Expert Dev, s.r.o.

Nástroje
online
Marketingu

Odvětví online marketingu se neustále vyvíjí a podle nových trendů vznikají i nové nástroje. Nástroje online marketingu jsou nezbytné pro úspěch každé společnosti a jsou skvělým způsobem, jak propagovat vaši firmu, zvýšit prodeje, oslovit cílové publikum a přeměnit je na stálé zákazníky. Marketingové nástroje jsou dostupné v mnoha různých formách, které lze použít v závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout. Pomáhají vám vytvářet a sdílet obsah, sledovat výkon kampaní a měřit úspěšnost vašeho marketingového úsilí.

Na jaké
marketingové nástroje

se specializujeme?

Neroste vám marketing? Podnikáte na internetu a potřebujete zaujmout více zákazníků? Jsme špičková marketingová agentura, která se specializuje na pomoc společnostem a organizacím oslovit jejich cílové publikum. Máme tým marketérů, vývojářů a designérů, kteří mají vždy v malíčku nejnovější trendy a technologie. Marketingovou strategii a reklamní kampaně umíme zacílit na jakékoliv město či oblast. Zaplatíte pouze za skutečně oslovené zákazníky. Součástí našich služeb je samozřejmě i neustálá online podpora a poradenství.

Balíčky služeb online marketingu od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

SEO
optimalizace pro vyhledávače

SEO online marketing je postup, jak zlepšit hodnocení vašich webových stránek při vyhledávání souvisejících klíčových slov. V SEO nejde o to, být za každou cenu první ve vyhledávání. Naše online marketing agentura má za cíl zajistit pro váš web relevantnější návštěvnost, a tím i vyšší umístnění v SERPu (stránka s vyhledávanými výsledky na Google nebo Seznamu). Tedy být první tam, kde se to právě vám nejvíc vyplatí. Pečlivá SEO analýza klíčových slov, z toho vycházíme a navrhneme další kroky, které vám pomohou přivést na web nové návštěvníky. Pro získání návrhů klíčových slov pracujeme se SEO nástroji Google Ads, Sklik, Collabim a Marketing Miner. Pokud je web optimalizovaný pro vyhledávače správně, budou k vám chodit uživatelé z organického vyhledávání a vy ušetříte za PPC reklamy.

Zaměříme se na optimalizaci vašich webových stránek ještě před návrhem struktury webu nebo vyladíme stávající obsah, aby vám přinášel více užitku. Chytře zoptimalizujeme váš web pro vyhledávače, aby více vydělával.

Jaké práce v rámci SEO děláme?

PPC
reklamní kampaně

Jedná se o formu reklamy s platbou za proklik (pay per click). Úspěšným zapojením tohoto marketingového nástroje docílíme zvýšením obratů vaší firmy. Postaráme se o tvorbu a správu vašich PPC kampaní, detailně zanalyzujeme a navrhneme cesty k vyšší efektivitě. Každá vaše vložená koruna musí vydělat. Pomůžeme vám ušetřit peníze tam, kde je vynakládáte zbytečně a poradíme, jak je investovat lépe.

Buďte vidět díky PPC marketingu na Googlu, Seznamu, Heurece, Zboží a sociálních sítích jako je Facebook, Instagram a Youtube. Navrhneme vám takovou PPC kampaň, aby byla vhodná pro váš byznys. Začneme marketingovým plánem s provedením pečlivé analýzy na klíčová slova a propracované online marketingové strategie. Poté nastavíme inzerci v systémech Google Ads a Sklik. Pravidelně reklamy kontrolujeme, upravujeme, testujeme a vyhodnocujeme. Pro lepší způsob vyhodnocování a sledování pracujeme s marketingovým nástrojem Google Analytics, kde se dá měřit např. počet návštěvníků, doba na webu, klíčová slova, míra opuštění atd.

Proč chtít PPC reklamy?

Sociální
sítě

Marketing na sociálních sítích slouží k získávání pozornosti a prodeje pomocí platforem sociálních médií, kde se můžete lehce propagovat a komunikovat se zákazníky. Sociální sítě máte plně pod kontrolou a navíc vám můžou pomoci přivést až tisíce ideálních zákazníků na váš web. Tato online marketingová komunikace probíhá přes udržované a aktualizované stránky a poutavé příspěvky.

Jak spravujeme soc. sítě? Zaměříme vaši reklamu na správně definovanou cílovou skupinu lidí. Specializujeme se na Facebook, InstagramLinkedInTwitter, vytvoříme marketingový plán a postaráme se o aktivní komunikaci s vašimi zákazníky za pomoci příspěvků. A jak postupujeme? Vytvořili bychom vám firemní FB profil (business manager), vyřešili propojení vhodných nástrojů a zřídili Facebook Pixel. Než bychom nastavili samotnou kampaň, vytvoříme a zašleme vám ke schválení 4 příspěvky, včetně vytvořených bannerů od našeho grafika. Poté vytvoříme kampaň složenou ze sestav příspěvků, stanoví se cíle reklamy a účel reklamy, doba propagace, zacílí se na vhodná klíčová slova, publika, segmenty zájmů a optimalizujeme výkon kampaní s důrazem na ROI. Po reklamní kampani vám dodáme report výsledků a přineseme měřitelné výsledky.

Proč být na sociálních sítích?

E-mail
marketing

Emailing je formou přímého online marketingu, kdy posíláte e-maily za účelem propagace vašich produktů nebo služeb. E-mail marketing by měl patřit do strategie každé společnosti. Kvalitní e-mailing propracovaný do detailu vám pomůže dlouhodobě zvýšit zisk, návštěvnost a konverze vašeho webu. Jděte na to chytře a oslovte stávající uživatele a zákazníky, kteří vás už znají a mají o vás zájem. E-mail je skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s lidmi a nejlépe k tomu slouží využití newsletterů nebo autoresponderů. Dochází tak ke zvýšení povědomí o vaší firmě nebo produktu.

Jaké jsou výhody e-mailingu?

Můžete snadno testovat a měřit úspěšnost emailů, efektivně vyhodnocovat kampaně, napřímo oslovovat příjemce, kteří mají o vaše produkty či služby zájem a v neposlední řadě jsou skvělou výhodou nízké náklady na rozesílku. Email marketing je levným, přesným, rychlým a dobře měřitelným způsobem oslovování stálých i nových zákazníků. 

Proč spolupracovat v e-mailingu s námi?

Emailový marketing je něco, v čemž se věnujeme segmentaci zákazníků, tvorbě efektivních kampaní, zpracování e-mailů, analýzy a automatizaci při rozesílání. Jinými slovy, pomůžeme vám s kompletní přípravou nebo s vylepšením vašeho stávajícího e-mailingu, vytvoříme individuální strategii a ušetříme vám stovky hodin práce s ručním tříděním dat a rozesíláním e-mailů. Co dále získáte?

Obsahový marketing
copywriting a PR tvorba

Obsahový marketing je zaměřený na tvorbu textu, publikování a distribuci obsahu vaší cílové skupině uživatelů. Je úzce provázaný s dalším internetovým marketingem, a to s optimalizací pro vyhledávače (SEO). Celý smysl obsahového marketingu je zvýšit viditelnost vašeho webu, ale abyste to udělali správně, bude třeba zákazníkům poskytnout relevantní a užitečný obsah.

Expert Dev Vám poskytneme přesvědčivé texty na cílení PPC reklam a e-mailingové kampaně. Obsah využíváme vždy efektivně, jako marketingový kanál, kterým prodáváme vaše zboží, myšlenku a sílu značky.

Naše tvorba textů vám přitáhne nové zákazníky

Copywriting nepodceňujeme a poskytujeme kvalitní obsah při tvorbě webových stránek, vytváříme popisky e-shopům, články, PR články a odborné texty, např. případové studie. Kromě webových textů tvoříme i celkovou obsahovou strategii, redakční media plán promyšlených příspěvků na sociálních sítích nebo blogové články. Při psaní vycházíme z důkladného poznání vašeho businessu, nepíšeme to, co bychom sami nechtěli číst. Obsahové texty tvoříme čtivé, optimalizované pro vyhledávače a postavené na analýze klíčových slov. Editujeme i texty, které již máte vytvořené, uděláme update, zaktualizujeme je tak, aby lépe prodávaly.

Co je blogování a proč je důležité?

Webový
marketing

Marketingová vizitka s obchodním potenciálem je základ. Za samostatnou kategorii v online marketingu považujeme tvorbu a optimalizaci webových stránek. K ní umíme jako doplněk vytvořit tzv. microsite za účelem efektivnějšího získávání zákazníků a rozšířit tak příležitosti pro vaše produkty nebo službu. Základem prosperujícího webu je reprezentativní grafika, znalost zdrojového kódu a vytvoření prodejních landing page a nasazení moderních marketingových nástrojů, pro její podporu.

Microsite jako efektivní webové řešení

Díky microsite zviditelníme vaše podnikání. Mikrostránky jsou oblíbeným jednostránkovým řešením, které dostanou váš web na přední příčky ve vyhledávačích Google a Seznam. Microsite tvoříme včetně webdesignu, poutavých textů s kvalitně provedeným SEO. Dokážeme stavět microsite na zajímavých investičních doménách, jejichž výhodou je konkrétní zacílení na lokalitu a obor. Na ukázku se můžete podívat na námi vytvořené, plně optimalizované a připravené weby, které najdete ve vyhledávání na Googlu podle těchto klíčových slov:

affiliate
marketing

Chcete si zvýšit návštěvnost webu a povědomí o vaší firmě? Vyzkoušejte s námi affiliate marketing. Jde o výkonnostní formu marketingu, která umožňuje platbu až za uskutečněnou konverzi. O affiliate programu se dá hovořit jako o partnerském marketingu.

Jak náš affiliate program funguje?

Nejdříve zanalyzujeme, jakým způsobem se můžete do našeho affiliate programu zapojit. Poté navrhneme takovou strategii, která splní předem stanovené cíle a zároveň budeme váš affiliate program průběžně ladit a optimalizovat. Přineste svému podnikání o 10-20 % více z obratu a rozšiřte tak svůj marketingový mix.

Proč chtít náš affiliate marketing?

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa