Expert Dev, s.r.o.

Grafické práce

Grafické
práce

Grafika je speciální formou reklamy. Pokud je profesionálně provedena a nechybí jí nápad, bude skvěle prezentovat vaši společnost. Umí vyjádřit, čím se zabýváte, jaké jsou vaše vize i to, že do vaší společnosti investujete.

Grafika se odráží na vašich webových stránkách, logu, e-shopu, profilu na sociálních sítích, propagačních materiálech, billboardech, ale i vizitkách. Protože je všudypřítomná, ovlivňuje mínění těch, kteří se mohou stát vašimi klienti. Většina lidí dá nejvíce na první dojem. V případě, že vyhodnotí prezentaci vašeho podnikání jako nezajímavou, získáte si takového klienta zpět velmi těžko. Proto se vyplatí do grafiky investovat, věnovat se jí a nespoléhat se pouze na štěstí. Klienti chtějí něco, co vypadá důvěryhodně a zároveň je to nenudí. Ať už potřebujete nové logo, příspěvek na Facebook nebo vytvořit kompletní firemní identitu, jste na správném místě.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Časté
otázky
a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.
Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.
Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.
Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.
Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.
Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.
Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Grafické
práce

Pracujeme s využitím nejmodernějších technologií a profesionálního softwaru. Vaši grafiku připravíme za pomoci nejnovějších programů, jako jsou Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects a dalších, pomocí kterých dosáhneme vysoké kvality výsledných produktů, a v případě propagačních materiálů nebo vizitek i nejvyšší kvality potřebné k tisku.

Při tvorbě webových stránek nebo grafických prvků, které vyžadují fotografie, využíváme databází největších fotobank, jako např. Shutterstock, Depositphotos, Themeforest, jež nám poskytnou fotografie ve vysoké kvalitě odpovídající přesně vašemu oboru podnikání.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Napište
nám

  Umíme
  vám
  nabídnout

  Reklama na webových stránkách v grafickém provedení zaujme potenciální zákazníky netradiční formou. Na míru navrhneme a zrealizujeme bannery, které budou webu slušet.

  Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

  Druhá šance na první dojem se v online světě nedostává. Firemní identita je tvář značky, kterou jako první vidí a vnímají klienti či potenciální zaměstnanci. Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity se ukážete v tom nejlepším světle.

  Připravíme letáky, vizitky, brožury. Důraz klademe na kreativní a originální zpracování, které potěší oko a zaujme. Podle požadavků zpracujeme tiskoviny ve všech běžných formátech.

  využíváme
  profesionální
  nástroje