Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Zlín

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, webových aplikací nebo microsite.

Tvorba webových
stránek
Zlín

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Jsme specialisté na tvorbu webových stránek, které se pyšní promyšleným webdesignem, vysokou rychlost načítání a funkcemi na míru, díky kterým se návštěvníci na webových stránkách snadno zorientují a najdou všechny důležité informace.

Webové stránky tvoříme na základě dlouholetých zkušeností a za využití nejmodernější technologie. Realizujeme webové stránky na míru přesně podle vašich požadavků a potřeb. S webovými stránkami od expertů oslovíte široké publikum a můžete nejen získat novou klientelu, ale také rozvinete podnikání do větších rozměrů.

0
let zkušeností

Webové stránky od expert-devu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jak to bude probíhat?

Nevíte, jak připravit podklady pro tvorbu webových stránek?

Pokud podklady nemáte, nevadí. Na základě společné komunikace vytvoříme texty, připravíme grafiku, kompletně poradíme a zajistíme všechny technické práce, které jsou spjaty s tvorbou kvalitních webových stránek. Pro kvalitní webové stránky jsou důležité i kvalitní fotografie, které Vám pomůžeme získat buďto od (z licencovaných fotobank nebo od profesionálního fotografa – zde záleží na Vašich finančních možnostech). Fotografie můžete dodat samozřejmě i vlastní. Tvorbu webových stránek tak můžete nechat plně v naší režii a pouze koordinovat naši práci.

Moderní webdesing a responzivita je základ

Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních zařízeních. Námi tvořené webové stránky dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě on-line byznysu. Při každé tvorbě nových webových stránek pracujeme s moderními webovými technologiemi. Vždy je důležité dělat kompromis mezi výkonností webu a nejmodernějšími javascript prvky, tak aby Váš web působil esteticky, ale zároveň byl úspěšný ve webových vyhledávačích.

Tvorba webových stránek dle moderních metrik

Součástí kompletního webového řešení je i optimalizace webu pro vyhledávače. Na základě předchozí analýzy provedeme volbu klíčových slov a vytvoříme odpovídající optimalizované texty. Zákazníci ze Zlína a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely.

Zajištění doplňkových služeb po vytvoření webu

Součástí kompletního webového řešení je i zajištění veškerého webového poradenství, zabezpečení SSL, webhostingu, domény nebo e-mailových služeb. Víme, že u vytvoření webu a nasazení na doménu to mnohdy nekončí, a proto poskytujeme i navazující práce z oblasti IT a programování.

Tvoříme webové stránky
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Potřebujete malý web nebo chystáte větší webovou aplikaci?

Není problém. Umíme webové stránky a webové aplikace přizpůsobíme vaším potřebám. Ušijeme je na míru vašemu podnikání. Vždy záleží, co od webových stránek očekáváte a co mají dlouhodobě přinášet. Vše s vámi důkladně zkonzultujeme ještě před samotnou tvorbou webu.

Zajímá Vás kolik u nás stojí tvorba webových stránek?

Zde vždy záleží, jak náročná bude tvorba webové stránky a kolik práce bude spojeno s přípravou všech materiálů pro váš web. Zabýváme se jak tvorbou webových stránek, tak i pronájmem webových stránek. Jsme schopní začínat na částce 700,- Kč/měsíc nebo jednoduchém webu od 8000,- Kč.

Jste malý podnikal nebo velká firma?

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to, co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína a rádi vás uvidíme osobně, nebo se s vámi spojíme po telefonu. Zákazníků si vážíme a jsou u nás vždy na prvním místě!

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
2A

Ideální a optimalizovaný prostor pro cílenou službu

Stačí pár vteřin a klienti mají jasno, zdali vaším stránkám budou věnovat pozornost. Webové stránky by měly být přehledné a vhodně zpracované jak z hlediska grafiky, tak i copywritingu. Vhodnou optimalizací se lze dostat na zajímavé pozice ve vyhledávání, díky čemuž se nám dostane vyššího procenta potencionálních zákazníků. Ale pouhá návštěva není našim cílem, a proto se snažíme dělat kvalitní obsah, který povede k dalším interakcím návštěvníků.

Vyhodnotíme-li, že je žádoucím cílem tvorba webových stránek Praha, čeká nás spousta práce, která s sebou v konečném (a správně provedeném) důsledku přinese nové zákazníky.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo musí být úspěšné

2B

Zpracování analýzy klíčových slov je složitý, leč velmi efektivní způsob pro nalezení adekvátních klíčových slov a frází. Snažíme-li se zvýšit organickou návštěvnost webu, bez profesionální analýzy se neobejdeme. Zjistíme pro vás průměrný počet vyhledávání a navrhneme ideální strukturu webu.

Pokud se tedy vrátíme k vybranému sousloví tvorba webových stránek Praha, díky analýze jsme schopni zjistit, že pražské klienty taktéž zajímají formy jako tvorba webových stránek v Praze či tvorba webu Praha. A tak tedy víme, na čem začít stavět!

2C

Pokud jste se dostali na naši vstupní webovou stránku po zadání klíčového slova, tak jsme dosáhli úspěchu!

Pokud chcete využít reklamní systém Googlu jako komunikační kanál na sto procent, nezbývá než se obrátit na odborníky. A pokud jste se k nám dostali při hledání hledání klíčového slova, tak můžete vidět, že práci, kterou děláme, opravdu umíme.

U nás dostanete výhodu oproti konkurenci. Nejen, že pro vás vytvoříme webové stránky na míru, ale taktéž hlídáme funkčnost, doporučíme obsahovou strategii, bezchybný chod a přední pozice – děláme maximum, aby váš web byl vidět!

Webový rozcestník a
další doplňkové služby

Jak vytvořit webové stránky? | Co je to microsite | Kolik stojí tvorba webových stránek | SEO ZLÍN | Poutavý text na webu? Základ úspěšného byznysu! | Tvorba webových stránek Zlín | Pronájem e-shopu | Pronájem microsite a webových stránek | Trendy ve webovém design 2021 | Tvorba e-shopu Zlín | Digitální agentura Zlín | SEO Zlín | Grafické práce Zlín | Marketing Zlín