Expert Dev, s.r.o.

Vývoj aplikací a software na zakázku Zlín

Jsme zlínská společnost zabývající se vývojem a tvorbou webových aplikacímobilních aplikací, desktop aplikacívývojem software na zakázku Zlín. Zaměřujeme se na komplexní vývoj od vytvoření projektové dokumentace, návrhu aplikací, přes UX/UI design, prototypování aplikací, A/B testování až k řádnému dokončení a spuštění. Vyvíjíme v technologiích jako HTML, CSS, PHP, C++, JAVA, Oracle, MySQL, PostgreSQL a Crystal Reports.

VÝVOJ APLIKACÍ A SOFTWARE NA ZAKÁZKU ZLÍN

Hledáte kvalitní vývojáře webových a mobilních aplikací?

Aplikace a vývoj software na zakázku přináší našim zákazníkům vysokou přidanou hodnotu od vytvoření projektové dokumentace až po realizaci projektu a uvedení na APP Store nebo Google Play. Docílíme tak urychlení pracovních procesů, díky kterým ušetříte mzdové náklady a zefektivníte práci. Vývoj takové aplikace nebo softwaru na zakázku Zlín vaší společnosti zajistí přesné funkce, které posunou vaše podnikaní výše a ušetří peníze. Vývoj aplikací Zlín.

0
let zkušeností

Vývoj aplikací Zlín a software na zakázku Zlín

webové aplikace

od 3 900 Kč

Umíme zabezpečit vývoj webové aplikace od začátku nebo doprogramovat novou funkci do stávajícího sytému. 

mobilní aplikace

od 36 900 Kč

Vývoj mobilních aplikací na míru
od A do Z. 

Desktop aplikace

od 19 000 Kč

Vývoje desktopových aplikací vytváříme různé typy software dle jejich rozsahu i zaměření. Parsery, procesy nebo serverové aplikace.

software na míru

od 12 000 Kč

Potřebujete software, ale nevíte jaký zvolit? Vymyslíme.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Vývoj webové aplikace Zlín

VÝVOJ WEBOVÉ APLIKACE zlín

Co je webová aplikace? Jedná se o aplikaci, která se nemusí nutně instalovat na váš počítač, mobilní telefon nebo tablet, ale může se spustit pomocí kteréhokoliv zařízené díky webovému prohlížeči. V praxi je tvorba webová aplikace na zakázku zobrazena uživatelům z web serveru přes počítačovou síť Internet, nebo přes vnitropodnikovou obdobu Intranet. Dokážeme vám pomoci s jednostránkovým webovým řešením (microsite), klientskými portály, rezervačními systémy, korporátními weby s propojením na jiné systémy nebo jinou webovou službou.

Webové aplikace jsou velmi populární především kvůli jejich použitelnosti a dostupnosti. Stačí přítomnost prohlížeče, který zabezpečí správnou funkci na jakémkoliv zařízení. Zároveň nejsou vázány na druh operačního systému, proto není potřeba vytvářet vícero verzí. Dnešní webové aplikace umí téměř cokoliv, co software nainstalovaný v PC, např. Facebook, LinkedIn, Gmail, Yahoo, Google Docs. Vývoj webových aplikací = rychlý výsledek, stabilní rozvoj a neomezený přístup.

Web na míru Zlín a jeho aplikace programujeme v jazycích HTMLXHTMLCSS, JavaScript, SQL, Python, C/C++ a nejrůznější API. Zaměřujeme se na PHP framework NETTELARAVELSYMFONY, COMPOSER, CODEIGNITER, CAKEPHP, YII, SLIM, ZEND, PHALCON A FUELPHP.


Jaké jsou výhody webové aplikace?

 • Je potřeba jen webový prohlížeč.
 • Není potřeba je instalovat.
 • Nemusí se uživatelem aktualizovat (aktualizace probíhá na serveru).
 • Data jsou uchována a zálohována na serveru.
 • Data jsou přístupná odkudkoliv z cizího počítače.

Tvorba mobilních aplikací zlín

Co je mobilní aplikace? Jedná se o software nebo program, který je určený pro smartphony (chytré mobilní telefony) či tablety. Mobilní aplikace mají intuitivní uživatelské rozhraní, off-line přístupnost a rychlou odezvou. V současnosti fungují na operačních systémech iOS a Android a nejčastěji jsou k naleznutí v obchodech s aplikacemi AppStore a Google Play.

Mobilní telefony jsou stále více využívaným prostředkem nejen pro komunikaci, ale i pro práci. Vývoj mobilní aplikace na zakázku je výbornou variantou, která usnadní nejen práci, ale i orientaci. Tvorba mobilních aplikací Zlín, kterou nabízíme, je nepostradatelným pomocníkem jakéhokoliv webu. Mobilní aplikace nabízejí přehlednost, rychlost, dostupnost a jednoduchost.

Mnoho vývojářů a společností vyvíjí mobilní aplikace pro různé účely webdesignu. Jsou však dva základní pohledy na aplikace – back-end a front-end. Back-end vývojář zajišťuje konkrétní zpracování dat, jejich ukládání, modifikaci, komunikaci s API a veškerou funkcionalitu. Front-end vývojář řeší UI a UX design, tzn. použitelnost a vzhled aplikace. Neustále se mění i programovací jazyky pro mobilní aplikace, protože se objevují nové jazyky, které jsou vhodnější pro mobilní vývoj. Programovací jazyky zahrnují Objective-CJavaC++, JavaScript, Swift a iOS SDK (Software Development Kit).

A proč vyvíjet mobilní aplikaci?

Protože ve velkém ovlivňují obchodní modely firem, chování spotřebitelů, umožňují pohodlně a kdykoliv objednávat, komunikovat a platit. Pro vývoj firemních aplikací se využívají se záměrem zlepšit online marketing, zefektivnit procesy, zautomatizovat opakovaní činností, digitalizovat firmu a vytvářet aplikace za účelem zisku.

Vývoj mobilních aplikací Zlín

Desktopové aplikace Zlín

Co je hybridní aplikace? Hybridní aplikace se ukládají pomocí webového prohlížeče a lze je stáhnout do zařízení s mobilním operačním systémem. Aplikace je vyvinuta především pro mobilní zařízení, včetně těch, která podporují dotykové obrazovky. Využívá však některé funkce přidané rozšířeními prohlížeče a dalšími součástmi přenosných aplikací, jako jsou videa HTML5 nebo offline mezipaměť.

Vývoj hybridních aplikací Zlín představuje jakýsi mezistupeň mezi nativní a webovou aplikací. Pod pojmem nativní aplikace rozumíme software, který je určený a vyvíjený pouze pro jednu platformu, řekněme operační systém. K tomuto vývoji je pak zapotřebí využití programovacího jazyka, jenž se s daným OS pojí. Pokud chceme například vyvíjet nativní aplikaci u tvorba aplikací pro Android, je k jejímu vytvoření nutná znalost jazyka Java, iOS, Objective-C. Z toho vyplývá, že pokud chcete, aby byla vaše aplikace dostupná pro obě platformy, je nutné vytvořit každou aplikaci zvlášť.

Webové aplikace lze vyvíjet pomocí standardních nástrojů dostupných pro prohlížeč. Tyto aplikace jsou však obvykle vytvářeny pomocí HTML5, CSS, CSS3 a JavaScriptu, které jsou stále více uznávány jako platformy samy o sobě. Díky JavaScriptovým frameworkům (Ionic, React Native) lze využít přístup k většině hardwaru zařízení. Hybridní aplikace často procházejí více platformami, např. Vývoj aplikací Zlín.


Jaké jsou výhody hybridních aplikací?

 • Ušetřený čas díky rychlosti vývoje.
 • Nižší náklady za vytvoření.
 • Multiplatformnost – možnost současného vývoje.
 • Možnost zprostředkované distribuce.
Vývoj desktopových aplikací
Vývoj hybridní aplikace Zlín

hybridní aplikace

Hybridní aplikace se ukládají pomocí webového prohlížeče a lze je stáhnout do zařízení s mobilním operačním systémem. Aplikace je vyvinuta především pro mobilní zařízení, včetně těch, která podporují dotykové obrazovky. Využívá však některé funkce přidané rozšířeními prohlížeče a dalšími součástmi přenosných aplikací, jako jsou videa HTML5 nebo offline mezipaměť. Vývoj hybridních aplikací Zlín představuje jakýsi mezistupeň mezi nativní a webovou aplikací. Pod pojmem nativní aplikace rozumíme software, který je určený a vyvíjený pouze pro jednu platformu, řekněme operační systém. K tomuto vývoji je pak zapotřebí využití programovacího jazyka, jenž se s daným OS pojí. Pokud tak chceme například vyvíjet nativní aplikaci pro Android, je k jejímu vytvoření nutná znalost jazyka Java, v případě iOS pak Objective-C. Z toho vyplývá, že pokud chcete, aby byla vaše aplikace dostupná pro obě platformy, je nutné vytvořit každou aplikaci zvlášť. To s sebou, typicky, přináší také nutnost dvou vývojářských týmůWebové aplikace lze vyvíjet pomocí standardních nástrojů a rámců dostupných pro prohlížeč. Tyto aplikace jsou však obvykle vytvářeny pomocí HTML5, CSS3 a JavaScriptu, které jsou stále více uznávány jako platformy samy o sobě. Hybridní aplikace často procházejí více platformami, např. Vývoj aplikací Zlín.

VÝVOJ SOFTWARE NA MÍRU

Zajišťujeme vývoj softwarových aplikací na zakázku Zlín, integrace vlastního software na míru do existujících systémů a webové systémy pro interní agendu či komunikaci se zákazníky. Nabízíme tvorbu intranetových a internetových aplikací, informačních systémů, aplikací firemní administrativy a DMS systémů. U všech řešení klademe hlavní důraz na 100% funkčnost, snadnost správy a obsluhy, vysokou úroveň zabezpečení a tomu samozřejmě odpovídají i použité technologie. Nedílnou součástí je konzultantská činnost poskytovaná zákazníkům pro výběr optimálního řešení, které respektuje požadavky na flexibilitu, rozšíření a vazbu na další systémy.

Jak probíhá vývoj softwaru na míru?

U vývoje softwaru na míru Zlín se nejedná pouze o samotné programování informačního systému nebo webové aplikace, ale je to složitý proces, který zahrnuje více fází a úkonů. Důležitý je způsob komunikace, jako je úvodní kontakt, identifikace kontaktní osoby, určení zodpovědnosti při vývoji na míru, poté jsou prováděny další úkony v následujících oblastech, které jsou typicky jednotlivými částmi na vývoj sw.

Vývoj software na zakázku Zlín

Vývoj firemní internetové aplikace

Firemní internetová aplikace Zlín nabízí komerční webovou stránku pro podniky nebo korporace s všemocným cílem zvýšit ziskové marže přilákáním více zákazníků, využitím více nemovitostí s menšími investicemi a zvýhodněním díky technologickým trendům. Firemní internetové aplikace jsou často hostitelem e-mailových systémů, nákupních košíků, nástrojů pro řízení vztahů se zákazníky, finančních transakcí a dalších klientských dat ve formě svědectví, komentářů nebo jednoduchých komentářů na Facebooku.

U podnikové internetové aplikaci lze zahrnovat i nástroje pro videohovory, jako je např. Skype, který díky vyšší kvalitě může nahradit osobní schůzky, dále software pro webové konference, jako je WebEx, který umožňuje videokonference, online schůzky a sdílení obrazovky o počtu až 1 000 účastníků.

Vývoj firemní internetové aplikace

Intranetové aplikace Zlín mohou poskytnout pracovníkům soukromou oblast, ve které mohou ukládat informace týkající se společnosti, komunikovat mezi sebou o aktualizacích a změnách v kancelářském životě, a dokonce získávat další dovednosti, které upoutají pozornost HR.

Cíle intranetové aplikace se liší podle toho, co od ní organizace potřebuje nebo chce. Např. neustálé zlepšování, pokud jde o použitelnost a funkčnost, aby každý uživatel získal co nejpohodlnější možnou zkušenost pro jakoukoliv použitou pracovní funkci.

BUDOVÁNÍ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ A APLIKACÍ FIREMNÍ ADMINISTRATIVY

Vyvineme pro vaši firmu takový informační systém na míru, díky kterému získáte nástroj na hladké řízení procesů a činností.

 • ERP systém – jedná se o komplexní firemní informační systém, který se využívá na řízení financí, personální činnosti, logistiku, výrobu, marketing a prodej. Zvyšuje efektivitu a výkonnost podnikání, automatizuje procesy, zlepšuje přehled, reportuje výsledky, sjednocuje podnikové smýšlení.

 

 • CRM systém – jedná se o systém pro řízení dat zákazníků. Slouží k evidenci, třídění a vyhodnocování aktivit zákazníků a uchovává veškeré potřebné informace (kontakty, podíly na obratu, objednávky atd.). Pomáhá ke správnému pochopení a poznání zákazníků, umožňuje mít pohromadě všechny dokumenty, pomáhá zlepšit zákaznické služby, plánování a rozboj podnikání.

DATA MANAGEMENT SYSTÉMY

Databázové systémy jsou typem informačního systému, který je určen k ukládání, organizování a získávání velkého množství dat. Databázový systém lze popsat jako soubor souvisejících tabulek, které obsahují informace o různých aspektech organizace nebo procesu. Obsahuje také software, který umožňuje uživatelům vytvářet, číst, aktualizovat a mazat záznamy v databázových tabulkách. Mezi známé databázové systémy (DBMS) patří např. MySQL.


Dobrý databázový systém umí: podporovat definice datového modelu (logický nebo relační), využit jazyky SQL, správu transakcí, autorizaci operací nad daty a autentizaci uživatelů, odolnost vůči chybám.

OBJEDNÁVKOVÉ A REZERVAČNÍ SYSTÉMY

Rezervační a objednávkové systémy patří mezi typické on-line řešení, které nabývají zvýšenému zájmu. Moderní rezervační systémy efektivně nahrazují standardní způsoby a obzvláště v této době můžou být východiskem pro různá řešení požadavků a omezení, jako např. objednávání služeb na dálku, eliminace čekajících zákazníků v prodejně a zajištění jejich minimálního kontakt.

Jaké jsou možnosti rezervačních systémů?

 • Jednoduchý rezervační formulář sloužící ke sběru informací o zákazníkovi a objednávaných službách.
 • Objednávkové portály poskytující jednotnou platformu pro konkrétní typ podnikání na míru.
 • Zakázková řešení na míru pokrývají komplexní systémy, které řeší konkrétní a specifické požadavky daného podnikání.
 • Software jako služba (SaaS) má výhodu v široké škále funkcí, automatických aktualizací, podpoře a skoro nulovými náklady spojené s pořízením a zprovozněním systému.    

ELEKTRONICKÉ KATALOGY A E-SHOPY

Katalogy a e-shopy  jsou jedním z oblíbenějších způsobů, jak můžou firmy prezentovat své produkty. Poskytují zákazníkům pohodlný způsob, jak najít to, co potřebují. E-shopy a e-katalogy se používají hojně v soukromé i podnikové sféře a jejich význam neustále narůstá s větším využíváním IS/IT.

Dobře nastavený elektronický katalog může firmám snížit počet dodavatelů, pomůže snížit náklady a zjednodušit nákup s menší automatizací procesu. Dále se výběrem přesně specifikovaných položek z katalogu snižuje riziko špatné dodávky a je možnost mít nastavený jednotný proces zpracování objednávek s dodavatelem.

ELEKTRONICKÉ KATALOGY A E-SHOPY

Katalogy a e-shopy  jsou jedním z oblíbenějších způsobů, jak můžou firmy prezentovat své produkty. Poskytují zákazníkům pohodlný způsob, jak najít to, co potřebují. E-shopy a e-katalogy se používají hojně v soukromé i podnikové sféře a jejich význam neustále narůstá s větším využíváním IS/IT.

Dobře nastavený elektronický katalog může firmám snížit počet dodavatelů, pomůže snížit náklady a zjednodušit nákup s menší automatizací procesu. Dále se výběrem přesně specifikovaných položek z katalogu snižuje riziko špatné dodávky a je možnost mít nastavený jednotný proces zpracování objednávek s dodavatelem.

WEBOVÉ PREZENTACE A STRÁNKY

Webová prezentace nebo také web je hlavním pilířem značky, organizace či produktu na internetu. Typů internetových stránek existuje celá řada, tak například: blog, firemní prezentace, e-shop, wikipedie, online magazín, diskusní fóra, e-learning, prezentace portfolia, podcasty atd.

Každá webové stránka má svou internetovou adresu, doménu a hosting. Weby se budují s určitým cílem, který je ve výsledku reprezentován jako KPI a důležitost klade na konverze. Pro správnou tvorbu webu je zapotřebí dodržovat zásady UX designu.

Tvorba webových stránek na míru patří mezi naše hlavní přednosti. Webové stránky tvoříme na základě dlouholetých zkušeností a za využití nejmodernější technologií. Vyvíjíme na svém vlastním redakčním systému (CMS) a bezpochyby nejlepšími jsou WordPressJoomla! a Drupal. Klademe důraz na moderní, responzivní a rychlé řešení. Realizujeme webové stránky na míru přesně podle vašich požadavků a potřeb.

DALŠÍ APLIKACE

Pokud jste v naší nabídce nenašli vámi požadované aplikace, KONTAKTUJTE NÁS. Vytvoříme pro vás jakékoliv řešení, které budete potřebovat. Vše záleží na vašich požadavcích pro novou aplikaci. Jsme vám k dispozici online, na telefonu i v našich kancelářích v centru Zlína.

Doplňkové služby k Vývoji apliace

FAQ 1

Že je tvorba aplikací drahá? Omyl!

Nabízíme širokou nabídku řešení, z které si u nás určitě vyberete. Naše ceny začínají již na částce 3 900 Kč. Rádi vám pomůžeme zvolit optimální řešení přímo pro vás. Dokážeme efektivně využít jakkoliv velký rozpočet, který přinese nespočet benefitů nejen vám, ale i vašim zákazníkům.

FAQ 2

KTERÁ APLIKACE JE PRO VÁS TOU SPRÁVNOU VOLBOU?

Při výběru aplikace je potřeba brát v potaz hned několik aspektů – pro koho je aplikace určena, zda chceme, aby byla aplikace dostupná i bez připojení internetu a v neposlední řadě i váš finanční rozpočet. Nabízíme webové, mobilní, desktopové a hybridní aplikace. Naši specialisté individuálně vyhodnotí vaše požadavky a poradí s výběrem.

FAQ 3

Proč byste měli využívat aplikace?

Kvalitně vytvořené aplikace šetří nejen vás drahocenný čas, ale i vaši peněženku. Přehlednost a funkčnost zefektivní vaši práci a sníží mzdové náklady vašich zaměstnanců. Tato investice se vám velmi rychle navrátí zpět a jediné čeho budete litovat je to, proč jste toto rozhodnutí neprovedli dříve.

FAQ 4

V jakých lokalitách tvoříme software na míru a aplikace?

I když jsme vývojáři ze Zlína, tak s tvorbou aplikací nebo vývoje software na míru máme zkušenosti s vývojem po celé ČR, tak i světa. Praha | Brno | Olomouc | Ostrava

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena je úzce spojena s konkrétním zadáním. Přesnou cenovou nabídku dokážeme stanovit až na základě vaší specifikace. Obraťte se na nás pomocí e-mailu, telefonu nebo osobní schůzkou, kde si vyjasníme vaše požadavky a vytvoříme cenovou kalkulaci.

Délka vývoje závisí na složitosti konkrétního projektu. Pokud bude software obsahovat několik pokročilých funkcí, vývoj se samozřejmě může protáhnout. Celý proces ovšem urychlí pravidelná komunikace

Než začneme se spoluprací, vždy se snažíme co nejvíce porozumět a vyjít vstříc vašim potřebám. První krok je nezávazná konzultace, poté si společně stanovíme cíle, které by měla nová aplikace či software splňovat. Poradíme a navrhneme vám konkrétní funkce i rozpočet.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Naši kvalifikovaní vývojáři mají mnoholeté zkušenosti s vývojem softwaru a aplikací. V Expert Dev věnujeme pozornost i sebemenším nesrovnalostem, které ihned řešíme a neopomíjíme ani finální testování kvality.

Hlavním rozdílem je rozsah práce v každém typu projektu. Vývoj aplikace obvykle vyžaduje více práce s návrhem a vývojem speciálně pro potřeby klienta, zatímco software lze vyvinout v krátkém časovém intervalu a můžou ho využívat i jiní k provádění konkrétních úkolů.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Vývoj aplikací pro:

Vývoj aplikací Praha | Vývoj aplikací Brno | Vývoj aplikací Olomouc | Vývoj aplikací Ostrava