Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Vývoj aplikací a software na zakázku Zlín

Jsme zlínská společnost zabývající se vývojem a tvorbou webových aplikací, mobilních aplikací, desktop aplikací a vývojem software na zakázku. Zaměřujeme se na komplexní vývoj od vytvoření projektové dokumentace, návrh aplikace, UX/UI a celkový vývoj až řádnému dokončení a sluštění.

VÝVOJ APLIKACÍ A SOFTWARE NA ZAKÁZKU ZLÍN

Hledáte kvalitní vývojáře webových a mobilních aplikací?

Aplikace a vývoj software na zakázku přináší naším zákazníkům vysokovu přidanou hodnotu. Docílíme urychlení pracovních procesů, kterým ušetří mzdové náklady a zefektivní práci. Vývoj takové aplikace nebo software na míru vaší společnosti zajistíme přesné funkce, které posunou vaše podnikaní a ušetří peníze.

0
let zkušeností

Vývoj aplikací a software od expertdevu

webové aplikace

od 3 900 Kč

Umíme zabezpečit vývoj webové aplikace od začátku nebo doprogramovat novou funkci do stávajícího sytému. 

mobilní aplikace

od 36 900 Kč

Vývoj mobilních aplikací na míru
od A do Z. 

Desktop aplikace

od 19 000 Kč

Vývoje desktopových aplikací vytváříme různé typy software dle jejich rozsahu i zaměření. Parsery, procesy nebo serverové aplikace.

software na míru

od 12 000 Kč

Potřebujete software, ale nevíte jaký zvolit? Vymyslíme.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jakou vybrat aplikaci?
přehled aplikací

Webové aplikace

V praxi je webová aplikace zobrazena uživatelům z web serveru přes počítačovou síť Internet, nebo přes vnitropodnikovou obdobu (intranet). Webové aplikace jsou velmi populární především kvůli jejich použitelnosti a dostupnosti. Stačí přítomnost prohlížeče, který zabezpečí správnou funkci na jakémkoliv zařízení. Zároveň nejsou vázány na druh operačního systému, proto není potřeba vytvářet vícero verzí.

Tvorba mobilních aplikací

Mobilní telefony jsou stále více využívaným prostředkem nejen pro komunikaci, ale i pro práci. Aplikace jsou výbornou variantou, která usnadní nejen práci, ale i orientaci. Nabízíme tvorbu mobilních aplikací, které jsou nepostradatelným pomocníkem jakéhokoliv webu. Mobilní aplikace nabízejí přehlednost, rychlost, dostupnost a jednoduchost.

Marketing Zlín - Baťův mrakodrap

Desktopové aplikace

Pod pojmem desktopové aplikace se nacházejí klasické programy. Tyto aplikace jsou závislé na operačním systému, kterým zařízení disponuje. Jsou tvořeny přímo a jednotlivé OS (Windows, macOS, Linux), proto musí být vytvořeny tři odlišné desktopové aplikace. Instalace probíhá přímo na harddisk počítače. Oproti webovým aplikacím není potřeba připojení k internetu, což nabízí dostupnost téměř odkudkoliv.

Online marketing Zlín - digitální agentura

hybridní aplikace

Hybridní aplikace představuje jakýsi mezistupeň mezi nativní a webovou aplikací. Pod pojmem nativní aplikace rozumíme software, který je určený a vyvíjený pouze pro jednu platformu, řekněme operační systém. K tomuto vývoji je pak zapotřebí využití programovacího jazyka, jenž se s daným OS pojí. Pokud tak chceme například vyvíjet nativní aplikaci pro Android, je k jejímu vytvoření nutná znalost jazyka Java, v případě iOS pak Objective-C. Z toho vyplývá, že pokud chcete, aby byla vaše aplikace dostupná pro obě platformy, je nutné vytvořit každou aplikaci zvlášť. To s sebou, typicky, přináší také nutnost dvou vývojářských týmů.

software na zakázku

Zajišťujeme vývoj softwarových aplikací na zakázku, integrace vlastního software do existujících systémů a webové systémy pro interní agendu či komunikaci se zákazníky. Nabízíme tvorbu intra/internetových aplikací, informačních systémů a aplikací firemní administrativy a DMS systémů.

U všech řešení klademe hlavní důraz na 100% funkčnost, snadnost správy a obsluhy, vysokou úroveň zabezpečení a tomu odpovídají použité technologie. Nedílnou součástí je konzultantská činnost poskytovaná zákazníkům pro výběr optimálního řešení, které respektuje požadavky na flexibilitu, rozšíření a vazbu na další systémy.

  • Firemní internetové a intranetové aplikace
  • Budování informačních systémů a aplikací firemní administrativy
  • Elektronické archivy a systémy pro správu dokumentů
  • Data management systémy
  • Objednávkové a rezervační systémy
  • Elektronické katalogy a e–shopy
  • Webové prezentace a stránky

další aplikace

Pokud jste v naší nabídce nenašli vámi požadované aplikace, tak se na nás neváhejte obrátit i tak. Vytvoříme jakékoliv řešení, které budete potřebovat. Vše záleží na vašich požadavcích pro novou aplikaci.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Že je tvorba aplikací drahá? Omyl!

Nabízíme širokou nabídku řešení, z které si u nás určitě vyberete. Naše ceny začínají již na 3 900 korunách. Rádi vám pomůžeme zvolit optimální řešení přímo pro vás. Dokážeme efektivně využít jakkoliv velký rozpočet, který přinese nespočet benefitů nejen vám, ale i vašim zákazníkům.

FAQ 2

Která aplikace je pro vás tou správnou volbou?

Při výběru aplikace je potřeba brát v potaz hned několik aspektů – pro koho je aplikace určena, zda chceme, aby byla aplikace dostupná i bez připojení internetu a v neposlední řadě i váš finanční rozpočet. Nabízíme webové, mobilní, desktopové a hybridní aplikace. Naši specialisté individuálně vyhodnotí vaše požadavky a poradí s výběrem.

FAQ 3

Proč byste měli využívat aplikace?

Kvalitně vytvořené aplikace šetří nejen vás drahocenný čas, ale i vaši peněženku. Přehlednost a funkčnost zefektivní vaši práci a sníží mzdové náklady vašich zaměstnanců. Tato investice se vám velmi rychle navrátí zpět a jediné čeho budete litovat je to, proč jste toto rozhodnutí neprovedli dříve.

FAQ 4

Jak probíhá vývoj aplikací?

Každé z našich nabízených řešení vyžaduje perfektní znalost vývojářských principů, kterými disponujeme. Jednotlivé druhy vyžadují lehce odlišné způsoby pro vývoj aplikací. K vývoji aplikací používáme programovací jazyky C#, HTML, CSS, PHP, JavaScript a další. Na základě vašich požadavků následně vybereme optimální řešení přímo pro vás.

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Děláme PPC pro: