Expert Dev, s.r.o.

Vývoj aplikací
na míru
Praha

Vývoj aplikací je v současnosti jednou z nejžhavějších návrhářských prací vývojářů. Díky tomu, že se technologie vyvíjejí rychleji a rychleji, průmysl aplikací zažívá boom. My v Expert Dev se věnujeme vývoji webových aplikací, vývoji mobilních aplikací, desktop aplikací, hybridních aplikací vývojem software na míru Praha. Poskytujeme širokou škálu služeb a pomůžeme vám navrhnout, vytvořit a spustit váš produkt, ať už s podnikáním začínáte nebo máte několika leté zkušenosti. Zabýváme se tvorbou designu UX/UI, prototypováním, tvorbou projektové dokumentace, A/B testováním a uvedením projektu na APP Store nebo Google Play. Též vyvíjíme v redakčních systémech WordPress, Headless, Drupal, Joomla, v databázových systémech MySQL, PostgreSQL a v několika programovacích jazycích Javascript, PHP, CSS, HTML, JAVA, C++ a Oracle.

Náš vývoj aplikací na míru Praha dokáže zajistit vaší společnosti jedinečné funkce, které vás povznesou.

Vývoj aplikací na míru Praha

Hledáte kvalitního vývojáře webových a mobilních aplikací?

Vývoj aplikací na míru Praha

0
let zkušeností

webové aplikace

od 3 900 Kč

Umíme zabezpečit vývoj webové aplikace od začátku nebo doprogramovat novou funkci do stávajícího sytému. 

mobilní aplikace

od 36 900 Kč

Vývoj mobilních aplikací na míru
od A do Z. 

Desktop aplikace

od 19 000 Kč

Vývoje desktopových aplikací vytváříme různé typy software dle jejich rozsahu i zaměření. Parsery, procesy nebo serverové aplikace.

software na míru

od 12 000 Kč

Potřebujete software, ale nevíte jaký zvolit? Vymyslíme.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Vývoj webové aplikace na zakázku

Co je vývoj webových aplikací na míru?

Vývoj webových aplikací na zakázku je kombinací mnoha různých dovedností včetně programování, designu uživatelského rozhraní, vizuálního designu a grafického designu. Je to proces, při kterém je webová aplikace navržena, vytvořena a následně nasazena a podporována, to všechno za pomoci softwarových metod. Jednou z výhod webové aplikace na zakázku je, že se může spustit pomocí jakéhokoliv zařízení prostřednictví internetu a webového prohlížeče. Nemusí se nic instalovat ani aktualizovat. Toto zobrazení se provádí prostřednictvím vašeho webového serveru nebo prostřednictvím internetové sítě běžně označované jako intranet. Můžeme vám vytvořit i jednostránkové řešení zvané microsite, rezervační systémy, klientské portály a korporátní weby s propojením na jiné systémy.

Vývoj webu je složitá práce, která obvykle vyústí v online webovou aplikaci. Společnosti, které do něj investují, musí mít také na paměti praktické aspekty hostingu a údržby. Proces vývoje obvykle spočívá v přizpůsobení „vzhledu a dojmu“ webu tak, aby odpovídal cílovému publiku a zároveň zajistil, aby byl dostatečně funkční. Webové aplikace jsou skvělé pro mnoho specifických úkolů a jsou dobrou volbou pro podniky, které se chtějí vyhnout instalačním nákladům a pomalému vybavení tradičního PC. Mezi takové aplikace patří: Gmail, Google Docs, Facebook, LinkedIn a Yahoo.

Jak probíhá vývoj webových aplikací Praha?

Vývoj webové aplikace by měl být dobře organizován, aby se předešlo jakýmkoliv problémům, které by mohly celý proces prodloužit. Jako programátoři jsme v tom opravdu dobří a jen zřídka narazíme na problém se zpožděním projektu. Pokud máte specifické softwarové potřeby, můžeme vám vyvinout takovou webovou aplikaci, která splní všechny vaše požadavky. Naše služby sahají od úvodní nezávazné konzultace, přes samotný vývoj a testování, až po finální nasazení a spuštění projektu.

Vývoj aplikací na míru - Praha

Vývoj mobilních aplikací na míru

Co je to mobilní aplikace?

Jedná se v podstatě o software, který lze nainstalovat do chytrých telefonů nebo tabletů. Tento typ programu mobilní aplikace má intuitivní uživatelské rozhraní, je přístupný offline a má rychlou odezvu. Prozatím jsou kompatibilní pouze s iPhonem a Androidem a ke stažení je lze naleznout v AppStore a Google Play.

Mobilní telefony dostaly v posledních letech zcela nový účel a využívají se nejen ke komunikaci, ale také k podnikání. Vytvoření mobilní aplikace na míru je skvělou volbou pro práci i pro lepší orientování se. Naše tvorba mobilní aplikace Praha je navržena tak, aby zefektivnila vaše podnikání a byla nejlepším pomocníkem k vašemu hlavnímu webu. Mobilní aplikace mohou hodně usnadnit vaši práci díky jejich lepší přístupnosti, jednoduchosti, rychlosti a dostupnosti.

Vývojáři a společnosti vyvíjejí spoustu mobilních aplikací pro nejrůznější účely. Existují však dva způsoby, jak vytvářet aplikace, které lze použít pro webdesign, jsou to back-end a front-end. Back-end vývojáře lze přirovnat k datovému vědci: zajišťuje, že data jsou zpracována tím nejefektivnějším způsobem, uložena, upravována a komunikována s API. Na druhou stranu front-end vývojáři řeší uživatelské rozhraní a uživatelskou zkušenost (UI a UX). Vývojáři často čelí novým výzvám, které jsou specifické pro mobilní svět. To znamená, že programovací jazyky pro vývoj mobilních aplikací se neustále mění. JavaScript, Java C++,  Objective-C Swift a iOS SDK jsou jen některé příklady populárních moderních jazyků pro chytré telefony a tablety.

Vývoj aplikací na míru - Praha - aplikace

Ptáte se, proč vývoj mobilní aplikace Praha?

Inu, protože ovlivňují obchodní modely firem i chování spotřebitelů. Umožňují také pohodlně a kdykoli objednávat, platit a komunikovat. Používají se k rozvoji online marketingu, zvýšení automatizace procesů a digitalizaci podnikání. To vše vám může pomoci vytvořit aplikaci, která může být i zisková.

Hledáte kvalitní vývojáře aplikací?

Vývoj aplikací na míru Praha

Tvorba hybridní aplikace na zakázku

Co je to mobilní aplikace?

Je to typ softwaru, který lze uložit pomocí webového prohlížeče a spustit v chytrém telefonu nebo jiném mobilním zařízení. Je to jako nainstalovat prohlížeč do telefonu, ale s aplikací, která vám umožní jej otevřít rychleji. Aplikace využívá některé funkce na rozšíření prohlížeče, ale většinu těchto funkcí poskytují off-line komponenty uložené v mezi-paměti, jako jsou napři. videa HTML5  atd.

Vývoj hybridní aplikace Praha nabízí mobilní webové rozhraní, které je propojeno s nativním rozhraním API. Tento typ aplikace je skvělý pro mobilní uživatele, kteří chtějí mít přístup k backendovým souborům svých webových stránek v aplikaci. Vývojáři často označují nativní aplikace jako software vytvořený pouze pro jednu platformu, jako je např. aplikace určená pouze pro zařízení Android. Vývoj tohoto typu aplikací vyžaduje použití programovacího jazyka, který souvisí s OS Google, a tím je Android. Pokud chcete být úspěšní při tvorba webových aplikací na míru napříč platformami, je třeba mít zkušenosti s Androidem i iOS. A přesně tyto zkušenosti dokážeme poskytnout. Zkušenosti, které během okamžiku posunou vaše podnikání kupředu.

Pomocí standardních nástrojů, které jsou pro prohlížeč k dispozici, lze snadno vyvíjet webové aplikace na míru. Aby však tyto aplikace fungovaly, spoléhají na HTML5, CSS, CSS3 a JavaScript. Navíc díky využití frameworků JavaScriptu (React Native, Ionic) může být cílení na zařízení hardwaru jednodušší než kdykoliv před tím. Hybridní mobilní aplikace často využívají více platforem, jako např. Vývoj aplikací Zlín a vývoj aplikací Brno.

A jaké mají hybridní aplikace výhody?

Jsou vyvinutější, levnější na vytvoření a dostupné na vícero platformách. Poskytují také mnoho příležitostí pro distribuci, která umožní vaší firmě oslovit více lidí současně. HA ušetřují čas, náklady a jejich vývoj je rychlý.

Vývoj aplikací na míru - Praha - software

Tvorba desktopové aplikace na zakázku

Co je to desktopová aplikace?

Tento pojem zahrnuje různé individuální programy. Ty jsou závislé pouze na operačním systému, kterým disponuje, a na kterém jsou s vlastním operačním systémem zabudovány WindowsmacOS nebo Linux. Vývoj desktopové aplikace Praha probíhá na harddisku PC a není k tomu vůbec potřeba připojení k internetu (jako je tomu u webových aplikací). Dostupnost je možná téměř odkudkoliv. Desktopové aplikace jsou pro uživatele preferovanější volnou, protože poskytují ideální a bezproblémový uživatelský zážitek (UI).

Vývoj aplikací na míru - Praha - aplikace

A jaké mají desktopové aplikace výhody?

Desktopové aplikace mají mnoho výhod, včetně schopnosti pracovat bez nutnosti připojení k síti a velmi rychlého spuštění. Jsou také skvělé pro poskytování různých funkcí a jsou vždy k dispozici.

Další aplikace na míru

Rádi pro vás vytvoříme jakékoliv řešení pro novou aplikaci, které budete potřebovat. Všechno záleží jen na vašich požadavcích. A co všechno umíme?

Informační systémy CRM a ERP

Informační systémy a aplikace firemní administrativy patří mezi základní podnikové komunikační prvky. Vytvoříme pro vaši společnost informační systém na míru, který lze využít k efektivnímu řízení a hladkému řízení procesů a činností na pracovišti.

CRM systém – je systém řízení vztahů se zákazníky. Systém CRM umožňuje společnostem ukládat informace o svých zákaznících, jako jsou kontaktní údaje, nákupní zvyklosti, preference a zpětná vazba. Používají se také ke sledování komunikace s těmito zákazníky, jako jsou e-maily nebo telefonní hovory. V důsledku toho tyto systémy umožňují podnikům analyzovat, jak dobře dokážou včas uspokojit potřeby svých klientů. CRM systém slouží také k automatizaci marketingových kampaní a zlepšování služeb zákazníkům.

ERP systém je obchodní software, který zahrnuje funkce výroby, nákupu, zásob a prodeje. Systém ERP se stará o všechny obchodní procesy ve společnosti, disponuje daty o účetnictví, poskytuje management, marketing, provozní výkaznictví s cílem zlepšit ziskovost, efektivitu, zákaznický servis a také sleduje informace týkající se objednávek, dodavatelů, zákazníků a prodejců. ERP je nezbytný pro úspěch každé společnosti, zvláště když vezmeme v úvahu, že dnešní podniky vyžadují od svého softwaru mnohem více než dříve, aby přežily v konkurenci. Dnes je na trhu k dispozici mnoho typů systémů ERP, jako je cloudový systém nebo webový systém.

Vývoj intranetové aplikace

Intranetová aplikace je soukromá vnitřní síť, kterou využívají zaměstnanci uvnitř firmy ke komunikaci a výměně informací. Vývoj intranetových aplikací je investicí, která vytvoří více pracovních míst, lepší služby zákazníkům a angažovanější pracovní sílu. Jsou tak nezbytné pro zvýšení produktivity každé organizace.

Intranet využívá webové technologie, jako je HTTP, SSL nebo HTTPS. Tato privátní sít je obvykle hostována intranetovým serverem, který je připojen k místní síti (LAN) společnosti a internetu, což zajišťuje zabezpečení a přístup ke všem podnikovým datům. Intranetové aplikace mají často vlastnosti, jako je schopnost ukládat soubory na místní pevný disk nebo integrovat s jinými aplikacemi nainstalovanými v počítači, jako jsou např. programy Microsoft Office.

Vývoj extranetové aplikace

Extranet je internetová softwarová webová aplikace fungující jako virtuální firemní intranet. Používá se pro interní ukládání dat a sdílení dokumentů. Extranetová aplikace umožňuje připojení uživatelů k intranetu pomocí webového rozhraní, dále umožňuje ukládat citlivé informace o společnosti, jako jsou ceny a marketingové plány. Extranety mohou používat společnosti a organizace jakékoli velikosti a pro jakékoliv odvětví.

Díky firemní internetové aplikaci Praha získáte pro svůj podnik komerční webovou stránku s všemocným cílem, a to zvýšením ziskové marže a přilákáním více zákazníků. Internetové aplikace často slouží jako hostitel pro e-mailové systémy, nákupní košíky, nástroje pro řízení vztahů se zákazníky, finanční transakce a další klientské data ve formě komentářů, např. na Facebooku. Pro videohovory lze využít internetové aplikace, jakou jsou např. Skype a WebEx, díky kterým se mohou nahradit osobní schůzky.

Webové prezentace a internetové stránky

Tvorba webových stránek Praha umožňuje na internetu efektivně odprezentovat vaše firemní portfolio služeb, produktů, referencí a mnoho dalšího. Webové stránky na míru tvoříme na základě několika letých zkušeností a využíváme k tomu nejmodernější technologie, které jsou navíc responzivní a rychlé.

Typů webové prezentace existuje celá řada, např. e-shop, blog, firemní prezentace, wikipedie, diskusní fóra, online magazín, e-learning, podcasty, prezentace portfolia atd. Každá webové stránka má svou vlastní doménu a hosting. Weby se budují s konkrétním cílem, který je prezentován jako KPI (klíčový ukazatel výkonnosti). Pro kvalitní tvorbu webu je zapotřebí dodržovat zásady UX designu a neopomenout ani důležitost konverzí.

E-shopy a elektronické katalogy

Vytvoříme vám kvalitní e-shop Praha na míru, který bude založený na moderních trendech a technologiích z oblasti obchodování na internetu.

E-shopy a e-katalogy jsou oblíbeným způsobem prezentace firemních produktů. Jsou stále populárnější a lidé je vyhledávají, když mají zájem něco koupit online. Používají se v soukromé i podnikové sféře a čím více využívají technologie IS/IT, tím více narůstá jejich význam. Je důležité si také uvědomit, že e-shopy nejsou jen webové stránky, ale mohou to být i nativní mobilní aplikace. Úspěch každého e-shopu závisí na jeho obsahu a designu. Lidé si totiž nikdy nebudou kupovat produkty nebo služby, pokud je nepřesvědčí to, co vidí na webu.

Elektronický katalog, pokud je dobře nastavený, může společnostem pomoci zjednodušit nákup od dodavatelů, snížit náklady a automatizaci procesu. E-katalog je pro obchodníky výhodný, protože jim umožňuje zobrazit tolik informací o svých produktech, kolik chtějí, což může poté zákazníkům pomoci učinit informovanější rozhodnutí, než si něco koupí.

Rezervační a objednávkové systémy

On-line řešení objednávkových a rezervačních systémů efektivně nahrazují „standardní“ způsoby objednávek. Jejich výhoda tkví v objednávání služeb na dálku a eliminaci čekajících zákazníků, což zajišťuje i minimalizaci kontaktu na prodejně.

Možností rezervačních a objednávkových systémů je několik, pro příklad však uvádíme tyto: jednoduchý rezervační formulář, objednávkové portály, zakázková řešení na míru a software jako služba (SaaS).

Doplňkové služby k vývoji aplikací Praha

FAQ 1

Je tvorba aplikací drahá?

Existuje mnoho různých typů projektů a my nabízíme řadu řešení, ze kterých si můžete vybrat. Cena závisí především na velikosti a složitosti projektu, ale s tím vám můžeme poradit – kontaktujte nás ještě dnes. Bez ohledu na velikost vašeho rozpočtu najdeme způsob, jak vaši aplikaci využívat co nejefektivněji.

FAQ 2

Který typ vývoje aplikace si zvolit?

Když nakupujete nový produkt, je třeba mít na paměti hned několik věcí – pro koho je produkt určen, jestli může fungovat offline, a samozřejmě váš finanční rozpočet. Webové aplikace, mobilní aplikace nebo desktopové a hybridní aplikace jako služba od nás přichází s největší flexibilitou a podporou. Uděláme si čas na vyhodnocení vašich požadavků a odborně poradíme, která aplikace bude pro vás tou nejlepší.

FAQ 3

Proč byste měli aplikace využívat?

Vývoj aplikací je něco, co by měl využít každý majitel firmy. Může vám ušetřit nesmírné množství času a poskytnout potřebné nástroje k aktualizaci vašeho webu. Kromě toho se aplikace snadno udržují, což z dlouhodobého hlediska pomáhá snižovat náklady.

Sociální sítě | SEO | Reklama | Tvorba obsahuGrafické práce

FAQ 4

V jakých lokalitách tvoříme aplikace?

Jsme sice zlínská společnost, ale vytváříme a vyvíjíme aplikace se softwarem i v okolí a po celé České republice. Naší specializací je vývoj nových aplikací, což děláme pomocí nejnovějších technologií.

Zlín | Praha | Brno | Ostrava Olomouc

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Často kladené
dotazy

Naše ceny závisí na specifikách vašeho projektu a vašeho konkrétního zadání. Kontaktujte nás pro více informací pomocí e-mailu nebo telefonem. Společně vyřešíme cenovou kalkulaci, aby vám co nejlépe vyhovovala.

Délka projektu vývoje aplikace se může lišit v závislosti na složitosti, která ho prodlužuje. Pokud však budeme společně udržovat pravidelnou komunikaci, měli bychom být schopni dokončit jakýkoliv projekt i v kratší době.

Než začneme spolupracovat, chceme porozumět vašim potřebám jako společnosti. První krok, který podnikneme, bude bezplatná konzultace. Poté následuje definování cílů a sestavení plánů se zpětnou vazbou informující o další fázi vývoje. Poradíme a nabídneme vám rozpočtový plán přizpůsobený následujícím funkcím.

Ano, to rozhodně je možné. Chápeme potřebu rozšířit aplikaci o nové funkce, proto vám náš tým vývojářů s těmito požadavky ochotně pomůže. S našimi zákazníky vždy rádi spolupracujeme na vývoji nových funkcí a rozšíření.

Máme tým odborníků s desítkami let zkušeností s vývojem aplikací a softwaru, kteří vědí, jak zachytit i ty nejmenší chyby. Své odborné znalosti aplikují na každý projekt a před dodáním zákazníkům vše podrobují přísnému testování.

Nemusí to být hned zřejmé, ale jsou to dvě různé věci. Vývoj aplikací se týká návrhu, implementace a testování počítačových aplikací před jejich vytvořením a vývoj softwaru je místo, kde se tyto specifické aplikace vyvíjejí.

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Aplikace na míru tvoříme také pro:

Vývoj aplikací Brno | Vývoj aplikací a software Zlín