu značky. Obsah může zahrnovat články, fotografie, videa, infografiky a další formy vizuálního a textového obsahu.

Publikování a Interakce: Obsah je pravidelně publikován na sociálních sítích v souladu s plánem a strategií. Důležitou součástí správy sociálních sítí je také aktivní interakce s fanoušky, odpovídání na komentáře a zprávy a budování komunity kolem značky.

Analýza a Optimalizace: Na závěr je provedena analýza výsledků a efektivity publikovaného obsahu. Na základě těchto dat jsou identifikovány silné a slabé stránky strategie a provedeny nezbytné úpravy a optimalizace pro dosažení lepších výsledků v budoucnu.

Správa sociálních sítí pro firemní klienty vyžaduje multidisciplinární přístup, který kombinuje znalosti z oblasti marketingu, komunikace, grafického designu a analýzy dat. Efektivní správa sociálních médií může významně přispět k zvýšení povědomí o značce, zlepšení vztahu se zákazníky a následného růstu prodeje.

Reference

Nově vybrané reference

Profesionálové na sítě

Proč správu sociálních sítí nechat na Expert Dev?

Dodržujeme termíny

Co si domluvíme, to také dodržíme. Zakládáme si na fungující a proaktivní spolupráci. Včasný a rychlý termín je pro nás důležitý.

Tým profesionálů

Máme komplexní tým specialistů pro různé oblasti. Díky tomu tvoříme úspěšné projekty pro podnikatele jakéhokoliv zaměření.

Příjemné ceny

Veškeré naše služby nabízíme za přívětivé ceny bez skrytých poplatků, které odpovídají potřebám a rozpočtu našich klientů.

Technická podpora

Klientům poskytujeme pravidelný servis i poradenskou činnost. Nenecháme vás v tom samotné a budeme tu pro za všech okolností.

Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Rozhodnutí a doporučení, které sociální sítě budou pro klienta nejefektivnější se odvíjí od klientova zaměření podnikání a jeho cílových skupin. 

Zvýšení povědomí o značce. Získání vyšší důvěryhodnosti. Posílení vztahů se zákazníky. Zvýšení potenciálů prodejů.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Samozřejmě. Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Nabízíme po celé čr

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby
  • Zlín
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc
  • Ostrava a další
Nabídka dalších služeb

Webový rozcestník a další doplňkové služby