Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Brno

Naším hlavním posláním je tvorba webových stránek na míru, kterou vyvíjíme na svém vlastním CMS systému. Jen tak nás něco nezaskočí, protože náš systém se dokážeme přizpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě.

Naše specializace se vlívá i do vývoje šablonových webových stránek, které stavíme na moderních redakčních systémech (CMS) WordPress, Headless, Joomla nebo Drupal. Špičkově rozumíme také optimalizovaným microsite web stránkám. S našimi bohatými zkušenostmi můžete počítat i s úpravami jakéhokoliv open source webového řešení.

Potřebujete více informací o službě tvorba webových stránek Brno

Tvorba webových
stránek Brno

Nechte si vytvořit webové stránky na míru
a nakopněte svůj
business

Webové stránky jsou v dnešní době pro drtivou většinu firem samozřejmostí. Není však web jako web. Důležitým faktorem je totiž to, aby vám webové stránky přinášely užitek v podobě nových zákazníků. Přesně tenhle parametr je pro nás také hlavní prioritou. Při tvorbě webu klademe důraz na to, abyste vyzráli nad konkurencí, získali online konkurenční výhody a špičkový marketing.

Každý web by měl být pro daný obor a jednotlivého podnikatele šitý na míru. V dnešní době je velkou výhodou, že moderní webové praktiky nám nabízí nespočet možností a vývoj webu, vývoj aplikací a vývoj softwaru se neustále posouvá dál a dál. Našim klientům se vždy snažíme nabídnout maximum, které je aktuálně v online marketingu k dispozici. Vytvoření webových stránek je důležité, díky nim budete v online světě prosperovat.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expertdevu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek Brno
komplexní služby pro vás

Zajímají vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Není podmínkou být přímo z okolí Brna, všechny záležitosti s námi můžete řešit online.

Tvorba stránek Brno vám nabízí super komplexní servis. Nezáleží na tom, zda sháníte kvalitní webové řešení, nový webdesign nebo potřebuje profesionální webové poradenství. Nerozlišujeme klienty podle toho, jak velký mají web. Vážíme si každého klienta a všem poskytujeme stejné množství času a energie.

Kvalitním prozákaznickým přístupem a špičkovým servisem jsme zrealizovali několik stovek prosperujících webových stránek, ať už se jednalo o klienty v Brně nebo dalších okresech Jihomoravského kraje (Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo) nebo celé České republice.

Tvorba webových stránek Brno - Petrov

K realizaci webových stránek používáme nejmodernější programovací webové jazyky PHP, Javascript, HTML, CSS. Nezapomínáme ani na důkladné grafické práce Brno s použitím nástrojů Adobe. Nabídnout vám můžeme také napojení na analytické nástroje Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Facebook pixel, Sklik a další. K dispozici vám budou neomezené možnosti včetně přehledných statistik o prodejích a konverzích.

Samozřejmostí je i responzivita (funkčnost pro mobilní zařízení) a kompatibilita s webovými prohlížeči (Google Chrome, Safari, Firefox, Edge, Opera a další). Dále jsme schopni propojit vaší vytvořenou webovou stránkou nebo webový projekt s dalšími webovými aplikacemi přes rozhraní API – Application Programming Interface.

Webové stránky na míru a podle vašich představ

Hledáte pro vaše internetové podnikání řešení, které vás nebude omezovat a bude přesně podle vašich představ? U nás jste rozhodně na správném místě. Dodáváme profesionální webové stránky na míru pro firmy, organizace i jednotlivce, které přizpůsobujeme přesným potřebám daného podnikání. Hlavním charakteristikou našich webů je nekompromisní rychlost, čistý kód, kvalitní CMS, neomezená rozšiřitelnost, velké množství funkcí programovaných na míru a samozřejmě originální design uzpůsobený i pro mobilní zařízení.

Necháme však za nás mluvit raději naše činy. Prohlédněte si ukázky webových stránek, které jsme vytvořili pro naše klienty, kteří do nás vložili důvěru. Prokazatelné reference Vám mohou posloužit jako důkaz kvality.

Kdy je vhodné zvolit webové řešení na míru?

  • střední nebo velký projekt
  • vysoká návštěvnost webu
  • požadavek na web přesně podle vašich požadavků
  • extra rychlé řešení bez limitů
  • důraz na originalitu a kvalitu
  • kvalitní SEO analýza
  • bezpečný web

Tvorba webových stránek pomocí šablon

V případě tvorby webových stránek pomocí šablon jsme vám schopni nabídnout velmi výhodné cenové nabídkyŠablonové řešení webových stránek patří mezi nejlevnější možnost provozu vlastního webu.

K dispozici máme různé šablony, které jsou uzpůsobeny pro každý druh podnikání. Přizpůsobit umíme barvy, jednotlivé oddíly a přidáme dle požadavků
jakékoliv vychytávky. Stránky lze pravidelně aktualizovat, přidávat nové fotografie nebo zveřejňovat SEO článek do části blogu. Možnosti jsou neomezené, a přitom se jedná o stručné a přehledné řešení. Šablonové řešení doporučujeme především začínajícím podnikatelům nebo všem, kteří mají v plánu své podnikání zviditelnit za využití microsite a SEO Brno.

Rádi byste znali, jaká je u tvorba webu cena za pomocí šablony v Brně? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s Vámi sejdeme i osobně.

Microsite jako kvalitně optimalizované webové řešení

Co je microsite? Tvorba webu Brno zahrnuje i aktuálně velmi oblíbené jednostránkové řešení, kterým je microsite. Díky jednoduchému zpracování této webové prezentace jsme schopni provést důkladnou optimalizaci a zviditelnit vaše podnikání na předních příčkách ve vyhledávačích Google a Seznam. Navíc jsou mikrostránky plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítají a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

Pro získání prvních pozic ve vyhledávači je zapotřebí špičkově vyladit responzivitu webu, webdesign, poutavé texty s ohledem na SEO a stejně důležité je i rychlé načítání webových stránek. Kvalitně provedené SEO vystřelí microsite na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak své cílové skupině zákazníků zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu – např. pro Brno a okolí nebo pro celý Jihomoravský kraj.

Jak taková microsite vypadá?

Dokážeme stavět microsite na zajímavých investičních doménách, jejichž výhodou je konkrétní zacílení na lokalitu a obor, v tomto případě zacílení na hlavní město Brno. Plně optimalizované a připravené weby najdete ve vyhledávání na Googlu podle těchto klíčových slov:

Preferujete osobní schůzku? Na kafé se můžeme potkat v galerii Vaňkovka (Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích ABIA Centrum – Žarošická 30, 628 00 Brno Vinohrady.

Tvorba webových stránek Brno - redakční systémy

Propracované
redakční systémy

Připravíme pro vás webové stránky přesně podle vašich představ s možností přidávat PR články do blogu, prezentaci vaší firmy nebo třeba e-shop pro online podnikání. Z hlediska snadné správy webu se zákazníkům velmi osvědčil nejpoužívanější redakční systém WordPress, který se vyznačuje kombinací jednoduchého zacházení s neomezenými funkcemi.

Mezi další oblíbené redakční systémy můžeme zařadit GetSimple CMS, Drupal a Joomla! Editace webových stránek je poněkud složitější, ale výsledkem je kvalitní prezentace vaší firmy. Chcete-li se zaměřit spíše na tvorbu e-shopu Brno, máme pro vás připravené systémy, jako jsou Shopify, OpenCart, Prestashop nebo Magento.

Doplňkové služby k webovým stránkám
FAQ 1

Proč inzerujeme tvorbu webových stránek pro zákazníky v Brně?

Máme řadu klientů z města Brna. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s brněnskou konkurencí, jako byste si řekli „tvorba webu zdarma“. Zvládáme programování nejrůznějších webů různé cenové relace. Ve světě tvorby webových aplikací, programování a online marketingu se pohybujeme dlouho a jsme schopni vám nabídnout špičkové služby za rozumné ceny.

Pracujeme rychle a s důrazem na detail. Naše práce totiž nekončí předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě cokoliv doladit, změnit nebo zeditovat. Víme, že business je něco, co nepočká, a my v Expert Dev chceme být pro vás spolehlivými partnery. 

FAQ 2

Co od vás budeme potřebovat?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Brno budeme potřebovat, jsou základní podklady – informace o firmě, služby, které nabízíte, případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu. Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Programujeme ve frameworks Laravel, Nette, Symfony, React, Angular a Vue.

FAQ 3

kvalita za příznivé ceny

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízká cena, tu pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu grafiky. Naše cenové nabídky jsou levnější než 90 % konkurence.

FAQ 4

OPTIWEB zdarma PRO naše KLIENTY

SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače, je jedna z nejdůležitějších věcí v online marketingu. Pořadí, v jakém se nachází Vaše podnikání ve vyhledávačích, je klíčové pro úspěch. Tvorba webu u nás zahrnuje samozřejmě základní SEO, které Vám může dlouhodobě přinášet nové zákazníky. To však není všechno. Zdarma Vám poskytneme OptiWeb, špičkově optimalizovaný web, který Vás dostane na první strany na Google!

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Konfigurátor

Díky webovému konfigurátoru si budou moci vaši zákazníci sestavit produkt či službu přesně podle svých představ. Navrhneme vám proto tento multifunkční nástroj na míru, naprogramujeme jej a napojíme na vaše e-shopové řešení.

Správa obsahu

Pravidelně aktualizovaný obsah je klíčem k viditelnosti na internetu. Díky pravidelné správě obsahu bude totiž váš web na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání. Postaráme se proto o pravidelnou aktualizaci textů, fotek či videí, a to vše za pomoci redakčních systému (CMS).

Blog

Jedná se o webovou aplikaci, která obsahuje nejrůznější příspěvky a články, které úzce souvisí s tématikou celé webové stránky. Díky publikování blogových příspěvků zdůrazníte vaši činnost nejen u zákazníků, ale také u internetových vyhledavačů.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář bývá součástí velkého množství webů, které nemají e-shopové řešení, ale přesto chtějí prodávat. Zákazník díky němu může v pár jednoduchých krocích poptat službu či cenu za určité množství zboží.

Webové mutace

Jazykové webové mutace jsou ideálním řešením pro každého, kdo svým podnikáním oslovuje také zahraniční zákazníky. Jazyková mutace dokáže web či e-shop přeložit do jakéhokoliv ze světových jazyků, na které může uživatel během své návštěvy pohodlně přepnout.

Zákaznická sekce

Zákaznická sekce umožňuje přístup do určitých vybraných stránek pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům. Ti pak mohou spravovat své osobní či přihlašovací údaje nebo sledovat přehled provedených či vrácených objednávek.

Zabezpečení

Každý web či e-shop by měl být patřičně zabezpečen. A to jak před útokem hackerů, tak i před snižováním pozice ve výsledcích vyhledávání. Je proto nezbytné použití certifikátu SSL, který dokáže zabránit útočníkům před odcizováním hesel či platebních údajů.

API propojení

API neboli Application Programming Interface je rozhraní pro programování aplikací. Funguje na principu dvou aplikací, které mezi sebou mohou komunikovat a vyměňovat si vzájemně data. Může se jednat např. o import kontaktů, vytváření a odesílání kampaní nebo přístup ke statistikám.

Napojení na CRM

Customer Realtionship Management neboli řízení vztahů se zákazníky je program, díky kterému je možné přehledně shromažďovat data a potřebné údaje o zákaznících. Díky tomu je firma schopna lépe porozumět potřebám svých zákazníků a také mapovat své marketingové aktivity.

Sběr kontaktů

Sběr kontaktů je využíván primárně pro účely newsletterových aktivit. Standardně je sběr prováděn pomocí jednoduchých a atraktivních formulářů, které by měly zákazníka nalákat k jejich vyplnění. Databáze poté slouží jako seznam relevantních zákazníků, které by mohly zajímat vaše marketingové aktivity.

GDPR

General Data Protection Regulation představuje právní rámec ochrany osobních údajů s cílem hájit práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. To se týká všech firem, institucí a online služeb, které zpracovávají data svých uživatelů či zákazníků.

Slider

Slider neboli carousel je série obrázků, textů nebo bannerů, které se nejčastěji zobrazují v úvodní části domovské stránky. Ty se mohou měnit automaticky nebo manuálně poté, co na ně uživatel klikne myší či prstem. Slider může prezentovat např. různá oddělení ve firmě, reference klientů nebo seznam produktů.

Galerie

Pokud chcete svým potenciálním zákazníkům nabídnout ukázky svých realizovaných prací, není nic lepšího, než na svou webovou stránku připojit i sekci galerie, do které bude možné nahrát libovolné množství fotografií či videí.

Napojení na sociální sítě

Pokud firma ke své prezentaci využívá kromě webových stránek či e-shopu také sociální sítě, vše vzájemně propojíme. Jedná se zpravidla o Facebook, Instagram, Twitter či LinkedIn, které slouží také jako platformy k reklamním sdělením.

Chat aplikace

Jedná se o komunikační kanál, který dovoluje reagovat na dotazy či požadavky návštěvníků webu v co nejkratším čase. Cílem chatu je zlepšení zákaznického servisu a také zvýšení možnosti prodeje svých výrobků a služeb. Odpovědi může svým zákazníkům psát jak reálná osoba, tak chatbot, který reaguje okamžitě.

Zálohování

Jedná se o jednu z nejdůležitějších činností při údržbě počítače. Zálohováním se rozumí proces, který dokáže minimalizovat riziko ztrát vašich dat. Prováděním jejich zálohy neboli kopie je možné docílit jejich kompletního obnovení.

Mail SMTP

Simple Mail Transfer Protocol je internetový protokol určený pro přenos elektronické pošty mezi poštovními servery. Protokol zajišťuje doručení pošty pomocí přímého spojení mezi odesílatelem a adresátem, kdy je zpráva doručena do tzv. poštovní schránky.

Sitemap XML

Díky souboru sitemap dokáží vyhledávače prohledávat vaše stránky a objevovat důležité informace, které mohou následně zobrazit. XML sitemap má za úkol poskytnout botům seznam webových stránek na webu a měl by se nacházet v jejím kořenovém adresáři.

CDN

Content Delivery Network je síť určená pro doručování obsahu skrze internet. To zvyšuje dostupnost dat všem internetovým uživatelům. V praxi to funguje tak, že požadovaná data nejsou umístěna pouze na jednom serveru, ale jsou distribuována na více serverech po celém světě. Návštěvník je tak při vyhledávání připojen na ten server, který má nejblíž.

Webové formuláře

Jedná se o speciální vstupní prvky, které jsou zobrazitelné ve webovém prohlížeči a umožňují uživateli webové stránky odesílat data na webový server. Webové formuláře se podobají těm klasickým papírovým a využívají se např. ke sběru kontaktů, vyplnění objednávky nebo odeslání poptávky.

Drag and drop builders

Řeč je o skvělých nástrojích, které umožňují vytvářet a upravovat webové stránky bez jakýchkoliv znalostí programování či kódování. Stránku je tak možné seskládat z dostupných elementů, které lze jednotlivě upravovat díky dostupným pluginům.

Automatické operace – CRON

Jedná se o automatický nástroj, který v určený čas spouští nastavené úlohy. V podstatě je možné jej nazvat plánovačem úloh, kterému určíte, co a kdy má spustit. Může se jednat např. o spouštění skriptů, zálohování dat či stahování informací.

3D Map

Oproti klasickým 2D mapám přinášejí 3D mapy o rozměr navíc, čímž usnadňují uživateli orientaci v prostoru. Trojrozměrný pohled umožňuje libovolné otáčení scény do stran či do hloubky pohledu. Výškový profil krajiny je tak mnohem lépe ilustrován.

SVG Editor

SVG neboli Scalable Vector Graphics je formát vektorové grafiky. SVG Editor poté slouží k její tvorbě a úpravě a je snadno rozšířitelný pomocí pluginů. Je tak vhodný jak pro začátečníky, tak i profesionální grafiky, kteří potřebují provádět rychlé úpravy.
svgeditor