Title Image

Cena za tvorbu webových stránek

Cena tvorby webových stránek

Zajímá Vás kolik může stát vytvoření webových stránek nebo e-shopu?

Máme pro Vás několik možností webových řešení ze kterých si můžete vybrat. Každé řešení je jinak náročné a proto i  cena za vytvoření webových stránek se liší. Před samotným zahájením tvorby webu nebo webové aplikace je důležité zjistit co by Váš webových projekt měl umět a na základě toho zvolit vhodné řešení. 


SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Cena webových stránek ZDARMA? Určitě jste se setkali i s nabídkou webových stránek ZDARMA. Je to rozhodně možné, ale většinou se setkáte s nedokonalostí, reklamou která je umístěna na Vašem webu a nesouvisí s činností na kterou je webová stránka zaměřena. takže je tento pronájem webových stránek pouhým marketingovým nástrojem. U nás webové stránky zdarma nenabízíme, ale máme hned několik řešení, tak aby se maximálně přizpůsobily Vaší činnosti. Máme pro Vás, ale jednu výhodu – k vašemu realizovanému projektu Vám připravíme na 12 měsíců ZDARMA optimalizovaný MICROSITE.

 

>>> Co je to microsite? <<<  

 

Cena webových stránek se odvíjí od velikosti a tomu náročnosti? Realizujeme různě velké webové stránky, které se cenově liší. Cena za vytvoření malého jednostránkového webu může být otázkou pár tisíc korun pokud zákazník dodá potřebné materiály k realizaci. Nicméně doporučujeme, aby byla webová stránka pod aktuálních webových standardů, včetně moderního provedení a přizpůsobení grafiky včetně textace realizována na klíč.


WEBOVÉ STRÁNKY | MICROSITE | E-SHOP | WEBOVÉ APLIKACE

 

Chcete hezký a profesionální web, ale nemáte dostatek financí? Nevadí. Máme klienty, kteří si s námi domluví rozpad ceny do několika splátek nebo si od nás nechají webovou stránku v pronájmu. Vždy záleží na konkrétní domluvě a požadavcích, které před zahájením spolupráce zkonzultujeme. 

 

PRONÁJEM MICROSITE | PRONÁJEM E-SHOP

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Naše kvality - Rychlost
Naše kvality - Flexibilita
Naše kvality - Blesková komunikace
Naše kvality - Komplexní služby

Jak to bude probíhat?

Po dodání podkladů z Vaší strany vytvoříme texty a upravíme celkové vyznění Vaší webové stránky. Pomůžeme s úpravou fotografií, případně dodáme fotky vlastní (profesionální ilustrační fotografie z licencovaných fotobank).Veškeré webové stránky dodáváme kompletně upravené, včetně jejich vizuální a grafické podoby.

 

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních telefonech a jiných zařízení. Naše weby na míru dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě novodobého byznysu. Svými službami umíme podpořit Vaše podnikání také stránkou microsite, která zlepší Vaše pozici ve světě on-line marketingu.  Tvorba microsite webu není náročná a nemusíte se obávat vysokých finančních nákladů.

 

Součástí kompletního webového řešení je i základní SEO optimalizace a vhodná volba klíčových slov do textů pro web. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely.

Postup při tvorbě webu

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

 

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden nebo možná dva a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

 

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavků. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou trochu méně známé. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

ZAJIŠŤUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství, SEO optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!