Expert Dev, s.r.o.

SEO Praha

Jsme profesionálové v oblasti optimalizace webových stránek. Specializujeme se na komplexní SEO služby jako technické SEO, obsahový marketing a celkovou optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače.

Díky našim expertům se vaše podnikání dostane na přední příčky v internetovém vyhledávání. Své služby poskytujeme zejména v Praze, ale také v jiných městech v ČR.

SEO Praha

Optimalizace webových stránek Praha Správný krok pro váš business

Nejste si jistí správnou optimalizací vašich webových stránek? Naši SEO experti pro vás zajistí komplexní SEO služby. V první řadě provedeme analýzu vašeho webu, což zahrnuje důkladnou analýzu klíčových slov, která je pro dohledatelnost každého webu zásadní. Poté následuje práce s on-page a off-page faktory včetně dalších důležitých částí SEO strategie.

Naši odborníci vám tak pomohou zvýšit dohledatelnost vašich webových stránek a tím zviditelnit vaše podnikání a přivést nové zákazníky. V případě zájmu jsme vám kdykoliv k dispozici s kompletní SEO konzultací a poradenstvím, které vám přinesou řadu výhod. Pro začátek nabízíme v rámci optimalizace také jednorázovou konzultaci. Pokud se nacházíte v Praze, můžeme vám poskytnout služby SEO experta, který vám pomůže dosáhnout vysokých výsledků ve vyhledávačích.

0
let zkušeností

Optimalizace od expertdevu

SEO audit stránek

od 15 000 Kč

Základní stavební kámen SEO strategie, prověřuje strukturu a obsah webu.

Analýza klíčových slov

od 10 000 Kč

Výstupem je seznam nejvíce hledaných, relevantních a co nejméně konkurenčních klíčových slov vztahujících se k vašemu podnikání.

Poradenství a konzultace

od 1 000 Kč

Vypůjčení našich SEO expertů a jejich znalostí pro váš projekt.

Balíček SEO Expert

od 30 000 Kč

Pro náročné, kteří touží po do nejmenšího detailu propracované a nekompromisní SEO strategii.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

SEO OPTIMALIZACE PRAHA
SKVĚLÁ VOLBA PRO KAŽDÉ WEBOVÉ ŘEŠENÍ

Před optimalizací webových stránek se důkladně seznámíme s vašim projektem. Společně probereme současný stav vašeho webu a zkonzultujeme vaši představu o konečném výsledku. Díky tomu budeme schopní odhadnout předběžnou cenu za optimalizaci a celkový rozsah práce. Následně začneme pracovat na dalších částech SEO strategie, kam spadají i naše služby v rámci online marketingu.

MÁTE ZÁJEM O VYTVOŘENÍ NOVÉHO WEBU S KOMPLETNÍ SEO OPTIMALIZACÍ?

Pokud tvorbu nového webu teprve plánujete, vše bude pro nás mnohem jednodušší. Náš tým SEO specialistů Praha tak může zavčasu naplánovat všechny důležité kroky v rámci expert SEO Praha ještě před vývojem webových stránek. V rámci našich služeb vám můžeme navrhnout webové řešení na míru, které bude po všech detailech odpovídat vaší představě. Máme však také bohaté zkušenosti s tvorbou šablonových webových stránek, které fungují na základě šablon. Tato možnost je po časové i finanční stránce méně náročná, jelikož web nemusíme vyvíjet od úplného začátku. Umíme pro vás také vytvořit moderní a propracovaný e-shop, který zaujme každého zákazníka. Vytvoření webu bude předcházet kompletní SEO analýza klíčových slov, návrh informační architektury a on-page faktorů

SEO Praha - Karlův Most

KOMPLETNÍ SEO STRATEGIE PRO JIŽ FUNGUJÍCÍ WEB

Pokud máte již plně fungující web, je situace podobná. Zanalyzujeme vaše současné webové řešení a následně jej po postupně opravíme a vylepšíme tak, abychom snadno docílili požadovaného výsledku. Vše se bude odvíjet od toho, na jakém technickém řešení provedl předchozí vývojář tvorbu vašich webových stránek. Nejprve bude proto nutná technická analýza vašeho současného webu a poté se teprve pustíme do analýzy klíčových slov a návrhu nových. Následovat bude oprava případných chyb a technických nedostatků. Posléze provedeme opravu on-page faktorů a budování off-page faktorů.

