Title Image

Online marketing Zlín

Jak budujeme online marketing ve Zlíně?

Jsme zlínská společnost zabývající se online marketingem a budováním reklamní strategie v online prostoru.

Že je marketing drahá záležitost? Omyl! Spousta menších podnikatelů žije v přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které na to mají rozpočet. Což je ale omyl, marketing je záležitost, kterou by měl mít vyřešenou každý, kdo vstoupí na trh. My nabízíme ceny příznivé i pro menší firmy nebo jednotlivce. Online marketing umíme budovat efektivně a za nízké náklady. 

 

SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Online marketing = reklama? Digitální marketing je soubor mnoha prvků a způsobů, kterým dlouhodobě budujeme váš byznys ve virtuálním prostředí. Mnoho lidí si plete pojem marketing s reklamou a mají dojem, že marketing znamená obrovský jednorázový výdaj a nejistý výsledek. U nás ale najdete za příznivou cenu dlouhodobý efekt a dlouhodobé zvýšení návštěvnosti vašeho webu nebo e-shopu. 

 

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat? Už roky se věnujeme budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů a vytváření marketingových strategií a reklamních kampaní. Potřeby klienta jsou pro nás na prvním místě, marketingový plán a způsob jeho tvorby s vámi důkladně probereme a na základě vašich požadavků zrealizujeme. 

 

Na jaké nástroje se specializujeme v Online marketingu?

 

Internetové stránky – marketingová vizitka s obchodním potenciálem je základ. K ní umíme jako doplněk vytvořit tzv. microsite za účelem efektivnějšího získávání zákazníků a diverzifikovat tak příležitosti pro váš produkt nebo službu. Základem prosperujícího webu je reprezentativní grafika, vytvoření prodejních landing page a nasazení moderních marketingových nástrojů, pro její podporu. 

Sociální sítě – zaměřujeme se i na tento dynamicky rostoucí online marketingový nástroj, který perfektně slouží pro oslovování potenciálních zákazníků. Tato marketingová komunikace probíhá přes udržované a aktualizované stránky a poutavé příspěvky. Zaměříme vaši reklamu na správně definovanou cílovou skupinu. Specializujeme se na Facebook, Instagram, LinkedIn nebo Twitter

E-mail marketing – dobře propracovaná a dlouhodobě vysoce úspěšná metoda v online marketingu, kterou můžeme pravidelně oslovit vaše zákazníky nebo potenciální leady. U tohoto nástroje se využívá předevší tzv. newsletterů nebo autoresponderů a dochází ke zvýšení povědomí o vaší značce nebo produktu, udržují se a budují dlouhodobé vztahy mezi odesílatelem a příjemcem, což může být budoucí zákazník.

Placené PPC kampaně (Pay Per Click) – úspěšným zapojením tohoto nástroje výkonnostního marketingu docílíme zvýšením obratů vaší firmy. Kvalitní umístění v obsahové nebo vyhledávací síti a patří mezi efektivní a dobře měřitelné nástroje v marketingové komunikační strategii. Na základě špičkové analýzy klíčových slov získáte konkurenční výhodu za pomoci textových sdělení nebo lákavých bannerů. Specializujeme se na Google Ads nebo Sklik

Affiliate marketing – pomůžeme vám získávat nové zákazníky přes (partnerský marketing nebo provizní systém) partnerů, kteří se zapojí do provizního systému firmy nebo elektronického obchodu a za provizi doporučují službu či výrobek. Jde o personalizovaný marketingový nástroj internetových firem se kterým vám pomůžeme.

SEO – chcete být v SERPu vysoko? SERP neboli stránka s vyhledávanými výsledky (např. Google či Seznam). kterou obdrží uživatel jako odpověď na zadaný dotaz. Jak na to vám rozklíčujeme v připravených analýzách. Můžete počítat i s narovnáním Onpage, Offpage nebo technickými nedostatky. V neposlední řadě se zaměříme se na analýzu a vytvoření kvalitních metadat stránky (titulek stránky, obsah položky apod.) nebo řešení hypertextových odkazů

ZAJIŠŤUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

A jak probíhá naše spolupráce? Jsme online marketingová agentura ze Zlína, a tak vše může proběhnout pouze online! Ušetříte čas i náklady na dopravu do kanceláří nebo poboček firem, rádi s vámi vše sjednáme po telefonu nebo emailu. Pokud však samozřejmě budete mít zájem, rádi s vámi veškeré kroky plánované marketingové strategie probereme i osobně ve Zlíně a představíme vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií. 

Tvorba webových stránek
SEO a optimalizace webových stránek
Grafické práce pro webové tránky
Reklama nejen pro webové stránky
CRM a další webové aplikace