Title Image

Grafické práce Praha

GRAFICKÉ PRÁCE PRAHA

Od loga až po banner. Grafické práce Praha

Děláme grafické práce a tvoříme loga na míru. Potřebuje váš web nový design nebo máte zájem o grafické zpracování reklamy, poutačů a tiskovin?


Grafika webů, to je oblast, které se věnujeme od počátku našeho vstupu do světa online marketingu. Za tu dobu už jsme vytvořili bezpočet stránek a e-shopů, grafické zpracování webu musí být krásné na pohled a hlavně sloužit danému účelu.


Chcete původní design webu na míru? Napište nám, rádi se vám ozveme!


Náš tým grafiků pracuje pro vás. Jste z Prahy nebo blízkého okolí? Vše vyřešíme i online formou nebo telefonicky.


A stejně to je i s tvorbou loga. Za dobu našeho fungování jsme vytvořili desítky logotypů pro velké firmy i malé lokální podnikatele. Věnujeme se online marketingovým komunikacím a víme, jak moc je logo jakou součást byznysu důležité.


Grafika je důležitým nástrojem reklamy a firemní prezentace. Měla by být provedena profesionálně a s ohledem na charakter firmy, nesmí jí chybět um ani nápad. Design webu a dalších online i offline věcí musí být působivý, avšak musí brát v potaz určité parametry a být dobře technicky provedený.


Postaráme se vám o grafiku webových stránek, reklamních kampaní a mnoho dalšího. Jsme mladý tým grafiků Praha, nechybí nám drive a máme chuť přinášet vaší firmě neotřelé nápady a inovace.


Grafické práce zdaleka neomezujeme se jen na online grafiku. Rádi vám také graficky zpracujeme vizitky, reklamní tiskoviny a jiné.


LOGO | WEBDESIGN | GRAFIKA | BANNERY | REKLAMA

 

Podnikáte v Praze a okolí? Spojit se s námi můžete po chatu, emailem nebo po telefonu. V Expert-devu tvoříme loga tak, aby dlouhodobě reprezentovala vaši značku, nebyla prvoplánová a dokázala se vepsat do paměti zákazníkům. Chceme, aby vyrobené firemní logo bylo spjato s vaším byznysem a pomáhalo tvořit renomé vaší značky.

 

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Jak by mělo vypadat mé logo? I loga podléhají módním trendům, mění se, modernizují. Nejlepší je však takové logo, které zůstává nadčasové a bude působit teď i za dvacet let. Logo totiž není něco, co by se mělo často obměňovat, právě naopak! Dobré logo by mělo společnosti vydržet desetiletí. Samozřejmě mnoho firem volí časem úpravy loga podle aktuální situace, přizpůsobuje jej době.


>>> Cena webových stránek <<<

 

K výměně logotypu a tvorbě nového loga by se měla firma uchýlit, pokud jí připadá její současné logo nehezké, špatně zapamatovatelné nebo nemoderní. I s tím vám v Expert-devu umíme pomoci. Provedeme rebranding vaší značky a vytvoříme návrh nového loga včetně celého firemního vizuálu a firemních barev

JAKÉ GRAFICKÉ PRÁCE V PRAZE NABÍZÍME?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Grafické studio PRAHA – tvoříme online!

Grafické zpracování e-shopu a webdesign


Grafika firemního webu bývá dnes to první, co zákazník uvidí.


Nepodceňujte první dojem. Kvalitní grafika webových stránek vypovídá o vaší firmě hodně. Neponechejte nic náhodě a nechejte si od týmu talentovaných grafiků zpracovat design vaší stránky. Úspěšnost značky tvoří mnoho aspektů a design je jedním z těch nepodstatnějších.

 

Tvorba loga pro firmu Praha


Vytvoříme firemní logo na míru. Našemu grafikovi dáte zadání, na základě kterého vytvoří několik návrhů původního loga. Vše s ohledem na povahu a styl vaší firmy, v hodících se barvách. Logo je nedílnou součástí veškeré firemní komunikace, vytvořené logo tak využijete nejen na webu, ale i ve všech firemních materiálech, reklamách a firemní komunikaci.

 

Grafický návrh reklamy Praha


Grafické práce nabízíme také pro reklamní bannery, poutače, tištěné prospekty, reklamní materiály a veškerou online reklamu, na sociálních sítích i jinde. Chcete grafické zpracování od profesionálů a dobrý grafický design? Naše kreativita tvorbou loga nekončí. Obstojíme i ve světě off-line reklamy!

Grafické práce Praha

Logo vytvořené efektivně

Logo, to je základ každé firmy. Logo, to je něco, co by si měl zákazník zapamatovat jako jednu z prvních věcí. Logo je nezbytnou součástí každé značky. My v Expert-Devu se umíme naladit na ducha firmy a zhotovit originální a nadčasové logo na míru.


„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho.


Klíčovou součástí značky je logo.


A jak by mělo vypadat správné logo?
• Čitelné
• Jednoduché
• Originální
• Kreativní
• Snadno zapamatovatelné
• Nepřekombinované (mělo by dodržovat jeden font písma)
• Nepoužívat příliš mnoho barev
• Musí odpovídat vašemu oboru podnikání


Vaše firma ještě nemá vlastní logo? Nebo nejste spokojeni s tím současným, přijde vám zastaralé a obáváte se, že jej zákazníci nevnímají příliš pozitivně?

V Expert-devu tvoříme originální, inovativní a dobře zapamatovatelná loga. Zajímá vás cena tvorby loga nebo chcete znát ceník grafických prací? Ozvěte se nám, rádi vám dodáme konkrétní nabídku.

 Grafické práce Praha

Význam grafického designu: Design dělá reklamu

Grafické práce Praha

Ideální a optimalizovaný prostor

Ještě, než zákazník přečte jakékoliv slovo z vašeho webu nebo e-shopu, zhodnotí jeho webdesign, jeho celkový vzhled a během vteřiny se podvědomě rozhodne, jestli se mu zde líbí nebo ne. A to rozhoduje o tom, jestli u vás nakoupí nebo ne. Podobně to platí i u reklamy. Design je to, co zaujme okamžitě. Dobré grafické zpracování upoutá lidské oko a zákazník se chce dozvědět o vaší značce více. Grafické práce Praha

Pokud nemáte dobře zpracovaný firemní web a jeho design, hrozí, že budete působit neprofesionálně. Grafici v Expert-devu se postají o grafické zpracování vašeho stávajícího i nového webu nebo e-shopu. Webdesign Praha

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Součást našeho grafického studia je práce na firemních vizuálech. Protože naši grafici vědí, že dobrý design by mělo mít při budování byznysu vše od webu nebo e-shopu, příspěvků na sociálních sítích, online reklam i tištěných materiálů. A součástí toho je i dobře zapamatovatelné a inovativní logo. Výroba loga Praha