VYUŽIJTE SLUŽBU SEO OPTIMALIZACE PRAHA I V RÁMCI MICROSITE

Rádi byste využili našich zkušeností s optimalizací a nechce se vám zasahovat do vašeho současného webového řešení? Nechte si od našich vývojářů vytvořit jednostránkovou microsite webovou stránku. Ta bude sloužit jako doplněk k vašim webovým stránkám a pomůže vám zviditelnit vaše podnikání na prvních příčkách ve vyhledávání. Současně se jedná o jednoduché a ekonomicky přívětivé řešení. Máte tak skvělou šanci, jak získat profesionální expert SEO optimalizaci i mimo váš web. Zařídíme pro vás jednostránkový web, který bude moderní, atraktivní a pomůže vám přivést spoustu nových zákazníků a navýšit tak zisk z vašeho podnikání. 

SEO Praha vlastní webové řešení

PŮJDE UDĚLAT KVALITNÍ OPTIMALIZACI
I K VAŠEMU WEBU?

S našim týmem SEO expertů se na to můžete spolehnout! K dispozici máme celou řadu prověřených nástrojů, jak provést kvalitní optimalizaci webových stránek Praha pro váš projekt. At už ke svému podnikání využíváte jakýkoli web, můžete si být jistí, že pro něj existuje efektivní řešení optimalizace webu. Náš SEO specialista Praha mají za sebou již nespočet zkušeností s úspěšnou spoluprací s klienty nejen v Praze, ale i po celé republice. Využíváme moderní technologie a postupy, a proto se nám daří najít vždy pro každého to nejlepší možné řešení.

PROČ VÝVOJÁŘI NEPRACUJÍ S OPTIMALIZACÍ SEO?

U zákazníků se často setkáváme s případem, kdy pro ně programátor vytvoří moderní a poutavý web, který však z pohledu  expert SEO optimalizace nesplňuje ani základní pravidla. Pokud se s kvalitní SEO optimalizací nepočítá již od počátku vývoje webového řešení, má to pak za následek špatnou dohledatelnost vašich produktů či služeb v rámci vyhledávačů a většina zákazníků tak dá zkrátka přednost konkurenci. S firmou Expert Dev se vám však nic podobného stát nemůže.

Nejčastějším problémem bývá, že většina webdesignérů a vývojářů webových stránek nechce ztrácet čas studiem optimalizačních strategií a technik a všechno tak ponechávají na náhodě. Mezi nejčastější případy, proč k tomuhle dochází, můžeme zmínit například:

  • omezené finance při realizaci projektu
  • neznalost SEO a optimalizačních metrik
  • jednoduše to nebylo zadáním

SEO OPTIMALIZACE WWW STRÁNEK PRAHA
PROČ VYUŽÍT SLUŽEB EXPERT DEVU?

Naši vývojáři umí pracovat s celou řadou nástrojů pro tvorbu moderních webových stránek. Jsme tak schopni vytvořit webové řešení pro jakékoliv zaměření, což je velká výhoda. Mezi některé technologie, se kterými pracujeme lze zmínit například WordPress, Joomla!, Magento, Shopify, Prestashop, Drupal a několik dalších.  Jednou z možností je taktéž vývoj individuálního kódu nebo méně rozšířené CMS řešení. Z našeho pohledu by se spolehlivý expert SEO měl být schopný alespoň částečně vyznat i v kódování a být tak schopen navrhnout lepší technické provedení webu, díky kterému získáte náskok před konkurencí. Díky našemu širokému zaměření z různých oblastí se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci, která vám přinese požadované výsledky.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

SEO optimalizace pro každý e-shop, nejen v Praze

Ať už provozujete malý e-shop s několika produkty nebo rozsáhlý e-shop Praha, jsme schopní pro vás udělat důkladnou optimalizaci. To stejné platí i o webových stránkách všeho druhu, včetně jednostránkových microsite. Vždy se plně přizpůsobíme vašim potřebám, abychom tak společně dosáhli požadovaného výsledku. Záležet bude především na tom, jakou pozici ve vyhledávání očekáváte a kolik klíčových slov bude v rámci vašeho projektu využito k dosažení požadovaných pozic ve vyhledávačích, zejména na Seznamu a Googlu. Tyto záležitosti společně vyřešíme vždy pře provedením optimalizace.

FAQ 2

Spolupráce na jedničku s Expert Dev

Jednou z našich výsad, na které si zakládáme je pravidelná a rychlá komunikace v rámci každé spolupráce. Bez ohledu na to, jak velké plánujete webové řešení nebo zda jste malá či velká firma, vždy klademe důraz na skutečné potřeby vašeho projektu. Podle toho následně přizpůsobíme řešení i naši dlouhodobou spolupráci. Máme za sebou již mnoho úspěšných zakázek s klienty ze všech velkých měst ČR. Společně udržujeme skvělé obchodní vztahy a snažíme se vždy každému zákazníkovi vycházet vstříc. V případě potřeby se tak na nás můžete kdykoliv obrátit a kontaktovat nás.

FAQ 3

Cena za službu SEO optimalizace Praha

Při finálním nacenění této služby záleží na několika kritériích, které je potřeba dopředu specifikovat. Existuje celá řada SEO faktorů, které ovlivňují kvalitu optimalizace. Důležité je využít jich vícero než vaše konkurence, čímž dosáhnete lepších výsledků. Proto je nejdůležitější analyzovat a následně zjistit, jaká bude celková časová náročnost. Zabýváme se komplexním SEO řešením, ale máme také optimalizované jednostránkové microsite weby, díky kterým docílíte slibných výsledků za rozumnou cenu. Využíváme moderní nástroje, díky kterým jsme schopní začít budovat SEO Praha od 700,- Kč za měsíc nebo dlouhodobě pracovat na optimalizaci za měsíční paušál.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

SEO optimalizace zlepšuje pozici webových stránek ve výsledcích vyhledávání. Pokud je kvalitně provedena, zákazníci vás budou moci snadno dohledat a ihned zakoupit váš produkt či službu.

Kromě on-page faktorů je nutné brát zřetel také na off-page faktory zahrnující zpětné odkazy, u kterých vyhledávač hodnotí jejich množství a kvalitu. Patří zde také PR články a obsah na sociálních sítích. 

Vhodná klíčová slova můžete dohledat v rámci několika dostupných online nástrojů, jako je například Marketing Miner.

Oproti PPC reklamám je SEO časově náročnější. Vyhledávače zaregistrují změnu během několika měsíců. Ve vyhledávání se objeví relativně rychle, prvních příček však dosáhnete až po dvou až třech měsících.

Vše se odvíjí od algoritmu daných vyhledávačů, které jsou však tajné. Na základě studií vzešlo, že největší pozornost je zaměřena na odkazy, kvalitní obsah, relevantnost a pravidelnost tvorby obsahu webu.

Především se jedná o špatnou volbu klíčových slov, jejich nadměrné využívání nebo skrytí textu na webových stránkách obsahujícího klíčové slovo apod. Následně tak budete dosahovat horších pozic v rámci vyhledávání. V Nejhorším případě může dojít k vyškrtnutí z vyhledávacího indexu.

Linkbuilding je založen na odkazech, které se nachází na jednom webu a odkazují na druhý. Zde spadají také zpětné odkazy, které se nachází na jiných webech a odkazují na ten váš. Zejména zpětné odkazy jsou velmi důležitým faktorem pro optimalizaci, jelikož se jedná o aspekt, který je hůře ovlivnitelný.

Příčin může být hned několik. Vaše konkurence mohla začít lépe optimalizovat své stránky nebo si zaplatit PPC kampaň. Dalším důvodem může být špatná optimalizace, kdy vyhledávač mohl úmyslně snížit vaše postavení ve vyhledávání. To se stává případech, kdy porušíte pravidla daného vyhledávače. V neposlední řadě se mohl změnit algoritmus vyhledávání. Každopádně v této situaci se na nás neváhejte obrátit a my vám zjistíme příčinu problému.

SEO optimalizace

Získejte konkurenční výhodu díky SEO!

Pro webové stránky všech zaměření je nespornou výhodou, pokud jsou snadno dohledatelné na předních místech ve vyhledávání. Tato výhoda vám zajišťuje pravidelné přivádění nových zákazníků na váš web a tím pádem i rapidní zvýšení ziskovosti. Stává se proto, že i když jste malý podnikatel s menší nabídkou služeb či produktů, na základě kvalitní optimalizaci stránek tak můžete konkurovat i velkým podnikatelům z vašeho oboru. 

Souvisí zobrazení na předních pozicích ve vyhledávání s volbou klíčových slov?

SEO optimalizace

Rozhodně ano. Pokud například ve svém okolí hledáte na internetu instalatéra, kadeřnictví, restauraci nebo například firmu pro vývoj webových stránek, vždy použijete související klíčové slovo, ideálně ve spojení s městem, kde o danou službu či produkt máte zájem. V našem případě to může být „tvorba webových stránek Zlín“ nebo „SEO Zlín“. Pro první zmiňovaný výsledek vyhledávání najdete i naše stránky expert-dev.cz nebo web-zlin.cz. Hlavní je pro nás to, aby lidé v našem okolí viděli, že rozumíme tomu, co děláme a tím pádem jsme schopni dostat i jejich webové stránky na přední pozice ve vyhledávání.

SEO optimalizace

SEO versus PPC

Oba nástroje mají své pro a proti. Placená pozice v předních vyhledávačích díky PPC nemusí vždy znamenat efektivní řešení. Jako hlavní výhodu kvalitní optimalizace webových stránek můžeme zmínit například skvělý způsob dlouhodobé investice v rámci návratnosti nebo kontinuální práci v řádu několika let, přinášející značnou konkurenční výhodu. Dále je to například udržitelný růst. V případě využití PPC reklam, např. za pomocí sociálních sítí, Google Ads nebo Sklik, se ihned po vypršení předplacené reklamy přestanou objevovat noví zákazníci. Na základě spotřebitelského chování je větší šance, že potenciální návštěvník si vybere stránku na základě klíčového slova než podle označení reklamy při vyhledávání, protože v něm vyvolá větší důvěru než propagovaná stránka. Jakmile se dostanete do popředí v organickém vyhledávání, Váš konkurent „nepřeplatí“ vaši pozici PPC reklamou.

Dostaňte se v Praze na první pozice ve vyhledávání

SEO optimalizace

Většina firem, které dlouhodobě budují kvalitní SEO optimalizaci, aktivně tvoří digitální stopu na celém internetu. Bez linkbuildingu nelze správně provést optimalizaci webových stránek. U firem, které se o sobě nebojí prezentovat bližší informace, naleznete mnoho referencí a hodnocení, které mají za úkol vzbudit důvěru v daného podnikatele.  Mnoho podnikatelů argumentuje, že mají zakázky přes referenci. SEO a budování optimalizace webu lze zároveň chápat jako určité získávání digitálních referencí.

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Optimalizujeme webové stránky také pro:

zajišťujeme
komplexní servis

Sídlíme v centru Zlína. Vidět se můžeme i v moderních prostorech kanceláře v centru Prahy. Naše spolupráce však může proběhnout taktéž na základě videohovoru nebo přes uvedený email a telefonní kontakt. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Mezi naše zásady patří například dodržování předem domluvených termínů, rychlá komunikace a pečlivě odvedená práce.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek a následné optimalizaci. I nadále jsme vám kdykoli k dispozici v rámci dodatečného servisu, poradenství nebo další editace webových stránek. K vaší webové stránce jsme schopni dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také dodatečně sjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno vaše webové stránky dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství a optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následné rozšíření klíčových slov. Nebude tak žádný problém posunout se výš ve vyhledávačích na Googlu, Seznamu a jiných.

Naši grafici jsou vám k dispozici s originálními grafickými návrhy pro váš webdesign, který zaujme každého zákazníka. Rádi vám také poradíme s online marketingem a správou sociálních sítí, včetně placené reklamy.

Webový rozcestník
a další doplňkové služby