Title Image

Digitální agentura Brno

Digitální agentura Brno

Dlouhodobě působíme ve světě online marketingu, do našich kompetencí spadá vše od tvorby webových stránek až po tvorbu reklamní strategie.

 Proč zvolit pro podnikání v Brně naši digitální agenturu? Vedle profesních schopností a zkušeností v oboru digitálního marketingu nabízíme také příznivé ceny. A jsou to právě ceny, čím jsme schopní konkurovat velkým agenturám v Brně a jiných městech. Náš tým tvoří převážně online, a tak vaše finance uvolněné na online marketing proudí výhradně na konkrétní práci. Nepřeplácíte tak za obrovské prostory ani další zbytečnosti.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

 Vlastníte menší podnik nebo provozujete rozsáhlý e-shop? ? Jsme digitální agentura, která umí propagační strategii přizpůsobit zavedené firmě stejně jako začínajícímu jednotlivci. Každý obor podnikání s sebou nese jiné potřeby, každý podnikatel má jiné priority, pracuje s odlišnou cílovou skupinou. A od toho je tu naše digitální agentura, aby vám pomohla najít tu nejlepší cestu, jakou účinně a za rozumné peníze oslovit nové zákazníky v Brně i po celé republice a porážet konkurenci.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Ptáte se, jaká je cena za služby digitálního marketingu? Množství peněz, které utratíte za propagaci v online světě, záleží na druhu a rozsahu podnikání a také na vašem cíli. Výsledná suma se odvíjí se podle náročnosti jednotlivých služeb – SEO optimalizace, reklama na sociálních sítích (facebook a instagram), PPC (pay-per-click) reklamy nebo propagace pomocí graficky zpracované bannerové reklamy. Naše online marketingová agentura umí respektovat váš rozpočet. Dokážeme vytěžit maximum z částky, kterou na digitální marketing uvolníte.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Potřebujete porazit konkurenci v Brně? Zhodnotíme, které možnosti online propagace budou pro vaše podnikání nejefektivnější. Umíme oslovit jen a pouze lokalitu Brno a Jihomoravský kraj, vy tak ušetříte na výdajích za celostátní reklamu nebo optimalizaci. Návštěvnost a prodeje na vašem webu nebo e-shopu podpoříme nejen online reklamou, ale hlavně dobrým SEO, díky čemuž budou přibývat návštěvníci na váš web přirozeně z vyhledávačů Google nebo Seznam. Bez placené propagace.

S čím u nás můžete počítat v oblasti digitálního marketingu?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba online marketingu, i když nejsem z Brna?

S copywritery, grafiky, programátory a markeťáky v naší digitální agenturou komunikujete online, vzdálenost není překážkou. Při tvorbě strategie online marketingu je pro náš tým stěžejní komunikace. Zjišťujeme potřeby a cíle vašeho podnikání a chování vaší cílové skupiny. Analyzujeme a volíme vhodné marketingové kanály a tvoříme pro vás marketingovou strategii.
V době internetu veškerou komunikaci řešíme hlavně dálkově. Jsme pohotoví, odpovídáme včas a klademe důraz na vaše priority a požadavky. Náklady na cestování tak odpadají. Komunikace našeho marketingového týmu je rychlá a efektivní.
Je vám bližší osobní komunikace? Můžeme se potkat přímo v Brně a zkonzultovat s vámi všechny možnosti online propagace s naší digitální agenturou.

A co všechno potřebujeme k tvorbě digitálního marketingu?

 

Nejprve si v naší digitální agentuře ujasníme vaše preference, typ podnikání a obor. S jakými problémy se v byznysu potýkáte a co by měl online marketing zlepšit? S čím jste na stránkách nebo e-shopu nespokojení? Co od naší digitální agentury potřebujete? Pak zrealizujeme analýzy a vyhodnocování a navrhneme pro vás řešení.
Základním kamenem dobrého online marketingu je SEO webu. Placená online reklama je účinná krátkodobě – funguje, dokud si ji platíte. Kreativci naší digitální agentury ale mají zájem na tom, aby byl účinek dlouhodobý. SEO optimalizace vám zajistí přirozený příliv zákazníků na web nebo e-shop. V naší digitální agentuře zkvalitníme textový obsah webu a jeho technické nastavení, díky čemuž se web stane atraktivnější pro Google a Seznam.
Na začátku stojí volba klíčových slov (keywords). Pro představu – už tuto stránku, kterou si právě prohlížíte, můžete najít přes klíčové slovo Digitální agentura Brno.

 

Online marketing tvoříme moderně a především efektivně!

Způsobů, jakými lze dělat efektivní digitální strategii, je mnoho. Pomůžeme vám se v nich zorientovat, provedeme vás digitálním světem a online reklamou. Podíváme se, jaké vylepšení by váš web nebo e-shop potřeboval. Mezi pracovníky naší digitální agentury patří programátoři, reklamní textaři (copywriteři), grafici a marketéři, o váš web tedy bude postaráno od začátku do konce.
Vylepšíme text webu nebo e-shopu, vaše stránky inovujeme technicky i graficky, zlepšíme marketing a SEO. Nabízíme i tvorbu webdesignu. Nemáte své logo nebo potřebujete novou vizuální identitu? U nás víme, že design je nedílnou součástí digitálního marketingu.

Význam dobrého copywritingu: Digitální agentura Brno

Ideální a optimalizovaný prostor

Aby vaše stránka byla dostupná ve vyhledávačích, musí mít špičkovou optimalizaci v lokalitě Brno.

Online prostor chceme pro vás vytěžit na maximum. Kvalitní SEO je často účinnější než placená reklama. Z vyhledávače Google (případně Seznam) pochází velká část návštěvníků webů a e-shopů. Google upřednostňuje stránky, které SEO budují pravidelně, jsou aktuální a technicky dobře zpracované a kopírují moderní metriky. Google jim pak dopřeje vysokou vyhledávací pozici, nejlépe na první straně. Základem SEO je správní volba klíčových slov – Digitální agentura Brno, Marketingová agentura Brno.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Digitální marketing Brno

Text je jedním z nejúčinnějších nástrojů online marketingu. Na základě analýzy klíčových slov pak tvoříme texty, které pomáhají vašim stránkám stoupat výše ve vyhledávačích. Naše copywritery při volbě klíčových slov pro tento text zaujala klíčová slova – Digitální agentura Brno, Marketingová agentura Brno a Online marketing Brno. Ideální klíčové slovo (keywords) souvisí s oborem podnikání a je velmi hledané zákazníky.

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Dostali jste se na naši stránku Digitální agentura Brno z Google nebo Seznam? Pak máme úspěch!

Jen čtení tohoto textu je důkazem, že textace, SEO optimalizace a online marketing na základě klíčových slov (neboli keywords) funguje. Představíme vám prokazatelné výsledky naší práce a přineseme vašemu podnikání konkurenční výhodu.