Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Grafické
práce
Zlín

Od loga až po plakát.

Grafické práce Zlín

Děláme grafické práce a tvoříme loga na míru. Potřebuje váš web nový design nebo máte zájem o grafické zpracování reklamy, poutačů a tiskovin?

V expertdevu nabízíme kromě tvorby webových stránek a e-shopů také jejich grafické zpracování a mnoho dalších grafických služeb. Jsme tu pro vás, ať už máte zájem o dílčí službu, jako je tvorba firemního loga, nebo chcete graficky zpracovat vizuál vaší reklamní kampaně.

Tvorbě loga se v expertdevu věnujeme už nějaký ten pátek a za tu dobu jsme vytvořili desítky logotypů pro velké firmy i malé lokální podnikatele. Věnujeme se online marketingovým komunikacím a víme, jak moc je logo jakou součást byznysu důležité.

Grafika je klíčovým nástrojem reklamy. Měla by být nejen profesionálně provedena, ale nesmí jí chybět nápad a jistá dávka inovace. Design (ten webový i jakýkoliv jiný) musí být esteticky zpracovaný, avšak dodržovat jisté parametry a být kvalitně technicky zpracovaný.

Postaráme se vám o grafiku webů, kampaní a mnoho jiného. Jsme mladý tým ze Zlína, kterému nechybí drive a chuť přinášet neustále nové nápady a inovace.
A neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.

0
let zkušeností

Grafické práce od expertdevu

Tvorba loga

od 3 900 Kč

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Firemní identita

od 8 900 Kč

Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity ukážete tvář vaší značky v tom nejlepším světle.

Propagační materiály

od 400 Kč/hod

Kreativně a originálně zpracované propagační materiály, které potěší oko a zaujmou.

Design webových stránek

od 7 900 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Grafické studio ze Zlína –
osobně i online!

Grafické zpracování webové stránky

Webová prezentace firmy bývá často to první, co zákazník dnes uvidí.

Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě mnohé. Neponechejte tak nic náhodě a nechte si od grafiků ze Zlína zpracovat estetický vizuál vaší stránky. Úspěšnost podnikání se skládá z mnoha a mnoha dílčích částí a design je jednou z těch nepodstatnějších.

Grafické práce Zlín - Baťův mrakodrap

Tvorba loga pro firmu

Vytvoříme pro vás logo na míru. Grafik od vás dostane zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na povahu a styl vaší firmy, v hodících se barvách. Vytvořené logo je podstatné nejen pro grafiku vaší webové stránky nebo e-shopu, logo je nedílnou součástí veškeré firemní komunikace.

Grafické zpracování tiskovin

Grafické práce nabízíme také pro tištěné prospekty, reklamní materiály a další tiskoviny. Chcete profesionální grafické zpracování a originální vizuál? Naše kreativita webovými stránkami nekončí. Obstojíme i ve světě off-line reklamy!
Grafické práce Zlín - firemní logo

Tvorba loga moderně
Grafické práce Zlín

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nezbytnou součástí každé značky. My v expertdevu ve Zlíně se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru.

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.

Klíčovou součástí značky je logo.

A jak by mělo vypadat správné logo?

  • Čitelné
  • Jednoduché
  • Originální
  • Kreativní
  • Snadno zapamatovatelné
  • Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
  • Nepoužívat příliš mnoho barev
  • Musí odpovídat vašemu oboru podnikání

Nemáte ještě své vlastní logo? Nebo se vám to stávající nelíbí, přijde vám nemoderní a zastaralé nebo máte pocit, že jej zákazníci nevnímají dobře?

V expertdevu ve Zlíně tvoříme původní, kreativní a snadno zapamatovatelná loga.

Grafické práce Zlín

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Podnikáte ve Zlíně a okolí?

Stavte se k nám, sídlíme v centru Zlína! Spojit se s námi můžete i emailem nebo telefonicky. V expertdevu tvoříme loga tak, aby nebyla prvoplánová a aby byla schopná dlouhodobě reprezentovat vaši značku. Chceme, aby námi vyrobené logo bylo spjato s vašim podnikáním a podpořilo dobré renomé vaší značky.
FAQ 2

Jak by mělo vypadat mé logo?

Stejně jako ostatní věci, i loga podléhají módním trendům. Nejlepší je však takové logo, které je nadčasové a bude efektivní teď i za dvacet let. Logo totiž není něco, co se obměňuje každých pět let, naopak! Dobré logo by vám mělo vydržet desetiletí. Samozřejmě mnoho firem volí postupem času úpravy loga podle aktuální situace, přizpůsobuje jej době a podobně.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

V dnešním světě přehlceném reklamou je odlišení nutností, ne výhodou. Profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo vaši značku odliší od konkurence a zajistí, že si na vás zákazníci vzpomenou.
Naši grafici rádi zpracují všechny potřebné podklady, na které si jen vzpomenete. Připravíme poutavý design webové stránky, originální logo, fotky k působení na sociálních sítích, propagační materiály a vizitky. Poradíme s výběrem barev, písma a vším, čím si nejste jistí.
I přes to, že popularita tiskovin s nástupem online technologií klesá, věříme, že mají v reklamě pořád své místo. Navrhneme a zrealizujeme kreativní a poutavé letáky, vizitky, brožury a další tiskoviny ve všech běžných formátech.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Ještě, než zákazník přečte jakékoliv slovo při vstupu na váš web, zhodnotí jeho design, jeho celkový vzhled a během zlomku sekundy se rozhodne, jestli se mu zde líbí nebo ne. A to stejné platí i u reklamy. Vizuál je to, co zaujme okamžitě. Dobrý design upoutá pozornost lidského zraku a zákazník tak má chuť dozvědět se více. Grafické práce Zlín

Ideální a optimalizovaný prostor

SEO optimalizace
A stejně tak, pokud vlastníte e-shop. Mnoho lidí se rozhoduje, jestli na e-shopu zůstane, prohlédne si vystavené zboží a následně nakoupí, během několika prvních vteřin. Vizuál e-shopu tak musí zákazníka oslovit okamžitě. Webdesign Zlín
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Váš firemní vizuál by měl být působivý a hlavně jednotný. Dobře graficky zpracované a ve stejném tónu by mělo být vše od webových stránek, příspěvky na sociálních sítích, online reklamy i tištěné materiály. Vše by mělo být opatřeno snadno zapamatovatelným firemním logem. Výroba loga Zlín

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa