Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Grafické práce

Grafické
práce

Grafika je speciální formou reklamy. Pokud je profesionálně provedena a nechybí jí nápad, bude skvěle prezentovat vaši společnost. Umí vyjádřit, čím se zabýváte, jaké jsou vaše vize i to, že do vaší společnosti investujete.

Grafika se odráží na vašich webových stránkách, logu, e-shopu, profilu na sociálních sítích, propagačních materiálech, billboardech, ale i vizitkách. Protože je všudypřítomná, ovlivňuje mínění těch, kteří se mohou stát vašimi klienti. Většina lidí dá nejvíce na první dojem. V případě, že vyhodnotí prezentaci vašeho podnikání jako nezajímavou, získáte si takového klienta zpět velmi těžko. Proto se vyplatí do grafiky investovat, věnovat se jí a nespoléhat se pouze na štěstí. Klienti chtějí něco, co vypadá důvěryhodně a zároveň je to nenudí. Ať už potřebujete nové logo, příspěvek na Facebook nebo vytvořit kompletní firemní identitu, jste na správném místě.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Časté
otázky
a odpovědi

V dnešním světě přehlceném reklamou je odlišení nutností, ne výhodou. Profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo vaši značku odliší od konkurence a zajistí, že si na vás zákazníci vzpomenou.
Naši grafici rádi zpracují všechny potřebné podklady, na které si jen vzpomenete. Připravíme poutavý design webové stránky, originální logo, fotky k působení na sociálních sítích, propagační materiály a vizitky. Poradíme s výběrem barev, písma a vším, čím si nejste jistí.
I přes to, že popularita tiskovin s nástupem online technologií klesá, věříme, že mají v reklamě pořád své místo. Navrhneme a zrealizujeme kreativní a poutavé letáky, vizitky, brožury a další tiskoviny ve všech běžných formátech.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Grafické
práce

Pracujeme s využitím nejmodernějších technologií a profesionálního softwaru. Vaši grafiku připravíme za pomoci nejnovějších programů, jako jsou Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects a dalších, pomocí kterých dosáhneme vysoké kvality výsledných produktů, a v případě propagačních materiálů nebo vizitek i nejvyšší kvality potřebné k tisku.

Při tvorbě webových stránek nebo grafických prvků, které vyžadují fotografie, využíváme databází největších fotobank, jako např. Shutterstock, Depositphotos, Themeforest, jež nám poskytnou fotografie ve vysoké kvalitě odpovídající přesně vašemu oboru podnikání.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Umíme
vám
nabídnout

Reklama na webových stránkách v grafickém provedení zaujme potenciální zákazníky netradiční formou. Na míru navrhneme a zrealizujeme bannery, které budou webu slušet.

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Druhá šance na první dojem se v online světě nedostává. Firemní identita je tvář značky, kterou jako první vidí a vnímají klienti či potenciální zaměstnanci. Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity se ukážete v tom nejlepším světle.

Připravíme letáky, vizitky, brožury. Důraz klademe na kreativní a originální zpracování, které potěší oko a zaujme. Podle požadavků zpracujeme tiskoviny ve všech běžných formátech.

využíváme
profesionální
nástroje