Title Image

Tvorba webových stránek Zlín

Tvorba webových stránek Zlín

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, webových aplikací nebo microsite.

Jsme on-line nadšenci ze Zlína, s tvorbou webů máme letité zkušenosti a za sebou stovky realizovaných prací a stovky spokojených klientů. Působnost neupínáme pouze na Zlín nebo Zlínský kraj. Klienty máme po celé ČR i zahraničí. Jestli potřebujete kvalitní, funkční a prosperující webové stránky, tak jste u nás správně. U nás máte jistotu komplexních služeb.


OPTIMALIZACE WEBU | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci? Není problém. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobíme vaším potřebám. Ušijeme je na míru vašemu podnikání. Vždy záleží, co od webových stránek očekáváte a co mají dlouhodobě přinášet. Vše s vámi důkladně zkonzultujeme ještě před samotnou tvorbou webu.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Zajímá Vás kolik u nás stojí tvorba webových stránek? Zde vždy záleží, jak náročná bude tvorba webové stránky a kolik práce bude spojeno s přípravou všech materiálů pro váš web. Zabýváme se jak tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700,- Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000,- Kč.

 

>>> Cena webových stránek <<<  

 

Jste malý podnikal nebo velká firma? Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to, co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína a rádi vás uvidíme osobně, nebo se s vámi spojíme po telefonu. Zákazníků si vážíme a jsou u nás vždy na prvním místě!

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Jak to bude probíhat?

Nevíte, jak připravit podklady pro tvorbu webových stránek?

Pokud podklady nemáte, nevadí. Na základě společné komunikace vytvoříme texty, připravíme grafiku, kompletně poradíme a zajistíme všechny technické práce, které jsou spjaty s tvorbou kvalitních webových stránek. Pro kvalitní webové stránky jsou důležité i kvalitní fotografie, které Vám pomůžeme získat buďto od (z licencovaných fotobank nebo od profesionálního fotografa – zde záleží na Vašich finančních možnostech). Fotografie můžete dodat samozřejmě i vlastní. Tvorbu webových stránek tak můžete nechat plně v naší režii a pouze koordinovat naši práci.  

Moderní webdesing a responzivita je základ

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních zařízeních. Námi tvořené webové stránky dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě on-line byznysu. Při každé tvorbě nových webových stránek pracujeme s moderními webovými technologiemi. Vždy je důležité dělat kompromis mezi výkonností webu a nejmodernějšími javascript prvky, tak aby Váš web působil esteticky, ale zároveň byl úspěšný ve webových vyhledávačích.  

Tvorba webových stránek dle moderních metrik

Součástí kompletního webového řešení je i optimalizace webu pro vyhledávače. Na základě předchozí analýzy provedeme volbu klíčových slov a vytvoříme odpovídající optimalizované texty. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely. 

Zajištění doplňkových služeb po vytvoření webu

Součástí kompletního webového řešení je i zajištění veškerého webového poradenství, zabezpečení SSL, webhostingu, domény nebo e-mailových služeb. Víme, že u vytvoření webu a nasazení na doménu to mnohdy nekončí, a proto poskytujeme i navazující práce z oblasti IT a programování.

orba webových stránek Zlín. 

Postup při tvorbě webu

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

CMS systémy

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu si přejete vytvořit, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

 

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit pracovat s celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit používat jeden, maximálně dva a tyto aplikovat pro veškeré weby, se kterými pracují. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet stránky v jakémkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

 

Níže uvedené redakční systémy jsou velmi flexibilní a obsahují vše, co uživatel ke svému on-line podnikání potřebuje. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou používané spíše minoritně. První tři uvedené systémy, WordPressJoomla! a Drupal, jsou považovány za nejlepší redakční systémy, které se používají při tvorbě webů. Nejznámější a nejpoužívanější CMS pro tvorbu internetových obchodů jsou pak PrestashopMagentoOpenCart nebo Shopify.

ZAJIŠŤUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož používání je jednoduché i pro ty uživatele kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní webovou optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Tvorba webových stránek
SEO a optimalizace webových stránek
Grafické práce pro webové tránky
Reklama nejen pro webové stránky
CRM a další webové aplikace