Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
Brno

Naším hlavním posláním je tvorba webových stránek na míru. Weby vyvíjíme v našem vlastním CMS systému. Jen tak nás něco nezaskočí, protože náš systém se dokážeme přizpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě.

Naše specializace se vlívá i do vývoje šablonových webových stránek, které jsou stavebním kamenem pro moderní redakční systémy zvané i CMS, dále WordPress, Headless, Joomla nebo Drupal. Špičkově rozumíme také optimalizovaným microsite web stránkám. S bohatými zkušenostmi, které máme, můžete počítat i s úpravami jakéhokoliv open source webového řešení.

Potřebujete více než tyto informace o službě tvorba webových stránek Brno

Nechte si vytvořit na míru webové stránky
a nakopněte svůj business

Webové stránky jsou v dnešní době pro drtivou většinu firem samozřejmostí. Není však web jako web. Důležitým faktorem je totiž to, aby vám webové stránky přinášely užitek v podobě nových zákazníků. Přesně tenhle parametr je pro nás také hlavní prioritou. Při tvorbě webu klademe důraz na to, abyste vyzráli nad konkurencí, získali online konkurenční výhody a špičkový marketing.

Vývoj webových aplikací a vývoj softwaru neustále posouváme do předu a našim klientům vždy nabídneme maximum, které je v online marketingu aktuálně k dispozici. 

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expertdevu

Šablonové webové stránky
od 12 000 Kč
Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.
Mikrostránky
od 7 500 Kč
Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.
Webové stránky na míru
od 30 000 Kč
Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.
E-shop
od 39 000 Kč
Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek Brno
komplexní služby pro vás

Zajímají vás služby tvorby webu? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Není vyloženě podmínkou být přímo z okolí Brna, všechny záležitosti můžeme společně vyřešit online.

Při tvorbě stránek vám zajistíme komplexní servis. Pokud sháníte kvalitní webové řešení, nový webdesign nebo potřebuje profesionální webové poradenství, tak jste u nás správně. Nerozlišujeme klienty podle toho, jestli mají malý webový projekt nebo velkou webovou aplikaci. Vážíme si každého klienta a přizpůsobíme programování potřebám www stránek.

Kvalitním „prozákaznickým“ přístupem a špičkovým servisem jsme už zrealizovali několik stovek prosperujících webových stránek, ať už šlo o klienty v Brně nebo dalších okresech Jihomoravského kraje (Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo) nebo celé České republice.

Expert Dev - vaše webové stránky, náš úspěch

V rámci vývoje a celkové realizaci webových stránek používáme nejmodernější programovací webové jazyky PHP, Javascript, HTML, CSS. Nezapomínáme ani na detailní grafické práce Brno s použitím nástrojů Adobe. Nabídnout vám můžeme také napojení analytických nástrojů v Google Analytics, Google Ads, Google Search Console, Sklik, Facebook pixel a další. K dispozici vám budou neomezené možnosti včetně přehledných statistik o prodejích a konverzích.

Samozřejmostí je i responzivita (funkčnost pro mobilní zařízení), dále také kompatibilita s webovými prohlížeči jako: Google Chrome, Opera, SafariFirefox, Edge a další. Dále jsme schopni propojit vaši nově vytvořenou webovou stránkou či webový projekt s dalšími aplikacemi webu přes rozhraní API – Application Programming Interface.

Webové stránky na míru a podle vašich představ

Hledáte pro vaše internetové podnikání řešení, které vás nebude omezovat a bude přesně podle vašich představ? U nás jste rozhodně na tom správném místě. Dodáváme profesionální webové stránky na míru pro firmy, organizace i jednotlivce, které přizpůsobujeme přesným potřebám daného podnikání. Hlavním charakteristikou našich webů je nekompromisní rychlost, čistý kód, neomezená rozšiřitelnost, kvalitní CMS, velké množství různých funkcí programovaných na míru a samozřejmě originální responzivní design uzpůsobený taky pro mobilní zařízení.

