Title Image

Tvorba webových stránek Zlín

Tvorba webových stránek Zlín

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, e-shopů, webových aplikací nebo microsite.

Jsme on-line nadšenci ze Zlína, s tvorbou webů máme letité zkušenosti a za sebou stovky realizovaných prací a stovky spokojených klientů. Působnost neupínáme pouze na Zlín nebo Zlínský kraj. Klienty máme po celé ČR i zahraničí. Jestli potřebujete kvalitní, funkční a prosperující webové stránky, tak jste u nás správně. U nás máte jistotu komplexních služeb.


SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci? Není problém. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobit vaším potřebám a ušít je na míru vašeho podnikání. Vždy bude záležet co od webových stránek očekáváte a co mají dlouhodobě přinášet. Tyto otázky rozklíčujeme před samotnou tvorbou webu.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Zajímá Vás kolik u nás stojí tvorba webových stránek? Zde vždy záleží jak náročná bude tvorba webové stránky a kolik práce bude spojeno s přípravou všech materiálů pro váš web. Zabýváme se tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700,- Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000,- Kč.

 

>>> Cena webových stránek <<<  

 

Jste malý podnikal nebo velká firma? Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína, tak razíme heslo – Náš zákazník – náš pán.

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Jak to bude probíhat?

Nevíte jak připravit podklady pro tvorbu webových stránek?

Můžete nám dodat veškeré podklady a my se postaráme o jejich webovou prezentaci. Pokud podklady nemáte, nevadí. Na základě společné komunikace vytvoříme texty, připravíme grafiku, kompletně poradíme a zajistíme všechny technické práce, které jsou spjaty s tvorbou kvalitních webových stránek. Pro kvalitní webové stránky jsou důležité i kvalitní fotografie, které Vám pomůžeme získat buďto od (z licencovaných fotobank nebo od profesionálního fotografa – zde záleží na Vašich finančních možnostech). Tvorbou webových stránek, tak můžete nechat v naší plné režii a pouze koordinovat naši práci

Moderní webdesing a responzivita je základ

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních zařízení. Námi tvořené webové stránky dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě on-line byznysu. Při každé tvorbě nových webových stránek pracujeme s moderními webovými technologiemi. Vždy je důležité dělat kompromis mezi výkonností webu a nejmodernějšími javascript prvky, tak aby Váš web působil moderně, ale zároveň byl úspěšný ve webových vyhledávačích

Tvorba webových stránek dle moderních metrik

Součástí kompletního webového řešení nabízíme i SEO a optimalizace webu a vhodná volba klíčových slov do textů pro web. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely. Tv

Zajištění doplňkových služeb po vytvoření webu

Součástí kompletního webového řešení je i zajištění veškerého webového poradenství, zabezpečení SSL, webhostingu, domény nebo e-mailových služeb. Víme, že u vytvoření webu a nasazení na doménu to mnohdy nekončí a proto poskytujeme i navazující práce, které souvisí s dalšími IT technologiemi.

orba webových stránek Zlín. 

Postup při tvorbě webu

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

CMS systémy

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

 

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden nebo možná dva a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

 

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavků. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou trochu méně známé. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

ZAJIŠŤUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství, SEO optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Tvorba webových stránek
SEO a optimalizace webových stránek
Grafické práce pro webové tránky
Reklama nejen pro webové stránky
CRM a další webové aplikace