Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Grafické
práce
Brno

Od loga až po banner. Grafické práce Brno

Grafické
práce
Brno

Grafika webů, to je něco, čemu se věnujeme od počátku našeho vstupu do světa online marketingu. Za několik let působení na trhu jsme vytvořili obrovské množství stránek a e-shopů, grafické zpracování webu musí být líbivé i účelné.

Chcete původní design webu na míru? Napište nám, rádi se vám ozveme!

Náš tým grafiků pracuje pro váš byznys. Jste z Brna nebo Jihomoravského kraje? Vše domluvíme i online nebo telefonicky.

Nestačí však být pouze originální. Webový design musí být především funkční. Webovou stránku nebo grafiku e-shopu pro vás zpracujeme tak, aby bylo vše přehledné a zákazník se už při první návštěvě na stránce snadno zorientoval. Náš webový design je responzivní, je uzpůsobený pro prohlížení z počítačů i mobilních telefonů.

0
let zkušeností

Grafické práce od expert-devu

Tvorba loga

od 3 900 Kč

Značka je tak dobrá, jako je dobré její logo. Navrhneme profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo na míru vašim potřebám.

Firemní identita

od 8 900 Kč

Nastavením a dodržováním pravidel jednotné firemní identity ukážete tvář vaší značky v tom nejlepším světle.

Propagační materiály

od 400 Kč/hod

Kreativně a originálně zpracované propagační materiály, které potěší oko a zaujmou.

Design webových stránek

od 7 900 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Grafické studio BRNO –
tvoříme online!

Grafické zpracování e-shopu a webdesign

Grafika firemního webu bývá dnes to první, co zákazník uvidí.

Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě hodně. Neponechejte nic náhodě a nechejte si od týmu talentovaných grafiků zpracovat design vaší stránky. Úspěšnost značky tvoří mnoho aspektů a design je jedním z těch nepodstatnějších.

Tvorba loga pro firmu Brno

Vytvoříme firemní logo na míru. Našemu grafikovi dáte zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na druh vaší firmy. Logo je podstatnou součástí firemní komunikace, vytvořené logo využijete nejen na webových stránkách nebo e-shopu, ale i ve všech tištěných materiálech a reklamách. Grafické práce Brno

Grafický návrh reklamy Brno

Grafické práce nabízíme také pro reklamní bannery pro Brno, katalogy, tištěné prospekty a veškerou online reklamu na webu, facebooku i instagramu. Chcete grafické zpracování reklamy od profíků z grafického studia a dobrý webový design? Naše kreativita tvorbou loga nekončí. Vypracujeme grafiku i pro venkovní reklamy! Grafické práce Brno

Firemní logo
efektivně!

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nedílnou součástí vaší značky. My v Expert-Devu se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru pro Brno i okolí.

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.

Klíčovou součástí značky je logo.

A jak by mělo vypadat správné logo?

  • Čitelné
  • Jednoduché
  • Originální
  • Kreativní
  • Snadno zapamatovatelné
  • Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
  • Nepoužívat příliš mnoho barev
  • Musí odpovídat vašemu oboru podnikání
Nemá ještě vaše společnost vlastní logo? Nebo nejste spokojeni s tím současným, přijde vám zastaralé a bojíte se, že na zákazníky nepůsobí dobře? V Expert-devu tvoříme jedinečná a zapamatovatelná loga na míru. Zajímá vás cena tvorby loga nebo chcete znát ceník grafických prací? Kontaktujte nás, rádi vám předložíme nabídku.

Grafické práce
Brno

Vytvoříte mi k novému logu i celý vizuál?

K výměně logotypu a tvorbě nového loga by se měla firma uchýlit, pokud jí připadá její současné logo nehezké, nezapamatovatelné nebo staromódní. I s tím vám v Expert-devu umíme pomoci. Provedeme rebranding vaší značky a vytvoříme návrh nového loga. K novému logu dodáme i kompletní firemní vizuál ve firemních barvách.

Grafické zpracování reklamy

Rozhodli jste se pro online reklamu na sociálních sítích? Facebook i instagram jsou především o vizuálních vjemech, a tak je zapotřebí zaujmout koncového spotřebitele originální a poutavou grafikou.

V Expert-devu nabízíme grafické zpracování kampaní pro sociální sítě. A starost o reklamu na nás můžete nechat od začátku do konce. Vymyslíme text i claim, dodáme profesionální fotografie a vše graficky upravíme a následně vám pomůžeme s umístěním a se spuštěním reklamy na sítích. Kampaň nastavíme tak, aby měla co nejširší dosah a oslovila co nejvíce lidí, abyste díky ní získali nové zákazníky a aby co největší počet uživatelů zavítal na váš web nebo e-shop.
A jak na efektivní a úspěšnou kampaň? Přečtěte si rady od Expert-devu.

Grafické zpracování banneru

Chcete i vy oslovit zákazníky tam, kde stráví podstatnou část svého volného času – na internetu? Pojďte do toho s námi! Lepší než tisíc slov je jeden pořádný obrazový podnět a poutavý design, který zákazníka chytne a nepustí.

Zpracujeme vám grafiku banneru, textaci a rádi pomůžeme i s následným nákupem inzertních webových prostor nebo pomůžeme s umístěním. Ctíme vaši firemní identitu a dodáme vždy několik variant banneru, než budete stoprocentně spokojeni.

A jak na nejlepší reklamní banner si můžete přečíst u nás na blogu.

Grafické práce zdaleka neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.

Chcete jedinečné logo? Podnikáte v Brně a okolí?

Spojte se s námi po chatu, emailem nebo telefonicky. V Expert-devu tvoříme loga tak, aby dlouhodobě reprezentovala vaši značku, nebyla prvoplánová a zákazníci si jej pamatovali. Chceme, aby vyrobené firemní logo bylo spojené s vaším byznysem a pomáhalo tvořit dobrou pověst vaší značky.

Jaké má být dobré logo?

I loga podléhají trendům, proměňují se postupem času. Nejlepší je však takové logo, které je nadčasové a fungovat bude i za mnoho let. Logo totiž není něco, co byste měli měnit často měnit, právě naopak! Dobré logo by vaší firmě vydržet nejlépe napořád. Mnoho firem s nevyhovujícím logem upřednostní úpravy loga podle aktuální situace.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

V dnešním světě přehlceném reklamou je odlišení nutností, ne výhodou. Profesionální, originální a dobře zapamatovatelné logo vaši značku odliší od konkurence a zajistí, že si na vás zákazníci vzpomenou.
Naši grafici rádi zpracují všechny potřebné podklady, na které si jen vzpomenete. Připravíme poutavý design webové stránky, originální logo, fotky k působení na sociálních sítích, propagační materiály a vizitky. Poradíme s výběrem barev, písma a vším, čím si nejste jistí.
I přes to, že popularita tiskovin s nástupem online technologií klesá, věříme, že mají v reklamě pořád své místo. Navrhneme a zrealizujeme kreativní a poutavé letáky, vizitky, brožury a další tiskoviny ve všech běžných formátech.
Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
2A

Ideální a optimalizovaný prostor

Zákazník podvědomě hodnotí váš webdesign už v prvních pár vteřinách, co vstoupí na web nebo e-shop. A to rozhoduje o tom, jestli u vás skutečně nakoupí nebo využije vaše služby. Stejně to funguje i u reklamy. Dobrý design zaujme okamžitě. Estetické grafické zpracování upoutá zrak a to v zákazníkovi vyvolá zájem. Grafické práce Brno

Ideální a optimalizovaný prostor

2B
Pokud nemáte dobře zpracovaný firemní web a jeho design, hrozí, že budete působit neprofesionálně. Grafici v Expert-devu se postají o grafické zpracování vašeho stávajícího i nového webu nebo e-shopu. Webdesign Brno
2C

Ideální a optimalizovaný prostor

Naše grafické studio pracuje i na firemních vizuálech. Naši grafici vědí, že dobrý design musí mít nejen webová stránka nebo e-shop, ale i vše další, čím se firma prezentuje – tedy od reklam až po firemní prospekty. Součástí takovéto prezentace je pak unikátní logo. Výroba loga Brno

Nejste z Brna?
nevadí

mapa