Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

SEO Zlín

Jsme experti na profesionální optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Specializujeme se na technické SEO, obsahový marketing a komplexní optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače. S námi se vaše podnikání dostane na přední výsledky ve vyhledávání. Na této stránce se věnujeme klíčovým slovům SEO Zlín.

SEO Zlín

SEO optimalizace webových stránek – Buďte s námi vidět!

Máte vytvořený poutavý web nebo e-shop v moderním grafickém designu, ale návštěvníků máte stále nedostatek? Hlavním problémem bude nejspíše špatná SEO optimalizace. S námi se vám nemůže stát, že se váš web začne ve vyhledávání propadat do stále nižších pozic.

 

Naše firma nabízí komplexní služby v rámci SEO optimalizace. V první řadě zpracujeme SEO audit, který by měl každý nový i již fungující web splňovat. To zahrnuje důkladnou analýzu klíčových slov, následuje práce s on page a off page faktory a správné prolinkování odkazů, včetně dalších součástí SEO strategie. V případě potřeby je možné využít jednorázovou konzultaci ke stávajícím či novým projektům, nebo komplexní SEO poradenství, které zabezpečí ty nejlepší výsledky. V rámci konzultací se věnujeme také nejnovějším trendům v online prostředí, které vám pomohou posunout váš projekt na vyšší úroveň. 

0
let zkušeností

Optimalizace od expertdevu

SEO audit stránek

od 15 000 Kč

Základní stavební kámen SEO strategie, prověřuje strukturu a obsah webu.

Analýza klíčových slov

od 10 000 Kč

Výstupem je seznam nejvíce hledaných, relevantních a co nejméně konkurenčních klíčových slov vztahujících se k vašemu podnikání.

Poradenství a konzultace

od 1 000 Kč

Vypůjčení našich SEO expertů a jejich znalostí pro váš projekt.

Balíček SEO Expert

od 30 000 Kč

Pro náročné, kteří touží po do nejmenšího detailu propracované a nekompromisní SEO strategii.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

SEO optimalizace Zlín
OPTIMALIZACE PRO KAŽDÉ WEBOVÉ ŘEŠENÍ

V první řadě budeme potřebovat zjistit současný stav vašich webových stránek z pohledu optimalizace a vaši představu o stavu vašeho webu po využití našich komplexních služeb. Co je SEO? Tento bod před jakýmkoliv SEO je zásadní především proto, abychom se seznámili s vaším projektem a mohli odhadnout cenu optimalizace včetně rozsahu SEO prací na webových stránkách. Poté začne náš tým již pracovat na dalších částech optimalizace webových stránek, do čehož spadá i online marketing Zlín.

plánujete nový web a potřebujete profesionální SEO analýzu?

Tvorba webových stránek je vždy jednodušší možností, jelikož můžeme naplánovat všechny důležité činnosti před samotným zahájením tvorby webových stránek. Webové stránky jsme schopni pro vás vypracovat na míru přesně dle vašich představ. V případě zájmu můžete využít také ekonomičtější a jednodušší řešení v podobě šablonových webových stránek nebo jednostránkových microsite webů. Než se pustíme do vytvoření webu, tak bude předcházet analýza klíčových slov, návrh informační architektury a návrh on-page faktorů.

SEO Zlín - Baťův mrakodrap

Máte již plně fungující web a potřebujete kompletní SEO optimalizaci?

U již zrealizovaného webového řešení je situace obdobná. Zde se ale musíme přizpůsobit již vzniklému řešení, které budeme opravovat a vylepšovat po předchozím vývojáři. Převážně záleží na tom, jak programátor vašich webových stránek připravil technické řešení a od toho se vše odvíjí. Začneme technickou analýzou webu, analýzou stávajících klíčových slov a návrhem nových. Poté následuje oprava chyb, technických nedostatků, oprava on-page faktorů a návrh na budování off-page faktorů.

využijte službu seo optimalizace zlín i mimo váš web

Pokud se vám nechce zasahovat do vašeho současného řešení komplexním SEO zásahem a potřebujete zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání, je možné budovat SEO marketing i mimo vaše webové stránky. Ideální je to pro vybranou službu nebo produkt. Naši experti jsou připraveni vytvořit pro vás jednostránkový web jako doplněk k vašim současným webovým stránkám. Naše služba – Tvorba microsite Zlín vám může zajistit první pozice ve vyhledávačích. Snadno tak získáte nové zákazníky pro vaše podnikání díky modernímu webovému řešení, které zaujme na první pohled. Zároveň se jedná o časové nenáročné řešení za férovou cenu. 

SEO Zlín vlastní webové řešení

Půjde k Vašemu webovému řešení
udělat kvalitní SEO?

Určitě ano. Kvalitních postupů, jak provést profesionální optimalizaci existuje celá řada. Ať už provozujete nebo plánujete jakýkoliv druh webové stránky, vždy pro něj existuje efektivní řešení špičkové SEO optimalizace webu. Náš tým má za sebou již spoustu letitých zkušeností s optimalizací nespočtu webových stránek pro malé i velké podnikatele různého zaměření. Díky moderním technologiím se nám vždy podařilo najít pro každého klienta efektivní řešení, které pomohlo zviditelnit dané podnikání a přivést nové zákazníky. 

Nejčastější chyby při optimalizaci webových stránek

Největší problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu optimalizačních pravidel a budou klást důraz na budoucí hodnotu SEO nebo technickou zdatnost při službě tvorba webových stránek Zlín. Většinou se od začátku nepočítá s kvalitním budováním SEO optimalizace pro vyhledávače, což zhoršuje dohledatelnost vašich webových stránek v internetových vyhledávačích. S našim týmem profesionálů se vám nic takového stát nemůže.

U klientů často dochází k problému, kdy pro ně programátor vytvoří nové webové stránky pomocí programovacích jazyků Javascript nebo PHP, v atraktivním a moderním designu, ale z hlediska SEO optimalizace je řešení webu nedostačující. Potenciální zákazník tak váš web ve výsledcích vyhledávání najde jen velmi s těží a následně pak dá přednost konkurenci. Mezi nejčastější důvody, proč k této situaci dochází, patří například:

  • omezené finance při realizaci projektu
  • neznalost SEO a optimalizačních metrik
  • jednoduše to nebylo zadáním

SEO OPTIMALIZACE WWW STRÁNEK – PROČ VYUŽÍT EXPERT DEV?

Naší výhodou je, že umíme kódovat nebo opravovat jakékoliv technické řešení, bez ohledu na to zda, se jedná o redakční systémy jako jsou například WordPress, Joomla!, Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify a další. Překážkou není ani individuální kód nebo méně rozšířené CMS řešení. Zastáváme pravidlo, že dobrý SEO specialista by se měl vyznat i v kódu a navrhnout lepší technické řešení, které bude přinášet konkurenční výhodu. Naše zaměření je široké, a proto se u našeho týmu můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci, která přináší výsledky. 

Doplňkové služby k webovým stránkám
FAQ 1

Jste ze Zlína a potřebujete SEO pro malý web nebo velký e-shop?

Pro náš tým to není žádný problém. Umíme zrealizovat profesionální SEO optimalizaci pro malé webové stránky, jednostránkové microsite weby nebo rozsáhlý e-shop Zlín obsahující tisíce produktů. Finální řešení dokážeme přizpůsobit vašim potřebám a ušít jej na míru vašemu podnikání. Vždy bude záležet na tom, jakou pozici očekáváte a kolik klíčových slov bude dostávat váš projekt na první strany předních vyhledávačů Google a Seznam. Tyto otázky společně rozklíčujeme před samotnou realizací služeb SEO.

FAQ 2

CENÍK ZA SLUŽBU SEO OPTIMALIZACE ZLÍN

Při finálním nacenění této služby záleží na několika kritériích, které je potřeba dopředu specifikovat. Existuje celá řada SEO faktorů, které ovlivňují kvalitu optimalizace. Pokud jich vaše konkurence splní 30, tak je ideální, pokud jich splníte 31 a více, čímž dosáhnete lepších výsledků. Proto je nejdůležitější analyzovat a následně zjistit, jaká bude celková časová náročnost. Zabýváme se komplexním SEO řešením, ale máme také optimalizované jednostránkové microsite weby, díky kterým docílíte slibných výsledků za rozumnou cenu. Využíváme moderní nástroje, díky kterým jsme schopní začít budovat SEO od 700,- Kč za měsíc nebo dlouhodobě pracovat na optimalizaci za měsíční paušál.

FAQ 3

JSME TU PRO VÁS V RÁMCI LOKÁLNÍ I ROZSÁHLE OPTIMALIZACE

S našimi experty se můžete spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste nebo jak rozsáhlé plánujete webové řešení. Klademe důraz na to, jaké jsou skutečné potřeby vašeho projektu. Podle toho následně přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. V rámci webové optimalizace, ale i tvorby webových stránek máme za sebou již mnoho spokojených klientů nejen ze Zlína, ale i z dalších měst po celé ČR, se kterými dlouhodobě udržujeme skvělé vztahy, a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit a kontaktovat nás.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Pokud je optimalizace správně provedená, vaše webová stránka se bude na základě relevantních klíčových slov zobrazovat na nejvyšších pozicích ve vyhledávání. Tato konkurenční výhoda vám přivede nové zákazníky a navýší zisk o desítky procent.

Klíčová slova najdete přes online nástroje, jako je například Collabim nebo Marketing Miner.

Změny v rámci výsledků ve vyhledávání se mohou projevit až po několika měsících. Předních příček ve vyhledávačích lze po provedení optimalizace dosáhnout s odstupem dvou až tří měsíců.

Na vině může být chyba indexace webové stránky, případně off-page faktory, mezi které patří zpětné odkazy, PR články, aktivní sociální sítě apod.

Největší podíl má algoritmus vyhledávačů, ke kterým však veřejnost nemá přístup. Podstatný je však i linkbuilding, aktuální relevantní obsah a další výše zmíněné faktory.

