Slider

MICROSITE

Microsite je jednoduchá forma webové prezentace, nejčastěji jde o jednostránkový web, mívá ale i několik podstránek.  Tento jednoduchý web už je hotový, spuštěný a nachystaný k pronájmu.

 

Propagovat svou značku pomocí microsite můžete z několika následujících důvodů:

 • Potřebujete zvýšit povědomí o Vaší značce, firmě, o brandu jako takovém
 • Potřebujete zvýšit návštěvnost svého stávajícího webu nebo e-shopu
 • Přicházíte na trh s novým výrobkem, který potřebujete prodat
 • Chcete nově nabízeným produktem/službou zaujmout zcela odlišnou cílovou skupinu
 • Jste menší živnostník a potřebujete webovou prezentaci za dostupnou cenu

Naše microsites si nejčastěji pořizují právníci, stavaři, architekti, grafici, truhláři, instalatéři, fotografové, designéři, kosmetičky, kadeřníci, freelanceři, umělci, překladatelé… U těch to nezřídka bývá jediná webová prezentace, jakou vlastní.

Proč microsite od Expert-Devu?

Správná doména, to je to, na čem kolikrát stojí a padá úspěch celé microsite. Na úspěšnost microsite jdeme už od základu – přemýšlíme nad vhodným nákupem domény. Jaké URL, proč a k čemu má sloužit?

 

Investice je uvážená, stránka je pořízena za konkrétním účelem. V případě nákupu microsites jde o dlouhodobou a předem naplánovanou strategii. Správná doména posouvá propagační stránku microsite o několik příček nahoru.
Disponujeme i 15 let starými doménami, starší domény jsou internetovými vyhledávači vnímány velmi pozitivně.

 

www.rozvody-praha.cz

 

Už na první pohled je z názvu domény zřejmé, jaké služby a v jaké lokalitě se na stránce nabízejí. A jasno má tak nejen zákazník poptávající určitou službu, ale také internetový vyhledávač, který tím pádem ví, že může přesně tuto stránku uživateli nabídnout jako jednu z prvních.

 

O efektu rozhodují i klíčová slova v doméně.

klicova-slova

Stránka je optimalizovaná pro určitá klíčová slova (keywords). Díky tomu je v internetovém prostoru dobře viditelná. Microsite má za úkol v co nejkratším čase oslovit co nejvíce lidí, a to buď ve Vašem kraji, nebo po celé republice. Díky microsite získáte konkurenční výhodu a budete mít před ostatními náskok.

 

Klíčová slova vybíráme podle výsledků důkladné analýzy, texty píšeme tak, aby měly dostatečnou hustotu daných klíčových frází a zároveň měly informační hodnotu a návštěvníkům webu se dobře četly.

 

Keywords jsou podstatnou součástí celkového SEO webu a mají vysoký podíl na umístění webové stránky microsite ve vyhledávačích. Klíčová slova jsou řešena pro každý microsite individuálně, zohledňujeme úrovně jednotlivých frází i prolinkování uvnitř stránky. Tyto jednotlivé složky pak tvoří úspěšný celek, reprezentativní microsite vytvořenou přímo pro Váš byznys!

Naše microsites jsou stoprocentně responzivní. Přizpůsobí se jakýmkoliv internetovým prohlížečům i všem zařízením napojených na síť.

 

Ať už si zákazník nabídku Vašich služeb nebo výrobků bude prohlížet důkladně v klidu z pohodlí domova, nebo bude vyhledávat v autobuse připojen přes data na mobilním telefonu, stránka se mu přizpůsobí. Načte se rychle, zobrazí se během sekundy na každém displeji a její design bude přizpůsobený pro čtení a prohlížení na jakékoliv obrazovce.

 

A právě rychlost načítání a responzivní design webových stránek a microsite propagací je věc, kterou vyhledávače (především Google) vyhodnocují velmi pozitivně. Jde tedy o další prvek, díky kterému si Vaše propagace microsite najde cestu k cílové skupině velmi rychle.

 

Microsite má být především uživatelsky komfortní. A my v Expert-devu to moc dobře víme!

Nedílnou složkou efektivity produktu microsite je dobrý text. Ten by se měl podílet nejen na celkové SEO optimalizaci, ale také být účinný z marketingového hlediska! Pomocí microsites přece chceme prodávat a propagovat své zboží.

Poutavost a čtivost je tedy základ microsites copywritingu!

 

Správné nastavení microsite není ani zdaleka jednorázovou záležitostí. SEO off-page se skládá z několika desítek parametrů a vnitřních procesů.

 

Microsite může také podporovat SEO mateřského webu, a tak je pravděpodobnost, že zákazník objeví Vaše podnikání, dvojnásobná.

 

Webový prostor je organický a mění se každou minutou, a proto je potřeba s ním držet krok. My v Expert-devu zaručíme, že microsites budou průběžně aktualizovány a vždy půjdou s dobou a budou následovat měnící se optimalizace Googlu a jiných internetových gigantů.

 

Mluví za nás čísla.

 

Úspěch microsites se dá změřit. V aplikacích jako Page Speed (apod.) zadáte URL svého webu a získáte přesnou analýzu všech parametrů a celkové zhodnocení funkčnosti stránky. Naše microsites se pohybují nad hranicí 90%.

Stránku microsite od nás dostanete jako hotový produkt, výsledek tedy bude okamžitý a dobře měřitelný.

 

V případě microsite tedy neinvestujete do něčeho, o čem nevíte, jaký to bude mít efekt a jestli se někdy vložené peníze zúročí. Rozumíte přesně, co za sumu dostanete a co získáte. Propagovat svůj byznys pomocí microsite tak můžete už v řádu několika dní.

 

Investiční web microsite je moderní marketingový nástroj. Objevte jeho benefity i Vy!
Nadšení budete nejen z jednoduchosti, s jakou se dá microsite využívat, ale také z ceny, která je zvlášť pro menší podnikatele velmi příznivá.

 

Co slíbíme, to zrealizujeme. Víme, že čas jsou peníze!

 

Microsite by měla být jasná a přehledná. Návštěvník by měl během několika sekund najít přesně ty informace, které hledal, a dostat se k údajům, které potřebuje znát.

 

Na první pohled musí být jasné, co se na stránce microsite nabízí a jak to může zákazník získat.
Návštěvnost si můžete změřit okamžitě, microsite můžete spárovat např. s nástroji jako Google Analytics a jiné.

V rámci služby microsite lze vytvořit i chatbot. Jde o nástroj automatické online zákaznické podpory. Chatové okénko s předdefinovanou komunikací Vám pomůže odbavit zákazníky v kteroukoliv denní dobu! Chatbot za Vás bude online pořád.

 

Chatbot především pomůže se uživateli, který je na stránce poprvé, se rychle zorientovat, nasměruje jej, kam potřebuje a případně sám a automaticky poradí, kam a jak se obrátit. Není tedy zapotřebí kontaktu s reálnou osobou, což ušetří práci Vám nebo Vašemu zaměstnanci. Získaný čas tak můžete věnovat něčemu jinému.

 

Tato umělá inteligence zvládne obsloužit neomezený počet zákazníků za jeden čas. Dokáže simulovat reálnou konverzaci, odesílá automatické a předem naprogramované odpovědi, jejichž struktura bude ve Vaší režii.

 

Samostatně fungující chatbotové okénko umí vést se zákazníkem plnohodnotný hovor i v době Vaší nepřítomnosti a přimět ho ke konverzi – k napsání zprávy, emailu, k uskutečnění hovoru na uvedené telefonní číslo…

 

Chatbot je novodobý nástroj zákaznické podpory. Jste-li větší firma, může Vám ušetřit i výdaje za jednu pracovní pozici. Zákazníci vnímají chatbotové okénko velmi pozitivně, vyvolává v nich pocit, že se jim někdo okamžitě věnuje už při první návštěvě stránky.

 

Chatbot je nástroj budoucnosti. Mějte ho na svých stránkách i Vy a šetřete tak svůj čas i čas zákazníků.

Chcete na webu pravidelně publikovat? Na microsite lze vytvořit také blog nebo jakákoliv jiná platforma pro pravidelné přidávání článků a příspěvků. Dodáme i snadno ovladatelný a uživatelsky komfortní redakční systém.

 

Přejete si publikovat články, ale nemáte čas na jejich psaní? Ozvěte se nám! Ke službě microsite můžeme i pravidelně dodávat PR texty, lifestylové, odborné nebo populárně-naučné texty psané přímo podle Vámi specifikovaných parametrů.

 

Microsite představuje jednoduchou, avšak komplexní a rychlou cestu, jak dostat sebe, svou službu nebo produkt k zákazníkům.

 

My v Expert-devu Vám dodáme microsite s hotovou SEO optimalizací na špičkové úrovni. Veškeré SEO off-page parametry jsou již přednastaveny, a tak na rozdíl od jiných reklamních agentur a IT firem nečekáte měsíce, než se začnou dostavovat první výsledky.

 

Vaše stránka ihned po zveřejnění vystřelí nahoru v českých internetových vyhledávačích. Zaručujeme vám zobrazení na první straně vyhledávače Google!

 

Běžte s naší microsite svým zákazníkům naproti!

Doplňkové služby

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Optimalizace (SEO)

Optimalizace (SEO)

Marketing a sociální sítě

Marketing a sociální sítě

Grafické práce

Grafické práce

CRM systém

CRM systém

Ukázka Microsite stránek

 • Shutterstock
 • WordPress
 • Prestashop
 • woocommerce
 • Joomla
 • Magento
 • Sklik
 • Google ads
 • Google

Kontaktujte nás!