Expert Dev, s.r.o.

Tvorba
e-shopu Praha

Zabýváme se e-shopy na míru v Praze, které vyvíjíme na nejmodernějších CMS systémech. Umíme vytvořit i moderní šablonové řešení, které se pohodlně obsluhuje přes intuitivní redakční systémy WordPress, Prestashop, Magento nebo Shopify. Zároveň se specializujeme na programování speciálních funkcí v PHP frameworku (Nette, Laravel, Symfony, Yii, CodeIgniter, Slim, PHPixie) a Javascript frameworku (React, Angular, Vue, Nuxt, Next, Node). Jsme parta spolehlivých on-line nadšenců, kteří vám pomohou nakopnout vaše internetové podnikání. 

Potřebujete rychlou informaci ke službě tvorba e-shopu Praha?

Tvorba e-shopu Praha

Tvorba kvalitního e-shop řešení jako základ!

Navštívili jste stránku internetového obchodu a říkali jste si, že by jste chtěli také takový? Není problém. Nabízíme e‑shopová řešení pro podnikatele všech velikostí.

Připravíme e‑shop podle vašich požadavků a potřeb. Od těch nejmenších prodávajících s pouze pár produkty až po opravdu robustní, obsluhující stovky zákazníků denně. Nabízíme komplexní služby a v případě potřeby vypracujeme marketingovou strategii, zrealizujeme tvorbu tiskovin a dostaneme váš obchod na první příčky ve vyhledávačích. Samozřejmostí je i jednoduché a moderní ovládání e-shopu a napojení na libovolnou platební bránu či dopravce.

0
let zkušeností

Ceník tvorby E-shopu od expertdevu

Šablonový e-shop

od 39 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduchý, ale efektivní e-shop.

Micro shop

od 15 000 Kč

Pro všechny, kteří nabízí jen pár produktů.

e-shop na míru

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shopu Praha pro každého

Komplexní e-shopové řešení pod jednou střechou

V oblasti digitálního podnikání působíme již přes 8 let. Od té doby jsme pomohli řadě menších i velkých podnikatelů s jejich tvorbou webových stránek na míru a tvorbou internetových obchodů, které přesně odpovídaly jejich potřebám, a které je v digitálním světě dokázaly dostat na výsluní

Tvorba e-shopu Praha je vhodná pro každého, kdo hledá kvalitní a funkční řešení pro své podnikání. Služby od firmy Expert Dev jsou vystavěny na spolehlivých redakčních systémech a za férové ceny. Pokud hledáte dodavatele e-shopového řešení, který nabízí vstřícný a individuální přístup, zkušenosti s tvorbou internetových obchodů a pravidelný servis je pro něj samozřejmostí, jste na správné adrese. Tvorba e-shopu Praha.

K programování využíváme nejmodernější programovací jazyky – HTML, CSS, JS či PHP pro vývoj webu, vývoj softwaru na zakázku a vývoj aplikací na míru. Ve druhé fázi poté vytvoříme moderní grafiku a postaráme se o kompletní grafickou stránku celého e-shopu. Náš grafický tým pracuje primárně s nástroji Adobe, jejichž prostředí zná jako vlastní boty. Pokud chcete, aby vám nic z dění ve vašem internetovém obchodě neuniklo, napojíme jej na analytické nástroje (Google Analytics, Google Search Console, Facebook pixel, Sklik atd.), díky kterým můžete sledovat veškeré konverze a metriky, které vám pomohou při zjištění, co se dá na funkčnosti či vzhledu vylepšit a co naopak funguje, jak má.

Ačkoliv je většina nákupů uskutečňována na PC, mnoho uživatelů si produkty nejprve prohlíží na svých mobilech či tabletech. Proto je důležité, aby byla návštěva e-shopu pro uživatele mobilních zařízení příjemná a e-shop byl odladěný a responzivní. 

Před samotnou realizací našich prací je potřeba si ujasnit, jaké jsou vaše potřeby a požadavky na internetový obchod. V podstatě máte na výběr ze dvou možností. První možností je tvorba e-shopu na míru, což doporučujeme spíše větším podnikatelům, kteří mají specifické požadavky nebo širší portfolio prodávaných produktů. Druhou možností je tvorba šablonového e-shopu, který je skvělým a dostačujícím řešením pro menší podnikatele, kteří nepotřebují natolik komplexní řešení nebo mají na svůj internetový obchod vyhrazen menší rozpočet. 

My v Expert Devu věříme, že správná webová prezentace umí dělat divy a vystřelit vaše stávající podnikání na úplně jinou úroveň. Tvorbu e-shopů realizujeme v Praze, ale také po celé ČR

Tvorba e-shopu Praha - Karlův Most

E-shop na míru

Tvorba eshopu Praha na míru je vhodným řešením pro každého, kdo chce být opravdu vidět a oslovit potenciální zákazníky neotřelým a přehledným designem. V rámci tvorby e-shopu na míru vám zajistíme veškerý servis a poskytneme veškerou potřebnou podporu v technických i marketingových záležitostech.

Na tvorbě vašeho e-shopu na míru se bude podílet celý tým profesionálů. V Expert Devu totiž nejsme žádní nováčci, ale zdatní programátoři, copywriteři a grafici a postaráme se o vaši zakázku od A do Z. Kromě samotného budování e-shopu vám však pomůžeme také s jeho propagací nebo vám sestavíme marketingovou strategii a pomůžeme vám tak rozjet vaše podnikání se vším všudy. 

Nemusíte se obávat, že vám e-shop vytvoříme, ale nepřivedeme dostatečné množství zákazníků. Díky SEO (optimalizaci pro vyhledávače) dokážeme váš e-shop dostat na přední příčky v žebříčcích vyhledávačů Google i Seznam a zařídit tak, aby byl váš e-shop mnohem více viditelný a a byl oproti konkurenci ve výrazně silnější pozici.

Během více, než 8 let našeho působení v digitálním světě jsme se naučili, co je při tvorbě e-shopů podstatné a jak zaručit našim klientům úspěch. Důležité je, aby měl e-shop uživatelsky přívětivý design, přehledné kategorie a funkce, které pomohou zákazníkovi ve snadné orientaci, jako jsou filtry či řazení produktů. V rámci e-shopu na míru však nabízíme nespočet funkcí, které je možné na e-shop implementovat a vytvořit jej tak přesně podle vašich představ. 

Šablonový e-shop

Šablonový e-shop je ideálním řešením pro menší podnikatele, kteří nemají natolik vysoké nároky, ale i tak chtějí, aby byla jejich webová prezentace kvalitní a seriózní. Největší výhodou šablonového e-shopu je bezesporu výrazná úspora času i peněz. Tvorba e-shopu na míru totiž může trvat až v řádu několika měsíců, zatímco šablonový e-shop je otázkou dní. E-shop ze šablony dokáže stlačit náklady za tvorbu na minimum, ale přitom stále plnit svoji funkci. Disponuje uživatelsky přívětivým designem, širokým portfoliem dostupných funkcí a celkově se tak jedná o profesionální řešení, které se ukázalo jako ideální pro řadu firem či podnikatelů.

Pokud máte zájem o naše komplexní služby, rádi se kromě technických záležitostí postaráme také např. o kompletní textaci všech produktů. Pokud však chcete mít e-shop pod kontrolou vy sami, udělíme vám přístup a ukážeme vám, jak si e-shop spravovat sami. U šablonových eshopů je obsluha poměrně snadná a mnoho našich klientů se v nich naučí orientovat velmi rychle.

Tvorba e-shopu Praha. 

RÁDI BYSTE ZNALI VÍCE PODROBNOSTÍ KE SLUŽBĚ OHLEDNĚ TVORBY ESHOPU V PRAZE?

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky, ale rádi si s vámi sjednáme také osobní schůzku. Na kávu nebo oběd se můžeme potkat v obchodním centru Westfield Chodov ( Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov ) ale pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích v centru Prahy FLEXI OFFICE – ( Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1 Česká republika ).
Tvorba eshopu Praha - redakční systémy

Tvorba e-shopů Praha
za pomocí moderních
redakčních systémů

Na trhu se vyskytuje mnoho kvalitních redakčních systémů (CMS), které stojí za zmínku. Ať už vytváříte jakýkoliv e-shop, je velmi pravděpodobné, že pro něj již existuje ten ideální redakční systém.

Většina designérů a vývojářů však nechce ztrácet čas tím, že se bude neustále učit pracovat v dalších a dalších redakčních systémech, a tak často umí vyvíjet pouze v 1-2 z nich. Expert Dev se však může pochlubit schopností vyvíjet e-shopy s jakýmkoliv moderním CMS, např. Headless,  který bude nejvíce odpovídat potřebám vašeho podnikání. 

Redakčních systémů je celá řada a každý z nich disponuje lehce odlišnými funkcemi. Mezi naše nejoblíbenější a také všeobecně nejznámější patří bezpochyby WordPress, Joomla! nebo Drupal, které se však využívají primárně k tvorbě webových stránek. K tvorbě e-shopů patří mezi nejlepší redakční systémy PrestahopMagentoOpenCart nebo Shopify. Pokud tedy chcete, aby byl váš e-shop postaven na konkrétním CMS, stačí říct. 

Nejvíce e-shopů máme vytvořeno za pomoci redakčního systému Prestashop, který je snadno ovladatelný a během chvíle se v něm naučíte pracovat nejen vy, ale také všichni vaši zaměstnanci. Editace produktů, přidávání a odebírání zboží, změny obsahu, přidávání popisků nebo zveřejňování jakýchkoliv novinek tedy budou čistě ve vaší režii. Mezi skvělé CMS se dnes již řadí také WordPress, který je se svou nástavbou WooCommerce ideálním řešením pro menší projekty.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si nechat vytvořit e-shop na míru?

E-shop na míru má oproti tomu šablonovému mnohem širší možnosti využití i zpracování. Naši grafici mají podstatně volnější ruku v navrhování finálního vzhledu a mohou vám tak vytvořit design přesně podle vašich představ. Větší je i výběr funkcí a celkového rozložení, což nám dává větší svobodu při tvorbě e-shopu, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.
Tvorba e-shopu na míru Praha.

FAQ 2

Co vše umí e-shop na míru?

Pokud se rozhodnete, že se vám vyplatí zainvestovat do e-shopu na míru, otevírají se vám dveře s nespočtem možností a funkcí, které na něj můžete přidat. Můžete na něj např. nahrát obrovské množství produktů, řadit je do různých kategorií nebo implementovat složitější filtry zboží a parametrů. Do toho všeho bude váš e-shop na míru maximálně výkonný a perfektně odladěný.

FAQ 3

Vzhledová stránka e-shopu na míru

Bylo tomu tak v minulosti a je tomu tak i teď. Vzhled prodává. Pokud tedy budete nabízet sebelepší službu nebo produkt, ale odradíte zákazníka svou vizuální prezentací, může to vaše podnikání seriózně ohrozit. Vytvoříme vám proto novou grafickou identitu, která vám výrazně pomůže na cestě za vaším internetovým úspěchem.

FAQ 4

Stále přemýšlíte, zda pro váš má tvorba e-shopu smysl?

Internetovému byznysu se daří více, než kdy dříve. Mnoho lidí si navyklo na nakupování přes e-shopy, protože je to zkrátka pohodlné, rychlé a často s mnohem větším výběrem produktů. Pokud tedy stále váháte, zda je teď ten správný čas na vybudování vlastního e-shopu, pak je naše odpověď jednoznační ano! 

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

SEO optimalizace

Propojení e-shopu s platební bránou

Existuje několik variant platby za internetový nákup. Nejrychlejší a nejpohodlnější je pro zákazníky ale bezesporu platba kartou. Ta však musí být zabezpečena pomocí platební brány, která chrání jak kupujícího, tak prodávajícího. Pokud se tedy rozhodnete pro propojení brány s vaším e-shopem, rádi se o to postaráme. Můžete si dokonce zvolit tu, která se vám bude líbit nejvíce. Bude to GoPayComGate, PayUStripe nebo třeba GP webpay?

Volba dopravce

SEO optimalizace

Díky rapidnímu nárůstu popularity internetových nákupů přibilo na trhu také několik dopravců, kteří se postarají o hladké doručení produktu až do rukou zákazníka. Můžete si pro svůj e-shop vybrat pouze jednoho dopravce, ale klidně také hned několik z nich, čímž si zajistíte, že každý zákazník si přijde na své a nákup si nerozmyslí, protože mu způsob dopravy nevyhovuje. Spolupráci můžete navázat s Českou poštouZásilkovnouPPLGLS, Geis nebo třeba WE|DO

SEO optimalizace

Veškeré účetnictví na jednom místě

Pokud je váš e-shop větší a může se snadno stát, že se ze všech vystavených faktur stane chaos, pak jistě oceníte, že v Expert Devu myslíme i na to. Díky propojení s některým z účetních programů vám dokážeme zajistit, abyste měli veškerá data, faktury a dokumenty na jednom místě, na kterém vždy najedete přesně to, co hledáte. V rámci účetních programů vám můžeme poskytnout např.  PohoduABRA FlexiPROFITHELIOS Red nebo třeba Money S3. Záleží pouze na vás, zda už jste zvyklí v nějakém z programů fungovat, či naopak vůbec.

Tvorba e-shopu Praha za výhodné ceny

SEO optimalizace

Tvorba e-shopů a webových stránek nás zkrátka baví. Jsme poměrně mladý tým lidí, kteří chtějí v podnikání a růstu pomoci i dalším lidem či firmám. Za sebou už pár e-shopů máme, a tak víme, jak naši práci nacenit tak, aby byly obě strany spokojeny. Záleží však samozřejmě na požadavcích a náročnosti jednotlivých zakázek. Než si tedy plácneme, vše s vámi prodiskutujeme, vyslechneme vaše přání, nastíníme postup práce a samozřejmě vypracujeme cenovou nabídku přesně na míru.

SEO optimalizace

Kolik tedy e-shop od Expert Devu stojí?

To je otázka, na kterou nemáme jednoznačnou odpověď. Ceny se odvíjí od mnoha faktorů, ale samozřejmě také od toho, zda se rozhodnete pro tvorbu e-shopu na míru či ze šablony. Šablonové řešení je samozřejmě levnější a standardně začíná na 39 000 Kč. U e-shopu na míru není možné stanovit počáteční částku, protože je zkrátka příliš individuální. Je však potřeba brát v potaz, že práce na e-shopu na míru může zabrat až 6 měsíců.