V první řadě nevhodně zvolená klíčová slova nebo jejich nadměrné využití. Dále například skrytý text obsahující klíčové slovo apod. Webová stránka se tak postupně začne umisťovat na nižších pozicích.

Budování odkazů se odvíjí od vkládání hypertextových odkazů do webového obsahu. Tato činnost zahrnuje i zpětné odkazy, které odkazují z cizích webů na ten váš. Linkbuilding patří mezi hlavní SEO nástroje.

Mezi hlavní důvody může být například spuštění PPC kampaně nebo SEO u konkurence. Dále například změna vyhledávacího algoritmu. V každém případě se můžete kdykoliv obrátit na naše specialisty, kteří danou příčinu naleznou v co nejkratším čase. 9

SEO optimalizace

Souvisí dobrá dohledatelnost s volbou klíčových slov?

Rozhodně ano. Zkuste se sami zamyslet, jak byste ve vašem okolí hledali například instalatéra, restauraci, právníka nebo například někoho, kdo se zaměřuje na tvorbu webových stránek. Ve vyhledávání použijete klíčové slovo a ideálně ve spojením s městem, kde o danou službu nebo zboží máte zájem. V našem případě to může být „tvorba webových stránek Zlín“ nebo „SEO Zlín“. Pro první zmiňovaný výsledek vyhledávání najdete i naše stránky expert-dev.cz nebo web-zlin.cz. Našim cílem je, aby lidé v našem okolí viděli, že rozumíme tomu, co děláme a že i jejich webové stránky zvládneme dostat mezi první pozice.

Jaké jsou výhody SEO oproti PPC?

SEO optimalizace

Každý nástroj má své výhody. I když si můžete zaplatit placenou pozici ve vyhledávačích na Seznamu a Googlu, nemusí to být vždy efektivní řešení. Mezi některé výhody kvalitně optimalizovaného webu patří například nejlepší dlouhodobá investice v rámci návratnosti nebo kontinuální práce v řádu několika let, která představuje značnou konkurenční výhodu. Dále můžeme zmínit například udržitelný růst. PPC reklamy vám přestanou přivádět na web nové zákazníky po vypršení předplacené reklamy. Na základě spotřebitelského chování je větší šance, že potenciální návštěvník si vybere stránku na základě klíčového slova než podle označení reklamy při vyhledávání, protože v něm vyvolá větší důvěru než propagovaná stránka. Jakmile se dostanete do popředí v organickém vyhledávání, Váš konkurent „nepřeplatí“ vaši pozici PPC reklamou. Přední umístění ve vyhledávačích dodává potenciálnímu zákazníkovi větší důvěru ve váš projekt.

SEO optimalizace

Vybudujte si kvalitní pozici ve Zlíně na základě klíčových slov

Většina firem, které budují kvalitní SEO a optimalizují své stránky, tvoří aktivně digitální stopu na celém internetu. Kvalitní SEO bez linkbuildingu nelze provést, a proto si můžete dohledat řadu informací o firmách, které se nebojí prezentovat o sobě bližší informace. Najdete tak dostatek informací, referencí a hodnocení, které vám pomohou vložit důvěru do místního podnikatele. Mnoho podnikatelů argumentuje, že mají zakázky přes referenci. SEO a budování optimalizace webu lze zároveň chápat jako určité získávání digitálních referencí.

SEO jako konkurenční výhoda

SEO optimalizace

Pro každého podnikatele je lepší, když je díky kvalitně provedené optimalizaci snadné dohledat jeho webové stránky. Tato výhoda v podobě neplacené reklamy zajišťuje výrazné zvýšení návštěvnosti webových stránek a tím pádem i větší množství zákazníků. Může se tak snadno stát, že i když jste malý podnikatel s menší nabídkou produktů či služeb, díky profesionálně odvedené práci budete na internetu výrazně viditelnější a následně tak můžete konkurovat i velkým firmám, které investují do placené reklamy vysoké částky každý měsíc.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Optimalizujeme webové stránky také pro:

zajišťujeme
komplexní servis

Sídlíme v centru Zlína. Naše spolupráce však může proběhnout na základě videohovoru nebo přes uvedený email a telefonní kontakt. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Mezi naše zásady patří například dodržování předem domluvených termínů, rychlá komunikace a pečlivě odvedená práce.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek a následné optimalizaci. I nadále jsme vám kdykoli k dispozici v rámci dodatečného servisu, poradenství nebo další editace webových stránek. K vaší webové stránce jsme schopni dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také dodatečně sjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno vaše webové stránky dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství a optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následné rozšíření klíčových slov. Nebude tak žádný problém posunout se výš ve vyhledávačích na Googlu, Seznamu a jiných.

Naši grafici jsou vám k dispozici s originálními návrhy pro váš webdesign, který zaujme každého zákazníka. Rádi vám také poradíme s online marketingem a správou sociálních sítí, včetně placené reklamy.

Webový rozcestník
a další doplňkové služby