Expert Dev, s.r.o.

Microsite

Microsite je jednoduchá forma webové prezentace, nejčastěji jde o jednostránkový web, mívá ale i několik podstránek. Tento jednoduchý web už je hotový, spuštěný a nachystaný k pronájmu.

Microsite

Propagovat svou značku pomocí microsite můžete z několika následujících důvodů:

  • Potřebujete zvýšit povědomí o Vaší značce, firmě, o brandu jako takovém
  • Potřebujete zvýšit návštěvnost svého stávajícího webu nebo e-shopu
  • Přicházíte na trh s novým výrobkem, který potřebujete prodat
  • Chcete nově nabízeným produktem/službou zaujmout zcela odlišnou cílovou skupinu
  • Jste menší živnostník a potřebujete webovou prezentaci za dostupnou cenu

Naše microsites si nejčastěji pořizují právníci, stavaři, architekti, grafici, truhláři, instalatéři, fotografové, designéři, kosmetičky, kadeřníci, freelanceři, umělci, překladatelé… U těch to nezřídka bývá jediná webová prezentace, jakou vlastní.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč microsite
od expertdevu?

Doména

Správná doména, to je to, na čem kolikrát stojí a padá úspěch celé microsite. Na úspěšnost microsite jdeme už od základu – přemýšlíme nad vhodným nákupem domény. Jaké URL, proč a k čemu má sloužit?

Investice je uvážená, stránka je pořízena za konkrétním účelem. V případě nákupu microsites jde o dlouhodobou a předem naplánovanou strategii. Správná doména posouvá propagační stránku microsite o několik příček nahoru. Disponujeme i 15 let starými doménami, starší domény jsou internetovými vyhledávači vnímány velmi pozitivně.

Jako příklad si uvedeme tuto microsite: www.rozvody-praha.cz

Už na první pohled je z názvu domény zřejmé, jaké služby a v jaké lokalitě se na stránce nabízejí. A jasno má tak nejen zákazník poptávající určitou službu, ale také internetový vyhledávač, který tím pádem ví, že může přesně tuto stránku uživateli nabídnout jako jednu z prvních.

Microsite

Klíčová slova

Stránka je optimalizovaná pro určitá klíčová slova (keywords). Díky tomu je v internetovém prostoru dobře viditelná. Microsite má za úkol v co nejkratším čase oslovit co nejvíce lidí, a to buď ve Vašem kraji, nebo po celé republice. Díky microsite získáte konkurenční výhodu a budete mít před ostatními náskok. Klíčová slova vybíráme podle výsledků důkladné analýzy klíčových slov, texty píšeme tak, aby měly dostatečnou hustotu daných klíčových frází a zároveň měly informační hodnotu a návštěvníkům webu se dobře četly.

Keywords jsou podstatnou součástí celkového SEO webu a mají vysoký podíl na umístění webové stránky microsite ve vyhledávačích. Klíčová slova jsou řešena pro každý microsite individuálně, zohledňujeme úrovně jednotlivých frází i prolinkování uvnitř stránky. Tyto jednotlivé složky pak tvoří úspěšný celek, reprezentativní microsite vytvořenou přímo pro Váš byznys!

Responzivita

Naše microsites jsou stoprocentně responzivní. Přizpůsobí se jakýmkoliv webovým prohlížečům i všem zařízením napojených na síť. Ať už si zákazník nabídku Vašich služeb nebo výrobků bude prohlížet důkladně v klidu z pohodlí domova, nebo bude vyhledávat v autobuse připojen přes data na mobilním telefonu, stránka se mu přizpůsobí. Načte se rychle, zobrazí se během sekundy na každém displeji a její design bude přizpůsobený pro čtení a prohlížení na jakékoliv obrazovce.

A právě rychlost načítání a responzivní design webových stránek a microsite propagací je věc, kterou vyhledávače (především Google) vyhodnocují velmi pozitivně. Jde tedy o další prvek, díky kterému si Vaše propagace microsite najde cestu k cílové skupině velmi rychle. Microsite má být především uživatelsky komfortní. A my v Expert devu to moc dobře víme!

SEO optimalizace

Nedílnou složkou efektivity produktu microsite je dobrý text. Ten by se měl podílet nejen na celkové SEO optimalizaci, ale také být účinný z marketingového hlediska! Pomocí microsites přece chceme prodávat a propagovat své zboží. Poutavost a čtivost je tedy základ microsites copywritingu! Správné nastavení microsite není ani zdaleka jednorázovou záležitostí. SEO off-page se skládá z několika desítek parametrů a vnitřních procesů. Microsite může také podporovat SEO mateřského webu, a tak je pravděpodobnost, že zákazník objeví Vaše podnikání, dvojnásobná.

Webový prostor je organický a mění se každou minutou, a proto je potřeba s ním držet krok. My v Expert dev zaručíme, že microsites budou průběžně aktualizovány a vždy půjdou s dobou a budou následovat měnící se optimalizace Googlu a jiných internetových gigantů. Úspěch microsites se dá změřit. V aplikacích jako Page Speed (apod.) zadáte URL svého webu a získáte přesnou analýzu všech parametrů a celkové zhodnocení funkčnosti stránky. Naše microsites se pohybují nad hranicí 90%.

Microsite

Rychlost
a efektivita

Stránku microsite od nás dostanete jako hotový produkt, výsledek tedy bude okamžitý a dobře měřitelný. V případě microsite tedy neinvestujete do něčeho, o čem nevíte, jaký to bude mít efekt a jestli se někdy vložené peníze zúročí. Rozumíte přesně, co za sumu dostanete a co získáte. Propagovat svůj byznys pomocí microsite tak můžete už v řádu několika dní.

Investiční web microsite je moderní marketingový nástroj. Objevte jeho benefity i Vy! Nadšení budete nejen z jednoduchosti, s jakou se dá microsite využívat, ale také z ceny, která je zvlášť pro menší podnikatele velmi příznivá.

Co slíbíme, to zrealizujeme. Víme, že čas jsou peníze! Microsite by měla být jasná a přehledná. Návštěvník by měl během několika sekund najít přesně ty informace, které hledal, a dostat se k údajům, které potřebuje znát. Na první pohled musí být jasné, co se na stránce microsite nabízí a jak to může zákazník získat. Návštěvnost si můžete změřit okamžitě, microsite můžete spárovat např. s nástroji jako Google Analytics a jiné.

Chatbot

V rámci služby microsite lze vytvořit i chatbot. Jde o nástroj automatické online zákaznické podpory. Chatové okénko s předdefinovanou komunikací Vám pomůže odbavit zákazníky v kteroukoliv denní dobu! Chatbot za Vás bude online pořád. Chatbot především pomůže uživateli, který je na stránce poprvé, se rychle zorientovat, nasměruje jej, kam potřebuje a případně sám a automaticky poradí, kam a jak se obrátit. Není tedy zapotřebí kontaktu s reálnou osobou, což ušetří práci Vám nebo Vašemu zaměstnanci. Získaný čas tak můžete věnovat něčemu jinému. Tato umělá inteligence zvládne obsloužit neomezený počet zákazníků za jeden čas. Dokáže simulovat reálnou konverzaci, odesílá automatické a předem naprogramované odpovědi, jejichž struktura bude ve Vaší režii.

Samostatně fungující chatbotové okénko umí vést se zákazníkem plnohodnotný hovor i v době Vaší nepřítomnosti a přimět ho ke konverzi – k napsání zprávy, emailu, k uskutečnění hovoru na uvedené telefonní číslo a podobně. Chatbot je novodobý nástroj zákaznické podpory. Jste-li větší firma, může Vám ušetřit i výdaje za jednu pracovní pozici. Zákazníci vnímají chatbotové okénko velmi pozitivně, vyvolává v nich pocit, že se jim někdo okamžitě věnuje už při první návštěvě stránky. Chatbot je nástroj budoucnosti. Mějte ho na svých stránkách i Vy a šetřete tak svůj čas i čas zákazníků.

Blog

Chcete na webu pravidelně publikovat? Na microsite lze vytvořit také blog nebo jakoukoliv jinou platformu pro pravidelné přidávání článků a příspěvků. Přejete si publikovat články, ale nemáte čas na jejich psaní? Ozvěte se nám! Ke službě microsite můžeme i pravidelně dodávat PR texty, lifestylové, odborné nebo populárně-naučné texty psané přímo podle Vámi specifikovaných parametrů. Dodáme i snadno ovladatelný a uživatelsky komfortní redakční systém

Microsite představuje jednoduchou, avšak komplexní a rychlou cestu, jak dostat sebe, svou službu nebo produkt k zákazníkům. My v Expert dev Vám dodáme microsite s hotovou SEO optimalizací na špičkové úrovni. Veškeré SEO off-page parametry jsou již přednastaveny, a tak na rozdíl od jiných reklamních agentur a IT firem nečekáte měsíce, než se začnou dostavovat první výsledky. Vaše stránka ihned po zveřejnění vystřelí nahoru v českých internetových vyhledávačích. Zaručujeme vám zobrazení na první straně vyhledávače Google!

Běžte s naší microsite svým zákazníkům naproti!

Komplexní marketing
Brno

Tvorba webu - krok za krokem

Pracujeme online, a tak komunikace s naší digitální agenturou může proběhnout také pouze virtuálně. V případě zájmu vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií však rádi představíme osobně na schůzce v Brně.

SEO | Copywriting | PR Grafika | Reklama | Tvorba webu

FAQ 1

Proč zvolit pro podnikání v Brně naši digitální agenturu?

Vedle profesních schopností a zkušeností v oboru digitálního marketingu nabízíme také příznivé ceny. A jsou to právě ceny, čím jsme schopní konkurovat velkým agenturám v Brně a jiných městech. Náš tým tvoří převážně online, a tak vaše finance uvolněné na online marketing proudí výhradně na konkrétní práci. Nepřeplácíte tak za obrovské prostory ani další zbytečnosti.
FAQ 2

Vlastníte menší podnik nebo provozujete rozsáhlý e-shop?

Jsme digitální agentura, která umí propagační strategii přizpůsobit zavedené firmě stejně jako začínajícímu jednotlivci. Každý obor podnikání s sebou nese jiné potřeby, každý podnikatel má jiné priority, pracuje s odlišnou cílovou skupinou. A od toho je tu naše digitální agentura, aby vám pomohla najít tu nejlepší cestu, jakou účinně a za rozumné peníze oslovit nové zákazníky v Brně i po celé republice a porážet konkurenci.
FAQ 3

Ptáte se, jaká je cena za služby digitálního marketingu?

Množství peněz, které utratíte za propagaci v online světě, záleží na druhu a rozsahu podnikání a také na vašem cíli. Výsledná suma se odvíjí se podle náročnosti jednotlivých služeb – SEO optimalizace, reklama na sociálních sítích (facebook a instagram), PPC (pay-per-click) reklamy nebo propagace pomocí graficky zpracované bannerové reklamy. Naše online marketingová agentura umí respektovat váš rozpočet. Dokážeme vytěžit maximum z částky, kterou na digitální marketing uvolníte.
FAQ 4

Potřebujete porazit konkurenci v Brně?

Zhodnotíme, které možnosti online propagace budou pro vaše podnikání nejefektivnější. Umíme oslovit jen a pouze lokalitu Brno a Jihomoravský kraj, vy tak ušetříte na výdajích za celostátní reklamu nebo optimalizaci. Návštěvnost a prodeje na vašem webu nebo e-shopu podpoříme nejen online reklamou, ale hlavně dobrým SEO, díky čemuž budou přibývat návštěvníci na váš web přirozeně z vyhledávačů Google nebo Seznam. Bez placené propagace.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Aby vaše stránka byla dostupná ve vyhledávačích, musí mít špičkovou optimalizaci v lokalitě Brno.

Online prostor chceme pro vás vytěžit na maximum. Kvalitní SEO je často účinnější než placená reklama. Z vyhledávače Google (případně Seznam) pochází velká část návštěvníků webů a e-shopů. Google upřednostňuje stránky, které SEO budují pravidelně, jsou aktuální a technicky dobře zpracované a kopírují moderní metriky. Google jim pak dopřeje vysokou vyhledávací pozici, nejlépe na první straně. Základem SEO je správní volba klíčových slov – Digitální agentura Brno, Marketingová agentura Brno.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Digitální marketing Brno

SEO optimalizace
Text je jedním z nejúčinnějších nástrojů online marketingu. Na základě analýzy klíčových slov pak tvoříme texty, které pomáhají vašim stránkám stoupat výše ve vyhledávačích. Naše copywritery při volbě klíčových slov pro tento text zaujala klíčová slova – Digitální agentura Brno, Marketingová agentura Brno a Online marketing Brno. Ideální klíčové slovo (keywords) souvisí s oborem podnikání a je velmi hledané zákazníky.
SEO optimalizace

Dostali jste se na naši stránku Digitální agentura Brno z Google nebo Seznam? Pak máme úspěch!

Jen čtení tohoto textu je důkazem, že textace, SEO optimalizace a online marketing na základě klíčových slov (neboli keywords) funguje. Představíme vám prokazatelné výsledky naší práce a přineseme vašemu podnikání konkurenční výhodu.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa