Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Poradenství
a konzultace

SEO
poradenství

neboli také poradenství v rozsáhlé problematice při optimalizaci webového řešení pro vyhledávače vám přinese řadu výhod. Konzultace vám pomůže plně využít potenciálu vyhledávačů. Našim úkolem je, aby v průběhu vytváření webového řešení bylo po stránce SEO vše v pořádku. U nás je možné využít jednorázovou konzultaci ke stávajícím či novým projektům, nebo komplexní SEO poradenství, které vám zabezpečí stoprocentní výsledky.
V rámci konzultací se snažíme věnovat i nejnovějším trendům v online prostředí. Úspěch celého projektu nezávisí jen na SEO optimalizaci webu, ale je vhodné zařadit do marketingové strategie i další formy propagace, jako jsou například sociální sítěPPC kampaně, virální marketing a další.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Časté
otázky
a odpovědi

Společně s off-page faktory určují, jak vysoko se stránka umístí ve výsledcích vyhledávání. Základem je obsah a jeho strukura, titulek stránky, formát URL adresy, popisky obrázků a meta popisky.
Narozdíl od on-page faktorů se nenachází přímo na webové stránce. Do skupiny off-page faktorů patří zpětné odkazy, u kterých vyhledávač hodnotí množství a kvalitu, PR články a působení na sociálních sítích.
Ano i ne. Základní optimalizaci pro vyhledávače je možné zvládnout svépomocí, nicméně se jedná o časově velmi náročný proces. Předchází jí audit stránek, analýza klíčových slov, tvorba obsahu a oprava chyb. SEO optimalizaci je vždy lepší nechat na expertech, kteří se dobře orientují v neustále měnících se algoritmech vyhledávačů.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Optimalizace
webových
stránek

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků při optimalizaci webových stránek, snažíme se vždy zajistit komplexnost této služby a poskytnout maximum informací. Před samotnou realizací uděláme SEO konzultaci, zjistíme Vaši představu. Provedeme SEO analýzu, na jejímž základě navrhneme komplexnější úpravy webu a další strategii, která má za cíl zvýšit jeho návštěvnost a lepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Prostřednictvím moderních webových trendů, marketingových nástrojů a našich zkušeností zjistíme případné nedostatky, které je třeba odstranit. Analýzou klíčových slov najdeme slova nebo fráze, které budou fungovat právě pro vaši oblast podnikání a zajistí vám tak nejvyšší možné pozice ve vyhledávačích. Další fází je samotná práce na webových stránkách v podobě programování a opravy On-page faktorů a následně Off-page faktorů. Na závěr každé optimalizace nebo její fáze zpracujeme srozumitelné vyhodnocení a reporting. Jelikož je SEO dlouhodobě vyvíjená činnost o kterou je třeba pečovat, tak i doporučíme a zajistíme dlouhodobou správu vašich webových stránek.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Umíme
vám
nabídnout

Prvním krokem optimalizace stránek pro internetové vyhledávače je SEO analýza. Prověřuje strukturu webu, obsah, off-page faktory a vhodná klíčová slova. Výsledky analýzy odhalí slabé stránky a určí další postup optimalizace.

Klíčová slova jsou základním stavebním kamenem SEO optimalizace. Při výběru klíčových slov vždy hledáme kombinaci zajímavého počtu vyhledávání, ceny a množství konkurence pro dané klíčové slovo.

On-page faktory značně ovlivňují hodnocení stránky vyhledávači. Vždy optimalizujeme obsah, titulky, meta description, strukturu URL adresy a kód tak, aby vyhledávač web dobře poznal a vysoko umístil.

Nejste si jistí nastavením SEO strategie? Máte otázky specifické pro váš projekt? Využijte jednorázovou konzultaci ke stávajícím či novým projektům, nebo komplexní SEO poradenství, které zabezpečí přední pozice ve vyhledávačích.

využíváme
profesionální
nástroje