Expert Dev, s.r.o.

Online
marketing
Zlín

Jsme zlínská agentura zabývající se online marketingem a budováním reklamní strategie v online prostoru ve Zlíně a blízkém okolí. Používáme moderní nástroje, které nejen v rámci marketingu posunou vaše podnikání na vyšší úroveň a rapidně navýší ziskovost vašeho podnikání. V rámci služby Online marketing Zlín nabízíme především špičkovou SEO optimalizaci, obsahový marketing, správu sociálních sítí, tvorbu PPC reklam a vše, co by měla každá strategie digitálního marketingu obsahovat.

Online marketing Zlín

Online marketing na míru vašim zákazníkům

Většina společností vynakládá na online marketingové aktivity čím dál více prostředků, jelikož propracovaný online marketing zkrátka funguje.

Na základě informací o profilu vašich zákazníků připravíme komplexní online marketingovou strategii ušitou na míru. Zacílíme na potenciální zákazníky na sociálních sítích a nabídneme jim zajímavý a poutavý obsah. PPC reklamní kampaně přivedou cílovou skupinu na váš web. PR články umístěné v relevantních médiích zlepší povědomí o vašem podnikání. Jako celek to pro vás to bude znamenat méně starostí a více zákazníků.

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jaký je účel online marketingu?

Přístup k internetu má dnes zhruba 4,6 miliard obyvatel a díky dynamickému vývoji online světa je nutné být na sítích pravidelně aktivní a neustále oslovovat stávající i nové zákazníky promyšlenou online formou. Veškerá investice do online marketingové strategie se vám vždy vrátí formou nových zákazníků a zvýšením tržeb. Cílem digitálního marketingu je přimět potenciální zákazníky, aby v rámci online prostředí objevili vaše podnikání a díky promyšlené strategie se z nich stali pravidelní a spokojení zákazníci.

Co vám přinese online marketing Zlín?

 • Větší množství konverzí
 • Vyšší návštěvnost z přirozeného vyhledávání
 • Relevantní návštěvnost z inzerce
 • Posílení povědomí o značce
 • Efektivnější komunikace se zákazníky
Marketing Zlín - Baťův mrakodrap
Online marketing Zlín - digitální agentura

Provádíme kvalitní remarketing na míru

Remarketing je cílení reklamy na ty zákazníky, kteří již dříve navštívili váš web. Tato metoda je nabízena skrze systémy na tvorbu PPC kampaní. Úspěšnost remarketingové kampaně můžete sledovat v reálném čase v nástroji Google Analytics a dalších analytických nástrojích. Lze ji optimalizovat tak, aby byla výnosnější a bez zbytečných nákladů. Správně vytvořená remarketingová kampaň funguje pro každý obor podnikání. Návratnost investic, které do reklamy vložíte, bude vyšší, než kdyby se reklamy cílily plošně na široké publikum.

Jak probíhá tvorba remarketingové kampaně?

 • Nejprve se seznámíme s vašim podnikáním
 • Společně vybereme produkty či služby k propagaci
 • V nástroji Google Ads vygenerujeme potřebné kódy a vložíme je na vaše stránky
 • Nastavíme cílenou kampaň
 • Kampaň budeme průběžně upravovat s využitím metrik v Google Ads a Google Analytics
 • Budeme vám pravidelně zasílat reporty

Na jaké nástroje se specializujeme
v Online marketingu?

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK ZLÍN

Marketingová vizitka s obchodním potenciálem je základ. V rámci služby Tvorba webových stránek Zlín vytváříme webové stránky v moderních redakčních systémech, jako je například WordPress, Joomla!, Drupal, Headless a další. K ní umíme jako doplněk vytvořit jednostránkové microsite weby za účelem efektivnějšího získávání zákazníků a diverzifikovat tak příležitosti pro váš produkt nebo službu. Dále je pro vás k dispozici Tvorba e-shopu Zlín, díky které získáte kvalitní a přehledný e-shop, který vám navýší prodeje. Základem prosperujícího webu je bezpochyby reprezentativní grafika díky službě Grafické práce Zlín, vytvoření prodejních landing page a nasazení ověřených marketingových nástrojů, pro její podporu.

Sociální sítě

Sociální sítě se dnes těší obrovské popularitě, a díky tomu neodmyslitelně patří mezi efektní online marketingové nástroje které perfektně slouží pro oslovování potenciálních zákazníků. Tato marketingová komunikace probíhá přes aktualizované stránky a poutavé příspěvky. Vaši reklamu na sociálních sítích vytvoříme za pomoci nástrojů, jako je například Business manager. V tomto nástroji lze efektivně zaměřit reklamu na vaši cílovou skupinu na základě přesné lokace, pohlaví, věkové skupiny, zájmů apod. Specializujeme se především na sociální sítě Facebook, Instagram, LinkedIn nebo Twitter.

Marketing Zlín - Baťův mrakodrap

E-mail marketing

Jedná se o propracovanou a dlouhodobě vysoce úspěšnou metodu v online marketingu, kterou můžeme pravidelně oslovit vaše zákazníky nebo potenciální leady. U tohoto nástroje se využívá především takzvaných newsletterů, přičemž dochází ke zvýšení povědomí o vaší značce nebo produktu na základě pravidelného rozesílání poutavých e-mailů s hodnotným a kvalitním obsahem. Na základě toho lze dlouhodobě budovat kontakt s vybraným seznamem odběratelů. Jedná se o levný způsob v rámci předprodejní, prodejní a poprodejní komunikace.

Online marketing Zlín - digitální agentura

Placené PPC kampaně (Pay Per Click)

Úspěšným zapojením tohoto nástroje výkonnostního marketingu docílíme zvýšení obratů vaší firmy. Kvalitní umístění v obsahové nebo vyhledávací síti a patří mezi efektivní a dobře měřitelné nástroje v marketingové komunikační strategii. Na základě špičkové analýzy klíčových slov získáte konkurenční výhodu. Placená reklama může mít podobu například poutavé textace, lákavého banneru nebo video kampaně. PPC reklamy Zlín tvoříme v moderních nástrojích Google Ads a Sklik. V rámci vaší kampaně pro vás vytvoříme efektivní placenou reklamu na míru, která bude na základě marketingového plánu zaměřená přímo na vaši cílovou skupinu a bude se zobrazovat na prvních místech ve výsledcích vyhledávání po celé ČR nebo jen ve vámi zvoleném regionu.

Affiliate marketing

Pomůžeme vám pravidelně získávat nové zákazníky přes partnerský marketing nebo provizní systém partnerů, kteří se zapojí do provizního systému firmy nebo elektronického obchodu. Obchodníci nebo affiliate partneři budou následně směřovat potenciální zákazníky na váš web přes vlastní affiliate link a za každou provedenou konverzi získají předem stanovenou provizi. V rámci této aktivity lze spolupracovat i s influencery, kteří díky velkému dosahu mohou oslovit široké publikum z oblasti, na kterou je váš byznys zaměřen. Kromě influencerů zde řadíme taktéž autory zájmových blogů, online magazíny, kupónové nebo cashbackové portály apod. Affiliate partneři používají k propagaci vlastní webové stránky a sociální sítě spolu s placenou reklamou nebo také svou síť kontaktů určenou pro e-mail marketing. Jde o personalizovaný marketingový nástroj internetových firem, se kterým vám rádi pomůžeme.  

SEO Zlín

Chcete, aby se vaše podnikání zobrazovalo na předních pozicích vyhledávačů Google a Seznam? Díky našim marketingovým expertům můžete v rámci SEO optimalizace Zlín počítat s analýzou klíčových slov a optimalizací webových stránek pro vyhledávače na základě výsledků SERP. Jedná se o seznam výsledků, které vyhledávač vrací na základě konkrétního hledaného klíčového slova. Nejpoužívanější fráze, které návštěvníci na internetu vyhledávají lze získat z bezplatných nástrojů jako je například Collabim nebo Marketing Miner. Dále se také zaměříme na on-page a off-page faktory a veškeré nástroje, které by měla kvalitní optimalizace webových stránek obsahovat.

