Expert Dev, s.r.o.

Grafické
práce
Praha

Od loga až po banner.

Grafické práce Praha

Děláme grafické práce a tvoříme loga na míru. Potřebuje váš web nový design nebo máte zájem o grafické zpracování reklamy, poutačů a tiskovin?

Grafika webů, to je oblast, které se věnujeme od počátku našeho vstupu do světa online marketingu. Za tu dobu už jsme vytvořili bezpočet stránek a e-shopů, grafické zpracování webu musí být krásné na pohled a hlavně sloužit danému účelu.

Chcete původní design webu na míru? Napište nám, rádi se vám ozveme!

Náš tým grafiků pracuje pro vás. Jste z Prahy nebo blízkého okolí? Vše vyřešíme i online formou nebo telefonicky.

A stejně to je i s tvorbou loga. Za dobu našeho fungování jsme vytvořili desítky logotypů pro velké firmy i malé lokální podnikatele. Věnujeme se online marketingovým komunikacím a víme, jak moc je logo jakou součást byznysu důležité.

Grafika je důležitým nástrojem reklamy a firemní prezentace. Měla by být provedena profesionálně a s ohledem na charakter firmy, nesmí jí chybět um ani nápad. Design webu a dalších online i offline věcí musí být působivý, avšak musí brát v potaz určité parametry a být dobře technicky provedený.

Postaráme se vám o grafiku webových stránek, reklamních kampaní a mnoho dalšího. Jsme mladý tým grafiků Praha, nechybí nám drive a máme chuť přinášet vaší firmě neotřelé nápady a inovace.

Grafické práce zdaleka neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.

0
let zkušeností

Grafické práce od expertdevu

Tvorba loga

od 3 900 Kč

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Firemní identita

od 8 900 Kč

Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity ukážete tvář vaší značky v tom nejlepším světle.

Propagační materiály

od 400 Kč/hod

Kreativně a originálně zpracované propagační materiály, které potěší oko a zaujmou.

Design webových stránek

od 7 900 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Grafické studio Praha–
tvoříme online!

Grafické zpracování e-shopu a webdesign

Grafika firemního webu bývá dnes to první, co zákazník uvidí.

Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě hodně. Neponechejte nic náhodě a nechejte si od týmu talentovaných grafiků zpracovat design vaší stránky. Úspěšnost značky tvoří mnoho aspektů a design je jedním z těch nepodstatnějších.

Grafické práce Praha - Karlův Most

Tvorba loga pro firmu Praha

Vytvoříme firemní logo na míru. Našemu grafikovi dáte zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na povahu a styl vaší firmy, v hodících se barvách. Logo je nedílnou součástí veškeré firemní komunikace, vytvořené logo tak využijete nejen na webu, ale i ve všech firemních materiálech, reklamách a firemní komunikaci.

Grafický návrh reklamy Praha

Grafické práce nabízíme také pro reklamní bannery, poutače, tištěné prospekty, reklamní materiály a veškerou online reklamu, na sociálních sítích i jinde. Chcete grafické zpracování od profesionálů a dobrý grafický design? Naše kreativita tvorbou loga nekončí. Obstojíme i ve světě off-line reklamy!

Grafické práce Praha

Grafické práce Praha - firemní logo

Logo vytvořené efektivně
Grafické práce Praha

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nezbytnou součástí každé značky. My v expertdevu se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru.

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.

Klíčovou součástí značky je logo.

A jak by mělo vypadat správné logo?

  • Čitelné
  • Jednoduché
  • Originální
  • Kreativní
  • Snadno zapamatovatelné
  • Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
  • Nepoužívat příliš mnoho barev
  • Musí odpovídat vašemu oboru podnikání

Nemáte stále vlastní logo? Nebo se vám nelíbí to současné, připadá vám nehezké nebo máte pocit, že není dobře vnímáno zákazníky?

V expertdevu tvoříme kreativní a zapamatovatelná loga nejen pro Prahu a Středočeský kraj.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Podnikáte v Praze a okolí?

Spojit se s námi můžete po chatu, emailem nebo po telefonu. V expertdevu tvoříme loga tak, aby dlouhodobě reprezentovala vaši značku, nebyla prvoplánová a dokázala se vepsat do paměti zákazníkům. Chceme, aby vyrobené firemní logo bylo spjato s vaším byznysem a pomáhalo tvořit renomé vaší značky.
FAQ 2

Jak by mělo vypadat mé logo?

I loga podléhají módním trendům, mění se, modernizují. Nejlepší je však takové logo, které zůstává nadčasové a bude působit teď i za dvacet let. Logo totiž není něco, co by se mělo často obměňovat, právě naopak! Dobré logo by mělo společnosti vydržet desetiletí. Samozřejmě mnoho firem volí časem úpravy loga podle aktuální situace, přizpůsobuje jej době.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Jiří Nevařil

Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.
Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.
Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.
Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.
Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.
Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.
Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Ještě, než zákazník přečte jakékoliv slovo z vašeho webu nebo e-shopu, zhodnotí jeho webdesign, jeho celkový vzhled a během vteřiny se podvědomě rozhodne, jestli se mu zde líbí nebo ne. A to rozhoduje o tom, jestli u vás nakoupí nebo ne. Podobně to platí i u reklamy. Design je to, co zaujme okamžitě. Dobré grafické zpracování upoutá lidské oko a zákazník se chce dozvědět o vaší značce více. Grafické práce Praha

Ideální a optimalizovaný prostor

SEO optimalizace
Pokud nemáte dobře zpracovaný firemní web a jeho design, hrozí, že budete působit neprofesionálně. Grafici v expertdevu se postají o grafické zpracování vašeho stávajícího i nového webu nebo e-shopu. Webdesign Praha
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Součást našeho grafického studia je práce na firemních vizuálech. Protože naši grafici vědí, že dobrý design by mělo mít při budování byznysu vše od webu nebo e-shopu, příspěvků na sociálních sítích, online reklam i tištěných materiálů. A součástí toho je i dobře zapamatovatelné a inovativní logo. Výroba loga Praha

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa