Expert Dev, s.r.o.

Tvorba
e-shopu Zlín

Zabýváme se tvorbou e-shopu na mírušablonových e-shopů nebo programováním nových funkcionalit do malých i velkých e-shopů. E-shopy fungují na odzkoušených redakčních systémech WordPress, Prestashop, Magento nebo Shopify. Jsme on-line nadšenci ze Zlína.

Tvorba e-shopu Zlín

Moderní a funkční e-shop na klíč

Potřebujete přehledný, rychlý a vyladěný e‑shop, ale nemáte čas na technické náležitosti? Z takové situace vám pomůže Expert dev.

Zpracujeme plně funkční internetový obchod s komplexními službami, který doopravdy prodává. Poutavý grafický design, rychlé načítání a možnost implementace stovek produktů zaujme vaše zákazníky a vytvoří z běžné návštěvy e‑shopu plnohodnotný zážitek. Samozřejmostí je implementace platební brány a služeb všech českých dopravců. Váš obchod tak bude nad konkurencí vyčnívat jako Baťův mrakodrap.

0
let zkušeností

E-shopy od expertdevu

Šablonový e-shop

od 39 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduchý, ale efektivní e-shop.

Micro shop

od 15 000 Kč

Pro všechny, kteří nabízí jen pár produktů.

e-shop na míru

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shop ve Zlíně,
i když nejste přímo ze Zlína?

Je jedno, z jakého koutu republiky pocházíte. My pracujeme online a stejně tak můžeme spolupracovat s vámi. Veškerá komunikace může proběhnout po telefonu, chatu nebo emailu. Moderní technologie nám umožňují potkávat se denně online, spojit se můžeme kdykoliv v případě potřeby.

Napadá vás otázka, jak velký může být šablonový e-shop? Do šablonového e-shopu se vejde několik desítek až tisíc produktů. I šablonový e-shop toho dokáže mnoho. Tvorba eshopu Zlín stojící na systému Prestashop je spolehlivým řešením, kapacita je dostatečná, e-shop funguje rychle, okamžitě se načte a design je responzivní, zákazník tak bude moci nakupovat z počítače, tabletu i mobilu.

Tvorba e-shopu Zlín - Baťův mrakodrap

Tvoříme šablonové e-shopy ve Zlíně.

Jsme mladí nadšenci, které práce především baví, a chceme vám nabídnout ty nejlepší výsledky. Víme, co podnikání obnáší, a proto chceme vám nabídnout funkční řešení za minimum peněz. Chceme, abyste nemuseli zvyšovat náklady na výrobu e-shopu a přitom dostali kvalitní výsledek za skvělou cenu.

Obrovská výhoda šablonového e-shopu je rychlost jeho vytvoření. Jak už značí název, pracuje se s předem připravenou šablonou, který se upraví podle potřeb podnikatele a podle účelu e-shopu. Šablony jsou jakýmsi polotovarem, předem nadesignovaným a dobře graficky zpracovaným, jsou připraveni k dalšímu zpracování. Šablonový e-.shop je jakýsi korpus, který si můžete společně s námi dále dozdobit a upravit k obrazu svému.

Tvorba eshopu Zlín - redakční systémy

Šablonový redakční systém
WordPress, Prestashop nebo Shopify

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. Uvedené systémy, WordPress, HeadlessJoomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na vývoj aplikací a softwaru Zlíntvorba webových stránek nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Můžete si také přečíst výhody – proč mít webové stránky na WORDPRESS. A pokud Vás WORDPRESS neoslovil, tak jsou další nejpoužívanější redakční systémy.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Tvorba e-shopu Zlín – přemýšlíte o vybudování vlastního e-shopu?

Dnešní doba přeje online obchodům více než kdy dříve, lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno a čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, je právně nyní.
Pokud hledáte k sobě spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, který vám při podnikání ušetří nemalé množství času, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky zlínského expertdevu.

FAQ 2

Proč si nechat založit e-shop na míru?

Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení, E-shop na míru dokáže splnit vaše
požadavky do nejmenšího detailu.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

FAQ 3

Design a e-shopu na míru

V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. V případě e-shopu na míru vám vyvineme původní a originální grafiku včetně kompletního vizuálu webu i veškerých doprovodných prvků, a právě to vám
pomůže se výrazným způsobem odlišit od konkurence. Vynikněte svou značkou, bude se vám to vyplácet.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

Kolik toho e-shop na míru zvládne?

Pokud pro vás začneme vyvíjet e-shop na míru, můžeme vám garantovat, že jeho možnosti jsou opravdu obrovské. Víte, že bude potřeba na e-shop umístit obrovský počet produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Proč šablonový e-shop?

Největší výhodou šablonového shopu je úspora obrovského množství času, peněz a práce. Pokud chcete rozjet byznys a začít podnikat na internetu, otevřít si eshop není úplně levnou záležitostí. Šablonový e-shop vám pomůže stlačit náklady na minimum, a přesto dosáhnout maximálního výsledku. Šablonový eshop vypadá profesionálně, má vše, co od e-shopu očekáváte a disponuje všemi potřebnými funkcemi.

Jak probíhá tvorba šablonového e-shopu Zlín?

SEO optimalizace
Pokud máte zájem si nechat od nás vytvořit šablonový e-shop, nejprve se spojíme a ujasníme si, jakým potřebám by měl e-shop sloužit a co od výsledku očekáváte. Následně společně vybereme vhodnou šablonu pro použití a následně ji začneme upravovat podle vašich podkladů, připomínek a přání.
SEO optimalizace

Jak bude vytvořený šablonový e-shop fungovat?

Šablonový e-shop ze Zlína bude fungovat sám a plně automaticky. Jednotlivé procesy budou mezi sebou spárované, přijetí, objednávky, vystavení faktury, zadání do systému EET i expedice odesílacích údajů bude probíhat automatizovaně, což což ulehčí čas vám i vašim zaměstnancům.

Jak budu šablonový e-shop používat?

SEO optimalizace

S prodejem přes e-shop teprve začínáte? Bojíte se, že nebudete na chod složitého systému stačit? S Expert.devem se bát nemusíte. Naše šablonové e-shopy stojí na jednoduchém a lehce ovladatelném redakčním systému. Vkládání produktů, editaci obsahu i odstraňování nepotřebných informací se naučíte během pár dní, stejně tak dobře to půjde i vašim zaměstnancům. I těm, kteří doposud se správou žádného systému zkušenost neměli. Systém je opravdu přívětivý i pro laiky, většinu úkonů budete moci provést na e-shopu i bez zásahu programátora. I šablonový e-shop je velice variabilní, uveřejňování textů a fotografií, pravidelnost publikace nebo správa obsahu bude čistě ve vaší režii.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

EET bez námahy

E-shopy na míru od expertdevu jsou automaticky napojené na systémy EET a proces odesílání plnou automatizací. Nebojte se vstupu na trh a na první pohled složité elektronické evidenci tržeb. S expertdevem to půjde snadno. Balíky tak vyexpedujete v rekordně krátkém čase.

Kvalitní e-shop na míru umožní zákazníkovi pohodlný a přehledný nákup, kdy si během krátké chvíle vybere, co potřebuje, nakoupí a zvolí příslušnou dopravu nebo místo vyzvednutí.

E-shop na míru musí mít uživatelsky přívětivý design, přehledné kategorie, umožňovat snadnou orientaci a také výběr produktů a řazení podle jím určených parametrů. Cena, rozměry, barva, velikost – to vše a mnoho dalšího by měl dobrý e-shop na míru být schopen vyfiltrovat.

Proč zvolit tvorbu e-shopu na míru od expertdevu? Ulehčíme vám vstup
do světa online byznysu. Vybudovat e-shop na míru s námi je jednoduché, zajistíme veškerý servis a jsme vám nepřetržitou oporou, co se týče technických i marketingových záležitostí.

Ve světě tvorby e-shopů nejsme nováčci. Jsme zdatní programátoři, grafici i copywriteři, na starost si kromě samotného budování e-shopu můžeme vzít i jeho propagaci, marketingové strategie a pomoci vám tak rozjet podnikání se vším všudy.

Naše e-shopová řešení na míru zaujmou svým designem i zpracováním. E-shop na míru od expertdevu je SEO optimalizovaný, v žebříčcích vyhledávačů je tak vysoko a neztratí se v záplavě konkurence. Pomůže vám být vidět.

Webový rozcestník
a další doplňkové služby