Obsahový marketing

Pro vaše zákazníky vytvoříme poutavé a čtivé textace, které zaujmou nejednoho potenciálního klienta. Při psaní textů klademe důraz na SEO, jelikož správná optimalizace webových stránek je klíčová, aby váš obsah byl snadno dohledatelný v předních internetových vyhledávačích. Kvalitně psaný textový obsah bude posléze možné využít například v rámci tvorby PPC reklam, vkládání obsahu na sociální sítě nebo do newsletterů u e-mailingových kampaní. Nelze samozřejmě opomenout obsah webových stránek, pravidelných PR článků všeho druhu, firemních katalogů nebo případových studií. Naši specialisté mají s copywritingem bohaté zkušenosti, a proto se můžete spolehnout na skvěle napsaný obsah pro vaši marketingovou kampaň.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

CENÍK ZA SLUŽBU ONLINE MARKETING ZLÍN

Velká část podnikatelů se domnívá, že online marketing je drahá záležitost a že kvalitní marketingovou strategii si mohou dovolit pouze velké firmy s vysokým rozpočtem. To je ovšem omyl. Kvalitně propracovaný online marketing potřebuje každý podnikatel, který vstoupí na trh. Jedině tak lze efektivně oslovit nové potenciální zákazníky a navýšit tak své zisky. Firma Expert Dev nabízí za službu Online marketing Zlín příznivé ceny nejen pro velké firmy, ale i malé podnikatele a jednotlivce. Kvalitní online marketingovou strategii lze efektivně budovat i s nižšími náklady.

FAQ 2

Online marketing = reklama?

Mnoho klientů si plete pojem marketing s reklamou. Jsou toho názoru, že se jedná o finančně nákladnou jednorázovou operaci s nejistým výsledkem. U nás však můžete čekat za příznivou cenu dlouhodobý efekt, který nakopne vaše podnikání na novou úroveň. Digitální marketing je souhrn mnoha nástrojů a postupů, díky kterým lze dlouhodobě budovat každé online podnikání a neustále přivádět nové zákazníky.

FAQ 3

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU ZLÍN?

V první řadě společně probereme současný stav vašeho podnikání a ujasníme si vaši představu o konečném výsledku. Naši marketingoví specialisté provedou nejprve analýzu trhu a konkurenční strategie. Blíže se zaměříme na cílovou skupinu a zjistíme, co zákazníci ve vašem okolí očekávají. Na základě stanoveného rozpočtu a cílů reklamy vybereme vhodný nástroj pro online propagaci vašich produktů či služeb. Našim společným cílem bude zvýšení návštěvnosti vašeho webu a sociálních sítí, posílení povědomí o vámi nabízených službách či produktech a taktéž provést efektivnější komunikaci se zákazníky. Reklamu budeme posléze testovat a vyhodnocovat její výsledky v analytických nástrojích, jako je například Google Analytics.

FAQ 4

PROČ PRO ONLINE MARKETINGOVOU STRATEGII VYUŽÍT PRÁVĚ NÁS?

Naši specialisté mají s budováním efektivní a dlouhodobé online marketingové strategie již mnohaleté zkušenosti. V rámci celé republiky máme za sebou již nespočet úspěšných spoluprací s velkými firmami i jednotlivci, se kterými udržujeme skvělé obchodní vztahy. Společně jsme s našim týmem odborníků dokázali najit vždy to nejlepší řešení pro každý projekt. Mezi naše přednosti patří kvalitně odvedená práce, rychlá komunikace a dodržení stanovených termínů. Pokud budete mít zájem využít našich služeb neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS.  

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa