Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online
marketing
Zlín

Jsme zlínská společnost zabývající se online marketingem a budováním reklamní strategie v online prostoru.

Online marketing Zlín

Online marketing na míru vašim zákazníkům

Většina společností vynakládá na online marketingové aktivity čím dál více prostředků. Proč? Protože online marketing zkrátka funguje.

Na základě informací o profilu vašich zákazníků připravíme komplexní online marketingovou strategii ušitou na míru. Zacílíme na potenciální zákazníky na sociálních sítích a nabídneme jim zajímavý, poutavý obsah. PPC reklamní kampaně přivedou cílovou skupinu na váš web. PR články umístěné v relevantních médiích zlepší povědomí o vašem podnikání. Jako celek to pro vás to bude znamenat méně starostí a více zákazníků.

 

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Na jaké nástroje se specializujeme
v Online marketingu?

Internetové stránky

marketingová vizitka s obchodním potenciálem je základ. K ní umíme jako doplněk vytvořit tzv. microsite za účelem efektivnějšího získávání zákazníků a diverzifikovat tak příležitosti pro váš produkt nebo službu. Základem prosperujícího webu je reprezentativní grafika, vytvoření prodejních landing page a nasazení moderních marketingových nástrojů, pro její podporu.

Sociální sítě

zaměřujeme se i na tento dynamicky rostoucí online marketingový nástroj, který perfektně slouží pro oslovování potenciálních zákazníků. Tato marketingová komunikace probíhá přes udržované a aktualizované stránky a poutavé příspěvky. Zaměříme vaši reklamu na správně definovanou cílovou skupinu. Specializujeme se na Facebook, Instagram, LinkedIn nebo Twitter.

Marketing Zlín - Baťův mrakodrap

E-mail marketing

dobře propracovaná a dlouhodobě vysoce úspěšná metoda v online marketingu, kterou můžeme pravidelně oslovit vaše zákazníky nebo potenciální leady. U tohoto nástroje se využívá předevší tzv. newsletterů nebo autoresponderů a dochází ke zvýšení povědomí o vaší značce nebo produktu, udržují se a budují dlouhodobé vztahy mezi odesílatelem a příjemcem, což může být budoucí zákazník.

Online marketing Zlín - digitální agentura

Placené PPC kampaně (Pay Per Click)

úspěšným zapojením tohoto nástroje výkonnostního marketingu docílíme zvýšením obratů vaší firmy. Kvalitní umístění v obsahové nebo vyhledávací síti a patří mezi efektivní a dobře měřitelné nástroje v marketingové komunikační strategii. Na základě špičkové analýzy klíčových slov získáte konkurenční výhodu za pomoci textových sdělení nebo lákavých bannerů. Specializujeme se na Google Ads nebo Sklik.

Affiliate marketing

pomůžeme vám získávat nové zákazníky přes (partnerský marketing nebo provizní systém) partnerů, kteří se zapojí do provizního systému firmy nebo elektronického obchodu a za provizi doporučují službu či výrobek. Jde o personalizovaný marketingový nástroj internetových firem se kterým vám pomůžeme.

SEO

chcete být v SERPu vysoko? SERP neboli stránka s vyhledávanými výsledky (např. Google či Seznam). kterou obdrží uživatel jako odpověď na zadaný dotaz. Jak na to vám rozklíčujeme v připravených analýzách. Můžete počítat i s narovnáním Onpage, Offpage nebo technickými nedostatky. V neposlední řadě se zaměříme se na analýzu a vytvoření kvalitních metadat stránky (titulek stránky, obsah položky apod.) nebo řešení hypertextových odkazů.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Že je marketing drahá záležitost? Omyl!

Spousta menších podnikatelů žije v přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které na to mají rozpočet. Což je ale omyl, marketing je záležitost, kterou by měl mít vyřešenou každý, kdo vstoupí na trh. My nabízíme ceny příznivé i pro menší firmy nebo jednotlivce. Online marketing umíme budovat efektivně a za nízké náklady.

FAQ 2

Online marketing = reklama?

Digitální marketing je soubor mnoha prvků a způsobů, kterým dlouhodobě budujeme váš byznys ve virtuálním prostředí. Mnoho lidí si plete pojem marketing s reklamou a mají dojem, že marketing znamená obrovský jednorázový výdaj a nejistý výsledek. U nás ale najdete za příznivou cenu dlouhodobý efekt a dlouhodobé zvýšení návštěvnosti vašeho webu nebo e-shopu.
FAQ 3

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Už roky se věnujeme budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů a vytváření marketingových strategií a reklamních kampaní. Potřeby klienta jsou pro nás na prvním místě, marketingový plán a způsob jeho tvorby s vámi důkladně probereme a na základě vašich požadavků zrealizujeme.
FAQ 4

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU Zlín?

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa