Expert Dev, s.r.o.

Reklama

Opravdu dobrá reklama dokáže dostat jakýkoli produkt, službu, nebo společnost do povědomí obrovského množství lidí.

Reklama

Reklama na mnoho způsobů

Opravdu dobrá reklama dokáže dostat jakýkoli produkt, službu, nebo společnost do povědomí obrovského množství lidí. A mezi těmi budou jak jinak, než noví příznivci a noví klienti. Pamatujte, že i když je značka, produkt nebo služba, kterou nabízíte sebelepší a skutečně kvalitní, konkurence ji může doslova zadupat do země. Ne snad, že by byl jejich produkt lepší, ale ví, jak ho prodat. A o tom to celé je.

Dnešní forma profesionální reklamy už necílí pouze na jedno místo. Věnuje se propagaci mnohem komplexněji, protože jedině tak můžete oslovovat stále nové fanoušky a zákazníky. Samozřejmě, že je na vás, které formě reklamy dáte přednost, z našich zkušeností ale jasně vyplývá, že moudřejší je zkombinovat jich více. Zde totiž rozhodně funguje přímá úměra, která říká, že čím více reklamy, tím více tolik potřebné pozornosti.

Protože jsme si vědomi efektů, které reklama přináší, specializujeme se hned na několik jejích forem. Všechny hrají svou nezaměnitelnou roli. Komplexně řešená reklama je vždy mnohonásobně efektivnější, protože se dostane do všech možných kanálů a jejich prostřednictvím oslovuje klienty.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

A proč právě
Helios?

 • Zásoby zboží
 • Jejich kategorizaci
 • Přehled objednávek
 • Adresář kontaktů
 • Parametry zboží
 • Vystavení faktury
My umíme dále celý systém napojit na systém EET a platební bránu. Ulehčete cestu e-shopem sobě i svým podnikatelům. Není to však jen o spolehlivém a dobře rozděleném systému a správě objednávek. Vše můžeme propojit s marketingem vašeho e-shopu, Google Ads i Sklik, napojení na mapy nebo internetové srovnávače.
Helios
Možností e-shopu napojeného na Helios je mnoho. Stačí jen mít po ruce spolehlivého průvodce, který drží své slovo a můžete se na něj kdykoliv obrátit. U nás máte jistotu, že se vždy budeme snažit aplikovat to nejlepší a nejefektivnější řešení a každý váš požadavek nebo vzniklý problém budeme řešit obratem. U nás nečekáte týdny, než se vám někdo začne věnovat.
Eshop konektor

Eshop konektor
jako chytré a snadné řešení

Helios je plný nových funkcí, bez kterých se při podnikání na internetu jen těžko obejdete. Vše ovládáte z jednoho místa. A to je neuvěřitelná úspora času.

Bojíte se, že se budete se systémem dlouho učit? Nemusíte. Helios nabízí jednoduché ovládání, je uzpůsobený tak, aby orientaci v něm zvládl i laik. Podporuje standardní nástroje i integraci nových řešení.

Zlepšujte své vztahy se zákazníky s Heliosem!

Přesnost a spolehlivá správa dat, to je Helios. Zapátrejte na internetu a uvidíte, že najdete desítky pozitivních recenzí od spokojených uživatelů, majitelů firem i jejich zaměstnanců, který by už nyní e-shop napojený na Helios nevyměnili.

tvorba webu
krok za krokem

Tvorba webu - krok za krokem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam erat volutpat. In convallis. Pellentesque pretium lectus id turpis. Etiam quis quam. Donec iaculis gravida nulla. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Maecenas libero. Etiam commodo dui eget wisi.
FAQ 1

Přemýšlíte o vybudování vlastního e-shopu, kterým budete prodávat?

Dnešní doba přeje online obchodům více než kdy dříve, lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno a čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, je právně nyní.
Pokud hledáte k sobě spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, který vám při podnikání ušetří nemalé množství času, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky expert-dev.cz

SEO | COPYWRITING GRAFIKA | MARKETING SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

Proč si nechat založit e-shop na míru?

Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení, E-shop na míru dokáže splnit vaše
požadavky do nejmenšího detailu.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

FAQ 3

Design a e-shopu na míru

V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. V případě e-shopu na míru vám vyvineme původní a originální grafiku včetně kompletního vizuálu webu i veškerých doprovodných prvků, a právě to vám
pomůže se výrazným způsobem odlišit od konkurence. Vynikněte svou značkou, bude se vám to vyplácet.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

Kolik toho e-shop na míru zvládne?

Pokud pro vás začneme vyvíjet e-shop na míru, můžeme vám garantovat, že jeho možnosti jsou opravdu obrovské. Víte, že bude potřeba na e-shop umístit obrovský počet produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Můžete se na nás obrátit, i když nejsme z Prahy. Vůbec nezáleží na tom, že bydlíte na druhé straně republiky. My se o všechno postaráme i tak!

V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit bleskově buď telefonicky, nebo přes e-mail a nikdo nebude muset ztrácet čas zdlouhavým cestováním. Pokud byste preferovali osobní schůzku, tak pravidelně jezdíme i do Prahy. Nicméně všechny úpravy webových stránek, případně budoucí poradenství můžeme komunikovat elektronicky – je to rychlé a pohodlné. Tvorba webových stránek Praha.

 

Copywriting a textace – dodáte nám podklady pro tvorbu webových stránek, ať už v podobě krátkého popisu nebo referenční stránky. Pokud nemáte ideu, tak navrhneme textaci za Vás a přizpůsobíme ji nové webové stránce.

Grafické práce při tvorbě webu – postaráme se Vám i o vizuál Vaší webové stránky. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a nápady a vše ostatní můžete nechat na nás. Váš webový design bude vypadat stejně skvěle jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Marketing – k webové stránce Vám také můžeme přidat i microsite, který není finančně nákladný a pomůže Vám se získáním většího množství klientů. V rámci on-line komunikace od nás získáváte poradenství, textové a grafické materiály, které posouží k lepší propagaci webových stránek. 

Základní nebo propracované SEO a optimalizace – při tvorbě webových stránek doporučujeme našim klientům myslet dopředu tak, aby byl jejich web dohledatelný. Umíme od začátku použít vhodnou SEO strategii, aby byly stránky dohledatelné podle klíčových slov. Například tak, jako je tato stránka dohledatelná na klíčové slovo – tvorba webových stránek Praha

SEO optimalizace

ESHOP NAPOJENÝ NA ÚČETNICTVÍ

E-shop propojený s účetnictvím se ještě před pár lety zdál jako utopie, dnes je to však samozřejmostí. Jde jen o to, jak rychlý a přívětivý bude ten váš systém. Plavete v nepřehledném moři různých nabídek? Pomůžeme vám se zorientovat a nabídnout nejlepší e-shopové řešení a zrealizujeme e-shop s napojením na Helios.

Automatická synchronizace s účetním systémem je nedocenitelným pomocníkem při běžném chodu e-shopu a správě objednávek. Jakmile se v systému zaběhnete, už nebudete moci představit, že byste to kdy vedli jinak. E-shop napojený na Helios představuje moderní způsob podnikání.

Následujte tento trend i vy a nenechejte si uniknout možnost realizace od expertdevu za skvělou cenu. Kromě základní synchronizace následně nabízíme i možnost napojení na další rozšíření a vy tak můžete pro svůj online byznys využívat více a více dostupných funkcí.

Je napojení e-shopu na Helios vhodné právě pro mě?

SEO optimalizace
 • Při tvorbě e-shopů nerozlišujeme, jak velký obchod máte nebo jakému segmentu se věnujete. Stěžejní je pro nás vyrobit vám no nejlepší řešení.
 • Nabízíme vysoké zabezpečení dat a celého systému, včetně osobních údajů a GDPR.
 • Pomůžeme vám i s designem, texty a vůbec s celým spuštěním samotného e-shopu a vším, co je k tomu potřeba.
 • Každý, kdo chce své marketingové aktivity lépe cílit, k tomu potřebuje analýzy, A právě Helios vám nabízí přehledné reporty v aktuálním čase i dlouhodobém horizontu.
 • Budeme vám k dispozici, i když budete potřebovat doplňkové služby. Chcete pomoci spustit reklamu nebo otextovat podstránky? Prostě nám zavolejte.
SEO optimalizace

E-shop napojený na Helios na míru vašim potřebám

Je na vás, jestli se rozhodnete pro e-shop napojený na systém Helios vyvíjený přímo pro vás na míru od začátku do konce, nebo budete chtít levnější řešení podle šablonového designu, pouze s drobnými úpravami. Zvládáme oboje.

Napojení na Helios ulehčí vašim zákazníkům i vyhledávání zboří. Není totiž nic horšího, když zákazník hledá konkrétní produkt, který na vašem e-shopu nenajde (i když to zboží tam skutečně je!) a on bezmyšlenkovitě odchází hledat dál a už se k vám nikdy nevrátí. Usnadněte zákazníkům celý nakupovací proces. Dopřejte jim strategické a promyšlené rozdělení jednotlivých kategorií a pomožte jim, ať ve vašem e-shopu vždy najdou to, co potřebují, a to především rychle a bez okolků. Nenechte odejít nespokojené ani ty nejnáročnější zákazníky.

Jeden a dost?

SEO optimalizace

Líbí se vám nabízená varianta synchronizace e-shopu se systémem Helios, ale bojíte se, že jakmile se jednou vše spustí, je už dokonáno a dál s tím už nejde pohnout? Kdepak. V expertdevu jsme přístupní různým změnám a umíme pochopit váš pohled na byznys. E-shop postavený na Heliosu je možné dále vyvíjet a rozvíjet nebo jej spustit v různých jazykových mutacích.

Vše je o domluvě. Jsme přístupni každým nápadům a rádi vám pomůžeme na cestě k úspěchu.

Tvorbě webových stránek a e-shopů už se nějakou chvíli věnujeme, a tak věřte, že víme, jaký způsob provedení e-shopu bude právě pro vaše účely to nejlepší. Pomůžeme vám od začátku do konce. Máte představu, jak by měl prodej přes váš e-shop vypadat, ale hledáte někoho, kdo to dokáže zrealizovat? Napište nám. Kontaktujte nás telefonicky i emailem a uvidíte, že najdeme společnou cestu.

Co jsme ještě nedělali, rádi se naučíme. Jsme inovativní a umíme hledat nová řešení. Nezalekneme se prvotních komplikací a máme zájem vše dovést k dobrému výsledku. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Webový rozcestník a
další doplňkové služby

Jak vytvořit webové stránky? | Co je to microsite | Kolik stojí tvorba webových stránek | SEO ZLÍN | Poutavý text na webu? Základ úspěšného byznysu! | Tvorba webových stránek Zlín | Pronájem e-shopu | Pronájem microsite a webových stránek | Trendy ve webovém design 2021 | Tvorba e-shopu Zlín | Digitální agentura Zlín | SEO Zlín | Grafické práce Zlín | Marketing Zlín