Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
Zlín

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, vývojem webových aplikací nebo microsite.

Specializujeme se na tvorbu webu skrze moderní redakční systémy (CMS) WordPress, rychlým HeadlessJoomla Drupal. Garantujeme vám vysokou kvalitu, rychlou komunikaci dodání.

Tvorba webových
stránek Zlín

Webové stránky od expertdevu

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek, které se pyšní promyšleným webdesignem, vysokou rychlostí načítání a funkcemi na míru, díky kterým se návštěvníci na webových stránkách snadno zorientují a najdou všechny důležité informace.

Webové stránky tvoříme na základě dlouholetých zkušeností a za využití nejmodernější technologie. Realizujeme webové stránky na míru přesně podle vašich požadavků a potřeb. S webovými stránkami od expertů oslovíte široké publikum a můžete nejen získat novou klientelu, ale také rozvinete podnikání do větších rozměrů.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jak to bude probíhat?

Nevíte, jak připravit podklady pro tvorbu webových stránek?

Pokud podklady nemáte, nevadí. Na základě společné komunikace vytvoříme texty, připravíme grafiku, kompletně poradíme a zajistíme všechny technické práce, které jsou spjaty s tvorbou kvalitních webových stránek. Pro kvalitní webové stránky jsou důležité i kvalitní fotografie, které Vám pomůžeme získat buďto od (z licencovaných fotobank nebo od profesionálního fotografa – zde záleží na Vašich finančních možnostech). Fotografie můžete dodat samozřejmě i vlastní. Tvorba webu Zlín může zůstat plně v naší režii a vy můžete pouze koordinovat naši práci.

Tvorba webových stránek Zlín - Baťův mrakodrap

Moderní webdesing a responzivita je základ

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních zařízeních. Námi tvořené webové stránky dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě on-line byznysu. Při každé tvorbě nových webových stránek pracujeme s moderními webovými technologiemi. Vždy je důležité dělat kompromis mezi výkonností webu a nejmodernějšími Javascript a PHP prvky tak, aby Váš web působil esteticky, ale zároveň byl úspěšný ve webových vyhledávačích Google a Seznam.

Tvorba webových stránek dle moderních metrik

Součástí kompletního webového řešení je i optimalizace webu pro vyhledávače. Na základě předchozí analýzy provedeme analýzu klíčových slov a vytvoříme odpovídající optimalizované texty. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely.

Zajištění doplňkových služeb po vytvoření webu

Součástí kompletního webového řešení je i zajištění veškerého webového poradenství, zabezpečení SSL, webhostingu, domény nebo e-mailových služeb. Víme, že u vytvoření webu a nasazení na doménu to mnohdy nekončí, a proto poskytujeme i navazující práce z oblasti IT a programování.
Tvorba webových stránek - Redakční systémy

Tvoříme webové stránky
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci?

Není problém. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobíme vaším potřebám. Ušijeme je na míru vašemu podnikání. Vždy záleží, co od webových stránek očekáváte a co mají dlouhodobě přinášet. Vše s vámi důkladně zkonzultujeme ještě před samotnou tvorbou webu.
FAQ 2

Zajímá Vás kolik u nás stojí tvorba webových stránek?

Zde vždy záleží, jak náročná bude tvorba webové stránky a kolik práce bude spojeno s přípravou všech materiálů pro váš web. Zabýváme se jak tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700,- Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000,- Kč.
FAQ 3

Jste malý podnikal nebo velká firma?

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to, co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína a rádi vás uvidíme osobně, nebo se s vámi spojíme po telefonu. Zákazníků si vážíme a jsou u nás vždy na prvním místě!
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Začneme tím, že vám předložíme detailní návrh a poté ho společně doladíme, aby vyhovoval vašim potřebám. Jakmile budete s konceptem spokojeni, začneme pracovat na vytvoření vašich webových stránek. Naše stránky budou rychlé, přehledné a plně responzivní, aby splňovaly vaše očekávání a aby měli vaši zákazníci přístup ke kvalitnímu webu.

Naše weby jsou velmi cenově dostupné. Můžete nám sdělit své požadavky a očekávání, a my vám vypracujeme individuální nabídku, která bude přesně odpovídat vašim potřebám a rozpočtu. Naše spokojenost s vaší investicí je pro nás klíčová a věříme, že společně najdeme optimální řešení. Cena za nejjednodušší web začíná už od 9.500 Kč.

 

Pokud nechcete vlastní obsah dodávat nebo nemáte na jeho tvorbu dostatek času, není to žádný problém. Potřebujeme pouze, abyste nám dodali potřebné podklady a my je rádi zkontrolujeme a upravíme pro vhodnou optimalizaci. Náš tým zručných copywriterů se o vše postará. Stačí nám poskytnout základní body a požadavky, podle kterých sestavíme obsah celého webu.

 

Ano, je to možné. Využíváme moderní redakční systém, který nám umožňuje snadno upravovat texty i obrázky. Pokud nemáte čas na úpravy textu a dalších detailů, rádi se o to postaráme my a pravidelně budeme aktualizovat váš obsah.

Délka dodání vašeho webu závisí na jeho složitosti a počtu požadovaných služeb. Pokud se jedná o jednoduché weby, můžeme práci dokončit do 7 dnů, ale v případě rozsáhlých e-shopů to může trvat až 3 měsíce. Pravidelná komunikace s vámi však může pomoci urychlit celý proces.

Bez problémů zvládneme vytvořit jazykové mutace. Například na webových stránkách právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados je obsah nejen v češtině, ale také v slovenštině, angličtině a španělštině.

Naše služby jsou k dispozici po celé České republice! Máme své pobočky rozmístěny v řadě měst a jsme ochotni konzultovat s vámi veškeré detaily online. Jsme velmi flexibilní a rádi se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu - tvorba webových stránek Zlín

Stačí pár vteřin a klienti mají jasno, zdali vaším stránkám budou věnovat pozornost. Webové stránky by měly být přehledné a vhodně zpracované jak z hlediska grafiky, tak i copywritingu. Vhodnou optimalizací se lze dostat na zajímavé pozice ve vyhledávání, díky čemuž se nám dostane vyššího procenta potencionálních zákazníků. Ale pouhá návštěva není našim cílem, a proto se snažíme dělat kvalitní obsah, který povede k dalším interakcím návštěvníků.

Vyhodnotíme-li, že je žádoucím cílem tvorba webových stránek Zlín, čeká nás spousta práce, která s sebou v konečném (a správně provedeném) důsledku přinese nové zákazníky.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo musí být úspěšné

SEO optimalizace

Zpracování analýzy klíčových slov je složitý, leč velmi efektivní způsob pro nalezení adekvátních klíčových slov a frází. Snažíme-li se zvýšit organickou návštěvnost webu, bez profesionální analýzy se neobejdeme. Zjistíme pro vás průměrný počet vyhledávání a navrhneme ideální strukturu webu.

Pokud se tedy vrátíme k vybranému sousloví tvorba webových stránek Zlín, díky analýze jsme schopni zjistit, že zlínské klienty taktéž zajímají formy jako tvorba webových stránek ve Zlíně či tvorba webu Zlín. A tak tedy víme, na čem začít stavět!

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši vstupní webovou stránku po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Pokud chcete využít reklamní systém Googlu jako komunikační kanál na sto procent, nezbývá než se obrátit na odborníky. A pokud jste se k nám dostali při hledání hledání klíčového slova, tak můžete vidět, že práci, kterou děláme, opravdu umíme.

U nás dostanete výhodu oproti konkurenci. Nejen, že pro vás vytvoříme webové stránky na míru, ale taktéž hlídáme funkčnost, doporučíme obsahovou strategii, bezchybný chod a přední pozice – děláme maximum, aby váš web byl vidět!

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa