Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Případová studie
Rozvody Praha

tvorba microsite, optimalizace a grafické zpracování

Advokátní kancelář Nevařil logo - reference

Přehled projektu

Rozvodové řízení vyřešené co nejrychleji a s maximálním možným výsledkem, to přesně nabízí služba Rozvody Praha. Jednoho dne nás oslovil pan JUDr. Vít Nevařil s prosbou o vytvoření projektu, který bude podporovat jeho hlavní webovou stránku. Pan JUDr. Vít Nevařil je odborníkem ve svém oboru, zkušený rozvodový právník s 10letou praxí a desítkami spokojených klientů.

A proč si taková kapacita vybrala na pomoc právě nás? Protože my jsme dokázali zajistit profesionální tvorbu webové stránky a mnohem více. Podívejte se, jak se nám to povedlo. Krátký přehled v naší infografice.

tvorba microsite pro zvýšení pozice při vyhledávání

Na podporu SEO jsme pro našeho klienta vytvořili mikrostránku, která funguje jako samostatný projekt na prezentaci jedné ze specializací advokátní kanceláře AK NEVAŘIL.

Jak microsite pomohla zvýšit pozici při vyhledávání

Microsite jsou přímo úžasné menší weby na podporu SEO. Umožňují vyzdvihnout výhody webu, lépe odkomunikovat konkrétní službu, zvýšit návštěvnost a tím podpořit brand. U microsite Rozvody Praha se nám podařilo dostat na první příčku ve vyhledávání na Googlu při klíčovém slově „rozvody praha“. Díky takovým vysokým pozicím, důsledkem SEO, získává klient více poptávek a zvyšuje se tak celkové výkonnostní zajišťování zakázek.

Dokážeme tyto menší weby stavět na zajímavých investičních doménách, jejichž výhodou je konkrétní zacílení na lokalitu a obor, v tomto případě zacílení na hlavní město Praha v oboru práva. Z dlouhodobého hlediska neustále pracujeme na optimalizaci pro internetové vyhledávače.

tvorba přehledného webdesignu

Správná tvorba webových stránek by měla nejen informovat o charakteru veškerých nabízených služeb, ale také vyvolat v klientovi důvěru či potřebu.

Kvalitní obsah na míru

Zaměřili jsme se i na tvorbu obsahu, pohráli si v detailech kategorií a v obsahovém textu. Kvalita a objem obsahu jsou pro nás základem úspěchu. Popisek stránky by měl potenciálního klienta informovat o veškerých nabízených službách, vyvolat v něm důvěru či potřebu a přimět ho k akci. Díky unikátnímu obsahu a propagaci začalo web navštěvovat více lidí z internetových vyhledávačů, což má pozitivní dopad na SEO.

Grafika na míru

Na míru byly udělány i veškeré grafické prvky na stránce. Při návrhu designu webu jsme se řídili pravidlem „v jednoduchosti je krása“ a sladili ho do kombinace barev modré, černé a bílé. Web díky této kombinaci barev působí přehledně a na úrovni. Díky proložení tematických fotek, které jsme zakomponovali, působí vzhled osobitěji a originálně. Design stránek je navíc plně responzivní, což znamená, že se přizpůsobí každému elektronickému zařízení, ať už se jedná o mobil, tablet či atypický monitor počítače.

Optimalizace pro vyhledávače

Online marketing je klíčový pro mnoho byznysů, podobně je tomu také v oblasti právních služeb. Proto si naši odborníci do poslední analýzy pečlivě pohráli se SEO optimalizací. Chceme, aby každý zákazník našel snadno a rychle vše, co potřebuje.

Jak pomohla optimalizace pro vyhledávače

Vytvořili jsme perfektně propracovaný a cílený obsah marketingu. Zaměřili jsme se na analýzu optimalizace webu pro vyhledávače, analýzu klíčových slov, navrhli jsme správnou strategii a pustili se do dlouhodobého posilování viditelnosti stránek.

Vytvořili jsme podrobnou analýzu klíčových slov na klíčové slovo „rozvody praha“ a podařilo se nám dosáhnout velmi dobrých výsledků u viditelnosti. Z dlouhodobého hlediska se nám podařilo zvýšit návštěvnost webu.

Kompletní vyřešení on-page faktorů

Kompletně jsme vyřešili ON-PAGE faktory, mezi které patří klíčová slova, titulek, správná struktura webu včetně nadpisu, textu, meta tagy, název domény, a v neposlední řadě technické SEO, díky němuž je web rychlejší při načítání. Tyto faktory jsou velmi důležité pro přiřazení pozic ve vyhledávání, proto jsme se jim maximálně věnovali, abychom pokryly vše důležité.

Technická zdatnost toho webu je na velmi slušné úrovni. Za pomoci webware GTMetrix jsme zanalyzovali web, jehož rychlost je více než uspokojivá. Ovšem, přesvědčte se sami.

Zvýšení zájmů díky on-line poradenství a blogu

Ve spolupráci s klientem jsme vytvořili obecné on-line poradenství, které zajišťujeme prakticky v reálném čase, komunikujeme strategii a připravujeme marketingové podklady.

Jsme za to, že je důležité ukázat i dobře cílené články. Pro vyšší informovanost klientů jsme uvnitř samotné stránky vytvořili přímo v hlavní nabídce blog, ve kterém postupně přibývají odborné PR články. Pravidelné příspěvky na blog kladně ovlivňují optimalizaci SEO.

Reference – CO O SPOLUPRÁCI S NÁMI ŘÍKÁ KLIENT?

S firmou Expert Dev, s.r.o. mám skvělé zkušenosti. Náš požadavek byl: vytvořit vícejazyčný web, grafické zpracování a dostat nás do popředí při vyhledávání na Googlu. A vše splnili na jedničku s hvězdičkou. Komunikace byla na úrovni, jakékoliv změny a požadavky provedli hned, bez zbytečného čekání. Co oceňuji je především jejich kreativní přístup, technické a designové nápady na vylepšení a taky vytvoření několika mikrostránek pro podporu marketingu, což ukazuje jejich profesionalitu. Podtrženo sečteno, za mě absolutní spokojenost. Spolupráci s Expert Dev můžu jen doporučit. 😊
JUDr. Vít Nevařil
Zakladatel advokátní kanceláře AK Nevařil

NAŠE ZHODNOCENÍ projektu

Spolupráce s panem JUDr. Vítem Nevařilem byla pro nás velmi tvárnou co se designu týče. Pracovali jsme s mnoha fotografiemi, které web obzvláštnily a jejich umístnění a zpracování jsme několikrát důkladně konzultovali s klientem, aby byl na 100% spokojený. Změna stránek pomohla webu při optimalizaci pro vyhledávače a ke zvýšení konverzního poměru díky několika microsite, které jsme pro společnost vytvořili.

Na projektu, který trval necelé 2 měsíce, pracovali naši 3 profesionální kolegové a každý z nich se snažil na 100 % vyhovět požadavkům klienta.

Jsme přesvědčeni, že námi vyrobená webová prezentace mikrostránky přináší advokátní kanceláři AK Nevařil nové klienty a jsme rádi, že spolupráce proběhla takto příjemným způsobem. I nadále se společností spolupracujeme na dalších možných vylepšení a doplňcích.

se také na naše další realizace

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

MÁTE ZÁJEM O NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY?

Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou online schůzku nebo využijte náš kontaktní formulář. Ukážeme, jak se i Váš web může stát magnetem na zákazníky.

naši vážení zákazníci