Expert Dev, s.r.o.

Online
marketing
Brno

Specializujeme se na online marketing a funkční reklamní strategii v online prostoru pro klienty v Brně, ale i po celé republice. V rámci služby Online marketing Brno pro vaše podnikání zajistíme především prvotřídní SEO optimalizaci, PPC reklamu, obsahový marketing a správu sociálních sítí.

Při práci využíváme nejmodernější online marketingové nástroje, které vám pomohou oslovit nové zákazníky a navýšit zisky o desítky procent.

Online
marketing Brno

Buďte jedničkou v online marketing od A do Z

Využití potenciálu online marketingu v oblasti podnikání je v dnešní době nutností, ne výhodou. Například více než polovina online populace České republiky má účet na sociálních sítích a aktivně jej využívá.

Připravíme online marketingovou strategii od položení základních kamenů, až po detailní kampaně zaměřené na zvýšení prodejů. Pomůžeme vám zvolit efektivní sociální sítě, založíme profil a vymyslíme poutavý obsah. Pro zlepšení vztahů s veřejností zajistíme PR články, které umístíme na vhodná média. Jakékoli dotazy rádi zkonzultujeme a navrhneme funkční řešení podle vašich představ.

0
let zkušeností

ceník Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Online marketing
Brno

Online marketing vybudujeme pro malé i velké e-shopy. Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Chceme na váš web přivést zákazníky z vyhledávačů Google a Seznam, ze sociálních sítí a mnoha jiných zdrojů. SEO optimalizace není krátkodobá záležitost. Pokud bude marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek zvládnutý, návštěvnost bude přetrvávat.

Náš online marketing má výsledky. Pomáháme budovat váš brand a oslovujeme pro vás nové zákazníky. Marketing spočívá i ve vyhledávání nových cílových skupin. Pomůžeme proměnit návštěvníka webu v platícího zákazníka.

Nabízíme tvorbu PPC reklam v nástrojích Google Ads, Sklik, ale i na sociálních sítích Facebok, Instagram, LinkedIn a YouTube a k tomu také grafické práce z oblasti bannerových reklam a jejich umístění. Počáteční kreativu doplníme vhodným grafickým i technickým zpracováním, najdeme vhodné komunikační prostředky i platformy pro šíření reklam.

Podnikáte v Brně a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Brno a jeho okolí? I to umíme zařídit. Marketingovou strategii a reklamní kampaně cílíme přímo na Brno, vy tak platíte jen skutečně hodnotné konverze.

Marketing Brno - Petrov

Remarketing Brno
na míru

Úkolem remarketingu je cílení na zákazníky, kteří již v minulosti navštívili váš web. Většinou bývá spojen s PPC reklamou (pay per click). Celkovou úspěšnost remarketingové kampaně lze snadno sledovat pomocí přesných dat v nástroji Google Analytics. Kampaň lze kdykoliv optimalizovat tak, aby byla marketingová strategie ziskovější a bez zbytečných nákladů. Dobře promyšlená a zacílená marketingová kampaň se vždy kladně projeví pro každé podnikání. Tuto formu reklam vytváříme nejčastěji v podobě textu, banneru nebo videokampaně na sociálních sítích nebo ve vyhledávání na Seznamu i Googlu.

Jak probíhá remarketingová kampaň?

  • Nejdříve se seznámíme s vaším projektem
  • Stanovíme si cíle propagace
  • V Google Adwords vytvoříme kódy potřebné pro váš web
  • Nastavíme cílenou kampaň
  • Strategii budeme průběžně upravovat s nástroji Adwords a Google Analytics
  • Budeme vám pravidelně zasílat reporty
Online marketing Brno - digitální agentura

Budujeme
online strategie v Brně

Zvládneme dostat na váš web nové zákazníky a analyzovat jejich nákupní chování pro získání dalších. Dobrý digitální marketing by měl navyšovat návštěvnost a prodeje na e-shopu. Zanalyzujeme trh i sílu konkurence, prověříme funkčnost vaší stránky a vybereme vhodná klíčová slova. Na základě této analýzy se naši copywriteři pustí do psaní efektivních SEO textů.

