Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Brno

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Brně.

Tvorba webových
stránek
Brno

Tvoříme moderní a efektivní webové stránky

Tvoříme profesionální webové stránky, které umíme ušít přímo na míru. Takové, které si získávají oblíbenost cílové skupiny, osloví široké publikum a pomocí kterých rozvinete své podnikání na internetu.

Budujeme jak statické, tak i dynamické weby, všechny splňují moderní standardy a jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Dbáme také na pojetí moderní architektury a obsahovou stránku, které posunou webové stránky na vrchní pozice vyhledavačů. Je z nich vždy jasné, že jste profesionálem ve svém oboru. Získání důvěry vašich klientů je klíčové, proto při tvorbě webových stránek nepodceňujeme žádný detail.

0
let zkušeností

Webové stránky od expert-devu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsme z Brna?

Tvorba webu, to je služba, která probíhá ve virtuálním prostoru. Ničemu tak nevadí, pokud probíhá na dálku, spojit se s vámi můžeme po telefonu a veškerá spolupráce může mít takovouto podobu. Rádi vás však uvidíme i osobně, a to buď v našich kancelářích, případně se s vámi sejdeme přímo v Brně.

E-shop na míru Brno

Funkční e-shop s designem na míru a jednotným systémem pro správu produktů, plateb a účetnictví (včetně EET). V dnešní době probíhá obchodování převážně online, využijte toho i vy a přejděte na e-shopové řešení Tvorby webů Brno od Expert-devu

SEO optimalizovaný microsite Brno

SEO optimalizovaný microsite Brno Špičková optimalizace a vysoká pozice ve vyhledávání, profesionální SEO texty a designové grafické zpracování. Funkční technické provedení, rychlost načítání a responzivita. Microsite web od Expert-devu pomůže rozběhnout vaše podnikání a cílit na zákazníky ve vašem blízkém okolí.

Šablonové stránky Brno

Jde o finančně nejméně náročnou variantu webu. Cena této webové stránky se pohybuje v řádech stokorun, jde o jednoduchou a především snadno citovatelnou www stránku. Lze ji pravidelně aktualizovat přizpůsobovat si k obrazu svému, zákazník na šablonové webovce najde všechny potřebné informace, kontaktní údaje, to vše na jednom místě, stručně a přehledně.

Cena tvorby webů Brno

Rádi byste znali ceník tvorby webů Brno? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v galerii Vaňkovka (Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích ABIA CentrumŽarošická 30, 628 00 Brno Vinohrady.

Na jakém systému
stojí naše weby?

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů. Pokud ale bude vaším potřebám vyhovovat něco jiného, stránky umíme tvořit také přes systémy Joomla! nebo Drupal.
E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify. Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Brně?

Máme řadu klientů z města Brna. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s brněnskou konkurencí. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Ve světě tvorby webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme i dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery. Podnikáte v

Podnikáte v Brně nebo Jihomoravském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE GRAFIKA | MARKETING SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Potřebujete web na míru nebo microsite?

Potřebujete web na míru nebo microsite? Přemýšlíte, jaká služba Tvorba webu Brno pro vás bude nejvhodnější? Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu – např. pro Brno a okolí nebo pro celý Jihomoravský kraj.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

Co je k tomu vše potřeba?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Brno budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
2A

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.

2C

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.