Necháme však za nás mluvit raději naše činy. Prohlédněte si ukázky webových stránek, které jsme vytvořili pro naše klienty, kteří do nás vložili důvěru. Prokazatelné reference Vám mohou posloužit jako důkaz kvality.

Kdy se rozhodnout pro webové řešení na míru?

  • vysoká návštěvnost webu
  • střední nebo velký projekt
  • všechny požadavky na míru
  • originalita a kvalita
  • extra rychlé řešení, bez limitů
  • kvalitní SEO analýza
  • bezpečnost webu na 1. místě

Tvorba webových stránek pomocí šablon

V případě tvorby webových stránek ze šablony jsme schopni nabídnout vám velmi výhodné cenové nabídkyŠablonové řešení webových stránek poskytuje levnější variantu při provozu vlastního webu.

K dispozici máme nespočet různých šablon, které dokážeme uzpůsobit pro každý druh podnikání. Přizpůsobit umíme jednotlivé oddíly, barvy a jakékoliv vychytávky. Stránky lze pravidelně aktualizovat, přidávat nové fotografie nebo zveřejňovat SEO článek do části blogu. Možnosti jsou neomezené, a přitom se jedná o stručné a přehledné řešení. Šablonové řešení doporučujeme převážně začínajícím firmám a podnikatelům nebo všem těm, kteří mají v plánu zviditelnit své podnikání za využití např. microsite a SEO Brno.

Microsite jako kvalitně optimalizované webové řešení

Co je microsite? Tvorba webu Brno zahrnuje i aktuálně velmi oblíbené jednostránkové řešení, kterým je microsite. Díky jednoduchému zpracování této webové prezentace jsme schopni provést důkladnou optimalizaci a zviditelnit vaše podnikání na předních příčkách, nejlépe první straně ve vyhledávačích Google a Seznam. Navíc jsou mikrostránky plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítají a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

Pro získání prvních pozic ve vyhledávači je zapotřebí špičkově vyladit responzivitu webu, webdesign, poutavé texty s ohledem na SEO a stejně důležité je i rychlé načítání webových stránek. Kvalitně provedené SEO vystřelí microsite na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak své cílové skupině zákazníků zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu – např. pro Brno a okolí nebo pro celý Jihomoravský kraj.

Preferujete osobní schůzku? Na kafé či čaj se můžeme potkat např. v galerii Vaňkovka (adresa: Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed). Pokud dáváte přednost raději kanceláři a chcete řešit váš projekt v soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku např. v kancelářích ABIA Centrum (adresa: Žarošická 30, 628 00 Brno Vinohrady.

Propracovány redakční systémy pro tvorbu webových stránek

Propracované
redakční systémy

Připravíme pro vás webové stránky přesně podle vašich představ s možností přidávat PR články do blogu, prezentaci vaší firmy nebo třeba e-shop pro online podnikání. Z hlediska snadné správy webu se zákazníkům velmi osvědčil nejpoužívanější redakční systém WordPress, který se vyznačuje kombinací jednoduchého zacházení s neomezenými funkcemi.

Mezi další oblíbené redakční systémy můžeme zařadit GetSimple CMS, Drupal a Joomla! Editace webových stránek je poněkud složitější, ale výsledkem je kvalitní prezentace vaší firmy. Chcete-li se zaměřit spíše na tvorbu e-shopu Brno, máme pro vás připravené systémy, jako jsou Shopify, OpenCart, Prestashop nebo Magento.

Proč je tvorba webových stránek pro zákazníky v Brně výhodná?

Proč tvorbA webových stránek pro zákazníky v Brně?

Máme totiž řadu klientů z města Brna, kteří jsou spokojení s kvalitou naší práce i s dodržováním smluvených termínů. Největším lákadlem jsou naše ceny (máme až poloviční) v porovnání s brněnskou konkurencí, jako byste si řekli „tvorba webu zdarma“. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Ve světě programování, tvorby webových aplikací, a online marketingu se pohybujeme dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Co je potřeba pro tvorbu webových stránek u společnosti Expert Dev?

Co od vás budeme potřebovat?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Brno budeme potřebovat, jsou základní podklady – informace o firmě, služby, které nabízíte, případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu. Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Programujeme ve frameworks Laravel, Nette, Symfony, React, Angular a Vue.

Kvalita a příznivé ceny u společnosti Expert Dev

kvalita za příznivé ceny

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízká cena, tu pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web vždy připravujeme jako jeden celek, včetně copywritingu grafiky. Naše cenové nabídky jsou levnější než 90 % konkurence.

Optiweb zdarma pro klienty společnosti Expert Dev

OPTIWEB zdarma PRO naše KLIENTY

V online marketingu je SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače, jedna z nejdůležitějších věcí. Pořadí, v jakém se nachází Vaše podnikání ve vyhledávačích, je klíčové pro úspěch. Tvorba webu od Expert Dev zahrnuje základní SEO, které dlouhodobě přináší nové zákazníky. Aby to nebylo málo, ZDARMA k webu poskytneme náš OptiWeb, špičkově optimalizovaná webová stránka, která Vás dokáže dostat na první strany Google!

Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Bez internetového řešení je v dnešní době rozjet podnikání velmi složité. Mít webovou stránku se proto stává prakticky nezbytným způsobem, jak prorazit. Ačkoliv vás však může lákat tvorba webové stránky svépomocí, nikdy nebude dosahovat takové kvality, jako od profesionálního web designového studia.

To nelze zcela jednoznačně říct. Přesněji jsme však schopni vám finální částku sdělit už po prvotní konzultaci. Weby totiž tvoříme přesně na míru potřebám zákazníků. Stačí, když nám sdělíte své představy a požadavky a ideální výši investice a rádi vám vytvoříme nabídku přesně pro vás.

Webová stránka by měla v první řadě přehledná a dohledatelná. Co se týče obsahu, měla by obsahovat veškeré důležité informace o vás, produktech, či službách, které nabízíte. Samozřejmostí by měly být i dostatečné kontaktní údaje a v případě, že chcete návštěvníkům nabídnout něco navíc, můžete přidat blog nebo sekci FAQ (často hladené dotazy).

Není to nutné, ale máte možnost. Pokud nám poskytnete materiály, rádi je zkontrolujeme a upravíme tak, aby odpovídaly optimálnímu nastavení. Pokud se nechcete sami věnovat psaní obsahu webových stránek, náš tým copywriterů se postará o vytvoření obsahu. Stačí nám poskytnout základní informace a požadavky, podle kterých sestavíme obsah celého webu.

Doba potřebná k dodání vašeho webu závisí na jeho složitosti a počtu požadovaných služeb. V případě jednoduchých webů dokážeme dokončit práci během 7 dnů, zatímco rozsáhlé e-shopy mohou trvat až tři měsíce. Pravidelná komunikace nám však umožní celý proces urychlit.

Samozřejmě,  jazykové mutace zvládneme vytvořit bez problémů. Například právnická kancelář Moreno Vlk & Asociados nabízí obsah nejen v češtině, ale také v slovenštině, angličtině a španělštině na svých webových stránkách.

Jsme dostupní po celé České republice! Máme pobočky v mnoha městech a jsme připraveni konzultovat s vámi veškeré detaily také online. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim časovým možnostem.

Konfigurátor webových stránek společnosti Expert Dev

Díky webovému konfigurátoru si budou moci vaši zákazníci sestavit produkt či službu přesně podle svých představ. Navrhneme vám proto tento multifunkční nástroj na míru, naprogramujeme jej a napojíme na vaše e-shop řešení.

Pravidelně aktualizovaný obsah je klíčem k viditelnosti na internetu. Díky pravidelné správě obsahu bude totiž váš web na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání. Postaráme se proto o pravidelnou aktualizaci textů, fotek či videí, a to vše za pomoci redakčních systému (CMS).

Správa obsahu webových stránek od společnosti Expert Dev
Blog na webových stránkách od společnosti Expert Dev

Jedná se o webovou aplikaci, která obsahuje nejrůznější příspěvky a články, které úzce souvisí s tématikou celé webové stránky. Díky publikování blogových příspěvků zdůrazníte vaši činnost nejen u zákazníků, ale také u internetových vyhledavačů.

Poptávkový formulář bývá součástí velkého množství webů, které nemají e-shopové řešení, ale přesto chtějí prodávat. Zákazník díky němu může v pár jednoduchých krocích poptat službu či cenu za určité množství zboží.

Poptávkový formulář na webových stránkách od společnosti Expert Dev
Webové mutace pro různé jazyky a trhy

Jazykové webové mutace jsou ideálním řešením pro každého, kdo svým podnikáním oslovuje také zahraniční zákazníky. Jazyková mutace dokáže přeložit web či e-shop do jakéhokoliv ze světových jazyků, na které může uživatel během své návštěvy pohodlně přepnout.

Zákaznická sekce umožňuje přístup do určitých vybraných stránek pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům. Ti pak mohou spravovat své údaje, osobní či přihlašovací, nebo sledovat přehled provedených či vrácených objednávek.

Zákaznická sekce na webových stránkách od společnosti Expert Dev
Zabezpečení webových stránek od společnosti Expert Dev

Každý web či e-shop by měl být patřičně zabezpečen. A to jak před útokem hackerů, tak i před snižováním pozice ve výsledcích vyhledávání. Je proto nezbytné použití certifikátu SSL, který dokáže zabránit útočníkům před odcizováním hesel či platebních údajů.

API nebo Application Programming Interface znamená rozhraní pro programování aplikací. Funguje to na principu dvou aplikací, jež mezi sebou mohou komunikovat a vzájemně si vyměňovat data. Často se jedná o import kontaktů,  odesílání a vytváření kampaní nebo přístup ke konkrétním statistikám.

API propojení webových stránek od společnosti Expert Dev
Napojení na CRM webových stránek od společnosti Expert Dev

Customer Realtionship Management neboli řízení vztahů se zákazníky je program, díky kterému je možné přehledně shromažďovat data a potřebné údaje o zákaznících. Díky tomu je firma schopna lépe porozumět potřebám svých zákazníků a také mapovat své marketingové aktivity.

Sběr kontaktů je využíván primárně pro účely newsletterových aktivit. Standardně je sběr prováděn pomocí jednoduchých a atraktivních formulářů, které by měly zákazníka nalákat k jejich vyplnění. Databáze poté slouží jako seznam relevantních zákazníků, které by mohly zajímat vaše marketingové aktivity.

Sběr kontaktů na webových stránkách od společnosti Expert Dev
GDPR na webových stránkách společnosti Expert Dev

General Data Protection Regulation představuje právní rámec ochrany osobních údajů s cílem hájit práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. To se týká všech firem, institucí a online služeb, které zpracovávají data svých uživatelů či zákazníků.

Slider neboli carousel je série obrázků, textů a bannerů, které se nejčastěji zobrazují v úvodní části domovské stránky. Ty se mohou měnit automaticky nebo manuálně poté, co na ně uživatel klikne myší či prstem. Slider může prezentovat např. různá oddělení ve firmě, reference klientů nebo seznam produktů.

Slider na webových stránkách od společnosti Expert Dev
Galerie na webových stránkách od společnosti Expert Dev

Pokud chcete svým potenciálním zákazníkům nabídnout ukázky realizovaných prací, není nic lepšího, než na svou webovou stránku připojit i sekci galerie, do které bude možné nahrát libovolné množství fotografií či videí.

Pokud firma ke své prezentaci využívá kromě webových stránek či e-shopu také sociální sítě, vše vzájemně propojíme. Jedná se převážně o soc. sítě: Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter. Tyto marketingové nástroje slouží jako platformy k reklamnímu sdělení.

Napojení na sociální sítě na webových stránkách od společnosti Expert Dev
Chat aplikace na webových stránkách společnosti Expert Dev

Jedná se o komunikační kanál, který dovoluje reagovat na dotazy či požadavky návštěvníků webu v co nejkratším čase. Cílem chatu je zlepšení zákaznického servisu a také zvýšení možnosti prodeje svých výrobků a služeb. Odpovědi může svým zákazníkům poskytnout reálná osoba, ale i chatbot, který dokáže reagovat okamžitě.

Pro údržbu počítače patří zálohování k jedné z nejdůležitějších činností. Zálohováním se rozumí proces, který dokáže minimalizovat riziko ztrát vašich dat. Prováděním jejich zálohy neboli kopie je možné docílit jejich kompletního obnovení.

Zálohování webových stránek pro ochranu vašich dat
Mail SMTP na webových stránkách společnosti Expert Dev

Simple Mail Transfer Protocol je internetový protokol určený pro přenos elektronické pošty mezi poštovními servery. Protokol zajišťuje doručení pošty pomocí přímého spojení mezi odesílatelem a adresátem, kdy je zpráva doručena do tzv. poštovní schránky.

Díky souboru sitemap dokáží vyhledávače prohledávat vaše stránky a objevovat důležité informace, které mohou následně zobrazit. XML sitemap má za úkol poskytnout botům seznam webových stránek na webu a měl by se nacházet v jejím kořenovém adresáři.

Sitemap XML na webových stránkách od společnosti Expert Dev
CDN na webových stránkách společnosti Expert Dev

Content Delivery Network je síť určená pro doručování obsahu skrze internet. To zvyšuje dostupnost dat všem internetovým uživatelům. V praxi to funguje tak, že požadovaná data nejsou umístěna pouze na jednom serveru, ale jsou distribuována na více serverech po celém světě. Návštěvník je tak při vyhledávání připojen na ten server, který má nejblíž.

Jedná se o speciálně navržené vstupní prvky, které se zobrazují ve webovém prohlížeči a umožňují tak uživateli webové stránky odesílat data na webový server. Webové formuláře se na chlup podobají těm klasickým papírovým, využívají se např. na sběr kontaktů, vyplnění objednávky či odeslání poptávky.

Webové formuláře na webových stránkách společnosti Expert Dev
Drag and drop builders na webových stránkách společnosti Expert Dev

Řeč je o skvělých nástrojích, které umožňují vytvářet a upravovat webové stránky bez jakýchkoliv znalostí programování či kódování. Stránku je tak možné seskládat z dostupných elementů, které lze jednotlivě upravovat díky dostupným pluginům.

Jedná se o automatický nástroj, který v určený čas spouští nastavené úlohy. V podstatě je možné jej nazvat plánovačem úloh, kterému určíte, co a kdy má spustit. Může se jednat např. o spouštění skriptů, zálohování dat či stahování informací.

Automatické operace - cron na webových stránkách od společnosti Expert Dev
3D mapy na webových stránkách společnosti Expert Dev

3D mapy přinášení oproti klasickým 2D mapám o rozměr navíc, díky tomu usnadňují uživateli orientaci. Trojrozměrný pohled umožňuje volné otáčení do stran i do hloubky pohledu. Výškový profil jakékoliv krajiny je pak mnohem lépe ilustrován.

SVG neboli Scalable Vector Graphics je formát vektorové grafiky. SVG Editor poté slouží ke tvorbě a úpravě grafiky a je snadno rozšířitelný pomocí pluginů. Je tak vhodný jak pro začátečníky, tak i profesionální grafiky, kteří potřebují provádět rychlé úpravy.

SVG editor na webových stránkách společnosti Expert Dev

Naše služby
neznají hranic

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby

Tvorbu webových stránek nabízíme po celé ČR.

Zlín | Brno | Praha | Olomouc | Ostrava a další