Title Image

Online marketing Zlín

Marketingová agentura Zlín

Jsme zlínská společnost zabývající se digitálním marketingem, budujeme reklamní strategie v online prostoru.

Že je marketing drahá záležitost? Omyl! Spousta menších podnikatelů žije v přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které na to mají rozpočet. Což je ale omyl, marketing je záležitost, kterou by měl mít vyřešenou každý, kdo vstoupí na trh. My nabízíme ceny příznivé i pro menší firmy nebo jednotlivce. Online marketing umíme budovat efektivně a za nízké náklady. 

 

SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Online marketing = reklama? Digitální marketing je soubor mnoha prvků a způsobů, kterým dlouhodobě budujeme váš byznys ve virtuálním prostředí. Mnoho lidí si plete pojem marketing s reklamou a mají dojem, že marketing znamená obrovský jednorázový výdaj a nejistý výsledek. U nás ale najdete za příznivou cenu dlouhodobý efekt a dlouhodobé zvýšení návštěvnosti vašeho webu nebo e-shopu. 

 

>> Prohlídka webových řešení <<<

 

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat? Už roky se věnujeme budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů a vytváření marketingových strategií a reklamních kampaní. Potřeby klienta jsou pro nás na prvním místě, marketingový plán a způsob jeho tvorby s vámi důkladně probereme a na základě vašich požadavků zrealizujeme. 


>>> Cena webových stránek <<<

 

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU ZLÍN?
SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě digitálního marketingu?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Digitální marketing Zlín

Děláme digitální marketing pro weby i e-shopy. Díky nástrojům internetového marketingu přivedeme na vaše stránky zákazníky z vyhledávačů Google i Seznam. SEO je nástroj, díky kterému bude kupní síla na váš web proudit i dlouho po ukončení spolupráce s naší marketingovou agenturou. 

Zařídíme, aby o vás bylo slyšet. Aby váš brand vstoupil do povědomí zákazníků a vy pravidelně oslovovali nové zákazníky a nové cílové skupiny a rozšiřovali s námi tak svůj dosah. Marketing spočívá mimo jiné v budování vztahů se zákazníkem. Chcete, aby lidé před konkurencí upřednostnili vás? Chcete, aby na vás zákazníci nezapomněli a při dalším nákupu se k vám vraceli? 

Tvoříme reklamy pro vyhledávače, PPC reklamy i bannery pro weby. Nabízíme vytvoření kreativy reklamních kampaní, jejich zpracování po textové i grafické stránce a následné umístění do různých komunikačních platforem a webových prostorů. 

Tvorba webových stránek

Budujeme online strategie

tvorba webových stránek

Víme, kde se vaši zákazníci pohybují a jak je získat pro váš web. Cílem úspěšného digitálního marketingu je navyšování návštěv a zákaznických konverzí vašeho webu nebo e-shopu. Umíme změřit, jakým způsobem se zákazníci chovají při návštěvě vaší stránky a na základě výsledků analýzy trhu, analýzy konkurence a v neposlední řadě také analýzu klíčových slov, na základě kterých proběhne textace.

 

Marketing budujeme off page i on page. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam, umíme napsat kvalitní, nosný a účinný PR článek, který podpoří marketing vaší stránky zvenčí.

 

Součástí tvorby marketingové strategie jsou také SEO texty. Zajistíme copywriting pro váš web nebo e-shop. Naše texty jsou nejen čtivé a poutavé, ale mají i důležitější funkce, například tu marketingovou. Umí udržet zákazníka na webu a díky naplnění všech parametrů SEO jsou také užitečné pro vyhledávače.

 

Kromě výše zmíněného nabízíme neustálou online podporu v případě, že budete potřebovat radu nebo doplňkovou službu. Budeme vám k dispozici na chatu, emailu i na telefonu. 

Komplexní marketing ve Zlíně

A jak probíhá naše spolupráce? Jsme online marketingová agentura ze Zlína, a tak vše může proběhnout pouze online! Ušetříte čas i náklady na dopravu do kanceláří nebo poboček firem, rádi s vámi vše sjednáme po telefonu nebo emailu. Pokud však samozřejmě budete mít zájem, rádi s vámi veškeré kroky plánované marketingové strategie probereme i osobně ve Zlíně a představíme vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií. 

 

SEO | Copywriting | PR Grafika | Reklama | Tvorba webu