Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online
marketing
Brno

Specializujeme se na online marketing a funkční reklamní strategii pro online prostor. Webové stránky, SEO, PPC, sociální sítě, email marketing, affiliate marketing a další…

Online
marketing Brno

Buďte jedničkou v online marketing od A-Z

Využití potenciálu online marketingu v oblasti podnikání je v dnešní době nutností, ne výhodou. Například více než polovina online populace České republiky má účet na sociálních sítích a aktivně jej využívá.

Připravíme online marketingovou strategii od položení základních kamenů, až po detailní kampaně zaměřené na zvýšení prodejů. Pomůžeme vám zvolit efektivní sociální sítě, založíme profil a vymyslíme poutavý obsah. Pro zlepšení vztahů s veřejností zajistíme PR články, které umístíme na vhodná média. Jakékoli dotazy rádi zkonzultujeme a navrhneme funkční řešení podle vašich představ.

0
let zkušeností

ceník Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Online marketing
Brno

Online marketing vybudujeme pro malé i velké e-shopy. Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Chceme na váš web přivést zákazníky z vyhledávačů Google a Seznam, ze sociálních sítí a mnoha jiných zdrojů. SEO není krátkodobá záležitost. Pokud bude marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek zvládnutý, návštěvnost bude přetrvávat.

Náš online marketing má výsledky. Pomáháme budovat váš brand a oslovujeme pro vás nové zákazníky. Marketing spočívá i ve vyhledávání nových cílových skupin. Pomůžeme proměnit návštěvníka webu v platícího zákazníka.
Marketing Brno - Petrov
Nabízíme tvorbu PPC reklam pro Google i Seznam, grafické zpracování bannerových reklam a jejich umístění. Počáteční kreativu doplníme vhodným grafickým i technickým zpracováním, najdeme vhodné komunikační prostředky i platformy pro šíření reklam.
Podnikáte v Brně a potřebujete zaujmout především zákazníky ve městě Brno a jeho okolí? I to umíme zařídit. Marketingovou strategii a reklamní kampaně cílíme přímo na Brno, vy tak platíte jen skutečně hodnotné konverze.
Online marketing Brno - digitální agentura

Budujeme
online strategie v Brně

Zvládneme dostat na váš web nové zákazníky a analyzovat jejich nákupní chování pro získání dalších. Dobrý digitální marketing by měl navyšovat návštěvnost a prodeje na e-shopu. Zanalyzujeme trh i sílu konkurence, prověříme funkčnost vaší stránky a vybereme vhodná klíčová slova. Na základě této analýzy se naši copywriteři pustí do psaní efektivních SEO textů.

Profesionální copywriting je základní součástí dobrého online marketingu. Naše texty kromě toho, že jsou čtivé a poutavé, jsou hlavně funkční. Umějí udržet zákazníkovu pozornost a zvýšit jeho zájem o produkty, splňují SEO parametry a váš web díky nim ve vyhledávači zaujímá vyšší pozice.

Nezapomínáme na off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu dokážeme poradit s výběrem mediálního prostoru pro umístění reklam, umíme napsat kvalitní a hlavně účinný PR článek a podporovat marketing vaší stránky ze všech stran.

Nabízíme online podporu i v případě, že budete potřebovat s čímkoliv na webu pomoci. Jsme tu pro vás na telefonu i emailu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Že je online marketing drahá záležitost? Omyl!

I vy patříte mezi ty, kteří jsou přesvědčení, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy, které do toho vrazí těžké peníze? Naopak, marketing by měl řešit každý, kdo se rozhodne podnikat. My nabízíme budování online marketingových strategií a máme příznivé ceny i pro malé podnikatele. V porovnání s konkurencí Marketingu Brno umíme nabídnout až třetinovou cenu.
FAQ 2

Online marketing = reklama?

Digitální marketing je soubor mnoha faktorů, cíl však zůstává jeden Tím je zvýšení návštěvnosti a hlavně prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Mnoho lidí si plete pojem marketing a reklama. Obávají se, že marketing znamená pro firmu obrovský výdaj a nejistý výsledek. Jenže takto přesně se to dělat nemá. Výsledky naší marketingové činnosti jsou měřitelné, stlačujeme náklady na minimum a vždy bereme v úvahu vaše možnosti.
FAQ 3

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Máme roky zkušeností v oblasti budování SEO, tvorbou webových stránek a e-shopů, copywritingem, SEO texty a linkbuildingem a tvorbou marketingových strategií a reklamních kampaní pro vyhledávače i sociální sítě. Tvorbu marketingového plánu s klientem důkladně konzultujeme a snažíme se zjistit všechny jeho potřeby. Kampaně realizujeme po kreativní i technické stránce. Online marketing budujeme s důrazem na dlouhodobou účinnost.
FAQ 4

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU BRNO?

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Brna?
nevadí

Odkazy služeb - mapa