Expert Dev, s.r.o.

programátor laravel Brno

Naší specializací je tvorba webových stránek Brno, avšak v Expert Devu se nebojíme ani vývoje webových aplikací na míru. Webové stránky vytváříme primárně v CMS systémech, jako jsou WordPress, Joomla nebo Drupal. Pokud chcete mít své stránky hotové co nejrychleji, tak vám je můžeme zpracovat pomocí Headless CMS. Abychom naši práci mohli dělat nejen rychle, ale zároveň i na nejvyšší úrovni, tak využíváme skriptovací PHP programovací jazyk Laravel. Jedná se o virtuální vývojové prostředí, které disponuje špičkovou bezpečností. Laravel je vhodný úplně pro každého vývojáře. Nezáleží na tom, jestli jste úplní začátečníci nebo zkušení vývojáři.

Společně s PHP Laravelem pracujeme také i v PHP frameworks Nette, Yii, Sympfony, PHPixie, Placon nebo Codelgniter.

Prozkoumejte naši službu programátor Laravel Praha, která vám ušetří čas, peníze a zlepší výkon vašeho webu.

programátor Laravel Brno

Co je to Laravel framework?

Laravel framework je PHP platforma pro tvorbu a vývoj webových aplikací. Mezi největší benefity této PHP platformy spadají předprogramované funkce, autentizace, HTML šablony a mnohem více. Díky těmto již předem připravených funkcím je samotná tvorba webových aplikací rychlým procesem. Pokud však i v této velké nabídce možností nenaleznete přesně to, co hledáte, tak se to vždy dá přidat pomocí kódu. Laravel patří k jedné z nejbezpečnějším PHP platformách, která dokáže předejít nepříjemným SQL útokům.

Laravel disponuje vysokým množstvím zdrojových kódů, které poskytují skvělou základnu pro všechny PHP programátory a vývojáře. Pokud se chcete vyhnout hodinám kódování, tak Laravel je pro vás tou správnou volbou.

Být vždy v obraze a sledovat momentální trendy je pro Laravel samozřejmostí. Díky jeho aktuálnosti a jednoduchosti použití se stal nedílnou součástí mnoha známých e-shopů. Více než 650 000 webových stránek je vyvinuto pomocí Laravelu, což z něj dělá jednu z nejvíce používaných PHP platforem. Díky Laravelu vznikly stránky jako jsou Ami, Fan-zone, Arma 2, Faktomat, 5semen.cz, Actors nebo Fantic Praha.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč používat PHP framework laravel?

Největší výhodou Laravelu oproti konkurenci je obrovský výběr zdrojových kódů, díky kterým ušetříte nemalé množství času při tvorbě. Jelikož není nutností znalost kódování, tak je tento framework optimální volbou jak pro zkušené programátory, marketingové firmy, tak i webové nadšence. Celá platforma je velmi přehledně strukturována, což urychluje vaši práci.

Vlastnosti PHP programátora Laravel Brno

Primárním cílem, se kterým byl Laravel vytvořen, bylo usnadnění jednotlivých procesů pro tvorbu web stránek Brno, ať už se jedná o získávání databáze, dokumentace, směrování, ověřování a mnoho dalších. Jelikož webové stránky jsou nedílnou součástí jakéhokoliv podnikání, tak se snaží svou jednoduchostí a přehledností nabídnout tvorbu i pro úplné začátečníky. Pro tvorbu nejen hezky vypadajících, ale i plně funkčních stránek již není potřeba perfektní znalost kódování. Jaké jsou tedy klíčové funkce pro práci v Laravelu?

1. Jednoduché šablony

Dynamické šablony, které jsou jednoduše přizpůsobitelné podle vašeho vkusu, vám dokáží pomoci vytvořit webdesign, který bude přesně vystihovat vašim představám. Jsou zde k dispozici i mnohé widgety a CSS, které posunou váš web na vyšší úroveň.

2. Směrovací systémy

Jedná se o práci s URL adresou, která díky automatizaci ulehčí práci web vývojářům. Stačí jednoduše vložit název tématu a následně bude správná URL adresa automaticky vložena.

3. Testování jednotek

Všechny jednotlivé komponenty a moduly prochází několika kolovým testováním, aby bylo ověřeno, že vše funguje správně a nezpůsobí na vašem webu sebemenší problémy.

4. Modularita

Laravel je poskládán z 20 jednotlivých knihoven, které jsou navzájem propojeny. Jednotlivé knihovny jsou rozděleny do různých modulů, které nabízí možnost responzivity a jednoduchost webových aplikací. Obdobně to tak mají i Javascript knihovny.

5. Proces ověřování

Oproti ostatním platformám nemusíte ztrácet čas ověřováním jednotlivých kroků. Laravel jej schválí a ověří neprodleně.

6. Podpora architektury MVC

Dispozice MVC dává příležitost psaní jednotlivých kódů pro specifické funkce a vymoženosti, které se ještě v dostupné knihovně nenachází.

7. Služby vývoje

Laravel funguje na stejném principu jako Mikro framework Lumen. Pro přechod na Laravel stačí pouhé zkopírování kódu a nic dalšího už nemusíte řešit.

8. Objektově orientovaná knihovna

S tímto stylem rozřazení knihoven se setkáte pouze u Laravelu. A to ať už se jedná o kontrolování aktivních uživatelů, resetování hesel nebo šifrování.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste z Brna?
nevadí

Odkazy služeb - mapa