Profesionální copywriting je základní součástí dobrého online marketingu. Naše texty kromě toho, že jsou čtivé a poutavé, jsou hlavně funkční. Umějí udržet zákazníkovu pozornost a zvýšit jeho zájem o produkty, splňují SEO parametry a váš web díky nim ve vyhledávači zaujímá vyšší pozice.

Nezapomínáme na off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam. Umíme napsat kvalitní a hlavně účinný PR článek podporující marketing vašeho webu ze všech stran.

Nabízíme online podporu i v případě, že budete potřebovat s čímkoliv na webu pomoci. V případě dotazů nás můžete kdykoliv KONTAKTOVAT.

Na jaké nástroje se specializujeme
v online marketingu?

Cílem SEO Brno je zviditelnit vaše podnikání na internetu. Pomocí vhodných klíčových slov se budou vaše webové stránky zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích na Seznamu a Googlu.  

Zajistíme pro vás pravidelnou správu firemního profilu na platformě Facebook, Instagram nebo LinkedIn. Aktivní profil na sociálních sítích pomáhá zvýšit povědomí o značce a zároveň budovat lepší jméno firmy.

Máme za sebou bohaté zkušenosti s tvorbou poutavých textací s důrazem na SEO, které dokáží spolehlivě prodat vaši službu nebo produkt. Kvalitně napsaný obsah lze poté využít pro PR články, sociální sítě nebo například do newsletterů.

Provizní systém je skvělá forma navýšení konverzí a získání nových zákazníků. Obchodníci nebo affiliate partneři zapojení do partnerského marketingu budou různými způsoby propagovat vaše produkty online za předem stanovenou provizi.

Díky správně zacílené PPC reklamě se bude váš projekt zobrazovat na internetu lidem, kteří právě hledají zboží nebo služby, které nabízíte. PPC Brno vám pomůže získat nové klienty nejen přes vyhledávač, ale i na sociálních sítích a zbožových srovnávačích.  

Jedná se o efektivní způsob komunikace s novými i stávajícími klienty. Vytvoříme pro vás poutavé newslettery s hodnotným obsahem, které vám pomohou dlouhodobě zvýšit konverze i návštěvnost.

Ke zviditelnění podnikání našich klientů nabízíme plně optimalizované jednostránkové microsite, které mají obrovský obchodní potenciál. Maximální efektivity této služby dosahujeme pomocí moderních marketingových nástrojů a prodejních landing page.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Co vám přinese online marketing Brno?

Jelikož je v dnešní době na planetě okolo 4,6 miliard lidí s přístupem k internetu, budování kvalitní online marketingové strategie je takřka samozřejmostí. Firma expert Dev vám pomůže dostat se do popředí ve vyhledávání na internetu a zvýšit ziskovost vaší firmy o desítky procent, ať už jste jednotlivec nebo velká firma. Mezi další cíle našich online marketingových služeb patří taktéž zesílení povědomí o značce a větší efektivita při komunikaci se zákazníky.

FAQ 2

Ceník za online marketingové služby Brno

Online marketing vůbec nemusí být nákladná záležitost. Mnozí klienti jsou přesvědčeni, že kvalitní online propagace je pouze pro velké hráče. To však není pravda. Promyšlenou online marketingovou strategii by měl disponovat každý, kdo se rozhodne podnikat v jakémkoli oboru. Našim zákazníkům nabízíme služby, které jsou cenově přívětivé i pro jednotlivce a malé firmy. V porovnání s konkurencí umíme nabídnout až třetinovou cenu.

FAQ 3

Proč si vybrat právě Expert Dev?

Máme za sebou již léta zkušeností s tvorbou projektů pro klienty po celé republice. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s klienty si potrpíme na důkladné konzultaci, abychom společně projednali veškeré detaily pro maximální výsledek kampaně. Při realizaci si dáváme záležet na kreativní i technickou stránku věci. Kromě online marketingových služeb se zaměřujeme také na grafické práce a tvorbu profesionálních webových stránek a e-shopů.

FAQ 4

Co vše nabízí spolupráce s námi?

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Brna?
nevadí

Odkazy služeb - mapa