Expert Dev, s.r.o.

Grafika

GRAFIKA OD PROFESIONÁLŮ

Komplexní grafické práce

Grafika je speciální formou reklamy. Pokud je profesionálně provedena a nechybí jí nápad, bude skvěle prezentovat vaši společnost. Umí vyjádřit, čím se zabýváte, jaké jsou vaše vize i to, že do vaší společnosti investujete. Grafika se odráží ve vašich webových stránkách, logu, e-shopu, profilu na sociálních sítích, propagačních materiálech, billboardech, ale i vizitkách. Protože je všudypřítomná, ovlivňuje mínění těch, kteří se mohou stát vašimi klienty. Proto se vyplatí do grafiky investovat, věnovat se jí a nespoléhat se pouze na štěstí. Klienti chtějí něco, co vypadá důvěryhodně a zároveň je to nenudí. Ať už potřebujete nové logo, příspěvek na Facebook nebo vytvořit kompletní firemní identitu, jste na správném místě.

0
Let zkušeností
0
Specialistů
0 +
Klientů
0 k+
Splněných úkolů
Grafici Expert Dev

Využijte naše grafiky a webdesignéry

V našem týmu máme profesionální grafiky, kteří dokonale dokáží vdechnout obraz vaším nápadům. Nepodceňujte sílu vizuální komunikace a přenechejte to na nás, investice do grafiky se vám vyplatí.

4.9/5

Google hodnocení

490+

Realizované projekty

128%

Roční růst

Bannery

Spojením našich strategických marketérů a profesionálních grafiků bude vaše reklama promyšlená a vynikne mezi ostatní konkurencí.

Videa

Vytvoříme poutavá a strategická videa, která budou mít potřebný efekt k propagaci vaší firmy nebo produktů.

3D Grafika

Dokážeme vaše webové stránky obohatit i o poutavé 3D grafické prvky, které vyniknout.

Grafické návrhy

Připravíme vám profesionální grafické návrhy, které budou kopírovat filozofii vaší firmy.

Virtuální realita

Nabídněte svým klientům nezapomenutelný zážitek z prezentace vašich služeb nebo produktů.

Firemní design

Vytvoříme vám kompletní firemní design manuál, který bude reprezentovat vaše hodnoty.

Grafické možnosti

Prezentujte svoje výrobky a služby zajímavě

ExpertDev zůstává na špici s trendy digitálního marketingu. Díky našemu úspěchu jsme díky naší schopnosti předvídat změny a inovace vedení mezi našimi klienty.

Profesionální tým

Vytvoření identity značky, digitálních a tištěných materiálů, které jasně komunikují.

Pracujte chytře a efektivně

Vytváření identit značky, digitálních a tištěných materiálů, které jasně komunikují

Reference

Nově vybrané reference

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.

Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.

Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.

Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.

Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.

Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.

Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.

S čím
pracujeme
Začněte s námi pracovat

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše práce? Chcete se stát součástí týmu, kde je vzájemná podpora a pomoc na prvním místě? Nehledáte pouze práci, ale i kolektiv, ve kterém vám práce půjde od ruky?