Expert Dev, s.r.o.

Grafické
práce
Olomouc

Zabýváme se komplexními grafickými pracemi od tvorby loga, firemní identity, webový design, propagační materiály, tak i veškerými pracemi, kterými se zabývá moderní grafické studio Olomouc.

Grafické práce Olomouc

Děláme grafické práce a tvoříme loga na míru. Potřebuje váš web nový design nebo máte zájem o grafické zpracování reklamy, poutačů a tiskovin?

V expertdevu vám nabízíme grafické zpracování webů a e-shopů a mnoho dalších grafických služeb. Jsme tu pro vás, ať už máte zájem o tvorbu firemního loga, nebo chcete graficky zpracovat reklamní kampaň.

Tvorbě loga se v expertdevu věnujeme už nějaký ten pátek a za tu dobu jsme vytvořili desítky logotypů pro velké firmy i malé lokální podnikatele. Věnujeme se online marketingovým komunikacím a víme, jak moc je logo jakou součást byznysu důležité.

Grafika je klíčovým nástrojem reklamy. Měla by být nejen profesionálně provedena, ale nesmí jí chybět nápad, originalita a inovace. Design musí být estetický, avšak by měl dodržovat jisté parametry a být kvalitní po technické stránce.

Postaráme se vám o grafiku webů, e-shopů, kampaní, příspěvků pro sociální sítě a mnoho jiného. Jsme mladý tým, kterému nechybí drive a chuť přinášet neustále nové nápady a inovace.

A neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.

0
let zkušeností

Grafické práce od expertdevu

Tvorba loga

od 3 900 Kč

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Firemní identita

od 8 900 Kč

Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity ukážete tvář vaší značky v tom nejlepším světle.

Propagační materiály

od 400 Kč/hod

Kreativně a originálně zpracované propagační materiály, které potěší oko a zaujmou.

Design webových stránek

od 7 900 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Grafické studio Olomouc–
tvoříme online!

Grafické zpracování webové stránky

Webdesign dělá první dojem. Nepodceňte ho!

Kvalitní grafika webových stránek mnoho vypovídá. Vezměte iniciativu do svých rukou a nechte si od profesionálních grafiků zpracovat design vašeho webu nebo e-shopu. Online marketing se skládá z mnoha součástí, dobrý design je však jednou z těch hlavních.

Grafické práce Olomouc - radnice Horní náměstí

Tvorba loga olomouc pro živnostníky i firmy

Tvoříme logo pro větší společnosti i menší firmy na míru. Grafikovi poskytnete zadání, na základě kterého vytvoří pár návrhů původního loga. Tvorba loga bude probíhat s ohledem na povahu a obor vaší firmy, dodrží se tonalita a logo bude navrženo tak, aby zapadalo do celkové firemní komunikace,

Grafické zpracování tiskovin

Reklamní tiskoviny vám graficky zpracujeme od A do Z, od textu, dodání fotografií a následnou grafiku. Dodáme vám hotový vytištění produkt. Grafické práce Olomouc

CHCETE SE S NÁMI SETKAT OSOBNĚ?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). Případně vás rádi navštívíme přímo ve vaší firmě. 

Grafické práce Olomouc - firemní logo

Tvorba loga moderně
Grafické práce Olomouc

Logo tvoříme firmě na míru, chceme, aby dokonale vystihlo styl konkrétní firmy a aby bylo originální, ale dobře zapamatovatelné. Loga z našeho grafického studia mají univerzální použití, naši grafici se snaží vaši firmu vystihnout co nejlépe a nikdy nezůstávají u jednoho návrhu. Tvorbu loga doprovází vzájemné konzultace, chceme se co nejvíce přiblížit vašim představám.

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.

Klíčovou součástí značky je logo.

A jak by mělo vypadat správné logo?

  • Čitelné
  • Jednoduché
  • Originální
  • Kreativní
  • Snadno zapamatovatelné
  • Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
  • Nepoužívat příliš mnoho barev
  • Musí odpovídat vašemu oboru podnikání

Nemáte stále vlastní logo? Nebo se vám nelíbí to současné, připadá vám nehezké nebo máte pocit, že není dobře vnímáno zákazníky?

V expertdevu tvoříme kreativní a zapamatovatelná loga pro Olomouc a Olomoucký kraj. Grafické práce Olomouc

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Podnikáte v Olomouci a okolí?

Spojíme se online nebo přes telefon. V expertdevu tvoříme loga tak, aby nebyla prvoplánová a aby byla schopná dlouhodobě prezentovat váš brand. Chceme, aby námi vyrobené logo podpořilo propagaci vaší značky.
FAQ 2

Jak by mělo vypadat dobré firemní logo?

I v designu nastávají různé trendy, nejlepší je však takové firemní logo, které je nadčasové a bude efektivní teď i za dvacet let. Logo totiž není něco, co by měla firma měnit každých pět let, právě naopak! Dobré logo vám vydrží generace. Tvorbu loga tedy nepodceňujte, nechejte si vyrobit logo ke své maximální spokojenosti.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Samozřejmě! Vytvoříme vám hned několik návrhů, které vám zašleme. Následně si vyslechneme veškeré vaše komentáře a provedeme jakékoliv potřebné úpravy, aby vše bylo přesně podle vašeho gusta. Všechny grafické práce provádíme vždy přímo pro vás na míru.
Ano. Stačí nám zaslat veškeré vaše nápady a požadavky. My následně provedeme všechny grafické práce na váš nový web.
Naše cenové nabídky se odvíjí podle druhu grafické práce. Loga tvoříme již od 3 900 korun. U vizitek, brožur a letáků máme stanovenou hodinovou sazbu 400 kč. Celkovou firemní identitu nabízíme za 8 900 korun a v neposlední řadě tvoříme webovou grafiku od 7 900 korun. Pokud budete chtít znát přesnější cenovou nabídku, tak se na nás neváhejte obrátit a individuálně se s vámi domluvíme.
Vše se odvíjí podle toho, jakou grafickou práci po nás požadujete. Například v rámci grafiky webu posíláme prvotní návrh již do tří dnů. Dále už vše záleží na vaší zpětné vazbě, vašich komentářích a požadavcích na úpravu.
Pro grafické práce používáme zejména programy Adobe – Photoshop, Ilustrator a After Effects.
Nabízíme širokou nabídku grafických prací. Postaráme se vám o loga, vizitky, weby, bannery, propagační tiskoviny a další. Záleží pouze na vás, co budete potřebovat.
Ze všech koutů Česka i Slovenska! Na vzdálenosti nám vůbec nezáleží. Veškerou komunikaci zvládneme online či po telefonu. Stačí se nám ozvat.
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Estetika je velmi důležitou složkou každé reklamy. Cokoliv je zveřejněno, ať už online nebo vytištěno na papír, by mělo působit dobře, upraveně a mělo by být vidět, že je to graficky profesionálně zpracované. Neboť žádná firma nechce působit v očích svých zákazníků amatérsky. Grafické práce Olomouc

Ideální a optimalizovaný prostor

SEO optimalizace
A v případě webových stránek a e-shopu to platí dvojnásob. Zákazník se často rozhoduje během pár sekund, jestli na stránce zůstane, nebo ji opustí. A jednou z věcí, která jej pomáhá na stránce udržet, je dobrý design. Webdesign Olomouc
SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor

Váš nově zpracovaný firemní vizuál by měl být působivý a především jednotný. Graficky sladěné by mělo být vše od webu až po příspěvky na sociální sítě. A dobře zapamatovatelné logo by mělo být součástí. Výroba loga Olomouc

Nejste z Olomouce?
nevadí

Odkazy služeb - mapa