Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

programátor Nette Praha

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek Praha a tvorba webových aplikací na míru, které vyvíjíme na moderním CMS systému (WordPressJoomlaDrupal) nebo na super rychlém webovém řešení Headless CMS, kterým získáte značnou konkurenční výhodu. Framework Nette je ideální PHP programovací jazyk pro vývoj webových aplikací, mobilních aplikací, desktopových aplikací a multiplatformních aplikací. Programujeme i v dalších PHP frameworks Laravel, Symfony, Yii, CodeIgniter, Phalcon, PHPixie atd. Náš tým špičkových PHP programátorů využívá jen ty nejnovější technologie a trendy při tvorbě aplikací.

Potřebujete více informací ke službě programátor Nette Praha?

programátor Nette Praha

Co je Nette framework?

Framework Nette je oblíbeným nástrojem pro tvorbu webových aplikací v PHP. Jedná se o výkonný a srozumitelný PHP framework, který uspokojí i ty nejnáročnější PHP programátory. Nette Framework podporuje AJAX, DRY, KISS, znovu-použitelnost kódu a přichází s celou řadou technických inovací, např. s dokonalým zabezpečením aplikací, které budou snadno rozšiřitelné. Dále budete méně psát, budete mít čitelnější a dobře strukturovaný kód, vaše práce bude efektivnější a bude vám přinášet radost. Nette programátor má aktivní komunitu PHP vývojářů a mnoho společností ji už dobře využilo.

A které oblíbené weby využívají Nette Framework? Údajně používá Nette cca 125 společností, např. Mladá fronta, VLTAVA-LABE-PRESS, Internet Info, DHL, Logio, ESET, Slevomat, Supraphon, CSFD, Definitions, Lyrics, Abbreviations, SmartSupp, Glogster.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč používat PHP framework Nette?

Nette PHP Framework je postavený tak, aby byl co nejvstřícnější a nejpoužitelnější. S Nette je snadné a zábavné pracovat, protože nabízí srozumitelnou a úspornou syntaxi, přizpůsobuje vaše programování a debugování a nechává vás tak soustředit se na kreativní stránku vývoje vašeho webu. V tomto frameworku můžete programovat a tvořit weby, e-shopy, blogy, CMS, wiki a mnoho dalšího.

Nette Framework je zkrátka skvělým řešením pro programátory PHP, kteří hledají rychlý způsob budování své aplikace. Má jednoduché rozhraní API, které usnadňuje práci s různými modely, ovladači a dalšími funkcemi.

Vytvářejte webové stránky a aplikace zábavněji díky PHP frameworku Nette Praha!

Vytvářejte webové stránky a aplikace zábavněji díky PHP frameworku Laravel Praha!

Latte - Rychlý šablonovací systém PHP Nette

Latte je rychlý, bezpečný a flexibilní šablonovací systém, který je součástí PHP Nette frameworku. Poskytuje šablony pro jazyky C#, C++PHP, JavaScriptJavaPython. Základní Latte šablony se ukládají do souborů jako *.latte a obsahují kód HTML.

Latte je velmi snadné na programování PHP a umožňuje mít více šablon na stejné stránce, které lze napsat pomocí vlastního Latte’s API nebo použít již existující šablonovací engine Twig. Šablonovací systém Latte se skvěle stará o prezentační vrstvu aplikace, která dokáže vykreslit web s využitím předem připravené webové šablony, do které plní data z jiné části aplikace. Má intuitivní syntaxi a pomáhá ke snadné tvorbě webových stránek Praha.

Nejsilnější vlastnosti šablony Latte je možnost rozložení celé stránky webu na sadu několika menších šablon, ze kterých se stránky zpětně opět poskládají. A proč rozdělovat stránky na menší části? Protože daná část se může použít na více místech a změnou jediné šablony pak upravíte najednou několik dalších stránek. A výsledek? Suprový design!

Je celá řada způsobů, jak rozdělit stránku na šablony, komponenty, layouty nebo formuláře. Ale vybrat správný způsob, to je klíčové pro budoucí rozšiřitelnost a udržitelnost vašich webových stránek.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

nejdůležitější vlastnosti
PHP
programátora

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa