Title Image

Tvorba e-shopu Zlín

Tvorba e-shopu Zlín

Zabýváme se tvorbou e-shopu na míru, šablonových e-shopů, nebo programováním nových funkcionalit do malých i velkých e-shopů. Jsme on-line nadšenci ze Zlína. 

 Tvorba e-shopu Zlín – přemýšlíte o vybudování vlastního e-shopu? Dnešní doba přeje online obchodům více než kdy dříve, lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno a čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, je právně nyní.
Pokud hledáte k sobě spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, který vám při podnikání ušetří nemalé množství času, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky zlínského Expert-devu.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Proč si nechat založit e-shop na míru? Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení, E-shop na míru dokáže splnit vaše
požadavky do nejmenšího detailu.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Design a e-shopu na míru – V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. V případě e-shopu na míru vám vyvineme původní a originální grafiku včetně kompletního vizuálu webu i veškerých doprovodných prvků, a právě to vám
pomůže se výrazným způsobem odlišit od konkurence. Vynikněte svou značkou, bude se vám to vyplácet.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Kolik toho e-shop na míru zvládne? Pokud pro vás začneme vyvíjet e-shop na míru, můžeme vám garantovat, že jeho možnosti jsou opravdu obrovské. Víte, že bude potřeba na e-shop umístit obrovský počet produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém.

S čím u nás můžete počítat při tvorbě e-shopu na míru?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Redakční systém, který zvládne každý!

Vkládat texty, přidávat příspěvky, upravovat popisky nebo sdílet pravidelné aktuality se zde naučí i člověk, který nemá s tvorbou webu ani minimální zkušenosti. Piště, blogujte, tvořte!

A právě proto, že náš redakční systém ExpertCMSdev umožňuje svým uživatelům přidávání obsahu, je možné pravidelně publikovat webové články, prezentovat své služby nebo psát o tématech, která se pojí s vaším zbožím.

Blogový článek na vašem webu nejen přiláká více čtenářů na váš web, a tudíž zajistí vyšší poptávku na po vašich službách, ale také zlepší celkovou SEO optimalizaci a e-shop přirozeně poskočí výše ve vyhledávačích.
Buďte se svým webem vidět ve svém okolí. Je vaše podnikání cíleno především na zákazníky z vašeho města a okolí? Vašemu e-shopu na míru pomůžeme budovat SEO, které vám zajistí návštěvnost z internetových vyhledávačů.
Jděte do toho s námi a nechejte si vytvořit e-shop na míru od profesionálů ze Zlína!

E-shop na míru, který vám ulehčí práci

Systém, který zvládne vše za vás, je nyní dostupnější, než byste čekali. Mnoho času a spoustu práce vám ušetří systém e-shopů podle šablony od Expert-devu. Propojený je systém přijetí a vyřizování objednávek, kontrola jejich stavu ii následného expedování a odesílání. Vše probíhá automaticky, generují se potřebné údaje o produktu i zákazníkovi, systém je převážně robotizovaný.

Automatický je i systém faktur, účtenek a EET. Stejně tak s našim systémem nebudete muset mít starosti o GDPR a osobní údaje svých zákazníků, vše bude ošetřeno a zabezpečeno. Ať už podnikat teprve začínáte, nebo jste na trhu už delší dobu, e-shop na míru od expert-devu vám pomůže s velkou částí starostí spojených s obchodováním přes internet.

Tyto služby však samozřejmě nemusí být jediné. Umíme to právě i ve světě reklamy a rádi vám pomůžeme se spuštěním kampaní na Google Ads, Sklik, navrhneme reklamní banner nebo realizujeme sadu kampaní na sociálních sítích, abychom vám pomohli získávat více a více pravidelných zákazníků.

Šablonový e-shop

 Proč šablonový e-shop? Největší výhodou šablonového shopu je úspora
obrovského množství času, peněz a práce. Pokud chcete rozjet byznys a začít podnikat na internetu, otevřít si eshop není úplně levnou záležitostí. Šablonový e-shop vám pomůže stlačit náklady na minimum, a přesto dosáhnout maximálního výsledku. Šablonový eshop vypadá profesionálně, má vše, co od e-shopu očekáváte a disponuje všemi potřebnými funkcemi.

 

Jak probíhá tvorba šablonového e-shopu Zlín? Pokud máte zájem si nechat od nás vytvořit šablonový e-shop, nejprve se spojíme a ujasníme si, jakým potřebám by měl e-shop sloužit a co od výsledku očekáváte. Následně společně vybereme vhodnou šablonu pro použití a následně ji začneme upravovat podle vašich podkladů, připomínek a přání.

 

Jak bude vytvořený šablonový e-shop fungovat? Šablonový e-shop ze Zlína bude fungovat sám a plně automaticky. Jednotlivé procesy budou mezi sebou spárované, přijetí, objednávky, vystavení faktury, zadání do systému EET i expedice odesílacích údajů bude probíhat automatizovaně, což což ulehčí čas vám i vašim zaměstnancům.

 

Jak budu šablonový e-shop používat? S prodejem přes e-shop teprve začínáte? Bojíte se, že nebudete na chod složitého systému stačit? S Expert.devem se bát nemusíte. Naše šablonové e-shopy stojí na jednoduchém a lehce ovladatelném redakčním systému. Vkládání produktů, editaci obsahu i odstraňování nepotřebných informací se naučíte během pár dní, stejně tak dobře to půjde i vašim zaměstnancům. I těm, kteří doposud se správou žádného systému zkušenost neměli. Systém je opravdu přívětivý i pro laiky, většinu úkonů budete moci provést na e-shopu i bez zásahu programátora. I šablonový e-shop je velice variabilní, uveřejňování textů a fotografií, pravidelnost publikace nebo správa obsahu bude čistě ve vaší režii.

Tvorba e-shop ve Zlíně, i když nejste přímo ze Zlína?

Je jedno, z jakého koutu republiky pocházíte. My pracujeme online a stejně tak můžeme spolupracovat s vámi. Veškerá komunikace může proběhnout po telefonu, chatu nebo emailu. Moderní technologie nám umožňují potkávat se denně online, spojit se můžeme kdykoliv v případě potřeby.

Napadá vás otázka, jak velký může být šablonový e-shop? Do šablonového e-shopu se vejde několik desítek až tisíc produktů. I šablonový e-shop toho dokáže mnoho. Šablonový e-shop stojící na systému Prestashop je spolehlivým řešením, kapacita je dostatečná, e-shop funguje rychle, okamžitě se načte a design je responzivní, zákazník tak bude moci nakupovat z počítače, tabletu i mobilu.

Tvoříme šablonové e-shopy ve Zlíně.
Jsme mladí nadšenci, které práce především baví, a chceme vám nabídnout ty nejlepší výsledky. Víme, co podnikání obnáší, a proto chceme vám nabídnout funkční řešení za minimum peněz. Chceme, abyste nemuseli zvyšovat náklady na výrobu e-shopu a přitom dostali kvalitní výsledek za skvělou cenu.

Obrovská výhoda šablonového e-shopu je rychlost jeho vytvoření. Jak už značí název, pracuje se s předem připravenou šablonou, který se upraví podle potřeb podnikatele a podle účelu e-shopu. Šablony jsou jakýmsi polotovarem, předem nadesignovaným, a dobře graficky zpracovaným, jsou připraveni k dalšímu zpracování. Šablonový e-.shop je jakýsi korpus, který si můžete společně s námi dále dozdobit a upravit k obrazu svému.

Šablonový redakční systém WordPress, Prestashop nebo Shopify

Vkládat texty, přidávat příspěvky, upravovat popisky nebo sdílet pravidelné aktuality se zde naučí i člověk, který nemá s tvorbou webu ani minimální zkušenosti. Piště, blogujte, tvořte!

A právě proto, že redakční systém Prestashop umožňuje svým uživatelům přidávání obsahu, je možné pr pravidelně publikovat webové články, prezentovat své služby nebo psát o tématech, která se pojí s vaším zbožím.

Blogový článek na vašem webu nejen přiláká více čtenářů na váš web, a tudíž zajistí vyšší poptávku na po vašich službách, ale také zlepší celkovou SEO optimalizaci a e-shop přirozeně poskočí výše ve vyhledávačích.
Buďte se svým webem vidět ve svém okolí. Je vaše podnikání cíleno především na zákazníky z vašeho města a okolí? Vašemu e-shopu na míru pomůžeme budovat SEO, které vám zajistí návštěvnost z internetových vyhledávačů.
Jděte do toho s námi a nechejte si vytvořit e-shop na míru od profesionálů ze Zlína!