Expert Dev, s.r.o.

Cena za tvorbu webových stránek

Zajímá Vás kolik může stát vytvoření webových stránek nebo e-shopu?

Cena za tvorbu webových stránek

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Máme pro Vás několik možností webových řešení ze kterých si můžete vybrat. Každé řešení je jinak náročné a proto i cena za vytvoření webových stránek se liší. Před samotným zahájením tvorby webu nebo webové aplikace je důležité zjistit co by Váš webových projekt měl umět a na základě toho zvolit vhodné řešení.
0
let zkušeností

Web na míru
obsahuje

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jak to bude probíhat?

Nevíte, jak připravit podklady pro tvorbu webových stránek?

Pokud podklady nemáte, nevadí. Na základě společné komunikace vytvoříme texty, připravíme grafiku, kompletně poradíme a zajistíme všechny technické práce, které jsou spjaty s tvorbou kvalitních webových stránek. Pro kvalitní webové stránky jsou důležité i kvalitní fotografie, které Vám pomůžeme získat buďto od (z licencovaných fotobank nebo od profesionálního fotografa – zde záleží na Vašich finančních možnostech). Fotografie můžete dodat samozřejmě i vlastní. Tvorbu webových stránek tak můžete nechat plně v naší režii a pouze koordinovat naši práci.
Tvorba webových stránek Zlín - Baťův mrakodrap

Moderní webdesing a responzivita je základ

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních zařízeních. Námi tvořené webové stránky dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě on-line byznysu. Při každé tvorbě nových webových stránek pracujeme s moderními webovými technologiemi. Vždy je důležité dělat kompromis mezi výkonností webu a nejmodernějšími javascript prvky, tak aby Váš web působil esteticky, ale zároveň byl úspěšný ve webových vyhledávačích.

Tvorba webových stránek dle moderních metrik

Součástí kompletního webového řešení je i optimalizace webu pro vyhledávače. Na základě předchozí analýzy provedeme volbu klíčových slov a vytvoříme odpovídající optimalizované texty. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely.

Zajištění doplňkových služeb po vytvoření webu

Součástí kompletního webového řešení je i zajištění veškerého webového poradenství, zabezpečení SSL, webhostingu, domény nebo e-mailových služeb. Víme, že u vytvoření webu a nasazení na doménu to mnohdy nekončí, a proto poskytujeme i navazující práce z oblasti IT a programování.
Tvorba webových stránek - Redakční systémy

Tvoříme webové stránky
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

tvorba webu
krok za krokem

Tvorba webu - krok za krokem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam erat volutpat. In convallis. Pellentesque pretium lectus id turpis. Etiam quis quam. Donec iaculis gravida nulla. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Maecenas libero. Etiam commodo dui eget wisi.
FAQ 1

Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci?

Není problém. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobíme vaším potřebám. Ušijeme je na míru vašemu podnikání. Vždy záleží, co od webových stránek očekáváte a co mají dlouhodobě přinášet. Vše s vámi důkladně zkonzultujeme ještě před samotnou tvorbou webu.
FAQ 2

Zajímá Vás kolik u nás stojí tvorba webových stránek?

Zde vždy záleží, jak náročná bude tvorba webové stránky a kolik práce bude spojeno s přípravou všech materiálů pro váš web. Zabýváme se jak tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700,- Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000,- Kč.
FAQ 3

Jste malý podnikal nebo velká firma?

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to, co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína a rádi vás uvidíme osobně, nebo se s vámi spojíme po telefonu. Zákazníků si vážíme a jsou u nás vždy na prvním místě!
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Můžete se na nás obrátit, i když nejsme z Prahy. Vůbec nezáleží na tom, že bydlíte na druhé straně republiky. My se o všechno postaráme i tak!

V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit bleskově buď telefonicky, nebo přes e-mail a nikdo nebude muset ztrácet čas zdlouhavým cestováním. Pokud byste preferovali osobní schůzku, tak pravidelně jezdíme i do Prahy. Nicméně všechny úpravy webových stránek, případně budoucí poradenství můžeme komunikovat elektronicky – je to rychlé a pohodlné. Tvorba webových stránek Praha.

 

Copywriting a textace – dodáte nám podklady pro tvorbu webových stránek, ať už v podobě krátkého popisu nebo referenční stránky. Pokud nemáte ideu, tak navrhneme textaci za Vás a přizpůsobíme ji nové webové stránce.

Grafické práce při tvorbě webu – postaráme se Vám i o vizuál Vaší webové stránky. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a nápady a vše ostatní můžete nechat na nás. Váš webový design bude vypadat stejně skvěle jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Marketing – k webové stránce Vám také můžeme přidat i microsite, který není finančně nákladný a pomůže Vám se získáním většího množství klientů. V rámci on-line komunikace od nás získáváte poradenství, textové a grafické materiály, které posouží k lepší propagaci webových stránek. 

Základní nebo propracované SEO a optimalizace – při tvorbě webových stránek doporučujeme našim klientům myslet dopředu tak, aby byl jejich web dohledatelný. Umíme od začátku použít vhodnou SEO strategii, aby byly stránky dohledatelné podle klíčových slov. Například tak, jako je tato stránka dohledatelná na klíčové slovo – tvorba webových stránek Praha

SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu

Stačí pár vteřin a klienti mají jasno, zdali vaším stránkám budou věnovat pozornost. Webové stránky by měly být přehledné a vhodně zpracované jak z hlediska grafiky, tak i copywritingu. Vhodnou optimalizací se lze dostat na zajímavé pozice ve vyhledávání, díky čemuž se nám dostane vyššího procenta potencionálních zákazníků. Ale pouhá návštěva není našim cílem, a proto se snažíme dělat kvalitní obsah, který povede k dalším interakcím návštěvníků.

Vyhodnotíme-li, že je žádoucím cílem tvorba webových stránek v Praze, čeká nás spousta práce, která s sebou v konečném (a správně provedeném) důsledku přinese nové zákazníky.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo musí být úspěšné

SEO optimalizace

Zpracování analýzy klíčových slov je složitý, leč velmi efektivní způsob pro nalezení adekvátních klíčových slov a frází. Snažíme-li se zvýšit organickou návštěvnost webu, bez profesionální analýzy se neobejdeme. Zjistíme pro vás průměrný počet vyhledávání a navrhneme ideální strukturu webu.

Pokud se tedy vrátíme k vybranému sousloví tvorba webových stránek v Praze, díky analýze jsme schopni zjistit, že pražské klienty taktéž zajímají formy jako tvorba webových stránek v Praze či tvorba webu Praha. A tak tedy víme, na čem začít stavět!

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši vstupní webovou stránku po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Pokud chcete využít reklamní systém Googlu jako komunikační kanál na sto procent, nezbývá než se obrátit na odborníky. A pokud jste se k nám dostali při hledání hledání klíčového slova, tak můžete vidět, že práci, kterou děláme, opravdu umíme.

U nás dostanete výhodu oproti konkurenci. Nejen, že pro vás vytvoříme webové stránky na míru, ale taktéž hlídáme funkčnost, doporučíme obsahovou strategii, bezchybný chod a přední pozice – děláme maximum, aby váš web byl vidět!

Zajišťujeme
komplexní servis

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů. Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož používání je jednoduché i pro ty uživatele kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.
V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní webovou optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné. Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Webový rozcestník a
další doplňkové služby

Jak vytvořit webové stránky? | Co je to microsite | Kolik stojí tvorba webových stránek | SEO ZLÍN | Poutavý text na webu? Základ úspěšného byznysu! | Tvorba webových stránek Zlín | Pronájem e-shopu | Pronájem microsite a webových stránek | Trendy ve webovém design 2021 | Tvorba e-shopu Zlín | Digitální agentura Zlín | SEO Zlín | Grafické práce Zlín | Marketing Zlín