Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Blog

Chcete se dozvědět o novinkách na téma webových stránek, marketingu, SEO a dalších? Potom jste tady správně. 

Muž pracující s virtuální realitou

Virtuální realita a její využití ve firmách

Virtuální realita je fenoménem digitálního světa, který se v posledních letech stává stále populárnějším a dostupnějším. Využití virtuální reality je obrovské a lze jej aplikovat v různých oblastech, včetně firemního prostředí. Virtuální realita může pomoci firmám zlepšit produktivitu a efektivitu práce, zkrátit čas potřebný na vývoj nových produktů a zlepšit zákazníkům zážitek z nakupování. V tomto článku se zaměříme na využití virtuální reality ve firmách a přínosy, které může tato technologie přinést. Zároveň se podíváme na výhody a nevýhody využívání virtuální reality v praxi.

Zobrazit článek »
Digitální obrázek B2B obchodníků uzavírajících obchod

Jak využít online marketing v B2B pro propagaci služeb a získání nových klientů?

Online marketing v B2B se stal v dnešní době jedním z nejdůležitějších nástrojů pro propagaci služeb a získání nových klientů. Je téměř nemožné úspěšně podnikat bez správně nastavené online marketingové strategie. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky pro úspěšnost v B2B a jakými způsoby využít jednotlivé nástroje k propagaci vašich služeb.

Zobrazit článek »
Framework 2

Nejlepší framework pro rok 2023? Je jich hned několik.

V dnešní době se weby a mobilní aplikace staly nedílnou součástí našeho života. Díky stále rostoucímu zájmu o vývoj aplikací se také zvyšuje potřeba používat správné nástroje, aby bylo možné tyto aplikace vytvářet efektivně a s co nejlepší kvalitou. Jedním z takových nástrojů je právě framework.

Zobrazit článek »
Prestashop 8.0

Revoluční novinky v PrestaShop 8.0: Změňte vaše e-commerce řešení v zážitek.

V dnešní době je mít webovou stránku pro mnoho podnikatelů, společností a organizací naprostou nutností. Jedná se o klíčový nástroj pro propagaci produktů a služeb, a to nejen v rámci lokálního trhu, ale také na celosvětové úrovni. Tvorba webových stránek se tak stala nedílnou součástí digitálního marketingu a je nutné jí věnovat dostatečnou pozornost. V tomto článku se zaměříme na jednu z nejpopulárnějších platforem pro tvorbu e-shopů a webových stránek – PrestaShop. Popíšeme jeho význam v e-commerce a novinky, které přináší nejnovější verze této platformy –PrestaShop 8.0.

Zobrazit článek »
Rychlost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu či e-shopu?

V dnešním světě je vytvoření webových stránek jedním z nejdůležitějších kroků k úspěchu malých podniků. Je to základ, který vám umožňuje budovat vaši online prezentaci a růst vašeho podnikání. Je však nutné vědět, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu či e-shopu. Mít jen pěkné online řešení už totiž v dnešní době nestačí. Pokud při tvorbě webových stránek či tvorbě e-shopů a jejich propagaci totiž nejdete svým zákazníkům naproti, nikdy nedostáhnete kýžených výsledků. Internetová prezentace zároveň umožňuje, že o lidech, kteří ji navštěvují se můžete hodně dozvědět a její podobu i obsah je možné díky těmto zjištěním přizpůsobit. Způsobů, jak zvýšení návštěvnosti docílit je celá řada. Sepsali jsme pro vás proto ty nejdůležitější.

Zobrazit článek »