Title Image

Online marketing Brno

Online marketing Brno

Tvoříme pro vás digitální marketing a funkční reklamní kampaně pro online prostor. 

Že je marketing drahá záležitost? Omyl! I vy patříte mezi ty, kteří jsou přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které do toho vrazí těžké peníze? Naopak, marketing by měl řešit každý, kdo se rozhodne podnikat. My nabízíme budování online marketingových strategií a máme příznivé ceny i pro malé podnikatele. V porovnání s konkurencí Marketingu Brno umíme nabídnout až třetinovou cenu.  

 

SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Online marketing = reklama?  Digitální marketing je soubor mnoha faktorů, cíl však zůstává jeden Tím je zvýšení návštěvnosti a hlavně prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Mnoho lidí si plete pojem marketing a reklama. Obávají se, že marketing znamená pro firmu obrovský výdaj a nejistý výsledek. Jenže takto přesně se to dělat nemá. Výsledky naší marketingové činnosti jsou měřitelné, stlačujeme náklady na minimum a vždy bereme v úvahu vaše možnosti. 

 

>> Prohlídka webových řešení <<<

 

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat? Máme roky zkušeností v oblasti budování SEO, tvorbou webových stránek a e-shopů, copywritingem, SEO texty a linkbuildingem a tvorbou marketingových strategií a reklamních kampaní pro vyhledávače i sociální sítě. Tvorbu marketingového plánu s klientem důkladně konzultujeme a snažíme se zjistit všechny jeho potřeby. Kampaně realizujeme po kreativní i technické stránce. Online marketing budujeme s důrazem na dlouhodobou účinnost. 


>>> Cena webových stránek <<<

 

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU BRNO?
SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě digitálního marketingu?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Digitální marketing Brno

Digitální marketing vybudujeme pro malé i velké e-shopy. Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Chceme na váš web přivést zákazníky z vyhledávačů Google a Seznam, ze sociálních sítí a mnoha jiných zdrojů. SEO není krátkodobá záležitost. Pokud bude marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek zvládnutý, návštěvnost bude přetrvávat. 

 

Náš online marketing má výsledky. Pomáháme budovat váš brand a oslovujeme pro vás nové zákazníky. Marketing spočívá i ve vyhledávání nových cílových skupin. Pomůžeme proměnit návštěvníka webu v platícího zákazníka. 

 

Nabízíme tvorbu PPC reklam pro Google i Seznam, grafické zpracování bannerových reklam a jejich umístění. Počáteční kreativu doplníme vhodným grafickým i technickým zpracováním, najdeme vhodné komunikační prostředky i platformy pro šíření reklam. 

 

Podnikáte v Brně a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Brno a jeho okolí? I to umíme zařídit. Marketingovou strategii a reklamní kampaně cílíme přímo na Brno, vy tak platíte jen skutečně hodnotné konverze. 

Budujeme online strategie v Brně

Zvládneme dostat na váš web nové zákazníky a analyzovat jejich nákupní chování pro získání dalších. Dobrý digitální marketing by měl navyšovat návštěvnost a prodeje na e-shopu. Zanalyzujeme trh i sílu konkurence, prověříme funkčnost vaší stránky a vybereme vhodná klíčová slova. Na základě této analýzy se naši copywriteři pustí do psaní efektivních SEO textů.

 

Profesionální copywriting je základní součástí dobrého online marketingu. Naše texty kromě toho, že jsou čtivé a poutavé, jsou hlavně funkční. Umějí udržet zákazníkovu pozornost a zvýšit jeho zájem o produkty, splňují SEO parametry a váš web díky nim ve vyhledávači zaujímá vyšší pozice.

 

Nezapomínáme na off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam, umíme napsat kvalitní a hlavně účinný PR článek a podporovat marketing vaší stránky ze všech stran.

 

Nabízíme online podporu i v případě, že budete potřebovat s čímkoliv na webu pomoci. Jsme tu pro vás na telefonu i emailu.

Komplexní marketing Brno

Pracujeme online, a tak komunikace s naší digitální agenturou může proběhnout také pouze virtuálně. V případě zájmu vám veškeré nástroje online reklamních a SEO strategií však rádi představíme osobně na schůzce v Brně. 

 

SEO | Copywriting | PR Grafika | Reklama | Tvorba webu