Expert Dev, s.r.o.

Tvorba E-shopu Prestashop

Jednou z našich hlavních činností je tvorba e-shopů. Existuje řada řešení, jak e-shop vybudovat, avšak v Expert Devu se spokojíme jen s tím nejlepším – PrestaShopem. E‑shopy tvoříme pro malé i větší podnikatele a zakládáme si na moderním, responzivním a rychlém řešení. Samozřejmostí je i rychlé dodání a špičková úroveň zákaznické podpory.

Pokud se o tvorbě e-shopu chcete dozvědět více, čtěte dál nebo nás kontaktujte.

Tvorba eshopu
Prestashop

Tvorba e-shopu se vyplatí svěřit profesionálům

Jestliže chcete nakopnout své internetové podnikání, pak je pro vás e-shop prakticky nutnost. Není však e-shop jako e-shop. Aby vám podnikání skutečně šlapalo, musí být e-shop moderní, přehledný a musí být zákazníkovi schopen nabídnout přesně to, co hledá. K tvorbě přesně takových e‑shopů využíváme open-source řešení PrestaShop. Jedná se o software, na kterém je možné vystavět e‑shop od nuly a následně jej spravovat. PrestaShop byl založen v roce 2007 a od té doby ho využily desetitisíce obchodníků. Hlavní výhodou je jeho dostupnost, protože je zcela zdarma, a přitom dokáže s přehledem strčit do kapsy i placenou konkurenci. To potvrzuje i ocenění nejlepší open-source e‑shopové aplikace. Doposud byl PrestaShop přeložen do více, než 65 světových jazyků a technická podpora je poskytována v oficiálním fóru, které je tvořeno více než milionem aktivních uživatelů.

PrestaShop je systém vhodný k tvorbě všech druhů e-shopů či online podnikatelských záměrů. Jakmile je internetový obchod vytvořen, práce pro nás nekončí. Díky PrestaShopu jej dokážeme spravovat, upravovat či optimalizovat ohledně SEO, marketingu a další. To vše během chvíle díky zkušenostem našich PHP programátorů a Javascript programátorů.

Cena eshopů od
Expert devu

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shopu na systému PrestaShop

Tvorba webových stránek na míru a e‑shopů na míru je našim koníčkem a je to vidět. V rámci těchto služeb nabízíme klientům dvě možnosti:
e-shop na míru nebo šablonový e‑shop.

Každá z těchto variant je vhodná pro lehce rozdílný druh podnikání, avšak obě vám dokáží zaručit kvalitní a komplexní řešení v oblasti internetového podnikání. Rádi vám poradíme, která z variant je výhodnější právě pro vás a navrhneme postup, který bude odpovídat vašim potřebám.

Tvorba e-shopu Pardubice

E-shop na míru

E-shop na míru doporučujeme spíše větším podnikatelům, kteří chtějí na internetu nabízet širší sortiment produktů a zároveň chtějí mít výraznější vizuální identitu, kterou jim kompletně připraví naši grafici. V rámci e-shopu na míru vám proto dokážeme např. implementovat libovolné funkce a zajistit perfektní odladěnost a responzivitu stránek, například konfigurátor. Řešení na míru dovede pojmout tisíce produktů, které však dokáže seřadit a filtrovat do přehledných kategorií a veškeré faktury odesílat do připojených účetních programů. Díky redakčnímu systému PrestaShop vám také zajistíme rychlou a optimální správu obsahu kdykoliv to budete potřebovat.

Šablonový e-shop

Šablonový e-shop je proti e-shopu na míru levnější variantou s rychlejším dodáním, která však také disponuje všemi potřebnými funkcemi a možnostmi. Obě tyto varianty vám s přehledem připravíme na systému PrestaShopŠablonové řešení přináší řadu výhod, které jistě ocení menší podnikatelé, pro které je řešení na míru zbytečným výdajem. Kromě výrazné finanční úspory vám šablonové řešení nabízí také nespočet webových šablon, na kterých lze e-shop vybudovat. Máte tak okamžitou představu o tom, jak bude váš internetový obchod vypadat. Šablona však nemusí být finální. Dle požadavků se dá různě upravit tak, aby co nejvíce vyhovovala jak vašim potřebám, tak potřebám vašich zákazníků. 

Kromě toho, že je PrestaShop zcela zdarma má i řadu dalších výhod. Například funguje ve 160 zemích světa, je snadné jej dále rozvíjet, a to se také neustále děje, je rychlý a nepotřebuje drahé servery, díky čemuž ušetříte za hosting, je také snadné se v něm naučit pohybovat, a hlavně je bezpečný.

Tvorba e-shopu Pardubice

Tvoříme e-shopy
na moderních
redakčních systémech

V Expert Devu uděláme vše pro to, abychom vám dodali řešení přesně podle vašich představ. Nabízíme funkční redakční systém za málo peněz, které hravě pokryje všechny vaše nároky na internetový obchod. Neváhejte se na nás proto obrátit a sdělit nám své požadavky. Navrhneme vám řešení přesně na míru a zajistíme veškeré služby související s e-shopem od A do Z.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Třízení kategorií

Základní funkcí e-shopu musí být možnost třídit produkty do libovolných kategorií. Dnes už je tato funkce samozřejmostí, protože bez ní se z e-shopu stává nepřehledná stránka plná produktů. Můžete si požadované kategorie sami vybrat nebo nechat správu na nás a našich zkušených vývojářích.

FAQ 2

Platební možnosti

Dobírce již odzvonilo. Dnes je na internetu nejvyužívanější platební metodou platba kartou. K jejímu zabezpečení je však potřeba implementovat do e-shopu některou z dostupných platebních bran. Bude to GoPay, PayU, ComGate, Stripe nebo třeba GP webpay?

FAQ 3

Doprava

Pokud se rozhodnete pro realizaci e-shopu, je potřeba počítat také s nutností expedice zboží k zákazníkovi. Pokud tedy nechcete vzít dopravu do vlastních rukou, je nutné si zvolit některého z dopravců. Řeč může být o České poště, Zásilkovně, PPL, GLS, Geis nebo třeba WE|DO.

FAQ 4

Administrace

Rozdíl mezi e-shopem a webovou stránkou je v tom, že e-shop je nutné pravidelně spravovat a aktualizovat. Díky PrestaShopu je tento úkon snadný a po úvodním zaškolení jej zvládnete i vy. Pokud však chcete nechat veškeré úkony s e-shopem spojené na nás, není problém.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

SEO optimalizace

Propojení platební brány

Zákazníkům umožníme okamžitou platbu kreditní kartou, platební poukázkou, rychlý převod z bankovního účtu nebo výběr platby v hotovosti při převzetí (Paypal, GoPay atd.).

Rychlá expedice

SEO optimalizace

Nikdo nerad čeká a zákazník natěšený na nové zboží by měl svůj produkt u sebe nejraději pět minut po odeslání objednávky. Abyste ho tedy nenechávali dlouho čekat, zrychlíme celý proces.

SEO optimalizace

Účtenky a faktury na jednom místě

Přehledně a uspořádáně. Veškeré účetnictví máte v e-shopu na míru od Expert Dev na jednom místě, vystavované automaticky a také zařazené do systému a centrální evidence.