Expert Dev, s.r.o.

Grafické
práce
Ostrava

Od loga až po banner.

Grafické práce Ostrava

Grafika webových stránek, to je obor, který je pro nás především koníčkem. Za několik let působení ve sféře online marketingu jsme vytvořili obrovské množství webů a e-shopů a vytvořili mnoho webdesignů pro různé účely.

Zhotovíme původní design webu na míru. Ozvěte se nám!

Náš tým grafiků pracuje pro váš byznys. Jste z Ostravy nebo Moravskoslezského kraje? Vše se dá domluvit online i po telefonu.

Nestačí však být pouze originální. Webový design musí být především funkční. Webovou stránku nebo grafiku e-shopu pro vás zpracujeme tak, aby bylo vše přehledné a zákazník se už při první návštěvě na stránce snadno zorientoval. Náš webový design je responzivní, je uzpůsobený pro prohlížení z počítačů i mobilních telefonů.

0
let zkušeností

Grafické práce od expertdevu

Tvorba loga

od 3 900 Kč

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Firemní identita

od 8 900 Kč

Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity ukážete tvář vaší značky v tom nejlepším světle.

Propagační materiály

od 400 Kč/hod

Kreativně a originálně zpracované propagační materiály, které potěší oko a zaujmou.

Design webových stránek

od 7 900 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Grafické studio Ostrava–
tvoříme online!

Grafické zpracování webu a webdesign

Design webu je často to první, co zákazník uvidí.

Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypoví dost o vaší společnosti. Zaujměte své klienty a nechejte si od týmu talentovaných grafiků zpracovat design vašeho webu nebo e-shopu. Úspěšnost značky tvoří mnoho aspektů a design je jedním z těch nepodstatnějších.

Grafické práce Ostrava - Vítkovice

Tvorba loga pro firmu Ostrava

Dodáme vám firemní logo na míru. Celé to proběhne tak, že grafikovi dáte zadání, na základě kterého vytvoří několik variant původního loga. Vy si pak vyberete nejlepší návrh svého loga, případně se logo ještě dotvoří tak, aby stoprocentně odpovídalo vašim představám. Nové logo pak můžete využívat online i offline.

Grafické práce Ostrava

Grafický zpracování reklamy Ostrava

Grafické práce nabízíme také pro online reklamu i venkovní reklamu v Ostravě a další firemní komunikaci. Chcete grafické zpracování kampaní od designérů z grafického studia? Naše tvořivost u návrhu loga nekončí. Vypracujeme grafiku i pro různé další účely.
Grafické práce Ostrava - firemní logo

Firemní logo efektivně
Grafické práce Ostrava

Základ každé marketingové prezentace je logo. Logo je něco, co si musí zákazník zapamatovat ihned. Logo je nedílnou součástí vaší značky. My v expertdevu umíme vyrobit logo podle zadání, tvoříme logo na míru pro Ostravu i okolí.

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.

Klíčovou součástí značky je logo.

A jak by mělo vypadat správné logo?

 • Čitelné
 • Jednoduché
 • Originální
 • Kreativní
 • Snadno zapamatovatelné
 • Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
 • Nepoužívat příliš mnoho barev
 • Musí odpovídat vašemu oboru podnikání

Vaše firma ještě nemá vlastní logo? Nebo se vám nelíbí to současné a máte strach, že ani na zákazníky příliš dobře nepůsobí?

V expertdevu tvoříme inovativní a originální loga na míru. Zajímá vás cena loga nebo chcete znát přesný ceník grafických prací? Napište nám a získejte konkrétní nabídku.

Grafické práce Ostrava

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Grafické zpracování webu

Webdesign je důležitou součástí vašeho brandu. Pracovníci našeho grafického studia se postarají o skvělý design na míru pro váš web i e-shop. Ať už budujete nový web, nebo chcete renovovat ten starý, postaráme se o hodící se grafický design.
FAQ 2

Grafika pro sociální sítě

Na Facebooku, instagramu a dalších sítích je dnes víc jak polovina české populace. Sociální sítě tak mají obrovský potenciál přivést na váš web nebo e-shop nové zákazníky.
A nezajímavým příspěvkem, který se ztratí mezi záplavou ostatních, na trhu neprorazíte. Umíme vám navrhnout originální a atraktivní příspěvky zpracované buď z vašich vlastních obrázků a fotografií, nebo za využití profesionálních reklamních fotek.
Rádi vám vymyslíme a graficky zpracujeme sadu poutavých příspěvků, které můžete následně zveřejňovat podle dlouhodobého plánu, případně je použít i na placenou propagaci.

FAQ 3

A jaké příspěvky pro vás můžeme zpracovat?

 • Příspěvky na firemní Facebook profil
 • Příspěvky pro instagram feed
 • Instagram stories
 • Grafické zpracování profilové a úvodní fotografie
 • Příspěvky pro firemní LinkedIn

Nevíte si rady s reklamou na sociálních sítích? Napište nám, jsme tu pro vás!

FAQ 4

Chcete jedinečné logo? Podnikáte v Ostravě a okolí?

Spojte se s námi na chatu, emailu i telefonu. V expertdevu se věnujeme tvorbě loga už dlouho a chceme, aby vám nové logo vydrželo desetiletí. Chceme, aby vyrobené firemní logo bylo spojené s vaším byznysem a pomáhalo tvořit renomé vaší firmy.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.
Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.
Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.
Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.
Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.
Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.
Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Webdesign se podílí na tvorbě dobrého prvního dojmu vaší firmy. To, jak vypadá váš web nebo e-shop, často rozhoduje o tom, jestli zákazník na stránce zůstane, prohlédne si ji a nejlépe nakoupí. A i reklama musí zaujmout dobrou grafikou. Originální grafika upoutá pozornost a vyvolá zájem o produkt. Grafické práce Ostrava

Ideální a optimalizovaný prostor

SEO optimalizace
Pokud nemáte dobře udělaný webdesign, můžete na zákazníka působit neprofesionálně. Grafici v expertdevu to dobře vědí a na zpracování grafiky www stránky si dávají záležet. Webdesign Ostrava
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Naše grafické studio tvoří loga i firemní vizuály. Naši grafici vědí, že dobrý design je základ a že součástí dobrého vizuálu je pak originální logo. Výroba loga Ostrava

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa