Expert Dev, s.r.o.

Digitální
agentura
Praha

Pohybujeme se ve světě online marketingu, zvládneme vše od tvorby webových stránek až po reklamní strategii a propagaci vašeho e-shopu.

Digitální agentura Praha

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba online marketingu,
i když nejsem z Prahy?

Spolupráce s naší digitální agenturou probíhá online, a tak vzdálenost není žádnou překážkou. Při tvorbě strategie online marketingu dbáme hlavně na komunikaci, zjistíme potřeby vašeho podnikání a povahu vaší cílové skupiny, vybereme nejvhodnější marketingové kanály a pomůžeme vám s volbou nejlepší strategie. V době internetu dokážeme veškerou komunikaci vyřešit i dálkově, jsme flexibilní, odpovídáme včas a bereme v potaz všechny vaše požadavky a priority. Ušetří se tak náklady za cestování. Naše komunikace je rychlá a efektivní. Pokud však preferujete osobní komunikaci, rádi se s vámi setkáme přímo v Praze a zkonzultujeme s vámi všechny možnosti online marketingu.
Digitální agentura Praha - Karlův Most

A co všechno potřebujeme k tvorbě digitálního marketingu?

Ze začátku s vámi v naší digitální agentuře zkonzultujeme typ vašeho podnikání, obor a s jakými problémy se potýká a co je potřeba zlepšit a hlavně vaše představy o tom, jaký výsledek by měla mít spolupráce s naší online agenturou. Veškeré další analýzy a následné vyhodnocení pak obstaráme sami.

Základem dobrého online marketingu je SEO optimalizace webu. Placená internetová reklama má účinek, ale krátkodobý – zkrátka funguje pouze po dobu, co si ji platíte. V naší digitální agentuře však máme zájem na tom, aby byl výsledek naší spolupráce dlouhodobý. Naše SEO optimalizace vám zajistí přirozený příliv zákazníků na vaše stránky, zkvalitníme obsah vašich webových stránek a technické nastavení, díky čemuž bude váš web atraktivnější pro internetové vyhledávače.

Začneme vhodnou volbou klíčových slov. Pro představu – už tato stránka, kterou si právě prohlížíte, je dohledatelná na klíčové slovo Digitální agentura Praha.

Digitální agentura Praha - online marketing

Online marketing moderně
a hlavně efektivně!

Způsobů, jak tvořit efektivní digitální strategii, jsou desítky. My vám pomůžeme se ve digitálním světě zorientovat a vaše online podnikání zlepšit od začátku do konce. Podíváme se, jaké vylepšení by potřebovaly vaše webové stránky. Náš tým digitální agentury tvoří nejen zdatní programátoři, ale také reklamní textaři (copywriteři) a talentovaní grafici.
Vylepšíme textaci vašeho webu nebo e-shopu, inovujeme vaše stránky technicky, zlepšíme marketing a provedeme celkovou optimalizaci. Jsme tu pro vás, i pokud potřebujete zlepšit webdesign vašeho webu, nemáte vlastní logo nebo potřebujete novou vizuální identitu. I design je podstatnou součástí digitálního marketingu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si vybrat pro podnikání v Praze právě naši digitální agenturu?

Kromě profesních schopností a zkušeností v oboru online marketingu nabízíme také skvělé ceny. Právě cenami jsme schopní konkurovat velkým agenturám v Praze. My pracujeme převážně online, a tak vaše výdaje na digitální marketing proudí výhradně na samotnou práci, neplatíte nám předražené prostory ani další zbytečnosti 😊

FAQ 2

Máte malý podnik nebo provozujete rozsáhlý e-shop?

Jsme digitální agentura, která umí propagační strategii přizpůsobit velkému korporátu, stejně jako podnikajícímu jednotlivci. Každá firma má jiné potřeby, priority, pracuje s odlišnou cílovou skupinou a my vám pomůžeme najít tu nejlepší cestu, jakou efektivně a za nevelké výdaje oslovit nové zákazníky v Praze i po celé ČR a prorazit mezi konkurencí.
FAQ 3

Zajímá vás, na jaké ceně začínají služby digitálního marketingu?

Částka, kterou utratíte za propagaci v online světě je velmi individuální. Odvíjí se podle náročnosti jednotlivých služeb, ať už jde o SEO optimalizaci, propagaci na sociálních sítích, PPC reklamy nebo propagace pomocí bannerové reklamy. Naše digitální agentura však umí respektovat váš rozpočet a dokážeme vytěžit maximální efekt z částky, kterou na propagaci v online světě uvolníte.
FAQ 4

Potřebujete porazit konkurenci v Praze?

Poradíme, které nástroje online marketingu budou konkrétně pro vaše podnikání nejúčinnější a kterou cestou se vyplatí jít. Návštěvnost a prodeje na vašem webu nebo e-shopu podpoříme nejen placenou reklamou, ale především SEO optimalizací, díky které budou proudit návštěvníci na váš web přirozeně z vyhledávačů bez nutnosti neustálé placené reklamy.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Aby vaše stránka byla dostupná ve vyhledávačích, musí mít špičkovou optimalizaci v lokalitě Praha.

Online prostor se snažíme vytěžit na maximum. Dobré SEO je kolikrát účinnější než placená reklama. Z vyhledávače Google (případně Seznam) pramení vysoké procento návštěv webů a e-shopů. Google upřednostňuje stránky, které dlouhodobě a kvalitně budují SEO. Za dobře odvedenou práci, která kopíruje moderní metriky Google, jste oceněni zajímavou vyhledávací pozicí. Nejlépe první stranou. A stěžejním prvkem SEO je vhodná volba klíčových slov – Digitální agentura Praha, Marketingová agentura Praha

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Digitální marketing Praha

SEO optimalizace
Text je jedním z nejúčinnějších nástrojů online marketingu. Na základě analýzy klíčových slov pak tvoříme texty, které pomáhají vašim stránkám stoupat výše ve vyhledávačích. Nás při výběru klíčových slov pro tyto stránky zaujala klíčová slova – Digitální agentura Praha, Marketingová agentura Praha a Online marketing Praha Ideální klíčové slovo souvisí s vaším podnikáním a zároveň je vysoce hledané zákazníky.
SEO optimalizace

Dostali jste se na naši stránku Digitální agentura Praha z vyhledávače? Pak jsme dosáhli úspěchu!

Už tato stránka by pro vás měla být důkazem, že textace, SEO optimalizace a online marketing na základě klíčových slov (neboli keywords) funguje. Umíme vám představit prokazatelné výsledky naší práce a přinést vašemu podnikání konkurenční výhodu.

Nejste z Prahy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa