Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

PR články

PR
články

Public Relation, v překladu vztah s veřejností, je jednou z mnoha marketingových strategií, se kterou Vám dokážeme pomoci. PR články jsou texty propagující a vyzdvihující existenci vaší firmy, produktu nebo služby. Starají se o budování a udržování vztahů s vašimi potenciálními zákazníky. Jedná se o články s vysokou informační hodnotou, jejichž úkolem je čtenáře přirozeně zaujmout, ovlivnit jejich názor a získat si je na svou stranu.

PR článek ovšem slouží více účelům. Jde nejen o reklamní nástroj, ale díky zpětným odkazům také o skvělý prvek pro SEO optimalizaci. Při tvorbě PR článku je velmi důležité určení cílové skupiny a zvolení správných klíčových slov pro zpětné odkazy. Tomu přizpůsobíme styl a formu článku a také se zaměříme na správná média pro jeho publikování. Můžete je sdílet na vlastních webových stránkách, blogu, sociálních sítích nebo tematicky orientovaných webových magazínech.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Časté
otázky
a odpovědi

Víte, že více než polovina online populace České republiky aktivně využívá sociální sítě každý den? Sociální sítě slouží kromě zábavy také jako prostředek k budování obchodu a podnikatelských aktivit. Můžete se zákazníkům pravidelně připomínat, ukazovat výsledky vaší práce a nabízet služby. Zajímavý firemní profil obsahující užitečné informace pomůže přesvědčit potenciální klienty o vašich kvalitách.
PR články plní úkol budování a udržování dobrého vztahu s vašimi potenciálními (a stávajícími) zákazníky. Jsou také jedním z off-page SEO faktorů, především díky hodnotným zpětným odkazům. Články bývají zpravidla umístěny v tematicky orientovaných médiích, přesdílet je můžete na vlastních stránkách, sociálních sítích, nebo blogu.
Pokud potřebujete co nejrychleji zvýšit návštěvnost stránek, nebo podpořit prodej produktů, placená reklama je správná volba. Mezi nejoblíbenější platformy patří reklama na Facebooku a reklamy Google. Důležité je co nejpřesněji zacílit na skupinu uživatelů a zaujmout je reklamou, která jim pomůže vyřešit právě ty problémy, které vyřešit potřebují.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Marketing
a sociální sítě

O tom, že se marketingové nástroje neustále vyvíjejí a mění, svědčí éra oblíbenosti sociálních sítí internetové komunikaci. Proto je velmi chytré být vidět nejen na jednom z mnoha marketingových kanálů, ale pracovat na dosažení úspěchu komplexně a diverzifikovat svou komunikaci co nejefektivněji. V podnikání jde především o to získat si u klientů potřebnou pozornost a také jejich důvěru. A sociální sítě a internetové prostředí jsou skvělým místem, kde toho lze dosáhnout. Díky téměř každodenní zpětné vazbě získáte také přehled o tom, co u vás funguje a na čem je třeba ještě zapracovat. Komunikace je základem úspěchu. Vaše prezentace může být skvělou investicí za minimální náklady. S námi se na počátku nejen neztratíte, ale velmi rychle se zorientujete a pochopíte, jak důležitý krok jste právě udělali.

Opravdu dobrá reklama dokáže dostat jakýkoli produkt, službu nebo společnost do povědomí obrovského množství lidí, mezi nimiž budou noví příznivci a noví klienti.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Umíme
vám
nabídnout

Více než polovina online populace České republiky každý den aktivně využívá sociální sítě. Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Internetový vyhledávač Google umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim. Postaráme se o registraci a založení účtu, efektivní cílení a vyhodnocení kampaně.

PR články slouží k propagaci a vyzdvihnutí existence vaší firmy, produktu nebo služby. Zajímavým obsahem pomáhají budovat a udržovat vztah s potenciálními zákazníky. Díky zpětným odkazům jsou efektivním prvkem SEO optimalizace.

SKLIK z dílny populárního českého vyhledávače Seznam.cz umožňuje vylepšit důležitost ve vyhledávání, inzerovat produkty na zboží.cz nebo využít remarketing. Postaráme se o registraci a založení účtu, efektivní cílení a vyhodnocení kampaně.

využíváme
profesionální
nástroje