Title Image

Grafické práce Brno

GRAFICKÉ PRÁCE BRNO

Od loga až po banner. Grafické práce Brno

Grafika webů, to je něco, čemu se věnujeme od počátku našeho vstupu do světa online marketingu. Za několik let působení na trhu jsme vytvořili obrovské množství stránek a e-shopů, grafické zpracování webu musí být líbivé i účelné.


Chcete původní design webu na míru? Napište nám, rádi se vám ozveme!


Náš tým grafiků pracuje pro váš byznys. Jste z Brna nebo Jihomoravského kraje? Vše domluvíme i online nebo telefonicky.


Nestačí však být pouze originální. Webový design musí být především funkční. Webovou stránku nebo grafiku e-shopu pro vás zpracujeme tak, aby bylo vše přehledné a zákazník se už při první návštěvě na stránce snadno zorientoval. Náš webový design je responzivní, je uzpůsobený pro prohlížení z počítačů i mobilních telefonů.


Co umíme?
• Logo
Design webu
• Grafika pro reklamní kampaně
Design pro sociální sítě
• Grafické zpracování tiskovin


Chcete vyniknout a oslovit klienty z Brna a okolí? Vsaďte na působivou grafiku a design.

 

Grafické zpracování reklamy
Rozhodli jste se pro online reklamu na sociálních sítích? Facebook i instagram jsou především o vizuálních vjemech, a tak je zapotřebí zaujmout koncového spotřebitele originální a poutavou grafikou.
V Expert-devu nabízíme grafické zpracování kampaní pro sociální sítě. A starost o reklamu na nás můžete nechat od začátku do konce. Vymyslíme text i claim, dodáme profesionální fotografie a vše graficky upravíme a následně vám pomůžeme s umístěním a se spuštěním reklamy na sítích. Kampaň nastavíme tak, aby měla co nejširší dosah a oslovila co nejvíce lidí, abyste díky ní získali nové zákazníky a aby co největší počet uživatelů zavítal na váš web nebo e-shop.
A jak na efektivní a úspěšnou kampaň? Přečtěte si rady od Expert-devu.


Grafické zpracování banneru
Webová reklama hýbe světem obchodu!
Chcete i vy oslovit zákazníky tam, kde stráví podstatnou část svého volného času – na internetu? Pojďte do toho s námi! Lepší než tisíc slov je jeden pořádný obrazový podnět a poutavý design, který zákazníka chytne a nepustí.
Zpracujeme vám grafiku banneru, textaci a rádi pomůžeme i s následným nákupem inzertních webových prostor nebo pomůžeme s umístěním. Ctíme vaši firemní identitu a dodáme vždy několik variant banneru, než budete stoprocentně spokojeni.
A jak na nejlepší reklamní banner si můžete přečíst u nás na blogu.
Grafické práce zdaleka neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.


LOGO | WEBDESIGN | GRAFIKA | BANNERY | REKLAMA

 

Chcete jedinečné logo? Podnikáte v Brně a okolí? Spojte se s námi po chatu, emailem nebo telefonicky. V Expert-devu tvoříme loga tak, aby dlouhodobě reprezentovala vaši značku, nebyla prvoplánová a zákazníci si jej pamatovali. Chceme, aby vyrobené firemní logo bylo spojené s vaším byznysem a pomáhalo tvořit dobrou pověst vaší značky.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Jaké má být dobré logo? I loga podléhají trendům, proměňují se postupem času. Nejlepší je však takové logo, které je nadčasové a fungovat bude i za mnoho let. Logo totiž není něco, co byste měli měnit často měnit, právě naopak! Dobré logo by vaší firmě vydržet nejlépe napořád. Mnoho firem s nevyhovujícím logem upřednostní úpravy loga podle aktuální situace.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Vytvoříte mi k novému logu i celý vizuál? K výměně logotypu a tvorbě nového loga by se měla firma uchýlit, pokud jí připadá její současné logo nehezké, nezapamatovatelné nebo staromódní. I s tím vám v Expert-devu umíme pomoci. Provedeme rebranding vaší značky a vytvoříme návrh nového loga. K novému logu dodáme i kompletní firemní vizuál ve firemních barvách.

CO NABÍZÍ GRAFICKÉ PRÁCE BRNO?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Grafické studio BRNO – tvoříme online!

Grafické práce Brno

Grafické zpracování e-shopu a webdesign


Grafika firemního webu bývá dnes to první, co zákazník uvidí.


Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě hodně. Neponechejte nic náhodě a nechejte si od týmu talentovaných grafiků zpracovat design vaší stránky. Úspěšnost značky tvoří mnoho aspektů a design je jedním z těch nepodstatnějších.

 

Tvorba loga pro firmu Brno


Vytvoříme firemní logo na míru. Našemu grafikovi dáte zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na druh vaší firmy. Logo je podstatnou součástí firemní komunikace, vytvořené logo využijete nejen na webových stránkách nebo e-shopu, ale i ve všech tištěných materiálech a reklamách. Grafické práce Brno

Grafický návrh reklamy Brno


Grafické práce nabízíme také pro reklamní bannery pro Brno, katalogy, tištěné prospekty a veškerou online reklamu na webu, facebooku i instagramu. Chcete grafické zpracování reklamy od profíků z grafického studia a dobrý webový design? Naše kreativita tvorbou loga nekončí. Vypracujeme grafiku i pro venkovní reklamy!

Grafické práce Brno

Firemní logo efektivně

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nedílnou součástí vaší značky. My v Expert-Devu se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru pro Brno i okolí.


„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.


Klíčovou součástí značky je logo.


A jak by mělo vypadat správné logo?
• Čitelné
• Jednoduché
• Originální
• Kreativní
• Snadno zapamatovatelné
• Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
• Nepoužívat příliš mnoho barev
• Musí odpovídat vašemu oboru podnikání


Nemá ještě vaše společnost vlastní logo? Nebo nejste spokojeni s tím současným, přijde vám zastaralé a bojíte se, že na zákazníky nepůsobí dobře?

V Expert-devu tvoříme jedinečná a zapamatovatelná loga na míru. Zajímá vás cena tvorby loga nebo chcete znát ceník grafických prací? Kontaktujte nás, rádi vám předložíme nabídku.

 

Grafický design má význam: Design dělá reklamu
Grafické práce Brno

Ideální a optimalizovaný prostor

Zákazník podvědomě hodnotí váš webdesign už v prvních pár vteřinách, co vstoupí na web nebo e-shop. A to rozhoduje o tom, jestli u vás skutečně nakoupí nebo využije vaše služby. Stejně to funguje i u reklamy. Dobrý design zaujme okamžitě. Estetické grafické zpracování upoutá zrak a to v zákazníkovi vyvolá zájem. Grafické práce Brno

Pokud nemáte dobře zpracovaný firemní web a jeho design, hrozí, že budete působit neprofesionálně. Grafici v Expert-devu se postají o grafické zpracování vašeho stávajícího i nového webu nebo e-shopu. Webdesign Brno

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Naše grafické studio pracuje i na firemních vizuálech. Naši grafici vědí, že dobrý design musí mít nejen webová stránka nebo e-shop, ale i vše další, čím se firma prezentuje – tedy od reklam až po firemní prospekty. Součástí takovéto prezentace je pak unikátní logo. Výroba loga Brno