Title Image

Grafické práce Zlín

Grafické práce Zlín

Od loga až po plakát

Děláme grafické práce a tvoříme loga na míru. Potřebuje váš web nový design nebo máte zájem o grafické zpracování reklamy, poutačů a tiskovin?
V Expert-devu nabízíme kromě tvorby webových stránek a e-shopů také jejich grafické zpracování a mnoho dalších grafických služeb. Jsme tu pro vás, ať už máte zájem o dílčí službu, jako je tvorba firemního loga, nebo chcete graficky zpracovat vizuál vaší reklamní kampaně.
Tvorbě loga se v Expert-devu věnujeme už nějaký ten pátek a za tu dobu jsme vytvořili desítky logotypů pro velké firmy i malé lokální podnikatele. Věnujeme se online marketingovým komunikacím a víme, jak moc je logo jakou součást byznysu důležité.
Grafika je klíčovým nástrojem reklamy. Měla by být nejen profesionálně provedena, ale nesmí jí chybět nápad a jistá dávka inovace. Design (ten webový i jakýkoliv jiný) musí být esteticky zpracovaný, avšak dodržovat jisté parametry a být kvalitně technicky zpracovaný.
Postaráme se vám o grafiku webů, kampaní a mnoho jiného. Jsme mladý tým ze Zlína, kterému nechybí drive a chuť přinášet neustále nové nápady a inovace.
A neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.
.


LOGO | WEBDESIGN | GRAFIKA | BANNERY | REKLAMA

 

Podnikáte ve Zlíně a okolí? Stavte se k nám, sídlíme v centru Zlína! Spojit se s námi můžete i emailem nebo telefonicky. V Expert-devu tvoříme loga tak, aby nebyla prvoplánová a aby byla schopná dlouhodobě reprezentovat vaši značku. Chceme, aby námi vyrobené logo bylo spjato s vašim podnikáním a podpořilo dobré renomé vaší značky.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Jak by mělo vypadat mé logo? Stejně jako ostatní věci, i loga podléhají módním trendům. Nejlepší je však takové logo, které je nadčasové a bude efektivní teď i za dvacet let. Logo totiž není něco, co se obměňuje každých pět let, naopak! Dobré logo by vám mělo vydržet desetiletí. Samozřejmě mnoho firem volí postupem času úpravy loga podle aktuální situace, přizpůsobuje jej době a podobně.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Vytvoříte mi k novému logu i celý vizuál? K výměně logotypu a tvorbě nového loga by se měla firma uchýlit, pokud shledá současné logo jako nefunkční nevyhovující, špatně zapamatovatelné nebo neestetické. I s tím vám v Expert-devu umíme pomoci. Provedeme rebranding vaší značky a vytvoříme návrh nového loga včetně zbylého firemního vizuálu a firemních barev.

S čím u Nás můžete počítat při realizaci grafických prací?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Grafické studio ze Zlína – osobně i online!

Grafické zpracování webové stránky


Webová prezentace firmy bývá často to první, co zákazník dnes uvidí.
Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě mnohé. Neponechejte tak nic náhodě a nechte si od grafiků ze Zlína zpracovat estetický vizuál vaší stránky. Úspěšnost podnikání se skládá z mnoha a mnoha dílčích částí a design je jednou z těch nepodstatnějších.

 

Tvorba loga pro firmu


Vytvoříme pro vás logo na míru. Grafik od vás dostane zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na povahu a styl vaší firmy, v hodících se barvách. Vytvořené logo je podstatné nejen pro grafiku vaší webové stránky nebo e-shopu, logo je nedílnou součástí veškeré firemní komunikace.

 

Grafické zpracování tiskovin


Grafické práce nabízíme také pro tištěné prospekty, reklamní materiály a další tiskoviny. Chcete profesionální grafické zpracování a originální vizuál? Naše kreativita webovými stránkami nekončí. Obstojíme i ve světě off-line reklamy!

Tvorba webových stránek

Logo vytvoříme moderně a efektně

tvorba webových stránek

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nezbytnou součástí každé značky. My v Expert-Devu ve Zlíně se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru.


„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.


Klíčovou součástí značky je logo.


A jak by mělo vypadat správné logo?
• Čitelné
• Jednoduché
• Originální
• Kreativní
• Snadno zapamatovatelné
• Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
• Nepoužívat příliš mnoho barev
• Musí odpovídat vašemu oboru podnikání


Nemáte ještě své vlastní logo? Nebo se vám to stávající nelíbí, přijde vám nemoderní a zastaralé nebo máte pocit, že jej zákazníci nevnímají dobře?


V Expert-devu ve Zlíně tvoříme původní, kreativní a snadno zapamatovatelná loga.

Význam grafického zpracování: Design je součást reklamy

Ideální a optimalizovaný prostor

Ještě, než zákazník přečte jakékoliv slovo při vstupu na váš web, zhodnotí jeho design, jeho celkový vzhled a během zlomku sekundy se rozhodne, jestli se mu zde líbí nebo ne. A to stejné platí i u reklamy. Vizuál je to, co zaujme okamžitě. Dobrý design upoutá pozornost lidského zraku a zákazník tak má chuť dozvědět se více. Grafické práce Zlín

A stejně tak, pokud vlastníte e-shop. Mnoho lidí se rozhoduje, jestli na e-shopu zůstane, prohlédne si vystavené zboží a následně nakoupí, během několika prvních vteřin. Vizuál e-shopu tak musí zákazníka oslovit okamžitě. Webdesign Zlín

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Váš firemní vizuál by měl být působivý a hlavně jednotný. Dobře graficky zpracované a ve stejném tónu by mělo být vše od webových stránek, příspěvky na sociálních sítích, online reklamy i tištěné materiály. Vše by mělo být opatřeno snadno zapamatovatelným firemním logem. Výroba loga Zlín